Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Stłuczka :(

Zgłoś nadużycie #11 17 marca 2016, 14:16

Yogurth Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Kwi, 2015 Posty: 140 Podziękowania: 1
Niestety miałam stłuczkę i teraz szybko chciałabym się pozbyć problemu, tym bardziej, że to nie była moja wina :( Myślicie, że likwidacja szkody komunikacyjnej w taki sposób jest ok http://szkodypowypadkowe.pl/aktualnosci/likwidacja-szkody-komunikacyjnej-to-nie-problem? Bo Gliwice mają inne dobre warsztaty, ale mi zależy na czasie, żeby jak najkrócej mieć problem i szybko o tym zapomnieć

Zgłoś nadużycie #12 20 listopada 2018, 15:38

Kazoo Zadomowiona
Rejestracja: Kwi, 2018 Posty: 142 Podziękowania: 0
Zgłoś się do prawnika, który załatwi to lepiej od Ciebie. Ja korzystałam z pomocy http://comradelaw.pl/kancelaria-odszkodowawcza-bytom/ i naprawdę nieźle na tym wyszłam. Przyznane mi odszkodowanie było oczywiście zaniżone, więc pomoc prawnika była niemalże niezbędna. Sama bym nic nie ugrała, to oczywiste, a tak sporo większe odszkodowanie wpłynęło na moje konto. Nie ma co się z nimi szczypać, trzeba brać profesjonalistów.

Zgłoś nadużycie #13 1 stycznia 2019, 16:44

broszka Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Gru, 2018 Posty: 124 Podziękowania: 1
Ja też ostatnio miałam stłuczkę i zupełnie nie wiedziałam, jak się zachować. Na dodatek okazało się, że moje auto nie chce ruszyć. Musiałam więc dzwonić po pomoc drogową i przyznam, że pomogli mi panowie z pomocy EuroHol: http://eurohol.pl/firma/. Szczerze polecam ich profesjonalne podejście do klienta.