Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Stomatolog - profilaktyka

Zgłoś nadużycie #51 10 czerwca 2019, 21:33

Paola_33 Supermama
I wszędzie te reklamy. 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #52 10 czerwca 2019, 21:33

Paola_33 Supermama
I wszędzie te reklamy. 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #53 25 czerwca 2019, 11:53

MarkowskaJul Gotowa na wszystko
Co sądzicie o wizytach profilaktycznych? Zależy mi na leczeniu zachowawczym. Będę wdzięczna za opinie na temat tego specjalisty http://hippolit.pl/oferta-uslug-stomatologicznych/stomatologiczne-leczenie-zacho... Co sądzicie? Proszę o opinie.

Zgłoś nadużycie #54 4 lipca 2019, 10:02

telene Zaprawiona w bojach
Przychodnia stomatologiczna www.orthodent.pl jest najlepszą w jakiej byłam, czuje się w niej bardzo dobrze, no i osoby w niej pracujące podchodzą do pacjenta bardzo ciepło i ze zrozumieniem

Zgłoś nadużycie #55 8 lipca 2019, 22:18

czosnekwrg Zaprawiona w bojach
Na badania profilaktyczne uczęszczam do stomatologa w Zawierciu - https://dentystazawiercie.pl/ . Z jego strony mogę także liczyć na takie zabiegi jak stomatologia zachowawcza, czy estetyczna. Zęby są niezmiernie ważne, należy o nie dbać z każdej, możliwej strony.

Zgłoś nadużycie #56 10 lipca 2019, 13:24

Chiara Świeżo upieczona
W każdym mieście znajduje się stomatolog z podejściem do dzieci, który na spokojnie wszystko wytłumaczy, pokaże, a kolorowe fartuchy tylko zachęcają do wizyty.

Zgłoś nadużycie #57 29 lipca 2019, 19:41

dawako Gotowa na wszystko
Przez wszelakie zabiegi przechodziłam w Jantarze, a dokładnie w gabinecie www.dentystajantar.pl . Nie wiem , jak aktualnie prezentowałby się stan mojego uzębienia, gdybym nie zdecydował się na skorzystanie z ich usług. Ostatnim raz przeszłam tam przez leczenie kanałowe.

Zgłoś nadużycie #58 11 sierpnia 2019, 19:48

Tymoteusz1 Zadomowiona
Jak dla mnie, to temat jest jasny.  Praktycznie niemożliwe jest uzyskanie śnieżnobiałego uśmiechu bez poddania się specjalnym zabiegom. Nie ma w tym absolutnie niczego dziwnego, pod warunkiem, że zrobicie to w sprawdzonych miejscach, takich jak https://jbclinic.pl/stomatologia Mnie to bardzo pozytywnie zaskakuje, Wy też powinniście to sprawdzić.