Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczeń 2016

Zgłoś nadużycie #331 24 czerwca 2015, 21:49

madzik90 Gotowa na wszystko
Hej
u nas dziś pogoda nie co lepsza- nie padało a to już coś ;)
Ja dziś całkiem mam całkiem dobre samopoczucie ;)
Od paru dni jak leże, coś czuje w brzuchu, ale nie wiem czy to przypadkiem nie jelita więc puki nie dostanę wyraźnego kopniaka, nie uznaje tego jeszcze za ruchy ;)
Choć w kolejnej ciąży ruchy podobno są szybciej wyczuwalne, i u osób szczupłych więc sama nie wiem co to. Podobno niektóre kobiety czują już ruchy w 13 tyg, no nic ja jeszcze chwile poczekam żeby mieć pewnosć ;)

Zgłoś nadużycie #332 24 czerwca 2015, 21:52

Marin napisał(a)

Mmm, na pewno pyszności. Ja dziś miałam ruskie pierożki, które lepiłam na urlopie i teraz tylko z zamrażarki wyciągam i gotowe, ale na jutro jeszcze pomysłów brak :-( Może placki ziemniaczane albo ziemniaczki z fasolką szparagową i kotlecikami z jajek.
Ja mam wizytę 3 lipca a 1 lipca będę robić badania (krew i mocz). Też się nie mogę doczekać, u mnie to będzie 15 tydzień, może już poznamy płeć dzidzi :-)

Marin ja w 14 tyg poznałam płeć w 1 ciąży, więc kto wie jak dzidzia dobrze Ci się ułoży to może już będzie wiadomo :D
U mnie podobno było coś widać między nóżkami na ostatnim usg, ale to był 12 tydz, więc troche wcześnie na kolejnym usg się upewnie jak będzie widać oczywiście :D Ale też mam takie przeczucie ,że będzie chłopak

Zgłoś nadużycie #333 24 czerwca 2015, 21:54

marysia0808 napisał(a)

witam :)
u nas ranek nie najlepszy, mdłości przed śniadaniem i wywroty żołądka :/ ale przynajmniej nie pada i będzie można po obiedzie wyjść na pół godzinki na spacer :)
Już się doczekać nie mogę usg 6 lipca, to już będzie 12 tydzień to fasolka już większa będzie :)
Dziś robię na obiadek kuleczki ziemniaczane w piekarniku z ziołami i czosnkiem i do tego sałatka z pomidora i ogórka a wy co dziś gotujecie?

ja dziś miałam obiad na szybko jajka sadzone, ziemniaki, szpinak, i buraczki ;) a pierogi też uwielbiam ostatnio też sporo nalepiłam i pomroziłam . Ale takie już sie sklejają i jakoś gorzej mi smakują, zdecydowanie wole świeże ;)

Zgłoś nadużycie #334 26 czerwca 2015, 19:49

Marin Gotowa na wszystko

madzik90 napisał(a)

Marin ja w 14 tyg poznałam płeć w 1 ciąży, więc kto wie jak dzidzia dobrze Ci się ułoży to może już będzie wiadomo :D
U mnie podobno było coś widać między nóżkami na ostatnim usg, ale to był 12 tydz, więc troche wcześnie na kolejnym usg się upewnie jak będzie widać oczywiście :D Ale też mam takie przeczucie ,że będzie chłopak

Madzik to i może ja za tydzień się dowiem. Zobaczymy :-)

U mnie dziś cały dzień nie było prądu więc pyszny obiadek (fasolka szparagowa i kotleciki z jajek) musiałam przełożyć na jutro :-(
A co do ruchów to czasem czuję jak mi coś burczy w brzuchu ale to chyba za wcześnie jak na pierwszą ciążę. Strasznie już bym chciała poczuć dzidzię :-)

Zgłoś nadużycie #335 26 czerwca 2015, 19:56

Marin napisał(a)

Madzik to i może ja za tydzień się dowiem. Zobaczymy :-)

U mnie dziś cały dzień nie było prądu więc pyszny obiadek (fasolka szparagowa i kotleciki z jajek) musiałam przełożyć na jutro :-(
A co do ruchów to czasem czuję jak mi coś burczy w brzuchu ale to chyba za wcześnie jak na pierwszą ciążę. Strasznie już bym chciała poczuć dzidzię :-)

O matko współczuję .... :/
Ja to coś czasami jakbym poczuła ale tylko jak leżę, też nei mogę się doczekać aż będą to wyraźne ruchy :D

Zgłoś nadużycie #336 26 czerwca 2015, 20:02

Marin Gotowa na wszystko
Cierpliwie musimy czekać na porządnego kopniaczka :-)

Zgłoś nadużycie #337 26 czerwca 2015, 20:34

Marin napisał(a)

szczerze mówiąc może to nastąpić już lada dzień.... ;) ;)

Zgłoś nadużycie #338 28 czerwca 2015, 7:02

Wiolusia Fajna mama
Hej,
Ja juz po wizycie :) na usg wyszlo,ze nasza Perelka jest mlodsza nizby wynikalo to z om i termin przesunal mi sie z 13.01 az na 21.01. Popatrzylam jak pieknie bije serduszko i obejrzalam sobie nasze malenstwo,a juz za 2tyg kolejna wizyta :)
Najblizsza rodzina z mojej strony juz wie i wszyscy sie ciesza razem z nami :)

Na szczescie mdlosci niemal calkowicie ustaly,za to ciagle jestem glodna ;) jak tak dalej pojdzie to wszyscy w pracy sie od razu domysla jak wroce we wrzesniu,bo narazie nikt nie wie,poczekam wlasnie do wrzesnia z ta informacja,a pozniej bede musiala powiedziec,mam tylko nadzieje,ze dam rade do konca roku pracowac ;)

Alez tutaj cisza,
Milego dnia! :)

Zgłoś nadużycie #339 28 czerwca 2015, 17:24

Milciak Gotowa na wszystko
Hej,
a ja mam we wtorek wizytę i już nie mogę się doczekać bo to już 14 tydzień i może będzie widać płeć :-)
No ale przede wszystkim będę miała te badanie przezierności karkowej, i właśnie dlatego chciałabym już być po, żeby się uspokoić że z dzidzią wszystko dobrze i że jest zdrowe.

Zgłoś nadużycie #340 28 czerwca 2015, 20:09

skorpionek Supermama

madzik90 napisał(a)

szczerze mówiąc może to nastąpić już lada dzień.... ;) ;)

Moje gratulacje :) Spokojnych 9miesięcy :)
Majówka 2014 :)

Zgłoś nadużycie #341 28 czerwca 2015, 20:09

skorpionek Supermama

Milciak napisał(a)

Hej,
a ja mam we wtorek wizytę i już nie mogę się doczekać bo to już 14 tydzień i może będzie widać płeć :-)
No ale przede wszystkim będę miała te badanie przezierności karkowej, i właśnie dlatego chciałabym już być po, żeby się uspokoić że z dzidzią wszystko dobrze i że jest zdrowe.

Zgłoś nadużycie #342 28 czerwca 2015, 20:09

skorpionek Supermama

Wiolusia napisał(a)

Hej,
Ja juz po wizycie :) na usg wyszlo,ze nasza Perelka jest mlodsza nizby wynikalo to z om i termin przesunal mi sie z 13.01 az na 21.01. Popatrzylam jak pieknie bije serduszko i obejrzalam sobie nasze malenstwo,a juz za 2tyg kolejna wizyta :)

Na szczescie mdlosci niemal calkowicie ustaly,za to ciagle jestem glodna ;) jak tak dalej pojdzie to wszyscy w pracy sie od razu domysla jak wroce we wrzesniu,bo narazie nikt nie wie,poczekam wlasnie do wrzesnia z ta informacja,a pozniej bede musiala powiedziec,mam tylko nadzieje,ze dam rade do konca roku pracowac ;)

Alez tutaj cisza,

Zgłoś nadużycie #343 28 czerwca 2015, 20:10

skorpionek Supermama

Marin napisał(a)

Zgłoś nadużycie #344 28 czerwca 2015, 20:11

skorpionek Supermama

AnnaKatarzyna napisał(a)

Gratulacje! Ja mam termin na 28 grudnia :) kto wie czy styczen z tego nie wyjdzie ;)

Zgłoś nadużycie #345 28 czerwca 2015, 20:17

Marin Gotowa na wszystko
Wiolusia super, że wszystko ok. Ja mam wizytę w piątek i też liczę na to, że się dowiem czy to córcia czy synuś :-) Już nie mogę się doczekać!
Dziewczyny czy zaczęłyście używać coś na rozstępy, macie jakieś sprawdzone produkty?

Zgłoś nadużycie #346 28 czerwca 2015, 20:21

skorpionek Supermama

Marin napisał(a)

Wiolusia super, że wszystko ok. Ja mam wizytę w piątek i też liczę na to, że się dowiem czy to córcia czy synuś :-) Już nie mogę się doczekać!
Dziewczyny czy zaczęłyście używać coś na rozstępy, macie jakieś sprawdzone produkty?

Mogę polecić Ci na rozstępy tołpa dermo body mum :) Możesz dostać to w rossmanie :)

Zgłoś nadużycie #347 28 czerwca 2015, 20:33

Wiolusia napisał(a)

Hej,

Alez tutaj cisza,

super , że wszystko jest w porządku i mdłości mineły ;)
Ja od paru dni czuje się wyśmienicie , czuć wyraźnie , że 2 trymestr nastał, latam sprzątam gotuje , czuje że moge fruwać ;)

Zgłoś nadużycie #348 28 czerwca 2015, 20:35

Marin napisał(a)

Ja na razie nie używam nic, za jakiś czas zacznę smarować się olejem kokosowym-natralny i pięknie pachnie , i do tego dobry w smaku hi hi ;)

Zgłoś nadużycie #349 28 czerwca 2015, 20:36

skorpionek Supermama
Jak się w ogóle czujecie ??

Zgłoś nadużycie #350 28 czerwca 2015, 20:39

skorpionek napisał(a)

Jak się w ogóle czujecie ??

ja bardzo dobrze, wcZesniej mialam troche mdłości sennosć wiadomo, ale ciążę i tak znoszę bardzo dobrze. Teraz jedyne co mi dokucza, to to, że szybko sie wkurzam na wszystko ;)