Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczeń 2016

Zgłoś nadużycie #2391 17 grudnia 2015, 8:42

Madzialenka Zaprawiona w bojach
Madzik trzymaj się tam.. :) I zostań w szpitalu tak długo jak będą Ci kazali. Przynajmniej jesteś pod stałą kontrolą.

My pierwszą noc w nowym Naszym mieszkanku mamy za sobą., :) :) : :) :) Oj już dawno się tak nie wyspałam. :) Jeszcze na kartonach ale u siebie. :) Co prawda wczoraj padłam i nawet się nie wykąpałam w swojej pięknej Nowej czystej łazience :) ale zaraz idę to nadrobić. :) Dzisiaj kolejny dzień pełen pracy co prawda nie mogę jeszcze układać w półkach bo muszę czekać aż mój boy wróci z pracy żeby poskręcać meble ale zawsze jakieś zajęcie sobie znajdę.
Mam wrażenie że moja malutka się mniej rusza. liczę te ruchy ale te serie są dużo krótsze niż w poprzednim tyg. Czy coś może się dziać niedobrego z nią? :(

Zgłoś nadużycie #2392 17 grudnia 2015, 9:07

Natalia1985 Zaprawiona w bojach

Madzialenka napisał(a)

Madzik trzymaj się tam.. :) I zostań w szpitalu tak długo jak będą Ci kazali. Przynajmniej jesteś pod stałą kontrolą.

My pierwszą noc w nowym Naszym mieszkanku mamy za sobą., :) :) : :) :) Oj już dawno się tak nie wyspałam. :) Jeszcze na kartonach ale u siebie. :) Co prawda wczoraj padłam i nawet się nie wykąpałam w swojej pięknej Nowej czystej łazience :) ale zaraz idę to nadrobić. :) Dzisiaj kolejny dzień pełen pracy co prawda nie mogę jeszcze układać w półkach bo muszę czekać aż mój boy wróci z pracy żeby poskręcać meble ale zawsze jakieś zajęcie sobie znajdę.
Mam wrażenie że moja malutka się mniej rusza. liczę te ruchy ale te serie są dużo krótsze niż w poprzednim tyg. Czy coś może się dziać niedobrego z nią? :(

Hej :)
Madzialenka teraz to dzidzia ma mniej miejsca , to dlatego mniej sie rusza. Jesli cie to niepokoi to moze zadzwon do gina, lub jedz do szpitala zrobia ci KTG to bedziesz spokojniejsza :) To super ze juz na nowym mieszkanku, powolutku wszystko ogarniesz :) nie ma to jak na swoim :)
Milego dnia dziewczyny ;)

Zgłoś nadużycie #2393 17 grudnia 2015, 10:20

anencja Gotowa na wszystko
AnnaKatarzyna to już nie ma żartów. Może się zacząć w każdej chwili!
Ja mam takie myśli non stop. Tzn teraz od kilku dni kompletnie odsunelam myśli o porodzie i skupiam sie na chorej Laurze. Temp juz nie skacze ale bardzo bardzo meczy ja kaszel. Dziś jada ma kontrole do pediatry. Obawiam się ze zainfekowaly się oskrzela 😕😕😕 pech nieprawdopodobny bo przez ostatnie pół roku była zdrowa poza jakimiś może dwoma 3 dniowymi infekcjami a teraz akurat ja rozłożyło na poważnie.

Madzialenka super ze się wyrobiliście z przeprowadzka ☺ A jak Twoje przeziębienie?
Natalia dobrze napisała ze teraz dziecko mniej ruchliwe bo mniej ma miejsca.

Madzik jak sytuacja u Ciebie?

Milciak, Agunia, Wiolusia co u Was?

Zgłoś nadużycie #2394 17 grudnia 2015, 10:47

madzik90 Gotowa na wszystko
jestem po usg przeplywy dobre, dziecko nie jest obwiniete, wiec wypisuja mnie na szczescie o 14.

Anencja dzieki Bogu moja mama ma dzis wolne wiec zawiozla Łukasza do pryedszkola. Jestem wykonczona spacnie moglam w nocy ale moze dzieki temu dzis w domu zasne jak czlowiek bo ostatnio znowu cierpie na bezsennosc

Zgłoś nadużycie #2395 17 grudnia 2015, 10:56

Madzialenka ale fajnie ze juz na swoim jestescie, super uczucie :)
co do ruchow ja tez tak mam od paru dni czulam slabiej, i dlatego sie obawialam wlasnie ze dziecko moze jest podduszane, ale okazalo sie ze nie, a pod koniec ciazy niby mniej sie ruszaja bo ciasno ale zawsze warto sprawdzic.

Dziewczyny ja sie zastanawiam nad jedna sprawa. U mojej gin 4razy juz bylam podlaczana do ktg i nic nie slychac ponoc mala tak dziwnie lezy i tylko ja jestem takim ciezkim przypadkiem. Ale wtedy w szpitalu jak i teraz nie ma najmnidjszego problemu ze znalezieniem dziecka. Ja nie wiem moze jakis lipny sprzet ma, ale co teraz mam robic ja ch2e kontrolowac na biezaco , a u niej pewnie znowu nic nie wyjdzie

Zgłoś nadużycie #2396 17 grudnia 2015, 11:43

Madzik to super wieści. A do szpitala nie mogłabyś na kontrolne ktg przychodzić? Wydaje mi się z doświadczenia ze nie ma takiej możliwości żeby w ogóle nie złapać serca takiego dużego juz dziecka. Liwia często się wierci i tez długo nie mogą złapać ale szukają zawsze do skutku choćby kilka minut. Także myślę że tamten sprzęt może być faktycznie jakiś mało czuły.

Zgłoś nadużycie #2397 17 grudnia 2015, 12:06

madzik90 napisał(a)

jestem po usg przeplywy dobre, dziecko nie jest obwiniete, wiec wypisuja mnie na szczescie o 14.

Anencja dzieki Bogu moja mama ma dzis wolne wiec zawiozla Łukasza do pryedszkola. Jestem wykonczona spacnie moglam w nocy ale moze dzieki temu dzis w domu zasne jak czlowiek bo ostatnio znowu cierpie na bezsennosc

Madzik to dobrze ze z dzidzia wszystko dobrze :)

Zgłoś nadużycie #2398 17 grudnia 2015, 12:08

Madzialenka Zaprawiona w bojach
Madzik mój gin w prywatnym gabinecie ma dużo gorszy sprzęt nić w przyszpitalnej przychodni. :) Może teraz już będziesz chodziła do szpitala na badania. :) Super że z Tobą i z mała wszystko ok! :) Bardzo się cieszę . :)
anencja przeziębienie mnie dalej męczy wczoraj miałam 37.5 gorączki. Niby to nie temperatura ale się troszeczkę przestraszyłam. pije ciągle miód z mlekiem i czosnkiem i jakoś się trzymam.
Oj już nie mogę się doczekać jak złozymy łóżeczko i poukładam Zuzi ubranka poduszeczki i te wszystkie ochraniacze co szyłam bo nawet nie wiem jak to wyszło.

Zgłoś nadużycie #2399 17 grudnia 2015, 19:29

Dziewczyny jutro idę do szpitala...kurcze to już. Jestem strasznie zdenerwowana, kompletnie nie mogę pozbierać myśli. Jednoczesnie się ciesze i boję.

Zgłoś nadużycie #2400 17 grudnia 2015, 20:06

anencja napisał(a)

Dziewczyny jutro idę do szpitala...kurcze to już. Jestem strasznie zdenerwowana, kompletnie nie mogę pozbierać myśli. Jednoczesnie się ciesze i boję.

Anencja to tak szybko? Myslalam ze w przyszlym tygodniu idziesz..

Zgłoś nadużycie #2401 17 grudnia 2015, 20:41

Natalia jutro idę do szpitala juz się polozyc i po weekendzie cesarka.
A chory starszak zostaje w domu :( ((((

Zgłoś nadużycie #2402 17 grudnia 2015, 20:51

to mozna isc tak do szpitala na kontrole ktg tylko? Ja nie wiem nigdy nie chodzilam tak. Ona musi miec cos z tym sprzetem nie tak w pon znowu ide, ale jak znowu nic z tego nie wyjdzie to sie wkurze chyba, maja moze jakiegos rozwalonego starego grata a mi wciskaja ze to wina dziecka ;/

Madzialenka duzozdrowka dla ciebie :*

Anencja no tak to juz jutro ten czas tak leci ze nie wiem. Wcale sie nie dziwie ze sie stresujesz ale bedzie dobrze w szpitalu bedziesz pod stala dobra op4eka! Szok ja w to nie moge uwierzyc ciagle ze nasze kurczaczki zaczymaja sie juz wykluwac

Zgłoś nadużycie #2403 17 grudnia 2015, 20:57

ale wiecie co ja mxslalam juz wczorajze urodze naprawde. Mialam takie bole lona podbrzusza, brzuch bolesnie mi sie spinal ciagle i to wrazenie nieustanne ze chce mi sie kupe.ale dzis juz spokoj... W ogole na wczorajszej wizycie i w szpitalu jak mnie badali to w trakcie grzebania mi tam mialam wrazenie ze zaraz zrobie kupe, mimo ze mi sie nie chcialo wcale, dziwne wczesniej tak nie mialam. A przed porodem wlasnie przeciez ma sie takie uczucie, a mi gin mowila ze dziecko jest strasznie niziutko to moze od tego?

Zgłoś nadużycie #2404 17 grudnia 2015, 20:59

Madzik w szpitalu potwierdzili ze mala jest tak nisko o poród może się zacząć w każdej chwili?

Zgłoś nadużycie #2405 17 grudnia 2015, 21:22

w szpitalu powiedzieli ze jeszcze nie jest tak zle. Szkoda ze nie zapytalam po usg o wymiary i wage malej, ale lezac tak mi slabo sie zrobhlo ze zapomnialam :( ja coraz czesciej mam wrazenie ze ta moja gin jest jakas przewrazliwiona. Wiem ze trzeba dmuchac na zimne ale juz nie 1raz odnosze wrazenie ze ona troche wyolbrzymia wszystko i mnie straszy nie potrzebnie

Zgłoś nadużycie #2406 17 grudnia 2015, 21:51

wczoraj lezac tak w szpitalu nie moglam spac, i tak uslyszalam ze jakas kobieta krzyczy, stęka i tak chwile to trwalo a potem uslyszalam placz dziecka... Takie dziwne uczucie mialam w sobie jakbym to ja sama urodzila cos niesamowitego ah :) ja to juz non stop mysle o porodzie jak to bedzie czy dlugo czy krotko kiedy o ktorej czy bedzie mniej czy bardziej bolalo jak za 1razem... To juz tak nhewiele zostalo w sumie to juz w kazdej chwili moze cos sie zaczac nie moge w to uwierzyc az ze to jwestia dni

Zgłoś nadużycie #2407 18 grudnia 2015, 9:36

Hello, jestem juz na oddziale, po badaniu usg. Dzidzia jest juz bardzo nisko, zaczela sie skracac szyjka nieznacznie i male rozwarcie takze pewnie bym lada dzien urodzila. Czulam dzis wyraznie nacisk na dol i bol w pachwinach takze usg tylko potwierdzilo.
I ciekawostka, corcia wazy niby 3800 gr. Z usg wychodzi 39-40tc.Cos nie chce mi sie w to wierzyc skoro 2 tyg temu bylo 3000. Przekonamy sie w poniedzialek. Cc juz zaplanowana, po poludniu dowiem sie o ktorej godzinie trafie na stol ☺  zeby maz mogl tu przyjechac.
Poza tym mialam baaaardzo ciezka noc. Laura caly czas kaslala,doslownie co kilka sekund. Co chwile siadala, pila wode, poplakiwala. Spalam moze ze 3 godz. Mam nadzieje ze tu odespie do poniedzialku. Ale dzis juz moja mama mowi ze lepiej, mniej kaszle, je sniadanie z apetytem wiec troche mi ulzylo, bo wyjezdzalam dzis ranonz domu z placzem.

Zgłoś nadużycie #2408 18 grudnia 2015, 10:12

ojej Anencja biedna ta Twoja corcia ale dobrze ze juz jej lepiej, nie denerwuj sie jest z Twoja mama wiec niczego jej nie brakuje.

No ciekawe ild mala Liwia wazy z usg to jest tylko +/- wiec w pon sie okaze :) wypoczywaj duzo teraz bo po weekendzie to tylko bedziesz mogla pomarzyc o tym. Pisz nam na bierzaco co i jak byle do poniedzialku

Zgłoś nadużycie #2409 18 grudnia 2015, 11:38

anencja napisał(a)

Hello, jestem juz na oddziale, po badaniu usg. Dzidzia jest juz bardzo nisko, zaczela sie skracac szyjka nieznacznie i male rozwarcie takze pewnie bym lada dzien urodzila. Czulam dzis wyraznie nacisk na dol i bol w pachwinach takze usg tylko potwierdzilo.
I ciekawostka, corcia wazy niby 3800 gr. Z usg wychodzi 39-40tc.Cos nie chce mi sie w to wierzyc skoro 2 tyg temu bylo 3000. Przekonamy sie w poniedzialek. Cc juz zaplanowana, po poludniu dowiem sie o ktorej godzinie trafie na stol ☺  zeby maz mogl tu przyjechac.
Poza tym mialam baaaardzo ciezka noc. Laura caly czas kaslala,doslownie co kilka sekund. Co chwile siadala, pila wode, poplakiwala. Spalam moze ze 3 godz. Mam nadzieje ze tu odespie do poniedzialku. Ale dzis juz moja mama mowi ze lepiej, mniej kaszle, je sniadanie z apetytem wiec troche mi ulzylo, bo wyjezdzalam dzis ranonz domu z placzem.

Anencja to tuz tuz i bedziesz tulic corcie :) Twoja mama swietnie sobie poradzi z Laurka :) a ty teraz odsypiaj nieprzespana nocke, bo jeszcze wiele takich przed toba ;) Pisz do nas w miare mozliwosci ;)

Zgłoś nadużycie #2410 18 grudnia 2015, 11:48

Hej :)
A u mnie byla wlasnie polozna, bardzo fajna babeczka,co chcialam to sie dowiedzialam.
Kazala wykluczyc ta mieszanke z Beba,bo Tatianka meczy sie strasznie przy zrobieniu kupki..wiec juz podalam jej tylko moje mleczko :) a dzisiaj jade kupic na zas mlelo z Hippa ktore polecila gdyby pokarmu bylo malo.. witamine D tez mam zmienic, ale najwazniejsze jest to ze corcia przybiera na wadze i wazy juz 2500 oby tak dalej ;) Moge wychodzic na spacery itp , ale puki co to czekam na wozeczek ktory bedzie dopiero po nowym roku albo i przed.
A w poniedzialek czeka nas pierwszy wyjazd do pediatry :)