Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczeń 2016

Zgłoś nadużycie #2411 18 grudnia 2015, 12:40

anencja Gotowa na wszystko
Dzieki za wsparcie :*
Juz jestem spokojna bo u laury juz duzo lepiej dzis ufffff
Takze moge skupic sie na wypoczynku.
Wczesniej zapomnialam napisac, ze ilosc wod mi spadla ciut ponizej normy i przeplywy tez troche juz gorsze ale gin twierdzi ze wszystko jeszcze wydolne ale czas na cc jest w sam raz.

Madzik a chcesz rodzic ze znieczuleniem czy bez? Mnie takie krzyki z porodowki przerazaja, pewnie dlatego ze nie dane mi bylo doswiadczyc.

Natalia a swojr mleko odciagasz i dajesz z butli tak?
Jaki wozeczek kupiliscie?

Zgłoś nadużycie #2412 18 grudnia 2015, 12:58

AnnaKatarzyna Fajna mama
Anencja to wypoczywać teraz. Laura jest pod dobrą opieką a jak wrócisz do domu to już będzie zdrowa jak rybka. Dobrze ze w szpitalu zrobili Ci szczegółowo wszystkie badania. Czyli najlepszy moment na cc. Trzymam kciuki i pisz nam tutaj wszystko. 😘

Zgłoś nadużycie #2413 18 grudnia 2015, 13:10

madzik90 Gotowa na wszystko
Natalia super ze Tatianka tak szybko rosnie! :) duzo placze? Wstaje Ci czesto w nocy?

Ale ja mam lenia dzis. Moja mama zaprowadzila Lukasza do przedszkola a ja ciagle jeszcze w lozku leze nic kompletnie mi sie nie chce

Zgłoś nadużycie #2414 18 grudnia 2015, 13:16

madzik90 Gotowa na wszystko
o widzisz Anencja dobrze ze lekarz odkryl to, dobrze ze lezysz w szpitalu juz

ja chce rodzic bez znieczulenia z kilku powodow. Raz ze boje sie zastrzyku w kregoslup, dwa plecy po to tym dlugo bola a trzy znieczulenie wydluza porod. Mialam robione przy Lukaszu, i w 3 fazie porodu znieczulenie puscilo i tak i wszystko czulam

Zgłoś nadużycie #2415 18 grudnia 2015, 13:33

mamelka Fajna mama
Dziewczyny jestem styczniówką 2015, w tym roku będę spędzać pierwsze święta z moim urwisem, będą najpiękniejsze :)

Zgłoś nadużycie #2416 18 grudnia 2015, 13:34

mamelka Fajna mama
Spokojnych świąt Mamusie :)

Zgłoś nadużycie #2417 18 grudnia 2015, 13:35

Madzik nawet nie wiedzialam ze znieczulenie ma taki wplyw na porod.
Dobrze ze moglas sobie pozwolic na taki dzien lenistwa ☺ pol dnia w lozku,super!

Ja czekam na ktg, bo dzis jeszcze nie mialam robionego, tylko chwile przylozone na Izbie Przyjec, zawsze tu taja wstepna kontrole robia.

No i gbs wyszedl mi dodatni wiec antybiotyk dostane.

Zgłoś nadużycie #2418 18 grudnia 2015, 13:40

AnnaKatarzyna Fajna mama
Byłam z Hania na spacerze. Sasiedzi, ekspedientki w sklepach wielkie oczy na mnie i mówią: To Pani jeszcze nie rodzi? No jak widać stoję przed nimi to chyba nie rodze.... a może coś mnie omija?
Zaczął się czas codziennych telefonów I pretensji jak nie odbiore ze jak ja tak mogę nie odbierać skoro w każdym momencie mogę urodzić. ... Chyba niektórzy zapominają ze mam jeszcze jedno 22 miesięczne dziecko które nie zawsze pozwoli mi na pogawędki... Czy Was też tak mecza?

Zgłoś nadużycie #2419 18 grudnia 2015, 13:48

Natalia1985 Zaprawiona w bojach

anencja napisał(a)

Dzieki za wsparcie :*
Juz jestem spokojna bo u laury juz duzo lepiej dzis ufffff
Takze moge skupic sie na wypoczynku.
Wczesniej zapomnialam napisac, ze ilosc wod mi spadla ciut ponizej normy i przeplywy tez troche juz gorsze ale gin twierdzi ze wszystko jeszcze wydolne ale czas na cc jest w sam raz.

Madzik a chcesz rodzic ze znieczuleniem czy bez? Mnie takie krzyki z porodowki przerazaja, pewnie dlatego ze nie dane mi bylo doswiadczyc.

Natalia a swojr mleko odciagasz i dajesz z butli tak?
Jaki wozeczek kupiliscie?

Tak odciagam caly czas,i z butelki daje, ale polozna mowila zeby probowac caly czas z piersi karmic a moja Tatianka bawi cie cyckiem i tyle..
Taki :

Zgłoś nadużycie #2420 18 grudnia 2015, 13:56

madzik90 napisał(a)

Natalia super ze Tatianka tak szybko rosnie! :) duzo placze? Wstaje Ci czesto w nocy?

Ale ja mam lenia dzis. Moja mama zaprowadzila Lukasza do przedszkola a ja ciagle jeszcze w lozku leze nic kompletnie mi sie nie chce

Madzik tak porzadnie slyszalam jak placze w szpitalu przy szczepieniu ..
Troche marudna jak glodna juz, poza tym spi bardzo duzo czasem musze ja budzic do karmienia dzis w nocy spala 5h, bo mnie budzik nie obudzil :D

Zgłoś nadużycie #2421 18 grudnia 2015, 17:14

Fobia Fajna mama
Hej dziewczyny.
Sorry ze nie bede Was czytac i nadrabiac. Ale nie mam kompletnie czasu, co drugi dzien jezdze do mojego Olusia a w jedna strone do krk mam 130 km wiec taki wyjazd zajmuje mi calutki dzien.
Z moim synkiem juz duzo lepiej :)
Oddycha sam, wyciagneli go z inkubatora, jest calkowicie zdrowy, jedynie jesc sam nie potrafi, nie ma jeszcze odruchu ssania i karmiony jest przez sonde.
Przybiera na wadze ma juz 2700, jest rechabilitowany wiec jednym słowem jest juz OK :)
mialam nadzieje ze wypuszcza go do domu na swieta ale pewnie bedzie musial posiedziec jeszcze w tym szpitalu az sie sam jesc nauczy, wiec pewnie przyjedzie do domu dopiero po nowym roku.
Pozdrawiam Was wszystkie i zyczę Wesołych świat i szczesliwego Nowego Roku!

Zgłoś nadużycie #2422 18 grudnia 2015, 17:52

Fobia wspaniale wiesci! Ogromna ulga co? Niech Olus rosnie zdrowo! A Ty jak sie czujesz?
AnnaKatarzyna mnie nikt nie pyta jeszcze bo wszyscy mysla ze bede rodzic w styczniu ☺ takze mam spokoj. Ale na pogawedki telefoniczne nawet przy 4 latce ciezko sobie pozwolic.
Natalia super wozek. Ja mam podobny ksztalt ☺
Wiem juz ze cc bede miala w poniedz.kolo godz. 10ej.

Zgłoś nadużycie #2423 18 grudnia 2015, 17:54

Fobia napisał(a)

Hej dziewczyny.
Sorry ze nie bede Was czytac i nadrabiac. Ale nie mam kompletnie czasu, co drugi dzien jezdze do mojego Olusia a w jedna strone do krk mam 130 km wiec taki wyjazd zajmuje mi calutki dzien.
Z moim synkiem juz duzo lepiej :)
Oddycha sam, wyciagneli go z inkubatora, jest calkowicie zdrowy, jedynie jesc sam nie potrafi, nie ma jeszcze odruchu ssania i karmiony jest przez sonde.
Przybiera na wadze ma juz 2700, jest rechabilitowany wiec jednym słowem jest juz OK :)
mialam nadzieje ze wypuszcza go do domu na swieta ale pewnie bedzie musial posiedziec jeszcze w tym szpitalu az sie sam jesc nauczy, wiec pewnie przyjedzie do domu dopiero po nowym roku.
Pozdrawiam Was wszystkie i zyczę Wesołych świat i szczesliwego Nowego Roku!

Fobia to super wiesci, szybciutko nauczy sie ladnie ssac, moja myszka z poczatku tez tak miala, a teraz jak zassie butle to odkleic jej nie moge zycze duzo zdrowka szybkiego powrotu do domku Wesolych i Radosnych Swiat Bozego Narodzenia oraz Szczesliwego Nowego Roku:*

Zgłoś nadużycie #2424 18 grudnia 2015, 18:10

Milciak Gotowa na wszystko
Hej Dziewczyny,

Wpadam po kilku dniach przerwy i już zaraz nadrabiam co u Was.

Anencja życzę, żeby wszystko było u Ciebie dobrze, tak jak zaplanowałaś. Fajnie masz, że już wiesz że niedługo córeczka będzie na Twoich rękach. I super że z Laurą już lepiej. Zawsze spokojniej będziecie wracać ze szpitala do domu wiedząc, że już po chorobie. I bezpieczniej dla nowego członka rodziny jak Laura już nie będzie chorowała.

Madzik najadłaś się strachu pewnie, że już urodzisz będąc w szpitalu, co? A tak jeszcze jest szansa na styczeń, tak jak chciałaś :-)

Fobia bardzo się cieszę, że z synkiem coraz lepiej. Już niedługo zabierzesz go do domku. Dla Was również Wesołych Świąt.

Natalia fajny wózek dla Tatianki. Super, że Mała ma się dobrze.

Zgłoś nadużycie #2425 18 grudnia 2015, 18:20

Mi zwalają się na głowę ostatnio różne problemy. I tak na koniec roku właśnie często mnie to spotyka. Teraz mamy aktualnie awarię wody w naszym budynku. A ja jestem w zarządzie wspólnoty i dodatkowo oczywiście jestem dostępna, bo jestem w ciąży i automatycznie spadają na mnie sprawy do załatwienia (no bo przecież siedzę w domu to mogę się tym zająć, nie?). Dziś na przykład hydraulik i zabawa w to, co się stało że nie ma wody. A dodam, że nie jest to woda miejska tylko studnia głębinowa, i w piwnicy mamy hydrofor. No i 11 mieszkań z brakiem wody. A to tylko z dzisiaj. W sobotę był przegląd kominiarski, też na ostatnią chwilę bo już koniec roku, i też nie obyło się bez zastrzeżeń w niektórych mieszkaniach. No i trzeba dopilnować poprawek. Ahhh... ile ja się muszę nadenerwować będąc w tej wspólnocie mieszkaniowej... A tu jeszcze rozliczenie roku całej wspólnoty przede mną. I nie za wiele mogę w tej sprawie zrobić teraz, bo najpierw muszę zamknąć rok rozliczeniowy. No cóż, będę musiała to robić z Małą przy cycku...
No dobra, to sobie ponarzekałam...

Zgłoś nadużycie #2426 18 grudnia 2015, 18:31

Milciak faktycznie masz duzo na glowie. Moja mama byla w zarzadzie wspolnoty przez 10lat i wiem ile z tym roboty. Co chwile cos a to awarie, a to planowe sprawy. Wspolczuje naprawde!
Nie odzywalas sie kilka dni i juz myslalam ze urodzilas ☺

Zgłoś nadużycie #2427 18 grudnia 2015, 18:55

Anencja na szczęście jeszcze nie urodziłam. Chociaż już chciałabym zobaczyć to moje maleństwo wiercące się w brzuchu. Ale też chciałabym bardzo, żeby dotrwała do tego stycznia. W poniedziałek idę na chyba ostatnią wizytę do gina i zobaczymy, czy mocno jej się śpieszy na świat...
A z tym zarządem to już nie zliczę nawet ile razy chciałam tą funkcję rzucić w ... Ale jednocześnie zdaję sobie sprawę, jaki mam wpływ na to, co się dzieje we wspólnocie i na to co trzeba zrobić, na plany roczne. A z mojej klatki schodowej tylko ja jestem i mogę optować za tym, co u nas jest potrzebne do zrobienia. Dlatego też z drugiej strony szkoda mi rzucić tą funkcję. Mimo, że więcej mam z tego nerwów niż korzyści.

Zgłoś nadużycie #2428 18 grudnia 2015, 20:31

AnnaKatarzyna Fajna mama
Fobia dobrze ze się odezwalas ☺ super wieści! Jeszcze troszke i będziecie wszyscy w domku 😊
Natalia wózek bardzo ładny ☺
Milciak to prawda zw jesteś dostępna ale to końcówka ciazy i nie możesz się przemeczac i stresowac, jak coś to możesz przedstawić zaświadczenie od lekarza. Wiem ze masz obowiązki w zarządzie ale Ty i Maluszek jesteście najważniejsi.
Madzik to korzystaj z tych ostatnich dni kiedy możemy sobie pozwolić jeszcze na choć trochę leniuchowania ☺
Ja dzis padam... Hania nie spala w dzień ale była grzeczna. Ja gotowałam obiad, sprzatalam, malowalam z Hania plakat w kucyki Pony za którymi szaleje.

Zgłoś nadużycie #2429 18 grudnia 2015, 20:47

AnnaKatarzyna u nas My Little Pony na topie niezmiennie od ponad roku. zabawki, kolorowanki, ubrania ☺ codziennie sobie wybiera jakim dzis bedzie kucykiem i z ta maskotka chodzi caly dzien, a w dodatku kaze do siebie mowic imieniem kucyka.

Zgłoś nadużycie #2430 18 grudnia 2015, 21:32

AnnaKatarzyna Fajna mama
Anencja czyli jeszcze długa przygoda z kucykami Pony przede mna 😄 tak naprawdę bajki nie ogląda ale bardzo polubiła same postacie które są w każdym sklepie.
A jak tam w szpitalu? Na ilu osobowej sali jestes? Masz z kim porozmawiac?