Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczeń 2016

Zgłoś nadużycie #2191 1 grudnia 2015, 20:34

Marin Gotowa na wszystko
Madzik mialas wrzucic przepis na Milky way :-)

Zgłoś nadużycie #2192 1 grudnia 2015, 21:29

madzik90 Gotowa na wszystko
Marin nie przejmuj sie ja w 1ciazy mialam ta sama dolegliwosc bez przerwy...

No wiem wiem ze mialam wrzucic :p ostatnio chcialam bo bylam na kompie to zadnego posta nie moglam napisac bo ciagle jakis błąd wyskakiwal :/ a teraz ciagle z tele pisze wiec lipa...

Dziewczyny ale Wam współczuje tej bezsennosci... Wiem jakie to okropne sama sie dziwie ze ostatnio tak dobrze spie. Ale zauwazylam ze nie moge spac za dlugo bo potdn na 2dzien usnac nie moge. Wiec spie po 7-8h max

Zgłoś nadużycie #2193 2 grudnia 2015, 8:41

Natalia1985 Zaprawiona w bojach
Witajcie dziewczyny :)
Jejku ile stron do nadrobienia!!
Ja od czwartku w domku juz jestem, ale kompletnie czasu nie mialam na napisanie, caly czas cos do zalatwienia jest.
Moja myszka miala lekka zoltaczke, po ktorej juz sladu nie widac, miala robione badania serduszka i pluc, wszystko w normie, zostsla przeniesiona na oddzial dzieciecy, gdzie moge byc z nia caly czas, troszke leniuszek podczas karmienia , tylko by spala, dostaje moje mleczko i karmie ja z butelki , jest sliczna napatrzec sie nie moge :) jeszcze czeka nas badanie wzroku i sluchu.No i czekamy do swiat :)
Jest tak drobniutka ze czasem boje sie ja sama przebierac, ale powoli daje rade :) Dzis zapytam o wage czg cos przybrAla na wadze, bo w niedzielle miala wage urodzeniowa, a waza co dwa dni.
Przepraszam ze dzis tylko o sobie, ale postaram sie byc na bierzaco.
Wspolczuje dolegliwosci,i trzymam za was kciuki oby wszystkie dotrwaly do konca buziaczki:*

Zgłoś nadużycie #2194 2 grudnia 2015, 9:45

anencja Gotowa na wszystko
Natalia super ze wszystko z malutka przebiega bez komplikacji! A oddycha samodzielnie czy jeszcze nie? Trzymajcie się dzielnie!

Ja mimo przespanej całej nocy - 9 godzin - dziś czuje się fatalnie. Mam wzdecia, kolki, bolą mnie biodra, pachwiny i cala jestem jakaś poobijana. Masakra. Ledwo żyje. Zawiozlam laurke do przedszkola i położyłam się do łóżka. Nawet czytać książki ani oglądać tv mi się nie chce tylko leżę. Oczywiście już sobie wkręcam ze to pewnie oznaki zbliżającego się porodu...

Zgłoś nadużycie #2195 2 grudnia 2015, 12:03

Natalia1985 Zaprawiona w bojach

anencja napisał(a)

Natalia super ze wszystko z malutka przebiega bez komplikacji! A oddycha samodzielnie czy jeszcze nie? Trzymajcie się dzielnie!

Ja mimo przespanej całej nocy - 9 godzin - dziś czuje się fatalnie. Mam wzdecia, kolki, bolą mnie biodra, pachwiny i cala jestem jakaś poobijana. Masakra. Ledwo żyje. Zawiozlam laurke do przedszkola i położyłam się do łóżka. Nawet czytać książki ani oglądać tv mi się nie chce tylko leżę. Oczywiście już sobie wkręcam ze to pewnie oznaki zbliżającego się porodu...

Anencja sama oddycha 1 dobe tylko z tlenem, i miala podawane mleczko przez taka rurke, i tez juz sciagneli tylko z butelki teraz je, wlasnie jestem u mojej Tatianki przebralam , nakarmilam choc nie zjadla wszystkiego..moze kolejne karmienie lepiej pojdzie ;)

Zgłoś nadużycie #2196 2 grudnia 2015, 12:23

Wiolusia Fajna mama
Natalia super,ze z Tatianka wszystko dobrze,kochana Kruszynka pewnie chce juz z mamusia do domu wracac ;) trzymam kciuki,zeby ladnie jadla :)

Anencja ja tez ta noc spalam jak zabita i mimo to chetnie bym jeszcze pospala,ale jak zaprowadzilam Wojtusia do przedszkola wzielam sie za sprzatanie,pranie,obiad ugotowalam i zlecialo,a zaraz bede sie ubierac i po niego pojde. Tez jakas nie do zycia dzis jestem,a jutro musze jechac na pobranie krwi,ale ten czas leci,lada moment i zaczniemy sie wypakowywac ;) musze po weekendzie reszte zakupow zrobic i juz torbe spakowac do szpitala,zebym nic nie zapomniala. Czekam jeszcze,zeby zamowic lozeczko,bo tesciowa sie zaoferowala,ze da pieniadze po wyplacie to juz bede wtedy miala wszystko.

Uciekam po tego mojego Synusia,milego dnia! :)

Zgłoś nadużycie #2197 2 grudnia 2015, 14:10

Madzialenka Zaprawiona w bojach
cześć dziewczynki...
ostatnio rzadko to jestem. przepraszam Was za to ... Już nawet nie jestem na bieżąco o czym piszecie. :(
Ostatnio coś słabo ze mną ciągle leże, ostatnie dni są bardzo męczące. Nie mam na nic siły, boli mnie brzuch i ciągle jest bardzo twardy. Nie wiem czy to skurcze czy coś innego :( Nie umiem ich odróżniać :( !
W poniedziałek mam wizytę to już wytrzymam.
Ściskam was mocno.. :)

Zgłoś nadużycie #2198 2 grudnia 2015, 14:33

AnnaKatarzyna Fajna mama
Madzialenka wspolczuje :( ale mocno boli przy tym twardnieniu? Jeszcze troszeczke niech Malutka posiedzi.

Zgłoś nadużycie #2199 2 grudnia 2015, 14:41

AnnaKatarzyna Fajna mama
Mnie wczoraj na wieczor meczyly skurcze ale w dzien nie ma tragedii. Zaczynam juz czuc ze to lada dzien i az dreszcze mnie przechodza.

Zgłoś nadużycie #2200 2 grudnia 2015, 15:06

Natalia to wspaniałe wieści! Mała silna istotka!

Wiolusia pakuj się pakuj juz najwyższy czas ☺

Madzialenka fajnie ze się odezwałaś. Jak brzuch twardnieje i czujesz ze jest wyraźnie inny niz normalnie to to raczej jest skurcz. A bierzesz magnez albo nospe? Takie niestety uroki zaawansowanej ciazy. Najwazniejsze ze nic sie nie rozkreca z tego.Jak Wasz remont?

AnnaKatarzyna to nieuniknione ☺

Ja czuję się dziś po prostu fatalnie. Bolą mnie wszystkie mięśnie, stawy. Leżę jak zgon. Brzuch twardnieje jak kamien. Zwlaszcza jak wstaje z lozka. Nawet nie miałam siły się ubrać i pojechać po Laure do przedszkola. Mąż wcześniej skończył prace i ja odebrał. Ja nie byłam w stanie wsiąść do auta. I nie wiem czy to jakieś grypsko czy coś z ciaza... oby przetrwać do jutra, niech tam w szpitalu mnie przebadają i powiedzą co jest. ...

Zgłoś nadużycie #2201 2 grudnia 2015, 15:34

AnnaKatarzyna Fajna mama
Natalia super ze u Tatianki co raz lepiej :) na swieta besziecie juz w domu całą rodzinką :)

Zgłoś nadużycie #2202 2 grudnia 2015, 15:36

AnnaKatarzyna Fajna mama
Abencja a czujesz ze to samopoczucie to takie przeziebieniowe czy to ta koncowka ciazy juz dokucza. Tak jak napisalas jutro wszystko sprawdza.

Zgłoś nadużycie #2203 2 grudnia 2015, 15:46

AnnaKatarzyna to na pewno nie jest taka zwykla dolegliwosc ciazowa. Staram sie nie analizowac za bardzo zeby sie nie nakrecac. 
Maz tydzien temu przechodzil lekka jelitowke, moze teraz u mnie sie wyleglo dopiero. Zoladkowo u mnie ok ale bol miesni typowo wirusowy... Troche sie obawiam ze jutro zostawia mnie w szpitalu jak crp wyjdzie podwyzszone albo cos w morfologii.

Zgłoś nadużycie #2204 2 grudnia 2015, 17:09

Marin Gotowa na wszystko
Madzik 8-9 godzin spania to dla mnie marzenie :-)
Natalia wspaniale ze Tatianka juz jest na oddziale dzieciecym i ze mozesz z nia byc caly czas. Powolutku zacznie jesc na pewno coraz wiecej. Dobrze ze juz sama oddycha i nim sie obejrzysz to juz bedziecie swieta spedzac razem :-) A Ty jak sie czujesz po porodzie?
Wiolusia pakuj sie, pakuj bo czas ucieka.
Anencja ja w nocy sie budze z boelm bioder, masakra. Pewnie za dlugo na jednym boku leze. Dobrze ze nie musialas jechac po Laurke. Oby cie zadna jelitowka nie dopadla!
Madzialenka wytrzymaj do wizyty, moze cos dostaniesz na to twardnienie brzucha.
AnnaKatarzyna na prawde masz przeczucia ze porod juz sie zbliza?
Ja dzis z mama lepilam uszka i pierogi na swieta bo nigdy nie wiadomo co bedzie za 3 tygodnie. Plecy mnie bola bo pare godzin siedzialam powyginana.
Musialam juz teraz usiasc bo nie mam sily nic robic. Moze jutro bedzie lepiej ;-)

Zgłoś nadużycie #2205 2 grudnia 2015, 17:44

AnnaKatarzyna Fajna mama
Anencja trzymam kciuki aby jutro w szpitalu wszysrko wyszlo ok, w ogole nie mysl ze mogliby Cie zostawic.
Marin termin mam na 28 a wiec to i tak juz niedlugo a ze skurcze sa bolesne to biore pod uwage raka mysl ze moze sie wczesniej rozkrecic. Wolalabym jednak aby Mala posiedziala jeszcze w brzuszku i rozwinela sie w 100 % i nabrala wszystkich przeciwcial.

Zgłoś nadużycie #2206 2 grudnia 2015, 19:50

Marin Gotowa na wszystko
AnnaKatarzyna moze niunia bedzie na tyle wyrozumiala ze da ci sie najesc przez swieta kapusty, grzybow i smazonej ryby o ktorych przy karmieniu bedziemy mogly pomarzyć :-) Wszystkim nam tego zycze!

Zgłoś nadużycie #2207 2 grudnia 2015, 20:03

AnnaKatarzyna Fajna mama
😀😀😀😀 bigos juz dwa razy w tej ciazy jadlam bo moj N lubi i czasem robi. A pierogi takie prawdziwe z kapusta i grzybami to moje marzenie. Marin a na ktorego masz termin? Bo z suwaczka to jakos na same swieta Ci wychodzi tak?

Zgłoś nadużycie #2208 2 grudnia 2015, 20:11

Marin Gotowa na wszystko
AnnaKatarzyna na 2 stycznia! Ja uszkami z barszczem zajadam sie bez opamietania, a pierogi z kapusta tez uwielbiam wiec mam nadzieje ze jeszcze sie najem a moze i zdaze przed porodem sie Pikolo napic w Sylwestra, a jak zaczna strzelac petardami o polnocy to moge juz wtedy jechac na porodowke. Czy moje marzenie sie spelni? Zobaczymy :-)

Zgłoś nadużycie #2209 2 grudnia 2015, 20:47

Marin tylko mąż też będzie musiał zachować abstynencje w sylwestra jak takie masz plany i nie zabaluje hihi
Moj od 1.12 ma zakaz jakiegokolwiek piwka czy drinka. Musi być w pogotowiu ☺ i auto tez ma być zatankowane non stop minimum do polowy ☺
Wieczorem poczułam się odrobinę jakby lepiej choc dale polamana i obolala. Na szczescie Liwia w brzuchu co chwile daje znac o sobie kopniakiem wiec przynajmniej w tej kwestii czuje sie w miare spokojna. Zaraz idę spać, może jutro będzie juz dobrze.
Uwielbiam bigos! ☺ i barszczyk świąteczny taki klarowny slodkawy mniam... choć w tym roku raczej nie użyje za bardzo kulinarnie.
Wiem z doświadczenia ze fajnie mieć dziecko z początku roku ☺ rozwojowo przez pierwsze 2-3 lata zawsze do przodu w stosunku do rówieśników z końca roku. 😁 A tym razem będę prawdopodobnie miała wręcz przeciwnie. Żeby nie było nudno.

Zgłoś nadużycie #2210 2 grudnia 2015, 23:51

AnnaKatarzyna Fajna mama
Anencja to prawda z tym ze jest roznica miedzy dziecmi z konca i poczatku roku. Choc tak sie zastanawiam ze kobiety pelniace najwyzsze stanowiska u mnie w pracy to 3 razy grudzien i raz lostopad a wiec pocieszam sie ze z czasem te roznice sie zacieraja 😀