Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczeń 2016

Zgłoś nadużycie #671 19 sierpnia 2015, 11:26

Milciak Gotowa na wszystko
Dziewczyny wszystkie miałyście zlecone badanie na HIV w ciąży? Mój gin mi do tej pory jeszcze nie dał i się zastanawiam czy to normalne?

Zgłoś nadużycie #672 19 sierpnia 2015, 11:51

AnnaKatarzyna Fajna mama

Milciak napisał(a)

Dziewczyny wszystkie miałyście zlecone badanie na HIV w ciąży? Mój gin mi do tej pory jeszcze nie dał i się zastanawiam czy to normalne?

Tak w jednej i drugiej ciazy mialam zlecone. Hiv, kiła, toksoplazmoza, cytomegalia, hcv, różyczka. Morfologia i mocz co jakis czas.

Zgłoś nadużycie #673 19 sierpnia 2015, 11:54

AnnaKatarzyna Fajna mama
Skurcze dalej mi dokuczaja, nawet budzily mnie w nocy.

Zgłoś nadużycie #674 19 sierpnia 2015, 12:20

anencja Gotowa na wszystko
AnnaKatarzyna, az takie masz te skurcze ze Cie obudzily? Probowalas brac nospe? Jest zupelnie bezpieczna. Jak nie minie przez 2-3 dni to ja bym sie udala na dodatkowa kontrole. Braxtony sa raczej bezbolesne i szybko mijaja.
Milciak moze gin zapomnial? To jest teraz w pakiecie obowiazkowym. Moj gin ostatnio sobie przypomnial i pytal czy juz mi to zlecal :) wiec i tak moze byc. Co 3 tyg mam tez tez.badany mocz, krew. (Morfologia z rozmazem) i glukoze. 
Marin powodzenia.na glukozie, pisz jak wrazenia.

Zgłoś nadużycie #675 19 sierpnia 2015, 14:02

AnnaKatarzyna Fajna mama
Moze sa bolesne dlatego ze od krzyza ida. W pierwszej ciazy tez pobolewaly i wtedy wlasnie bralam nospe jak tylko bolala, jak teraz bedzie trzeba to tez bede brala.

Zgłoś nadużycie #676 19 sierpnia 2015, 15:22

madzik90 Gotowa na wszystko

AnnaKatarzyna napisał(a)

Dziewczyny a tez juz macie skurcze? Ja dzis mialam pierwszy raz i to takie az w krzyżu czułam. Przy porodzie też miałam krzyżowe.. troche sie przestraszyłam ze juz je czuje ale sprawdzilam i od 20 tc moga sie pojawiac. Juz mnie strasza... dobrze ze coreczka spi to moge troche odpoczac.

ja też mam już skurcze Braxtona-Hicksa ale od 20 tyg to jest normalne

Zgłoś nadużycie #677 19 sierpnia 2015, 15:25

Milciak napisał(a)

ja w 1 ciaży chyba nie miałąm tego badania, ale teraz mi zleciła i będę mieć to w pakiecie z glukozą 31 sierpnia

Zgłoś nadużycie #678 19 sierpnia 2015, 15:27

AnnaKatarzyna napisał(a)

Skurcze dalej mi dokuczaja, nawet budzily mnie w nocy.

o matko to dziwne że aż Cie budziły... Mi jak brzuch twardnieje to przez pare sekund i puszcza, zdarza się kilka razy dziennie ale mnie to nie boli a tym bardziej nigdy w nocy się nie budziłam przez to. Może zapytaj gina lepiej

Zgłoś nadużycie #679 19 sierpnia 2015, 15:28

AnnaKatarzyna napisał(a)

Moze sa bolesne dlatego ze od krzyza ida. W pierwszej ciazy tez pobolewaly i wtedy wlasnie bralam nospe jak tylko bolala, jak teraz bedzie trzeba to tez bede brala.

mnie ostatnio 2 dni też pobolewał brzuch i plecy jak na okres ale przeszło na szczęście bo już też się niepokoiłam trochę

Zgłoś nadużycie #680 19 sierpnia 2015, 15:30

Hej
U nas w końcu upały odpuściły, na słońcu gorąco ale w cieniu to aż gęsiej skórki się dostaje jakz awieje : Moja koleżanka ma teraz urlop, więc codziennie się spotykamy i gadamy o głupotach, chociaż mam co robić :)
Dzisiaj pierwszy raz takie silne kopniaki dostawałam że aż mnie bolało, wstałam pochodziłam trochę żeby pobujać dziecko to się uspokoiła nie co :)

Zgłoś nadużycie #681 19 sierpnia 2015, 15:31

Marin napisał(a)

Ja zamierzam rodzić 50km od miejsca zamieszkania. Jak zdążę dojechać. Ha ha ha...
Jutro idę na glukozę :-(

Marin jak po glukozie?
Ja się tego boje, że zemdleje czy coś, pamiętam jak wtedy mi słabo się robiło :/

Zgłoś nadużycie #682 19 sierpnia 2015, 15:42

AnnaKatarzyna Fajna mama
Dzis odpuscily, nie mecza. To nie jest taki silny bol, mam wysuniety jeden dysk w kregoslupie i w polaczeniu chyba daje taki efekt. Jak bedzi sie powtarzalo to pojde wczesniej do ginekologa niz 29.

Zgłoś nadużycie #683 19 sierpnia 2015, 15:48

AnnaKatarzyna Fajna mama

madzik90 napisał(a)

Hej
U nas w końcu upały odpuściły, na słońcu gorąco ale w cieniu to aż gęsiej skórki się dostaje jakz awieje : Moja koleżanka ma teraz urlop, więc codziennie się spotykamy i gadamy o głupotach, chociaż mam co robić :)
Dzisiaj pierwszy raz takie silne kopniaki dostawałam że aż mnie bolało, wstałam pochodziłam trochę żeby pobujać dziecko to się uspokoiła nie co :)

U nas tez upaly odpuscily, w koncu ponizej 30 ! :) Zazdroszcze tych pogaduch z kolezanka :) moje znajome całymi dniami w pracy a nawet jak spotkalam sie wczoraj z dobra kolezanka na spacerze to kazda latala za swoim maluchem i krzyczalysmy do siebie z daleka, a jak przysiadlysmy na lawce to dzieci niezadowolone i tez krzyk 😄 dobrze ze jedna druga rozumie. Jak spotykam sie z kolezankami ktore nie maja jeszcze dzieci to z szokiem w oczach patrza jak cora rzuca pulpetem albo wywala wszystko z szafek 😄

Zgłoś nadużycie #684 19 sierpnia 2015, 16:19

AnnaKatarzyna napisał(a)

U nas tez upaly odpuscily, w koncu ponizej 30 ! :) Zazdroszcze tych pogaduch z kolezanka :) moje znajome całymi dniami w pracy a nawet jak spotkalam sie wczoraj z dobra kolezanka na spacerze to kazda latala za swoim maluchem i krzyczalysmy do siebie z daleka, a jak przysiadlysmy na lawce to dzieci niezadowolone i tez krzyk 😄 dobrze ze jedna druga rozumie. Jak spotykam sie z kolezankami ktore nie maja jeszcze dzieci to z szokiem w oczach patrza jak cora rzuca pulpetem albo wywala wszystko z szafek 😄

No moja koleżanka ma córkę 5 lat więc ona szaleje z moim synem na palcu zabaw a my sobie rozmawiamy. Widaomo przy dziecku zawsze jest robota, ale jak jest ich dwoje to są tak pochłonięci sobą że można przynajmniej chwile odpocząć ;)

Zgłoś nadużycie #685 19 sierpnia 2015, 16:31

AnnaKatarzyna Fajna mama
No własnie nasze cory jeszcze małe. Moja Hania 18 miesiecy a kolezanki 13 miesiecy, a wiec jeszcze słaba zabawa ale mam chrzesniaczki 2 i 3,5 roku to juz ładnie sie Hania z nimi bawi a my ze szwagierka mozemy wypic kawe :) chyba ze ciasto zobacza na stole to zabawa sie nie liczy i jest targowanie o ciacho 😄

Zgłoś nadużycie #686 19 sierpnia 2015, 16:32

AnnaKatarzyna napisał(a)

No własnie nasze cory jeszcze małe. Moja Hania 18 miesiecy a kolezanki 13 miesiecy, a wiec jeszcze słaba zabawa ale mam chrzesniaczki 2 i 3,5 roku to juz ładnie sie Hania z nimi bawi a my ze szwagierka mozemy wypic kawe :) chyba ze ciasto zobacza na stole to zabawa sie nie liczy i jest targowanie o ciacho 😄

haha :) U mnie z kolei ciągle jest kłótnia i bijatyka o zabawki :P

Zgłoś nadużycie #687 19 sierpnia 2015, 16:32

Apropo kawy pijecie teraz w ciąży?

Zgłoś nadużycie #688 19 sierpnia 2015, 16:32

AnnaKatarzyna Fajna mama
Dziewczyny a wiecie ile jest tu nas na watku styczniowek? Chyba mało.

Zgłoś nadużycie #689 19 sierpnia 2015, 16:37

AnnaKatarzyna napisał(a)

Dziewczyny a wiecie ile jest tu nas na watku styczniowek? Chyba mało.

nie wiem ile ale faktycznie mało nas tutaj

Zgłoś nadużycie #690 19 sierpnia 2015, 16:37

AnnaKatarzyna Fajna mama

madzik90 napisał(a)

Apropo kawy pijecie teraz w ciąży?

Pije z ekspresu przewaznie raz dziennie. Do 4 miesiaca wcale nie piłam bo miałam ciągłe wymioty.