Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczeń 2016

Zgłoś nadużycie #311 19 czerwca 2015, 22:27

tymon31 Świeżo upieczona
Hej co do płci to mam nadzieję że bedzie córka ;) Zuzia

Zgłoś nadużycie #312 21 czerwca 2015, 14:17

marysia0808 Fajna mama
hej :)
u nas weekend deszczowy i pochmurny :( u mnie już też lepiej z tymi mdłościami. Propo płci to cichutko liczymy na dziewczynkę :)
Kupiliśmy już meble tarasowe, stół, parasol i krzesła z poduszkami. Wygląda super :) może wieczorem jakiegoś grilka zrobimy :) miłej niedzieli :)

Zgłoś nadużycie #313 21 czerwca 2015, 18:10

Marin Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny. My też jeśli byłby wybór to chcielibyśmy córeczkę. Przekomarzamy się pomiędzy Nadią a Mają :-)
Jeśli będzie synuś to być może Kornel albo Marcel.
A tak jak mówi Madzik90 pewnie jak się urodzi to jeszcze się może zmienić

Zgłoś nadużycie #314 21 czerwca 2015, 19:29

madzik90 Gotowa na wszystko
Witajcie,
u nas też pada cały dzień eh, co to za pogoda jesień a nie czerwiec. :/

Zgłoś nadużycie #315 21 czerwca 2015, 20:16

Milciak Gotowa na wszystko
U nas miało padać, a cały dzień było słońce, tylko chłodna temperatura. W porównaniu do zeszłego ukropu w weekend to dziś istna jesień, hi hi.
Wyobraźcie sobie, że dziś wybraliśmy się na Targi Mother&Baby. Miałam nadzieję, na wygranie jakiś rzeczy dla bobaska, bo każda wejsciówka brała udział w losowaniu. Ale niestety nic nie upolowaliśmy. Chciałam też załapać się na USG4D, bo było w ramach targów bezpłatnie, ale też nic z tego nie wyszło. Pomimo, że byliśmy już od 10.00, gdzie o tej godzinie zaczyały się targi, to lista zapełniła się momentalnie i nie było już miejsc. Skończyło się tylko na oglądaniu wszystkiego co dotyczy dzieciątka i rodzica oraz przymierzaniu się do różnych wózków. A i skorzystałam jeszcze z doboru poduszek dla ciężarnych i do karmienia. Wiecie o jakie chodzi? Takie długie jamniki, w różnych kształtach: litery C, J, I...... Nie kupowałam jeszcze, ale będę wiedziała jaką zamówić na allegro jak już będzie duży brzusio.

Zgłoś nadużycie #316 21 czerwca 2015, 20:54

Milciak napisał(a)

U nas miało padać, a cały dzień było słońce, tylko chłodna temperatura. W porównaniu do zeszłego ukropu w weekend to dziś istna jesień, hi hi.
Wyobraźcie sobie, że dziś wybraliśmy się na Targi Mother&Baby. Miałam nadzieję, na wygranie jakiś rzeczy dla bobaska, bo każda wejsciówka brała udział w losowaniu. Ale niestety nic nie upolowaliśmy. Chciałam też załapać się na USG4D, bo było w ramach targów bezpłatnie, ale też nic z tego nie wyszło. Pomimo, że byliśmy już od 10.00, gdzie o tej godzinie zaczyały się targi, to lista zapełniła się momentalnie i nie było już miejsc. Skończyło się tylko na oglądaniu wszystkiego co dotyczy dzieciątka i rodzica oraz przymierzaniu się do różnych wózków. A i skorzystałam jeszcze z doboru poduszek dla ciężarnych i do karmienia. Wiecie o jakie chodzi? Takie długie jamniki, w różnych kształtach: litery C, J, I...... Nie kupowałam jeszcze, ale będę wiedziała jaką zamówić na allegro jak już będzie duży brzusio.

u mnie w mieście też takei targi były, moja koleżanka była , ja nic o nich nie wiedziałam to nie poszłam. A te poduszki słyszałam ,że fajne są ale ja osobiście nie używałam teraz też nie będę kupować. Jak będę mieć duży brzuch to wygodnie mi sie spało ze zwykła poduchą między nogami, a przy karmieniu jasiek na kolano ;)

Zgłoś nadużycie #317 21 czerwca 2015, 21:27

Ja zasugerowałam się moją siostrą, która używała tej poduszki przy ciążach i dwójce dzieci, i bardzo zachwala. Inaczej pewnie bym nie wiedziała, że takie coś istnieje.

Zgłoś nadużycie #318 21 czerwca 2015, 21:33

Milciak napisał(a)

Ja zasugerowałam się moją siostrą, która używała tej poduszki przy ciążach i dwójce dzieci, i bardzo zachwala. Inaczej pewnie bym nie wiedziała, że takie coś istnieje.

też słyszałam wiele dobrych opinii na temat takich poduszek, ja musze jednak zadowolić się zwykłymi :P

Zgłoś nadużycie #319 22 czerwca 2015, 13:21

marysia0808 Fajna mama
Hej!
Ja polecam poduszke do karmienia ale taka mieciutka z pianki. Mam schowana w piwnicy i czeka na drugie malenstwo. Bardzo wygodnie sie z nia karmilo ;-) u mnie ciag dalszy deszczu ;-(
Na takie targi tez bym chetnie poszla ale tylko poogladac bo raczej z wyprawki to bede tylko kilka rzeczy potrzebowac. Wszystko mam po pierwszym dziecku.

Zgłoś nadużycie #320 22 czerwca 2015, 20:57

marysia0808 napisał(a)

Hej!
Ja polecam poduszke do karmienia ale taka mieciutka z pianki. Mam schowana w piwnicy i czeka na drugie malenstwo. Bardzo wygodnie sie z nia karmilo ;-) u mnie ciag dalszy deszczu ;-(
Na takie targi tez bym chetnie poszla ale tylko poogladac bo raczej z wyprawki to bede tylko kilka rzeczy potrzebowac. Wszystko mam po pierwszym dziecku.

ja tak samo, na pewno muszę kupić wózek bo tamten się rozsypał. Chcę też zaopatrzyć się w hustę, przy synu nie używałam, ale dużo moich koleżanek ma i chwali więc pomyślałam że też spróbuję ;)
Ciuszki mam, chyba że będzie dziewczynka to trzeba będzie dokupić coś ;)

Zgłoś nadużycie #321 22 czerwca 2015, 21:06

marysia0808 Fajna mama
Madzik a ja na odwrót jesli będzie chłopiec to nie mam za bardzo ciuszków :) ja dostałam od szwagierki takie nosidełko na szelkach ale chyba korzystać z niego nie będę bo jednak dziecko ciężkie. Zakupy czy spacer to w wózku a w domu to w bujaczku. Gdzie byś chciała używać tej chusty?

Zgłoś nadużycie #322 22 czerwca 2015, 21:17

marysia0808 napisał(a)

Madzik a ja na odwrót jesli będzie chłopiec to nie mam za bardzo ciuszków :) ja dostałam od szwagierki takie nosidełko na szelkach ale chyba korzystać z niego nie będę bo jednak dziecko ciężkie. Zakupy czy spacer to w wózku a w domu to w bujaczku. Gdzie byś chciała używać tej chusty?

ja też miałam takie nosidełko ale to dla większego dziecka się nadaje, ja go nawet nie używałam...
A podobno w chuście bardzo wygodnie, i dziecko masz ciągle przy sobie, a ręce wolne ;) Wszędzie można jej używać w domu na spacerze... Wszyscy je zachwalają, tylko muszę poszukać dobrej chusty, popytam koleżanek co i jak, bo np na allegro sprzedają sporo badziewia :/ Mam jeszcze pół roku to coś znajde odpowiedniego ;)

Zgłoś nadużycie #323 23 czerwca 2015, 17:23

madzik90 napisał(a)

ja też miałam takie nosidełko ale to dla większego dziecka się nadaje, ja go nawet nie używałam...
A podobno w chuście bardzo wygodnie, i dziecko masz ciągle przy sobie, a ręce wolne ;) Wszędzie można jej używać w domu na spacerze... Wszyscy je zachwalają, tylko muszę poszukać dobrej chusty, popytam koleżanek co i jak, bo np na allegro sprzedają sporo badziewia :/ Mam jeszcze pół roku to coś znajde odpowiedniego ;)

To jak znajdziesz jakąś chustę godną uwagi to podziel się z nami na forum. Ja w tej kwestii jestem zielona ;-)

Zgłoś nadużycie #324 23 czerwca 2015, 18:48

Milciak napisał(a)

To jak znajdziesz jakąś chustę godną uwagi to podziel się z nami na forum. Ja w tej kwestii jestem zielona ;-)

ja też :D dlatego muszę zrobić najpierw rozeznanie którą warto kupić ;)

Zgłoś nadużycie #325 23 czerwca 2015, 18:51

Ja dziś fatalnie sie czuje, cały dzień mi słabo jest... Rano poszłam na zakupy z synem, i jakoś w głowie zaczeło mi się kręcić, tylko myślałam o tym żeby nie paść zaraz na ziemie. W końcu na przystanku autobusowym sobie usiadłam , niby troche lepiej, ale cały dzień i tak czuje sie nie ciekawie... Jeszcze od rana głowa mi pęka eh :/

Zgłoś nadużycie #326 23 czerwca 2015, 19:51

Marin Gotowa na wszystko
Ja tak paskudnie wczoraj się czułam, głowa mi pękała a dziś wreszcie pokazało się słoneczko i od razu się czuję lepiej :-)
Co do chusty to moja przyjaciółka jej używała i naprawdę była z niej zadowolona, robiła wszystko w czasie kiedy dzidzia spokojnie sobie spała wtulona w mamusię. Podobno dla dziecka nie ma nic lepszego. Wiem, że kupowała ją na allegro i wiem, że ją dostanę :-) więc się zapytam na co zwrócić uwagę przy kupnie.
A co do rzeczy dla dzidzi to my musimy kupić wszystko!!! Dostanę dużo rzeczy od przyjaciółki, ale i wiele trzeba będzie kupić. Na pewno wózek i łóżeczko.

Zgłoś nadużycie #327 23 czerwca 2015, 20:01

Marin napisał(a)

Ja tak paskudnie wczoraj się czułam, głowa mi pękała a dziś wreszcie pokazało się słoneczko i od razu się czuję lepiej :-)
Co do chusty to moja przyjaciółka jej używała i naprawdę była z niej zadowolona, robiła wszystko w czasie kiedy dzidzia spokojnie sobie spała wtulona w mamusię. Podobno dla dziecka nie ma nic lepszego. Wiem, że kupowała ją na allegro i wiem, że ją dostanę :-) więc się zapytam na co zwrócić uwagę przy kupnie.
A co do rzeczy dla dzidzi to my musimy kupić wszystko!!! Dostanę dużo rzeczy od przyjaciółki, ale i wiele trzeba będzie kupić. Na pewno wózek i łóżeczko.

ja z tego co się dowiedziałam na razie wiem, że najlepsze chusty to takie od 150zł wzwyż, tkane i jakieś skośnokrzyżowe, cokolwiek to znaczy :P Ja też wszystko dostałam dla synka, nadal dostaje od kuzynki czy znajomych ciuchy dla młodego, dziecko szybko rośnie, a wszystko nowe kupować to chyba nie jedni rodzice by zbankrutowali ;) Większość moich znajomych dostaje czy odkupuje ciuszki dla dzieci, ja sobie zawsze rodzielam te gorsze na dobicie już w domu a te lepsze na wyjście, nie raz jak coś brakuje to kupuje ;)

Zgłoś nadużycie #328 24 czerwca 2015, 12:57

marysia0808 Fajna mama
witam :)
u nas ranek nie najlepszy, mdłości przed śniadaniem i wywroty żołądka :/ ale przynajmniej nie pada i będzie można po obiedzie wyjść na pół godzinki na spacer :)
Już się doczekać nie mogę usg 6 lipca, to już będzie 12 tydzień to fasolka już większa będzie :)
Dziś robię na obiadek kuleczki ziemniaczane w piekarniku z ziołami i czosnkiem i do tego sałatka z pomidora i ogórka a wy co dziś gotujecie?

Zgłoś nadużycie #329 24 czerwca 2015, 21:14

Marin Gotowa na wszystko
Mmm, na pewno pyszności. Ja dziś miałam ruskie pierożki, które lepiłam na urlopie i teraz tylko z zamrażarki wyciągam i gotowe, ale na jutro jeszcze pomysłów brak :-( Może placki ziemniaczane albo ziemniaczki z fasolką szparagową i kotlecikami z jajek.
Ja mam wizytę 3 lipca a 1 lipca będę robić badania (krew i mocz). Też się nie mogę doczekać, u mnie to będzie 15 tydzień, może już poznamy płeć dzidzi :-)

Zgłoś nadużycie #330 24 czerwca 2015, 21:36

marysia0808 Fajna mama

Marin napisał(a)

Mmm, na pewno pyszności. Ja dziś miałam ruskie pierożki, które lepiłam na urlopie i teraz tylko z zamrażarki wyciągam i gotowe, ale na jutro jeszcze pomysłów brak :-( Może placki ziemniaczane albo ziemniaczki z fasolką szparagową i kotlecikami z jajek.
Ja mam wizytę 3 lipca a 1 lipca będę robić badania (krew i mocz). Też się nie mogę doczekać, u mnie to będzie 15 tydzień, może już poznamy płeć dzidzi :-)

pierogi uwielbiam :) a placki ziemniaczane też bardzo lubię. Super jakby się dzidziuś ładnie obrócił i można by było dojrzeć co ma między nóżkami :)
a ziemniaczki mi coś nie wyszły, jakieś takie trochę suche i mało przyprawione. Ehh nie szkodzi :)