Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczeń 2016

Zgłoś nadużycie #371 7 lipca 2015, 21:10

skorpionek Supermama

Natalia1985 napisał(a)

Hej dziewczynki, gratuluje wszystkim przyszlym mamom :D Jesli mozna to chcialabym dolaczyc do was, moj termin wypada na 12 styczen.Pozdrawiam cieplutko:*

Moje gratulacje spokojnych 9 miesięcy :)
Majowa mamusia 2014 :)

Zgłoś nadużycie #372 7 lipca 2015, 21:19

madzik90 Gotowa na wszystko
hej
ja musiałam iść wczoraj do ginka, ciągle boli mnie coś w brzuchu, i to przy dotyku bardzo mocno :( teraz wymyśliłą, że to może być zapalenie wyrostka robaczkowego, wysłała mnie na usg, dziś poszłam, i facet mi mówi że na usg nie pokaże wyrostka, i musze z tym isć do szpitala. Ale sprawdził czy z dzieckiem wszystko, ok i jest dobrze wyszedł 15tydz i 3 dni. Na spojeniu łonowym czuje jakieś zgrubienie w środku jakbym kamień miała i dziwne uczucie kiedy to dotykam a ciut wyżej jest ten mega bolesny punkt... Z tego co czytam w necie, to żadne objawy nie pasują do mnie jeśli chodzi o wyrostek robaczkowy, ale skąd taki straszliwy ból?! :( Troche się martwię, bo jeśli się okaże ,że to wyrostek to czeka mnie operacja :( Jutro ide do gin znowu po skierowanie do szpitala, zobaczymy co tam wymyślą, choć znając życie pewnie mnie zatrzymają na obserwacji....

Dobra wiadomość jest taka , że czuje już ruchy ;) ;)

Zgłoś nadużycie #373 7 lipca 2015, 21:22

Marin napisał(a)

Hej Dziewczyny. Ależ cisza zapanowała na forum, pewnie wszystkie korzystacie z tej upalnej pogody :-)
Co u Was nowego? Ja byłam w piątek u ginka, wyniki dobre a żelazo zamiast spadać mi wzrosło od ostatniej wizyty, lekarz był zaskoczony :-) Dzidzia się tak ruszała, że ani zdjęcia się nie dało zrobić a co dopiero wypatrzyć czy to córcia czy synuś :-) Może następnym razem :-)

oj ja nie korzystam z pogody wręcz przeciwnie, chowam się przed tymi upałami gdzie tylko mogę, troche przesada z tą temperaturą ;) ale od jutra ponoć w cąłej Polsce deszcz burze i wichury

Zgłoś nadużycie #374 8 lipca 2015, 13:37

marysia0808 Fajna mama
witam się i ja :)
w poniedziałek miałam ginkę i usg. Bobas się rusza, serduszko ładnie bije i wszystko na ten moment jest w porządku. Ma 5 cm bez nóżek i dostałam zdjęcie :) Znowu grzybica więc czopki dostałam... :(
U nas też upały takie przez bite dwa tygodnie ale już dzisiaj się mocno ochłodziło i kropi.
Pozdrawiam nowe dziewczyny, oby nas troszkę więcej było :)

Zgłoś nadużycie #375 8 lipca 2015, 20:32

Marin Gotowa na wszystko

madzik90 napisał(a)

hej
ja musiałam iść wczoraj do ginka, ciągle boli mnie coś w brzuchu, i to przy dotyku bardzo mocno :( teraz wymyśliłą, że to może być zapalenie wyrostka robaczkowego, wysłała mnie na usg, dziś poszłam, i facet mi mówi że na usg nie pokaże wyrostka, i musze z tym isć do szpitala. Ale sprawdził czy z dzieckiem wszystko, ok i jest dobrze wyszedł 15tydz i 3 dni. Na spojeniu łonowym czuje jakieś zgrubienie w środku jakbym kamień miała i dziwne uczucie kiedy to dotykam a ciut wyżej jest ten mega bolesny punkt... Z tego co czytam w necie, to żadne objawy nie pasują do mnie jeśli chodzi o wyrostek robaczkowy, ale skąd taki straszliwy ból?! :( Troche się martwię, bo jeśli się okaże ,że to wyrostek to czeka mnie operacja :( Jutro ide do gin znowu po skierowanie do szpitala, zobaczymy co tam wymyślą, choć znając życie pewnie mnie zatrzymają na obserwacji....

Madzik idź do szpitala i niech cię dokładnie poobserwują, będziesz spokojniejsza jak będziesz pod obserwacją. Koniecznie się odezwij jak już coś będziesz wiedzieć. Powodzenia
No super, że już czujesz dzidzię. Chyba jesteś pierwsza. Ja wciąż czekam na ten moment :-)

Zgłoś nadużycie #376 8 lipca 2015, 20:34

Marin Gotowa na wszystko
Marysia0808 super, że wszystko ok.
Pogoda faktycznie wszystkim doskwiera, ale już dziś jest zdecydowanie lepiej byleby nie było burzy bo się jej panicznie boję :-)

Zgłoś nadużycie #377 9 lipca 2015, 13:04

marysia0808 Fajna mama

madzik90 napisał(a)

hej

oo ruchy już czujesz? no super, też na to czekam :) :)

Zgłoś nadużycie #378 9 lipca 2015, 19:16

Milciak Gotowa na wszystko
madzik90

o jak fajnie, że czujesz już dzidziusia. Ja nie mogę się tego doczekać...

Zgłoś nadużycie #379 9 lipca 2015, 19:18

Milciak Gotowa na wszystko
Witamy Nowe Styczniówki 2016, czym nas tu więcej tym będzie fajniej.

Mam pytanie do Was dziewczyny: czy już chodzicie w ciuszkach ciążowych? Bo ja zaczynam chyba potrzebować, może dopiero a może już, sama nie wiem...

Zgłoś nadużycie #380 9 lipca 2015, 20:04

Marin Gotowa na wszystko
Milciak ja już noszę spodnie ciążowe bo w moje już się nie mieszczę. Już mam widoczny brzusio, szczególnie jak ubiorę obcisłą bluzkę :-)

Zgłoś nadużycie #381 9 lipca 2015, 20:59

Hej
dzięki dziewczyny, byłam w szpitalu ale tam stwierdzili , że nie może to być wyrostek. Pani dr powiedziała, moŻliwe , że miałam tam torbiel i on pękł stąd ten okropny ból. Albo coś z jelitem ale nic niepokojącego nie znaleźli. Cieszę się, bo jak szłam do szpitala to ryczeć mi się chciało, że musze synka zostawić :( Zleciła mi dodatkowe badania krew mocz .

U mnie już chłodno się zrobiło, dziś strasznie wieje, i dobrze wolę taką pogodę niż te okropne upały żyć się nie dało...

Ruchy czuje , ale wiecie na tym etapie ciąży to sporadycznie, do regularnych ruchów jeszcze nam daleko :) Ale w ciągu dnia już potrafię je wychwycić głównie jak siedzę albo leżę :)

Zgłoś nadużycie #382 9 lipca 2015, 21:03

W ogóle jak byłam dziś u ginka po skierowanie na krew i mocz, to położna która zapisuje i przyjmuje miała rotawirusa! Masakra jakaś przecież tym łatwo się zarazic, tam kobiety w ciaży przychodzą, jeszcze którąś zarazi, dla mnie to jest paranoja. Już nie wspomne że kobieta ledwo siedziała na krześle, myślałam ze tam padnie zaraz. TeraZ mam myśli, czy mnie nie zaraziła, w południe tak okropnie się poczułam położyłam się to leżałam trzy godziny. Zimno mi było, głowa mi pękała , nie dobrze mi było i żołądek mnie bolał. Ale to chyba coś mi stanęło na żołądku, bo już mi lepiej na szczęście uff a już sie bałam

Zgłoś nadużycie #383 9 lipca 2015, 21:05

Milciak napisał(a)

Witamy Nowe Styczniówki 2016, czym nas tu więcej tym będzie fajniej.

Mam pytanie do Was dziewczyny: czy już chodzicie w ciuszkach ciążowych? Bo ja zaczynam chyba potrzebować, może dopiero a może już, sama nie wiem...

Milciak ja wszystkie ciuchy noszę normalne, mam tylko problem z dopinaniem spodni, jak chodze w jeansach to przy siadaniu czy schylaniu koniecznie musze je rozpinać, bo jednak brzuszek już jest dość widoczny i uwiera. W domu chodze w dresie to mi wygodniej :)

Zgłoś nadużycie #384 9 lipca 2015, 23:27

agunia10 Gotowa na wszystko
hej dziewczyny

Ja mam jutro wizytę u gin, już się stresuję, czy wszystko dobrze, zawsze mam takie obawy.
Ciuchów ciążowych jeszcze nie nosze, zresztą w domu prawie cały czas siedzę, więc chodzę w dresach albo w krótkich spodenkach dość szerokich. W ogóle w tej ciąży mam dziwnie, bo mam większy brzuch niż w pierwszej w tym okresie, ale głównie wtedy kiedy coś zjem, bo rano po wstaniu jest nieduży.

Madzik, super, że czujesz już ruchy, ja się już nie mogę doczekać. A tę babkę powinni odeslać do domu, roznosi wirusy.

Zgłoś nadużycie #385 9 lipca 2015, 23:32

agunia10 napisał(a)

hej dziewczyny

Ja mam jutro wizytę u gin, już się stresuję, czy wszystko dobrze, zawsze mam takie obawy.
Ciuchów ciążowych jeszcze nie nosze, zresztą w domu prawie cały czas siedzę, więc chodzę w dresach albo w krótkich spodenkach dość szerokich. W ogóle w tej ciąży mam dziwnie, bo mam większy brzuch niż w pierwszej w tym okresie, ale głównie wtedy kiedy coś zjem, bo rano po wstaniu jest nieduży.

Madzik, super, że czujesz już ruchy, ja się już nie mogę doczekać. A tę babkę powinni odeslać do domu, roznosi wirusy.

Agunia widzę , że mamy synów w identycznym wieku :D

Zgłoś nadużycie #386 9 lipca 2015, 23:33

agunia10 napisał(a)

hej dziewczyny

Ja mam tak samo, rano brzuch mam mniejszy, w południe już większy, a pod koniec dnia w ogóle mam już duży   :D A w 2 ciaży to wiadomo brzuszek szybciej rośnie to normalne :)

Zgłoś nadużycie #387 11 lipca 2015, 18:00

Wiolusia Fajna mama
Hej Dziewczyny :)

Dawno nie pisalam,ale jakos nie mam mocy ostatnio przez ta pogode:/
Wczoraj bylam u gina i okazalo sie,ze moj lekarz zlamal noge i dali jakiegos innego,jestem zalamana,bo ten co jest teraz ogromnie mnie irytuje,ale nie chce zmieniac przychodni,juz wole poczekac,az moj gin wroci.

Juz zaczyna mi byc widac brzuszek,spodnie sie nie dopinaja ;)

Agunia ciesze sie,ze Cie widze tutaj,znowu razem bedziemy :)

Madzik gratuluje,ze juz czujesz ruchy,to cudowne uczucie :) u mnie jeszcze cisza ;)

Zgłoś nadużycie #388 11 lipca 2015, 21:10

anencja Gotowa na wszystko
Hej! Moge do Was dolaczyc? ☺mam termin na przelom grudnia i stycznia. W styczniu 2012 urodzila sie moja pierwsza corcia ale teraz pewnie uwine sie juz w grudniu. 😊
Mam wrazenie, ze czuje juz ruchy od kilku dni. Brzuch mam dosc spory, w kazdym razie na pewno wiekszy niz w 1.ciazy na tym etapie.

Zgłoś nadużycie #389 11 lipca 2015, 21:10

Hej dziewczyny co tam u Was jak się czujecie? :)

Zgłoś nadużycie #390 11 lipca 2015, 21:11

anencja napisał(a)

Hej! Moge do Was dolaczyc? ☺mam termin na przelom grudnia i stycznia. W styczniu 2012 urodzila sie moja pierwsza corcia ale teraz pewnie uwine sie juz w grudniu. 😊
Mam wrazenie, ze czuje juz ruchy od kilku dni. Brzuch mam dosc spory, w kazdym razie na pewno wiekszy niz w 1.ciazy na tym etapie.

hej pewnie że tak ;)
jak się czujesz? :)
Ja również mam termin na przełomie grudnia i stycznia, ale mam nadzieję, że urodzę w styczniu :) :)