Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczeń 2016

Zgłoś nadużycie #2491 22 grudnia 2015, 18:25

Milciak Gotowa na wszystko
Anencja Liwia także piękny słodziak :-)

Zgłoś nadużycie #2492 22 grudnia 2015, 18:26

Która z nas została nierozpakowana? oprócz mnie :-)

Zgłoś nadużycie #2493 22 grudnia 2015, 19:40

Madzialenka Zaprawiona w bojach
Milciak ... Ja! moja mała siedzi i czeka do stycznia bo mamusia jej tak kazała.. :) heeh
AnnaKatarzyna Gratulacje..
Dziewczynki ale piekne te wasze księżniczki. :)
Ja oczywiście dzisiaj też nie usiedziałam i cały dzień na zakupach przedświątecznych niedawno wróciłam do domku i chwile odpoczywam. :)
dodaje zdj moich świątecznych wymysłów.

Zgłoś nadużycie #2494 22 grudnia 2015, 20:51

Madzialenka mój mężul też mówi do brzuszka: Igucha nie wyłaź jeszcze z brzucha. Też chcemy wytrwać do stycznia.
A Twoja choinka bardzo ładnie się prezentuje.

Zgłoś nadużycie #2495 23 grudnia 2015, 8:25

anencja Gotowa na wszystko
Madzialenka piekna choinka! Podoba mi sie w bieli. A ten stroik pewnie sama zrobilas ☺.

Milciak masz duze szanse dotrwac.
Bedziecie mialy dzieci o rok mlodsze niz nasze 😁

Ja czekam na pediatre i kolo 10 dowiem sie czy wychodze.
Czuje sie znakomicie, nic mnie nie boli, ograniczam juz leki p.bolowe. dzis z malutka spokojnie przespalysmy noc z 4 przerwami na cycka. Widze ze juz nie leci siara tylko mleko i piersi zrobily sie wieksze i wymagaja oprozniania. Wczoraj mialam jeszcze pogadanke z polozna laktacyjna i ona poradzila przez ten pierwszych kilkanascie dni przystawiac corke co 2 godz.zeby rozkrecic produkcje a potem samo sie bedzid regulowac.

Zgłoś nadużycie #2496 23 grudnia 2015, 18:06

Anencja to super wieści, że tak szybciutko doszłaś do siebie. Bardzo się cieszę :-)

Zgłoś nadużycie #2497 24 grudnia 2015, 9:06

Natalia1985 Zaprawiona w bojach
Hej dziewczyny.
Zycze wam Zdrowych Spokojnych i Radosnych Swiat Bozego Narodzenia a tym ktore sa w szpitalu szybkiego powrotu do domku :)

Zgłoś nadużycie #2498 24 grudnia 2015, 10:59

Również życzę Wam spokojnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnym gronie, zdrowych i radosnych :-)

Zgłoś nadużycie #2499 24 grudnia 2015, 21:20

agunia10 Gotowa na wszystko
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia w ciepłej rodzinnej atmosferze i duzo sil zdrowia

Madzik, Anencja i AnnaKatarzyna gratulacje, super ze juz macie maluszki przy sobie, najwyraźniej bardzo chciały już przeżyć swoje pierwsze święta i tak się pospieszyly.

Zgłoś nadużycie #2500 25 grudnia 2015, 11:47

Dziewczynki życzę wam zdrowych spokojnych świąt. :) Aby wasze maluszki wyrosły na mądrych,zdolnych i wartościowych ludzi. :) I dużo dużo kasy podobno pieniądze szczęścia nie dają ale lepiej płakać w porsche :)

Zgłoś nadużycie #2501 25 grudnia 2015, 19:36

anencja Gotowa na wszystko
Trochę za późno ale mam problemy z netem w domu

Zdrowych spokojnych Świąt dla Was kochane. Rozpakowanym zdrówka dla pociech a nierozpakowanym szybkiego i bezbolesnego plum.

Zgłoś nadużycie #2502 26 grudnia 2015, 7:48

AnnaKatarzyna Fajna mama
Dziewczyny mam słaby zasięg i dopiero dziś pisze. Mam nadzieje ze święta macie udane i życzę aby ten ostatni dzień był spokojny i przyjemny. My mam nadzieję że dziś wyjdziemy. A już z domku Wszystko po kolei opiszę ☺

Zgłoś nadużycie #2503 26 grudnia 2015, 16:43

diamonds Początkująca
Bardzo proszę przyszłe mamy o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej stanu wiedzy kobiet w ciąży na temat żywności funkcjonalnej :) poniższa ankieta ma formę testu :) dzięki czemu będziecie Panie mogły sprawdzić co wiecie na temat tej nowej żywności jak również dowiedzieć się czegoś nowego w tym temacie
Zapraszam i dziękuję za każdą udzieloną odpowiedź :)
link:
http://www.survio.com/survey/d/A8P9P2V9I2U9T6K7K

Zgłoś nadużycie #2504 27 grudnia 2015, 15:41

nika1405 Zadomowiona
Hej dziewczyny, jeszcze niecałe 5 dni do nowego roku, ciekawe czy doczekamy. Ja jutro mam wizytę u lekarza, będę miała kolejne ktg to zobaczymy jak tam się sytuacja rozwija. Nie mogę się już doczekać. Mały strasznie wchodzi mi pod żebro i tak kłuje, poza tym mam coraz silniejsze skurcze, na szczęście nie są jeszcze często, najwyżej 3,4 na dobę. Pozdrawiam.

Zgłoś nadużycie #2505 28 grudnia 2015, 11:01

Natalia1985 Zaprawiona w bojach
Hej dziewczyny.
Ale cisza tu zapanowala ;)
Jak tam po Swietach?dziewczynki rodzicie?
Madzik, AnnaKatarzyna,Anencja, Fobia jak tam wasze dzieciaczki?

Zgłoś nadużycie #2506 28 grudnia 2015, 14:04

diamonds Początkująca
Bardzo proszę przyszłe mamy o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej stanu wiedzy kobiet w ciąży na temat żywności funkcjonalnej :) poniższa ankieta ma formę testu :) dzięki czemu będziecie Panie mogły sprawdzić co wiecie na temat tej nowej żywności jak również dowiedzieć się czegoś nowego w tym temacie
Zapraszam i dziękuję za każdą udzieloną odpowiedź :)
link:
http://www.survio.com/survey/d/A8P9P2V9I2U9T6K7K

Zgłoś nadużycie #2507 28 grudnia 2015, 14:24

Hej hej,
Święta spędziłam bez obżarstwa, z racji tego że mi się prawie nic nie mieści już do brzuszka. I pierwsze święta bez zjedzenia żadnych ciast ani słodyczy. Powiem Wam, że podoba mi się ten stan, bez przepełnienia żołądka. A jak tam u Was?

Dziś od rana trochę mnie przeczyszcza, a nie zjadłam nic takiego, co wskazywałoby na zatrucie, więc już myślałam, że to przed porodem. Ale jak na razie się uspokoiło, odliczam dni do 1 stycznia, oby Mała wytrzymała :-)

Zgłoś nadużycie #2508 28 grudnia 2015, 20:53

Wiolusia Fajna mama
Witajcie,

My wigilię i pierwszy dzień Świąt spędziliśmy u moich rodziców,a pozostałe dni odpoczywaliśmy u siebie :) ostatnio chodze coraz bardziej zmeczona i skurcze juz daja coraz bardziej popalic. Jutro jade na wizyte u gina,a od wczoraj jestem z Wojtusiem i moich rodzicow,bo J.sie stresuje zostawiac nas samych w domu jak jest w pracy,a poniewaz nie ma go calymi dniami to jest spokojniejszy wiedzac,ze mamy opieke ;)
Troche z opoznieniem,ale zycze Was wszystkiego dobrego,niech dzieciatka sie zdrowo chowaja,a nierozpakowanym mamusiom bezbolesnych i szybkich porodow ;)

Śliczne te nasze forumowe malenstwa :)

Zgłoś nadużycie #2509 28 grudnia 2015, 22:19

hej dziewczynki..
Ja się troszeczkę poobjadałam w święta.
Czuje się coraz bardziej przemęczona ale święta spędziłam dość aktywnie i bardzo rodzinnie.. :)
Dzisiaj byłam na wizycie u gin i mała waży 3000 g i jest bardzo nisko. Usuwa mi się czop śluzowy wiec w każdej chwili mogę zacząć rodzić. :) Wyniki badań mam perfekcyjne i żadnych witamin już mam nie brać.
Mój gin powiedział że daje mi tydz że mała się wykluje...
Całuje was gorąco.. śpijcie dobrze.. :)

Zgłoś nadużycie #2510 29 grudnia 2015, 16:26

nika1405 Zadomowiona
Hej dziewczyny, ja wczoraj byłam na wizycie u gin i mały wazy 3205. Miałam robione ktg i na razie nie zanosi sie zebym urodzila wczesniej, nawet mam wizyte zaplanowana za 2 tyg. Pozdrowionka