Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczeń 2016

Zgłoś nadużycie #2451 20 grudnia 2015, 17:51

AnnaKatarzyna Fajna mama
Madzik trzymam kciuki. Daj znac jak będziesz mogła.
Anencja Ty daj znac po konsultacji anestezjologa.

Zgłoś nadużycie #2452 20 grudnia 2015, 18:10

anencja Gotowa na wszystko
AnnaKatarzyna nie mam tu nic ciekawego do roboty wiec na pewno sie jeszcze dzis bede odzywac.
Zaczyna mnie ogarniac lekki stres...

Zgłoś nadużycie #2453 20 grudnia 2015, 18:25

AnnaKatarzyna Fajna mama
Anencja mój N dziś ma wieczór telewizyjno sportowy, A więc ja tez dziś będę się tu udzielać 😊 książkę może też troszkę poczytam jak mi oczy nie będą się zamykaly. Choć przy mojej córce wymyśliłam alternatywę dla czytania... słucham audiobookow, mogę sprzątać, robić obiad i słuchać ☺

Zgłoś nadużycie #2454 20 grudnia 2015, 18:46

Ja sie nie moge przekonac do audiobookow. Nie moge sie skupic, ile razy zaczynam sluchac to zaraz lapie sie na tym, ze myslami odplywam i nie slucham ☺ za to ebooki polubilam ☺ tutaj jak leze to ciagle czytam. Tv nie chce mi sie w ogole ogladac. Wlaczam tylko na wiadomosci.

Mala w brzuchu odkad jestem w szpitalu duzo mniej ruchliwa sie zrobila. Moze przez to ze wod mam mniej...w kazdym razie ciesze sie ze tu jestem bo w domu bym sie stresowala.

Zgłoś nadużycie #2455 20 grudnia 2015, 19:19

AnnaKatarzyna Fajna mama
Anencja a masz tv na sali?
Masz racje że te ruchy mniej wyczuwalne przez zmniejszoną ilość wód.
A o której masz jutro planowane cc? Był już anestezjolog?

Zgłoś nadużycie #2456 20 grudnia 2015, 19:46

Wlasnie mialam te konsultacje i jest ok. Dzisiejsza morfologia nie wskazuje na zadna infekcje, a nawet jesli by sie rozwijala to tym bardziej, jesli ciaza jest donoszona, nalezaloby ja rozwiazac zeby dziecko mialo jak najkrotszy kontakt z bakteriamiwiurusami. Wszystkie parametry z morfologii sa ok do cesarki. Katar czy kaszel nie maja wplywu na znieczulenie miejscowe. I ze w ten sposob znieczulaja do zabiegow nawet osoby ewidentnie chore. I ze od kaszlu tam nie ma prawa nic popekac. Podala mi taki przyklad ze po powaznych operacjach z narkoza, intubacja pacjenci zawsze  kaszla po wybudzeniu i zadne szwy na organach wewn.nie pekaja. Takze uspokoilam sie.

AnnaKatarzyna tak mam tu tv. Ja na razie nie jestem na porodowce tylko na takim oddziale obserwacyjnym. Jutro po porodzie trafie na polozniczy i tam juz njr ma takich luksusow jak tv.

Operacje mam miec kolo 10 rano.

Zgłoś nadużycie #2457 20 grudnia 2015, 19:46

Ciekawe co u Madzik...

Zgłoś nadużycie #2458 20 grudnia 2015, 20:01

AnnaKatarzyna Fajna mama
Anencja super ze wszystko jest dobrze i ze możesz mieć jutro cc. To jutro Maluszek bedzie już obok Ciebie. Trzymam kciuki za twoją cc.
Mi w sali poporodowe brakowało toalety... na patoligii pozniej ciazy w salach była toaleta i prysznic a na położniczy już nie...
Tez mysle o Madzik, nie pisze... może akcja rozwinęła się na całego... na szczęście to ciąża donoszona i wszystko możliwe.

Zgłoś nadużycie #2459 20 grudnia 2015, 23:03

madzik90 Gotowa na wszystko
hej Lilianka 3.400 54cm sn juz jest ze mna

Zgłoś nadużycie #2460 21 grudnia 2015, 0:07

Wiolusia Fajna mama
Witajcie ;)

Bedziemy musialy zmienic nazwe na grudniowki,jak tak dalej pojdzie ;)

Madzik gratulacje! :) pochwal sie corcia :)

Anencja jutro trzymamy mocno kciuki za Ciebie :)

Ja dzis sobie pospalam,bo rodzice zajeli sie Wojtusiem,a pozniej robilam stroiki,jutro juz wracamy do siebie. Wojtus zakatarzony,do swiat juz na pewno nie pojdzie do przedszkola.

Usypiam juz,wiec dobranoc:*

Zgłoś nadużycie #2461 21 grudnia 2015, 6:05

Madzik gratulacje!!!! Witamy Lilianke ☺ szybko sie uwinelas ☺.
U mnie pospac nie dadza. Mam wlasnie poranne ktg.
Wiolusia lepiej zeby synek zostal w domu teraz niz na swieta mialoby go rozlozyc calkowicie.

Zgłoś nadużycie #2462 21 grudnia 2015, 7:40

AnnaKatarzyna Fajna mama
Madzik gratulacje! Masz juz Malutka przy sobie ❤ Odpoczywajcie sobie ☺
Wiolusia niech Synek wraca do zdrowia aby na święta miał siły.
Anencja trzymam kciuki !!!

Zgłoś nadużycie #2463 21 grudnia 2015, 7:55

AnnaKatarzyna Fajna mama
U mnie wieczorem tylko brzuch nieco zjechał a tak to spokój ☺
Faktycznie niewiele z nas dotrwa do stycznia 😊
Byliśmy wczoraj w domu rodzinnym męża, były też małe kuzynki Hani a więc wybawila  się ☺ Nie chodzi jeszcze do przedszkola a więc takie spotkania z innymi dziećmi są dla niej na wagę złota ☺ Liczę na to że od września dostanie się do przedszkola obok naszego bloku. Jest tam przedszkole, zerówka, podstawówka i gimnazjum gdzie ja sama chodziłam 😀 Ja będę jeszcze na macierzyńskim ale widzę jak Hania jest otwarta na dzieci i jak bardzo potrzebuje tego kontaktu.

Zgłoś nadużycie #2464 21 grudnia 2015, 8:02

Natalia1985 Zaprawiona w bojach

madzik90 napisał(a)

hej Lilianka 3.400 54cm sn juz jest ze mna

Jeju Madzik wielkie gratulacje,niech sie zdrowo chowa Lilianka :)
Super ze tak szybko ci poszlo ;)

Zgłoś nadużycie #2465 21 grudnia 2015, 8:09

Natalia1985 Zaprawiona w bojach
A ja wlasnie szykuje sie na wizyte do pediatry na 9.30 i musze sie zapytac co to moze byc tatianka ma taka mala kulke w okolicach pachwiny z lewej strony, pytalam juz polozna to powiedziala ze trzeba USG zrobic, a ja juz sie stresuje..a jeszcze dzis najprawdopodobniej bedzie szczepienie ehhh....
Dam znac jak wroce.
Milego dnia.

Zgłoś nadużycie #2466 21 grudnia 2015, 8:50

Milciak Gotowa na wszystko
Hej Wam,

Przez weekend mnie nie było a tu tyle wieści!

Madzik ogromne gratulacje dla Ciebie i mnóstwa zdrówka dla córci. No i na święta masz prezent :-)

Anencja trzymam kciuki za Was dzisiaj, żeby wszystko dobrze się odbyło.

Chyba faktycznie większość z nas będzie grudniówkami ;-)

U mnie weekend zabiegany. W sobotę miałam zarząd wspólnoty jeszcze, i roboty w sprawie tej awarii wody którą mamy. Mam nadzieję, że do świąt hydraulik to zrobi, bo okazało się, że to bardziej złożony problem niż na początku myśleliśmy. Nie wyobrażam sobie teraz maleństwa w domu bez bieżącej wody.
Poza tym i sobota i niedziela gościowo. A to my jeszcze korzystamy i odwiedzamy innych, a to nas odwiedzają. No i nikt mi nie wierzy, że jestem tuż przed porodem. Ale to raczej komplement jest :-)

Dziś mam wizytę u gina i zobaczymy jak tam maleństwo, czy dobrze jest ułożone i ile waży. Ciekawa jestem.

Zgłoś nadużycie #2467 21 grudnia 2015, 9:13

AnnaKatarzyna Fajna mama
Natalia to daj znac po wizycie U pediatry.
Milciak trzymam kciuki aby naprawił Wam tą awarię wody do świat. I Ty też daj znac po wizycie ☺

Zgłoś nadużycie #2468 21 grudnia 2015, 12:43

nika1405 Zadomowiona
Hej dziewczyny, widzę coraz więcej szczęśliwych grudniówek a nie styczniówek. Madzik gratulacje córeczki.
Mnie od tygodnia boli blizna po cc. Zaczynam się obawiać, że poród tuż tuz. Czy któraś z Was tak miała , przed kolejnym porodem? Wolałabym jednak chociaż do tego pierwszego stycznia wytrzymać. Za tydzień w pon mam wizytę, i zobaczymy. A tak w ogóle to wydaje mi się ze przez te przygotowania świąteczne większość z nas wcześniej urodzi. U mnie ciągle pada deszcz, a tak by było fajnie zobaczyć jakiś śnieg tej zimy. Pozdrawiam.

Zgłoś nadużycie #2469 21 grudnia 2015, 17:37

Hej
O 10.15 przyszła na świat liwia. Ważyła 3480gr a długość 53 cm. Przed chwila przewieziono mnie z sali pooperacyjnej ma zwykła. Lezymy i ssamy piers. Następnym razem napisze więcej

Dziękuję Wam za kciuki ☺

Zgłoś nadużycie #2470 21 grudnia 2015, 18:01

AnnaKatarzyna Fajna mama
Anencja super ze się odezwałaś ☺ myslalam o Tobie. Odpoczywajcie dziewczyny 😘