Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczeń 2016

Zgłoś nadużycie #2371 15 grudnia 2015, 13:19

Natalia1985 Zaprawiona w bojach

anencja napisał(a)

No niestety tak to bywa że chwile się człowiek pocieszyć lepszym samopoczuciem i potem znowu coś doskwiera. Mam dokładnie to samo. Zwłaszcza jak się tutaj Wam pochwale ze lepiej to zaraz znowu przychodzi dolina.
wzięłas nospe czy juz idziesz na żywioł? 😅ja biorę cały czas. Nie lubię tych boli okresowych. Do skurczy juz przywyklam (ostatnio mam w normie) ale jak się pojawia ten ból okresowy to zawsze się stresuje.

Dobrej zabawy na choince przedszkolnej!

Laura lepiej, dzięki. NOC przesłana w miarę spokojnie, bez skoków temp i napadów kaszlu. Dopiero nad ranem zaczęło ja męczyć (na szczęście już nie tendusznosci,;tylko zwykły kaszel) I rozbudzila się przez to i od 5 rano nie spimy. Ja teraz chwile kimnelam a mała tez pewnie zaraz zmozy ale na razie tryska energia. Pewnie po południu znowu przyjdzie jakiś kryzys ale ogólnie się nie pogarsza wiec się uspokajam. A babcia tu obserwuje i uczy się w tym czasie jak podawać leki, inhalacje itp takze dadza z mezem rade jak mnie nie będzie a mała nie wyzdrowieje.
tylko kurcze nebulizator mi siada. Prawie ciśnienia nie daje i słaba leci ta mgiełka przez co inhalacja trwa wieki bo prawie nie ubywa płynu. Pewnie ttzeba bedzie lada dzien ku9ic nowy. Mozecie cos polecić?

Anencja zycze aby tego kryzysu juz nie bylo i Laurka wrocila do formy i pelni zdrowka ;)
Niestety nie znam sie na tych nebulizatorach to nie pomoge :(
A to na twoje zyczenie :D

Zgłoś nadużycie #2372 15 grudnia 2015, 13:27

A zobaczcie dziewczyny na moja starsza corke jak sie urodzila sa bardzo podobne ;)

Zgłoś nadużycie #2373 15 grudnia 2015, 14:20

AnnaKatarzyna Fajna mama
Anencja ja mam inhalator z Lidla i zadowolona jestem.
Natalia faktycznie podobne 😊

Zgłoś nadużycie #2374 15 grudnia 2015, 15:44

anencja Gotowa na wszystko
AnnaKatarzyna ja właśnie też mam z lidla. DopOki dzialal tez byłam z niego zadowolona. Mąż juz kupił w aptece nowy. Dawka leku poszła w 5 minut a nie w 35 jak w moim ostatnimi czasy.

Natalia faktycznie podobne ☺ pięknie Tatiance w tym kolorze kocyka ☺ jak cukiereczek!
a jak córka starsza reaguje na siostrę?

Zgłoś nadużycie #2375 15 grudnia 2015, 16:01

nika1405 Zadomowiona
Hej dziewczyny, jakoś rzadko tu zaglądam a tu proszę maleństwa już na świecie. Mam nadzieje, ze wytrwam do 1 stycznia chociaż. Na razie niby wszystko ok ale poczekamy zobaczymy.

Zgłoś nadużycie #2376 15 grudnia 2015, 17:28

anencja napisał(a)

AnnaKatarzyna ja właśnie też mam z lidla. DopOki dzialal tez byłam z niego zadowolona. Mąż juz kupił w aptece nowy. Dawka leku poszła w 5 minut a nie w 35 jak w moim ostatnimi czasy.

Natalia faktycznie podobne ☺ pięknie Tatiance w tym kolorze kocyka ☺ jak cukiereczek!
a jak córka starsza reaguje na siostrę?

Anencja powiem ci ze jak by mogla to juz by sie z nia bawila :D
Czesto chcialaby trzymac na raczkach czy karmic ;) raz z moja asekuracja trzymala na raczkach, ale do karmienia nie, bo Tatianka czesto sie zachlystuje mleczkiem, ale je coraz lepiej: Dbardzo mi pomaga i robi to oco poprosze takze jestem spokojniejsza :)
Hej Nika witamy :)
Napisz cos wiecej o sobie ;)

Zgłoś nadużycie #2377 16 grudnia 2015, 10:43

AnnaKatarzyna Fajna mama
Anencja to dobrze ze macie już dobry i sprawny inhalator, mam nadzieję że ten juz długo posłuży.
A jak dziś Laura sie czuje? A Ty nic nie podlapalas? Czujesz już stres w związku z tym ze za dwa dni masz się stawić w szpitalu?
Nika w takim razie trzymam kciuki abys dotrwala do stycznia.
Natalia ale fajnie że masz takiego małego pomocnika ❤

Zgłoś nadużycie #2378 16 grudnia 2015, 11:02

Madzialenka Zaprawiona w bojach
Madzik brzunio piękny.. :)
Natalia Twoja kruszynka jest przesliczna. :)
Już coraz mniej nam zostało. .. A ja się rozchorowałam,.
Jak u was z śniegiem? U mnie wczoraj troszeczkę posypało a ja siedziałam wpatrzona w okno. Ale niestety już po nim śladu nie ma.

Zgłoś nadużycie #2379 16 grudnia 2015, 12:22

AnnaKatarzyna Fajna mama
Madzialenka przeziebienie? Wracaj do zdrówka!
U mnie śnieg też wczoraj posypał ale ze było ciepło to już w locie się rozpuszczal. Hania chociaż miała radość jak patrzyła przez okno ☺
Teraz byłyśmy na spacerze, szaro, dość ciepło. Raczej taka pogoda nie wprowadza świątecznego klimatu.
U mnie z brzuszkiem spokojnie, skurcze wystąpiły, mala kreci się mocno wieczorami. Dziś na 16 jadę na ktg.

Zgłoś nadużycie #2380 16 grudnia 2015, 12:34

Madzialenka Zaprawiona w bojach
AnnaKatarzyna Ktg? to coś się dzieje? czy tylko tak kontrolnie? Ja jeszcze nie miałam w ogóle robionego KTG..
Chyba mnie coś rozbiera bo mam straszny katar i boli gardełko i wszystkie mięśnie.. oj lepiej żeby mnie nie rozłożyło na dobre.
AnnaKatarzyna to chyba ja miałam taką samą radość jak Twoja córcia.. :) oj już nie pamiętam kiedy się tak cieszyłam na śnieg.

Zgłoś nadużycie #2381 16 grudnia 2015, 12:44

AnnaKatarzyna Fajna mama
Madzialenka nie daj się żeby Cię na całego nie rozlozylo. W mojej przychodni jest taka zasada ze od 37 tygodnia wykonują co najmniej raz na tydzień ktg. Jak masz chęć lub obawy możesz przyjeżdżać codziennie.
A ten śnieg to ostatnimi laty u nas nieczęsto a szkoda :/ za dzieciaka to było 😊

Zgłoś nadużycie #2382 16 grudnia 2015, 14:44

AnnaKatarzyna ja się czuje dobrze, tzn.nie zaraziłam się na szczęście. Ale zmęczona jestem psychicznie i niewyspana bardzo bardzo. Mała juz nie gorączkuje ale meczy ja kaszel. Na szczęście już mokry, luźny ale jest i biedna bardzo wyczerpana przez to i ja też. Szczerze mówiąc mam już takie myśli ze chce iść do tego szpitala polezec w spokoju przez weekend i wreszcie odpoczac a oni niech sobie radza sami. Po prostu na te chwile mam już wszystkiego dość.

Zgłoś nadużycie #2383 16 grudnia 2015, 15:09

madzik90 Gotowa na wszystko
hej ja tylko na moment jade do szpitala, bylam u gina dziecko mega nisko moge rodzic w kazdej chwili, ale dziecku slabiej serce bije wiec mozliwe ze jest podduszane strasznie sie denerwuje potem napisze wiecej

Zgłoś nadużycie #2384 16 grudnia 2015, 15:21

Madzik leć do szpitala i niech lekarze robią co trzeba! Trzymamy kciuki za Ciebie i Lilianke!

Zgłoś nadużycie #2385 16 grudnia 2015, 16:57

AnnaKatarzyna Fajna mama
Madzik bedzie dobrze. Daj znac ze szpitala.

Zgłoś nadużycie #2386 16 grudnia 2015, 18:59

Oj madzik trzymam kciuki , bedzie dobrze :)

Zgłoś nadużycie #2387 16 grudnia 2015, 20:29

madzik90 Gotowa na wszystko
jestem na patologi ktg niby dobre ale chwilami tetno zanika , moze dziecko jest owiniete pepowina i przy ruchach sie zaciska, ale jeszcze beda to monitorowac. Wstepnie zostaje tu do jutra chyba ze zapadna nowe decyzje

Zgłoś nadużycie #2388 16 grudnia 2015, 21:22

Madzik dobrze ze jesteś pod kontrolą! Lekarze będą wiedzieć co robić. Ciążę masz już donoszoną i wszystko dla malutkiej gotowe wiec możesz rodzic spokojnie ☺będzie dobrze tak czy tak! Tylko się kochana nie upieraj przy wyjściu do domu jak lekarze będą kazali zostać. Masz opiekę dla Łukasza na jutro?
jak to w ogóle wyszło?  Byłaś na wizycie z ktg?

A tak na marginesie nazwa Patologia ciąży zawsze mnie rozbraja ☺ patologia. Dlaczego nie może być położnictwo? Jak masz chore serce to leżysz na kardiologii a nie na patologii serca.

Zgłoś nadużycie #2389 16 grudnia 2015, 22:54

AnnaKatarzyna Fajna mama
Madzik a robili Ci usg? Tam widać gdzie jest pepowina. Trzymaj się Kochana, wiem że leżenie w szpitalu to nic przyjemnego ale najważniejsze jest Wasze zdrówko. Pisz jak bedziesz wiedziała coś nowego.

Zgłoś nadużycie #2390 17 grudnia 2015, 7:59

AnnaKatarzyna Fajna mama
Część dziewczyny. Na ostatniej wizycie lekarz stwierdził że mam jeszcze jakaś infekcje i dał mi czopki dopochwowe. Brałam je od soboty, zostały mi jeszcze 4. Wczoraj chciałam włożyć i nie dałam rady... szyjka się skrucila, nie mogłam go dalej włożyć i wypadał. Jak poczułam ze ta szyjka sie skrocila to wszystko tak na mnie spadło... dotarło do mnie ze to już niedługo... budziłam się często w nocy, mialam dziwne sny.... myslalam jak bardzo zmieni sie to nasze poukładane życie, czy dam radę. Wiem że będzie dobrze a takie myśli to norma przed porodem.
Madzik mam nadzieję że przetrwalas noc w szpitalu i dowiesz się dziś co dalej.