Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczeń 2016

Zgłoś nadużycie #291 18 czerwca 2015, 19:45

Marin Gotowa na wszystko
Potwierdzam, że usg w 4D jest mega przeżyciem :-) Mi aż się łezka zakręciła w oku. Miałam robione usg w 11 tyg. Za 2 tyg kolejna wizyta. Może już coś będzie widać. Chcielibyśmy znać płeć dzidzi :-)
Marysia doskonale Cię rozumiem, że z wielu rzeczy trzeba rezygnować, my też mieszkamy w domku i od kilku lat nie byliśmy na wczasach bo zawsze było szkoda kasy (inwestowało się w dom). W tym roku postanowiliśmy, że mimo wszystko jedziemy na urlop. Po rezerwacji okazało się, że jestem w ciąży :-) Już nic nie odkręcamy. Jedziemy :-)

Zgłoś nadużycie #292 18 czerwca 2015, 21:28

marysia0808 Fajna mama

Marin napisał(a)

Potwierdzam, że usg w 4D jest mega przeżyciem :-) Mi aż się łezka zakręciła w oku. Miałam robione usg w 11 tyg. Za 2 tyg kolejna wizyta. Może już coś będzie widać. Chcielibyśmy znać płeć dzidzi :-)
Marysia doskonale Cię rozumiem, że z wielu rzeczy trzeba rezygnować, my też mieszkamy w domku i od kilku lat nie byliśmy na wczasach bo zawsze było szkoda kasy (inwestowało się w dom). W tym roku postanowiliśmy, że mimo wszystko jedziemy na urlop. Po rezerwacji okazało się, że jestem w ciąży :-) Już nic nie odkręcamy. Jedziemy :-)

A gdzie jedziecie na urlop?

Zgłoś nadużycie #293 19 czerwca 2015, 8:21

tymon31 Świeżo upieczona
Hej wszystkim jak sie dziś czujecie coś was boli dokucza odczueacie że wogule jestescie w ciąży? Bo ja nie za bardzo może dlatego że to będzie drugi raz i wiem czego i kiedy mam sie spodziewać ;)

Zgłoś nadużycie #294 19 czerwca 2015, 9:57

madzik90 Gotowa na wszystko

tymon31 napisał(a)

Hej wszystkim jak sie dziś czujecie coś was boli dokucza odczueacie że wogule jestescie w ciąży? Bo ja nie za bardzo może dlatego że to będzie drugi raz i wiem czego i kiedy mam sie spodziewać ;)

hej
ja też wiem już czego mogę się spodziewać, za 1 razem też bardziej to wszystko przeżywałam. A teraz wszystko kręci się już swoim rytmem :) z samego początku męczyły mnie mdłości, później przeszło i czułam się fantastycznie, dopiero od paru dni jakieś zmęczenie i lenistwo mnie dopadło i tak trzyma. Nic kompletnie mi sie nie chce. Może też przez tą pogodę bo od paru dni jest zimno, i pada :/

Zgłoś nadużycie #295 19 czerwca 2015, 20:03

Marin Gotowa na wszystko

marysia0808 napisał(a)

A gdzie jedziecie na urlop?

Nad morze. I mam nadzieję, że nie będzie upałów bo będę musiała się chować przed słońcem ;-)

Zgłoś nadużycie #296 19 czerwca 2015, 20:07

Marin Gotowa na wszystko
Mi też już mdłości przeszły ale nie mogę się oprzeć popołudniowej drzemce :-) Poza tym ogólnie dobrze się czuję tylko ta pogoda też mnie męczy.

Zgłoś nadużycie #297 19 czerwca 2015, 20:27

Milciak Gotowa na wszystko
Hej Dziewczyny,

Od kilku dni tu nie zaglądałam, widzę że się u Was dzieje...
Mi mdłości się przesunęły na wieczór. Może dlatego że chodząc do pracy nie zwracam tak uwagi na różne dokuczliwości w ciągu dnia. Ale taki ogólny brak energii jeszcze mnie trzyma. Mam nadzieję, że już niedługo, podobno do końca 13 tygodnia powinny przejść.

Zgłoś nadużycie #298 19 czerwca 2015, 20:41

Marin napisał(a)

Nad morze. I mam nadzieję, że nie będzie upałów bo będę musiała się chować przed słońcem ;-)

oo, a do jakiej miejscowości? :) Ja mieszkam nad morzem ;)

Zgłoś nadużycie #299 19 czerwca 2015, 20:43

Marin napisał(a)

Mi też już mdłości przeszły ale nie mogę się oprzeć popołudniowej drzemce :-) Poza tym ogólnie dobrze się czuję tylko ta pogoda też mnie męczy.

a jaka pogoda u Ciebie? U mnie jesień od paru dni ... :/
Ah zazdroszczę tych drzemek, ja tylko położe się żeby odpocząć na chwile i już syn chce jeść, bawić sie, podać mu to, pić i milion rzeczy na raz

Zgłoś nadużycie #300 19 czerwca 2015, 20:44

Milciak napisał(a)

Hej Dziewczyny,

Od kilku dni tu nie zaglądałam, widzę że się u Was dzieje...
Mi mdłości się przesunęły na wieczór. Może dlatego że chodząc do pracy nie zwracam tak uwagi na różne dokuczliwości w ciągu dnia. Ale taki ogólny brak energii jeszcze mnie trzyma. Mam nadzieję, że już niedługo, podobno do końca 13 tygodnia powinny przejść.

Ja też czekam do końca 1 trymestu , i 2 będzie najlepszy troszkę wypoczniemy :D

Zgłoś nadużycie #301 19 czerwca 2015, 20:46

Odebrałam dziś dokładne wyniki tarczycy i dzięki Bogu wszystko jest dobrze uff :D

Zgłoś nadużycie #302 19 czerwca 2015, 21:07

madzik90 napisał(a)

Odebrałam dziś dokładne wyniki tarczycy i dzięki Bogu wszystko jest dobrze uff :D

Oj, to super :-)

Zgłoś nadużycie #303 19 czerwca 2015, 21:08

Macie jakieś pragnienia, co do płci dzisiusia?
Wiem, że najważniejsze to żeby było zdrowe, ale w głowie pewnie jakieś myśli się kręcą wokół płci, co?

Zgłoś nadużycie #304 19 czerwca 2015, 21:09

Marin Gotowa na wszystko
Madzik a tak się martwiłaś tą tarczycą. Super że wyniki ok.
Jedziemy do Międzyzdrojów.
Wierzę Ci, że przy dziecku nie możesz sobie pozwolić na drzemkę. Ja korzystam póki mogę z odpoczynku.
Pogoda u mnie paskudna. Szaro, buro i ponuro. Do tego pada to jak tu się po pracy nie zdrzemnąć :-)

Zgłoś nadużycie #305 19 czerwca 2015, 21:12

Marin Gotowa na wszystko

Milciak napisał(a)

Wiem, że najważniejsze to żeby było zdrowe, ale w głowie pewnie jakieś myśli się kręcą wokół płci, co?

Milciak tak jak mówisz, najważniejsze żeby było zdrowe, ale nam się marzy córeczka. Już są "kłótnie" na temat imienia, ale tylko dla dziewczynki, więc znając moje szczęście będzie synuś :-) Też będę szczęśliwa :-)
A u Ciebie?

Zgłoś nadużycie #306 19 czerwca 2015, 21:15

Milciak napisał(a)

Ja w 1 ciąży czułam od pierwszego dnia że to chłopak i sie nie myliłam. Teraz czuje to samo ale już nie mam takiej pewności... Zobaczymy :D Na usg niby coś tam wystawało, ale to 12 tydz więc gwarancji jeszcze nie mam ;)

Zgłoś nadużycie #307 19 czerwca 2015, 21:16

Marin napisał(a)

Milciak tak jak mówisz, najważniejsze żeby było zdrowe, ale nam się marzy córeczka. Już są "kłótnie" na temat imienia, ale tylko dla dziewczynki, więc znając moje szczęście będzie synuś :-) Też będę szczęśliwa :-)
A u Ciebie?

A myślicie już nad imieniem? Ja jeszcze kompletnie się nad tym nie zastanawiałam.... ;)

Zgłoś nadużycie #308 19 czerwca 2015, 21:25

Ja coś czuję, że córka. Mój Mężulo też tak czuje. Przekonamy się...
A imiona mamy po po 3 opcje na każdą z płci jak na razie.

Zgłoś nadużycie #309 19 czerwca 2015, 21:31

My mieliśmy wybrane imię dla syna, w ciaży chodziłam mówiłam że syn będzie miał tak na imie, urodził się i ja mówie , że to do niego nie pasuje , trzeba inne wymyślić :P Moja koleżanka miała tak samo, urodziła dziecko i stwierdziła, że to imie do niego nie pasuje :P :P

Zgłoś nadużycie #310 19 czerwca 2015, 21:54

Usiasia Fajna mama
Hej dziewczyny przepraszam ze się wtrące ale czy jest może wśród Was lub też są dziewczyny z woj. Lubuskiego?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zEpcs