Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczeń 2016

Zgłoś nadużycie #531 31 lipca 2015, 11:22

Natalia1985 Zaprawiona w bojach
Hej...
Ja rowniez po wizycie, wszystko jest ok, i na 70% chlopiec :D bardzo sie ciesze :)
Od poczatku ciazy przytylam ok 2kg, teraz 0,5 kg od poprzedniej wizyty, cos okropnego ta glukoza i tez mnie to czeka. A wy dziewczynki jak sie czujecie?Czujecie kopniaczki juz?

Madzik trzymam kciuki aby wszystko sie ulozylo dobrze u Ciebie ;)
Milego dnia :)

Zgłoś nadużycie #532 31 lipca 2015, 14:33

madzik90 Gotowa na wszystko

Natalia1985 napisał(a)

Hej...
Ja rowniez po wizycie, wszystko jest ok, i na 70% chlopiec :D bardzo sie ciesze :)
Od poczatku ciazy przytylam ok 2kg, teraz 0,5 kg od poprzedniej wizyty, cos okropnego ta glukoza i tez mnie to czeka. A wy dziewczynki jak sie czujecie?Czujecie kopniaczki juz?

Madzik trzymam kciuki aby wszystko sie ulozylo dobrze u Ciebie ;)
Milego dnia :)

dziekuję :)
gratuluję synka, ciekawe co u mnie będzie może w poniedziałek się przekonam.
Natalia tak ja kopniaki czuje już od 14 tygodnia :)

Zgłoś nadużycie #533 31 lipca 2015, 15:32

hej
u mnie pakowanie ciąg dalszy. Dziś rano poszłam do papierniczego po taśmy żeby oklejać kartony, a tam kartka zaraz wracam. Deszcz lał tak ze przemokła mi aż kurtka przeciwdeszczowa. Czekałąm pół godz i babsko nie przylazło. Pojechałam kawał dalej autobusem kupiłąm te taśmy, poszłąm po kartony bo mi zabrakło, no i tak sobie działam dalej. Teraz chwila przerwy na obiad. Myślę, że 3/4 mam spakowane, jeszcze jutro mam cały dzień, na to.
miłego popołudnia

Zgłoś nadużycie #534 31 lipca 2015, 15:47

anencja Gotowa na wszystko
Cos mi sie konto zablokowalo i nie moglam pisac przez 2 dni.

Zgłoś nadużycie #535 31 lipca 2015, 15:47

O widze ze juz ok.
Wiolusia to jest ryzyko ze gina nie bedzie az tak dlugo ?? Mi od jakichs 3 tyg tez waga stoi w miejscu i apetyt sie unormowal, bo wczesniej co chwila bylam glodna.
Ja bez miesa nie potrafie sie obejsc. Nie jem codziennie ale lubie ogolnie. W przeciwienstwie do slodyczy, ktore moglyby wlasciwie dla mnie nie istniec. Za to moja corka w ogole nie lubi miesa niestety, wiec przerobilam wzdluz i wszerz liste zamiennikow roslinnych i kombinujemy zeby jej dieta byla dostatecznie bogata w bialko. Na szczescie.chociaz z warzywami nie ma wiekszych problemow, byle nie byly pomieszane i na talerzu byl tylko 1 rodzaj :) owoce rowniez je wszystko, tylko do miesa ma taki awers. Nie wiem skad. Je tylko parowki piratki z Lidla. :/

Zgłoś nadużycie #536 31 lipca 2015, 15:52

Widze ze na razie sami chlopcy sie zapowiadaja... ja tez licze ze w srode sie dowiem :)
Na mnie glukoza nie zrobila wiekszego wrazenia w 1.ciazy. wypilam bez problemu. Tyle ze pozniej zemdlalam :)
Madzik umeczysz sie z tym pakowaniem! Tylko nie dzwigaj kartonow bron Boze!
U nas dzis b.zimno ale bez deszczu. Moja mama dzis pojechala juz do siebie wiec kobiec laby :)

Zgłoś nadużycie #537 31 lipca 2015, 17:25

Marin Gotowa na wszystko
Ja dziś upiekłam jabłecznik i zrobiłam sałatkę jarzynową, jutro mamy grilla więc rano tylko zrobię szaszłyki i sałatkę do grilla. Mniam mniam...
Ja mam przeczucie ze też bedzie chłopak, bo gin powiedział że nie jest pewny, że to może pępowina a potem mówił o dzidzi jak o chłopaku... co ma być to będzie ale tak marzy nam się dziewczynka...
Madzik nie przemęczaj się, po troszku pakuj i odpoczywaj.

Zgłoś nadużycie #538 31 lipca 2015, 18:22

Marin narobilas mi ochoty na salatke jarzynowa! Nie chce mi sie robic ale jak bede w sklepie to kupie sobie pudeleczko gotowca :)

Zgłoś nadużycie #539 31 lipca 2015, 20:45

Marin napisał(a)

Ja dziś upiekłam jabłecznik i zrobiłam sałatkę jarzynową, jutro mamy grilla więc rano tylko zrobię szaszłyki i sałatkę do grilla. Mniam mniam...
Ja mam przeczucie ze też bedzie chłopak, bo gin powiedział że nie jest pewny, że to może pępowina a potem mówił o dzidzi jak o chłopaku... co ma być to będzie ale tak marzy nam się dziewczynka...
Madzik nie przemęczaj się, po troszku pakuj i odpoczywaj.

o matko Marin ale głodna się aż zrobiłam jak piszesz o takich smakowitościach ;) Czemu nie mieszkasz gdzieś nie daleko mnie.... ;)

Zgłoś nadużycie #540 31 lipca 2015, 20:48

anencja napisał(a)

Widze ze na razie sami chlopcy sie zapowiadaja... ja tez licze ze w srode sie dowiem :)
Na mnie glukoza nie zrobila wiekszego wrazenia w 1.ciazy. wypilam bez problemu. Tyle ze pozniej zemdlalam :)
Madzik umeczysz sie z tym pakowaniem! Tylko nie dzwigaj kartonow bron Boze!
U nas dzis b.zimno ale bez deszczu. Moja mama dzis pojechala juz do siebie wiec kobiec laby :)

ja z początku ta glukoze też piłam ze smakiem bo uwielbiam słodycze i nie mogę bez nich żyć ;) Ale wraz z kolejnym łykiem już zaczeło mnie mdlić... Potem jak jechałam tramwajem to nie dobrze i słabo mi się robiło blee

Anencja staram sie nie dzwigać, jak mam coś ciężkiego to nogą przesuwam, niestety wszystko sama muszę pakować więc jakoś muszę sobie z tym poradzić. Na szczęście już większość skończyłam jutro tylko muszę takie resztki popakować.

Zgłoś nadużycie #541 31 lipca 2015, 23:45

agunia10 Gotowa na wszystko
mmmm Marin ale pyszności szykujesz, udanego grillowania ;)

Wiolusia to strasznie długo twojego gina nie będzie, a w poprzedniej ciąży też do niego chodziłaś?

Ja już glukozę w tej ciąży piłam i to było straszne bo byłam jeszcze w tym okresie, kiedy miałam straszne mdłości i w ogóle okropnie się czułam, mało nie zemdlałam przy drugim kłuciu.

Dziś byłam u gina, przyszedł spóźniony i strasznie szybko wszystkich załatwiał, trochę mnie to zdenerwowało, bo w końcu niemało płacę i wolałabym coś więcej wynieść z wizyty. Jak na razie wszystko ok, ale na połówkowym okaże się wszystko, co do płci to ma być dziewczynka, ale też nie wiadomo na 100% więc się jeszcze nie nastawiam.
Ja do tej pory przytyłam ok. 2 kg.

Oj idę spać bo późno.

Zgłoś nadużycie #542 2 sierpnia 2015, 9:24

nika1405 Zadomowiona
hej dziewczyny, ja w piątek dowiedziałam się, że będę miała drugiego synka. Tak jak przeczuwałam, hehehe. Z dwoma dziewczynkami sytuacja byłaby o wiele bardziej delikatna, tak przynajmniej już wiem co mnie czeka. Może za kilka lat spróbujemy jeszcze raz i wtedy będzie dziewczynka, mająca dwóch starszych braci :-) W rodzinie męża, ciocia ma sześciu synów, więc długo walczyli o córkę. Poza tym dr mnie uspokoił, że wszystko jest w porządku, szyjka taka jak powinna być, dlatego nie ma powodu do obaw, a to, że wcześnie poczułam ruchy, (14t6d) pokazuje prawidłowo,że dziecko jest w dole brzucha i to jest całkowicie normalne. Dostaliśmy nawet zdjęcie, które rozwiewa wszystkie wątpliwości co do płci. teraz znów dylemat z imieniem, hehe.

Zgłoś nadużycie #543 2 sierpnia 2015, 22:17

nika1405 napisał(a)

hej dziewczyny, ja w piątek dowiedziałam się, że będę miała drugiego synka. Tak jak przeczuwałam, hehehe. Z dwoma dziewczynkami sytuacja byłaby o wiele bardziej delikatna, tak przynajmniej już wiem co mnie czeka. Może za kilka lat spróbujemy jeszcze raz i wtedy będzie dziewczynka, mająca dwóch starszych braci :-) W rodzinie męża, ciocia ma sześciu synów, więc długo walczyli o córkę. Poza tym dr mnie uspokoił, że wszystko jest w porządku, szyjka taka jak powinna być, dlatego nie ma powodu do obaw, a to, że wcześnie poczułam ruchy, (14t6d) pokazuje prawidłowo,że dziecko jest w dole brzucha i to jest całkowicie normalne. Dostaliśmy nawet zdjęcie, które rozwiewa wszystkie wątpliwości co do płci. teraz znów dylemat z imieniem, hehe.

nika gratuluję synka! ;) faktycznie widać że to chłopiec ;) ja w poprzedniej ciąży miałam robione usg w 14 tyg i też mam zdjecie gdzie ewidentnie wystaje siusiak ;)

Zgłoś nadużycie #544 2 sierpnia 2015, 22:20

Hej
ja od 2 dni jakoś dziwnie się czuje. Wczoraj na kolacje zjadłam rybę, i było mi strasznie nie dobrze. Sądziłam, że staneła mi na żołądku, ale dzis jadłam co innego, i czuje sie fatalnie :( tak okropnie już dawno się nie czułam. Mam zgage, i jest mi tak nie dobrze, że chyba puszcze zaraz pawia :( wczoraj w nocy spać nie mogłam bo tak mnie mdliło. Nie wiem co jest ale coś okropnego , aż mi się w głowie kręci od tego :/

Zgłoś nadużycie #545 3 sierpnia 2015, 10:07

Milciak Gotowa na wszystko

nika1405 napisał(a)

Gratulacje z powodu synka, czyli przeczucia się sprawdzają ;-

Zgłoś nadużycie #546 3 sierpnia 2015, 10:09

[QUOTE=Natalia1985;2864406]Hej...

Również gratuluję synka, czyli wychodzi na to, że na razie przodują chłopaki.

Zgłoś nadużycie #547 3 sierpnia 2015, 10:11

Wiecie, ja dopiero teraz zaczynam czuć delikatne kopniaczki. A na wizycie tydzień temu i lekarz i pielęgniarka dopytywali się, czy czuję ruchy dziecka.
Już nie mogę się doczekać, żeby poznać płeć dzidziusia. Macie już imiona dla swoich maleństw?

Zgłoś nadużycie #548 3 sierpnia 2015, 11:32

Natalia1985 Zaprawiona w bojach
Hej
Ja tez czuje delikatne, przy ostatniej wizycie pytalam lekarza to powiedzial ze jeszcze jest czas i nie ma sie czym martwic. Troche sie zaniepokoilam i zrobilam dodatkowe USG czy wszystko ok.
I warto bylo bo dowiedzialam sie ze chlopiec, rosnie i ma sie dobrze mierzy 14cm :D
Kolejna wizyta 27.08 moze potwierdzi ma 100% ze synek.
Co do imienia to tym razem maz wybiera puki co jeszcze nie mamy.
Milego dnia ;)

Zgłoś nadużycie #549 3 sierpnia 2015, 18:44

Marin Gotowa na wszystko
No widzę że naprawdę królują chłopaki, a ja liczę na to że zrobię na przekór i u mnie będzie dziewczynka :-)
Madzik pomimo dzielących nas kilometrów zapraszam kolejnym razem na wyżerkę, szczerze muszę troszkę zwolnić bo na urlopie strasznie się obżerałam. Dziś pierwszy dzień w pracy i wracam do mojego trybu, czyli obiadokolacja około godz. 17 a wieczorkiem ewentualnie coś lekkiego...
Madzik może teraz dopiero dopadły cię ciążowe mdłości? Już jesteś po przeprowadzce?
Ja ogólnie czuję się dobrze, chociaż przy pracy siedzącej już zaczynam odczuwać ból pleców :-(
Co do imienia mamy wybrane dla dziewczynki, chociaż jeszcze się sprzeczamy pomiędzy Nadią a Mają, a jeśli będzie chłopak to podoba mi się Kornel. A jakie wy macie pomysły na imiona?
A jeszcze zapytam już doświadczone mamusie jakiej firmy wózek polecacie? Zaczynam się rozglądać ale tego jest tyle, że się w głowie przewraca, nie wiem na co zwracać uwagę a wy na pewno macie coś sprawdzonego :-)

Zgłoś nadużycie #550 3 sierpnia 2015, 21:00

Wczoraj znowu nie moglam dodac ani jednego posta na forrum. Nie wiem o co chodzi.

Na razie tylko poczytalam a jutro odpisze :)

Aha i gratuluje mamom rozpoznanych chlopaczkow! Rowiez licze ze przerwe passe i w srode dowiem sie o dziewczynce.
Pozdrawiam! .