Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczeń 2016

Zgłoś nadużycie #571 7 sierpnia 2015, 18:23

Marin Gotowa na wszystko
marysia0808 fajnie że jest ktoś z moich okolic :-)
Ja nie mam kompletnie pojęcia na co zwracać uwagę przy kupnie wózka więc za wszystkie cenne uwagi dziękuję :-) Jeszcze jest troszke czasu na zakup :-)
Madzik ja mam wizyty co miesiąc i co miesiąc mam robione badania i usg. Za 3 tygodnie usg połówkowe, już się zaczynam stresować.
Mnie upały męczą strasznie, w pracy mamy klimatyzację ale przy zamkniętych oknach odczuwa się brak powietrza, a taka pogoda ma być podobno do końca sierpnia!!! Żeby chociaż w nocy popadało to było by czym oddychać a tak to musimy to przemęczyć. Dobrze, że jeszcze brzuszki nie takie duże :-)

Zgłoś nadużycie #572 7 sierpnia 2015, 21:02

madzik90 Gotowa na wszystko
hej
u mnie dziś taka parówa że szok. W cieniu było 35stopni to na słońcu pewnie z 50. Myślałąm że się rozpuszczę no nie dało się wytrzymać. A ja jeszcze się wzięłam za robote, i tak wieczorem dopiero skończyłam, nogi mi z tyłka wypadną zaraz.

Ja wizyty mam co 2 tygodnie, i właśnie tak myśle czemu tak często. w poprzedniej ciąży też co miesiąc chodziłam, dopiero później co 2 tyg. A teraz od samego początku tak często każe mi przychodzić

Zgłoś nadużycie #573 7 sierpnia 2015, 21:10

anencja Gotowa na wszystko
Madzik a chodzisz na nfz czy placisz? Bo jesli na ubezpieczenie, to chodZ - co Ci szkodzi :) przynajmniej wiesz na biezaco co sie dzieje.

U mnie tez byla dzis masakra. W termometrze w ogrodzie zabraklo skali na 50c, teraz jest 32. Ledwo zyje przeraza mnie jutro, bo ma byc jeszcze gorecej. I kolejny tydzien tez taki. Szok.

Zgłoś nadużycie #574 7 sierpnia 2015, 21:28

anencja napisał(a)

Madzik a chodzisz na nfz czy placisz? Bo jesli na ubezpieczenie, to chodZ - co Ci szkodzi :) przynajmniej wiesz na biezaco co sie dzieje.

U mnie tez byla dzis masakra. W termometrze w ogrodzie zabraklo skali na 50c, teraz jest 32. Ledwo zyje przeraza mnie jutro, bo ma byc jeszcze gorecej. I kolejny tydzien tez taki. Szok.

Anencja chodze na nfz.

No pogoda masakryczna, ja dziś wodą się oblewałam bo myślałam że w cieniu zemdleje tak mi było gorąco

Zgłoś nadużycie #575 8 sierpnia 2015, 16:41

Zyjecie? :/ ja ledwo.

Zgłoś nadużycie #576 8 sierpnia 2015, 19:32

Marin Gotowa na wszystko
Wzięłam letni prysznic i dopiero poczułam, że żyję :-) Jutro może nad jeziorem się będziemy chłodzić :-)

Zgłoś nadużycie #577 8 sierpnia 2015, 19:58

Ja dzis 5 razy bralam zimny prysznic. I pol dnia pesiedzialam z mala w piwnicy :/ dzieki temu zyje. Ale mimo poznej pory jest teraz 37c. Zero ulgi.

Zgłoś nadużycie #578 8 sierpnia 2015, 20:28

hej
u mnie dziś o wiele lepiej jak wczoraj. W cieniu było "tylko 32" stopnie, ale wieje fajny wiaterek więc dziś jest w miare ok :) Wieczorem podlewałam ogród, i nawet gęsiej skórki dostawałam jak zawiało :D

Zgłoś nadużycie #579 8 sierpnia 2015, 20:30

Ale i tak wywiesiłam pranie dziś, to po 1,5 h było suche jak pieprz :)

Zgłoś nadużycie #580 8 sierpnia 2015, 20:31

dziewczyny kiedy zamierzacie już przygotowywać wszystko dla dziecka? Tzn już ubranka w szafach poprane poprasowane, zestaw pampersów, i wszystko przygotowane na ostatni guzik? Ja w 1 ciąży bardzo się pośpieszyłam, w 6 miesiącu miałam już wszystko gotowe, ale teraz myślę poczekać trochę dłużej

Zgłoś nadużycie #581 8 sierpnia 2015, 21:28

Madzik a w ktorej czesci Polski mieszkasz ze taki luksus dzis mialas? :)
Ja we wrzesniu/pazdzierniku chce zaczac juz wszystko kompletowac. Tzn.w 90% wyprawki mam po Laurze, wiec wystarczy odswiezyc wozek, wniesc z piwnicy c i skrecic lozeczko, wyprac ubranka i dokupic kilka drobiazgow. Z powaznych rzeczy planuje tylko zakup komody na rzeczy mlodszego dziecia. Ja juz mam taki charakter, ze wole miec wszystko gotowe z wyprzedzeniem. Poza tym nigdy nie wiadomo jak potoczy sie koncowka ciazy... bede spac spokojniej.

Zgłoś nadużycie #582 8 sierpnia 2015, 21:35

anencja napisał(a)

Madzik a w ktorej czesci Polski mieszkasz ze taki luksus dzis mialas? :)
Ja we wrzesniu/pazdzierniku chce zaczac juz wszystko kompletowac. Tzn.w 90% wyprawki mam po Laurze, wiec wystarczy odswiezyc wozek, wniesc z piwnicy c i skrecic lozeczko, wyprac ubranka i dokupic kilka drobiazgow. Z powaznych rzeczy planuje tylko zakup komody na rzeczy mlodszego dziecia. Ja juz mam taki charakter, ze wole miec wszystko gotowe z wyprzedzeniem. Poza tym nigdy nie wiadomo jak potoczy sie koncowka ciazy... bede spac spokojniej.

ja z Gdańska a Ty? :)
Ja chciałam zacząć kompletować po 30tyg. żeby wszystko było już gotowe, torba do szpitala itd. Ja musze też kupić wózek pampersy takie drobiazgi wiadomo, a ciuszki mam ale trzeba wyprać po 3 latach oczywiście :)

Zgłoś nadużycie #583 8 sierpnia 2015, 21:36

u mnie jakiś wiatr się zerwał, firana mi lata w pokoju, na dworzu aż coś się przewraca ... Może jakaś burza się zbliża

Zgłoś nadużycie #584 8 sierpnia 2015, 21:40

Ja z Wielkopolski :) 60km od Poznania.
Ojjjj 30 tydz.to jak dla mnie zdecydowanie za pozno. Do przygotowan mam zamiar zaciagnac mame jak nast.razem nas odwiedzi wlasnie pewnie we wrEsniu czy pazdzierniku. Moja mama mieszka w Szczecinie, ja stamtd zreszta pochodze :)

Zgłoś nadużycie #585 8 sierpnia 2015, 21:50

oj to daleko szkoda , myślałam, ze może ktoś się znajdzie na forum z moich okolic :P
Ja to koniecznie musze sama wszystko zrobić , lubie wszystko po swojemu , nie lubie kiedy ktoś mi się wcina w robote :P

Zgłoś nadużycie #586 9 sierpnia 2015, 13:34

Marin Gotowa na wszystko
Dziewczyny ja muszę większość rzeczy kupić (ciuszki będę miała od przyjaciółki), ale wózek, łóżeczko i cała wyprawka do kupienia. Planuję zacząć to robić w październiku, już będę w domciu więc będzie troszkę więcej czasu bo po pracy to wiecznie coś do roboty jest w domu albo koło domu :-)
Też chyba będę musiała kupić komodę na ciuszki dla dzidzi.
Dziś u nas też okropny upał, niestety jezioro zakwitło i jest zakaz kąpieli, więc siedzę w domciu przy wiatraku.
Uciekam smażyć schabowe. Mniam, mniam...

Zgłoś nadużycie #587 9 sierpnia 2015, 13:54

Wiolusia Fajna mama
Hej Dziewczyny,

Ja tez nie mam mocy od tych upalow,przychodzimy z Wojtusiem z przedszkola i siedzimy w domu do wieczora. W przedszkolu tez nie wychodzimy z dziecmi na plac,bo tak grzeje,dobrze,ze budynek stary to w srodku jest chlodno.

Ja wizyty mam co 4tyg,teraz bede miec dopiero 28sierpnia i w koncu na usg mnie umowi,moze jednak zdradzi plec,a najlepiej niechby juz moj gin wrocil ;) my o imie sie spieramy,mamy zupelnie inne typy,a tak w ogole obstawiamy dziewczynke ;) ja bym chciala Aniele lub Łucje,a J. Maje,ale skonczy sie pewnie na tym,ze wybierzemy zupelnie inne :p

My mieszkamy na dolnym slasku,ale przy granicy z opolskim ;)

Dzis jestesmy u moich rodzicow na obiedzie,wiec odpoczywam,zaraz sobie pazurki pomaluje na spokojnie,bo nasz synus sie chlapie w wodzie ;)

Przyjemnego dnia :)

Zgłoś nadużycie #588 9 sierpnia 2015, 20:10

Hej
u mnie pogoda się nieco zmieniła. Wczoraj tak wiało i w nocy była dwa razy burza i lało oczywiście budziłam się i spać nie mogłam :/ Rano było chłodno, potem w południe się rozpogodziło to było ciepło ale nei gorąco. Teraz znowu jest zimno obecnie siedze w polarze :)

Zgłoś nadużycie #589 9 sierpnia 2015, 20:50

Wiolusia pracujesz w przeszkolu? Do ktorego mca planujesz pracowac? Bo to chyba dosc wyczerpujaca praca ;) ja czekam z porzadnym manicurem do wrzesnia czyli do rozpoczecia roku przedszkolnego, wtedy znowu zyskam troche czasu dla siebie, bo w wakacje to cciezkoooooo ;)
Madzik u mnie bylo podobnie. W nocy strasznie sie meczylam i od 5.30 juz nie moglam spac, czuje sie teraz jak zombie i zaraz ide spac. Ponadto po poludniu dopadl mnie masakrycznie silny bol zoladka, jakas niestrawnosc czy wzdecie ze ledwo wytrzymalam. Ten bol mi tak promieniowal ze juz zwatpilam czy to aby nie macica. dwie herbaty z miety, cieply prysznic i po 1,5godz.minelo. ale strachu sie najadlam i juz myslalam o wyjezdzie do szpitala.

Zgłoś nadużycie #590 9 sierpnia 2015, 22:27

Marin Gotowa na wszystko
Madzik nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę tego siedzenia w polarze :-) U nas przyszły tydzień podobno bez deszczu i cały czas ponad 30 stopni. Chyba się rozpłynę :-(
Wydaje mi się, że czuję dziś poczułam maleństwo, załaskotało w brzuchu i od czasu do czasu takie dziwne burczenie. Mam nadzieję, że szybko poczuję prawdziwego kopniaczka :-)
Miłych snów