Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

stres

Zgłoś nadużycie #151 2 lutego 2018, 7:45

damianka Zadomowiona
Polecam:

znaleźć sobie techniki relaksacyjne
uprawiać sport ( sport pozwala rozładować energię)
suplementować magnez- bardzo często niedobór magnezu jest własnie przyczyną dużego stresu w naszym organizmie
Ewentualnie mozna kupić sobie jakiś delikatny ziołowy środek na stres i niwelację zdenerwowania:
https://www.aptekaotc.pl/stres-i-spokojny-sen.html

W aptekach jest ich sporo.

Zgłoś nadużycie #152 12 lutego 2018, 11:32

MalwinaP Świeżo upieczona
u mnie sprawdza się nervomix, mam tyle stresów w robocie i z szkołą syna, że czasami wysiadałam psychicznie i to dosłownie. :( jakoś miesiąc temu kupiłam go na wypróbowanie i pomaga.

Zgłoś nadużycie #153 14 lutego 2018, 11:17

justyskiper Zadomowiona
Na stres też wydaje mi się że jest najlepsza siłownia, przynajmniej u mnie się sprawdza idealnie. Chociaż bywają takie sytuacje że nie dam rady pójść w tedy zawsze pod ręką mam Nervomix też jest niezawodny

Zgłoś nadużycie #154 15 lutego 2018, 12:51

paaula Świeżo upieczona
tabletki nie są najlepszym pomysłem na uspokojenie, bo po nich człowiek jest otępiały. lepiej wypić melisę

Zgłoś nadużycie #155 16 lutego 2018, 15:36

fit_Pawel Zadomowiona
Na stres to chyba głównie ruch.Moim zdaniem to najlepiej rozładowuje napięcie. Zawsze miałem tak,że dopiero po tym jak rozładowałem emocje mogłem spokojnie pomyśleć o czymś. Poza tym chyba po prostu nie trzeba tak wszystkiego brać do siebie. To jest najtrudniejsze do zrobienia ale jednak to jedyny sposób by nie poddać się nerwom.

Zgłoś nadużycie #156 17 lutego 2018, 17:51

loska Początkująca

justyskiper napisał(a)

Na stres też wydaje mi się że jest najlepsza siłownia, przynajmniej u mnie się sprawdza idealnie. Chociaż bywają takie sytuacje że nie dam rady pójść w tedy zawsze pod ręką mam Nervomix też jest niezawodny

dobrze mieć coś takiego sprawdzonego pod ręką, w apteczce zawsze mam zapas, ostatnio to nawet mój facet często bierze, zawsze jk coś tam w pracy u niego się dzieje to chodzi spięty przez parę dni, nie da się znim dogaać, sam teraz nervomix bierze, nawet nie trzeba go namawiac

Zgłoś nadużycie #157 17 lutego 2018, 21:19

grazynaw Świeżo upieczona
Może dobrym rozwiązaniem jest spróbowanie pracy nad sobą, zmianą w swoim podejściu do życia, przełamywaniem wewnętrznych barier. W tym zakresie tutaj jest interesująca oferta - Coaching Warszawa http://www.uskrzydleni.com.pl/

Zgłoś nadużycie #158 9 maja 2018, 23:42

wemiko Zadomowiona
Próbowałaś stosować suplementy diety? W niektórych przypadkach, gdy ma się za mało witamin, to ten sposób pomaga. Ja na przykład widzę bardzo dobrze tego efekty a biorę wcale nie jakieś drogie suplementy ze sklepu http://humavit.pl/

Zgłoś nadużycie #159 11 maja 2018, 15:05

barba26 Zaprawiona w bojach
zależy jakie tabletki, ja biorę ziołowe nervomix control czasami, nie uzależniają, mają w składze melisę, magnez, dla mnie to po prostu wygodniejsze od picia herbatki, mogę w każdej chwili wziąć, a stresu to chyba nikomu nie brakuje, nie wiem jak u was ale u nas teraz ostry drenaż portfela, mam komunię u chrześniaka, potem zaplanowany wyjazd i kasa plynie strumieniem i weź tu się nie stresuj

Zgłoś nadużycie #160 15 maja 2018, 12:39

Maminka Zaprawiona w bojach
Znacie jakieś ćwiczenia na rozładowanie stresu?

Zgłoś nadużycie #161 15 maja 2018, 18:29

edos Świeżo upieczona
Super, dzięki wielkie za ciekawe porady w tym obszarze tematycznym. Z całą pewnością przyda mi się to.
Najgorsze, co może spotkać człowieka, to żyć i umrzeć w samotności, nie kochając i nie będąc kochanym.

Zgłoś nadużycie #162 17 maja 2018, 12:17

barba26 Zaprawiona w bojach
dobrze jest mieć sprawdozne metody na stres, ostatnio to zawsze mam w apteczce nervomix control, w ogóle już zrezygnowaliśmy z herbatek ziołowych, jakoś taka forma jest dla nas wygodniejsza, czesto korzysta z nich mój mąż, bo jak zwykle w pracy ma nerwówkę i chodzi potem taki nie do życia, a jak jest spokojniejszy to i w pracy łatwiej przetrwac

Zgłoś nadużycie #163 18 maja 2018, 4:04

Barrin Zaprawiona w bojach
Idealnym sposobem walki ze stresem są moim zdaniem ćwiczenia jogi. Ja może nie jestem zaawansowana w jodze, bo ćwicze dopiero drugi rok, ale joga bardzo wiele mi dała i zmieniła w moim życiu. Aktualnie chodzę na zajęcia, które znalazłam na tej stronie https://yogacompass.pl/joga-gdansk-stare-miasto/ i które mogę Wam serdecznie polecić.

Zgłoś nadużycie #164 18 maja 2018, 10:49

aniulaxx Zaprawiona w bojach
Nigdy nie miałam, z tym styczności ale jesteś kolejną osobą, która o tym wspomina. Coś w tym musi być

Zgłoś nadużycie #165 19 maja 2018, 16:50

wemiko Zadomowiona
Na takie pytania wiele odpowiedzi jest na blogu http://www.mamaprzedszkolaka.pl/muzyka-odprezajaca-sposob-na-stres/ są one bardzo interesujące i warto o tym wiedzieć