Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Stawianie ogrodzenia

Zgłoś nadużycie #11 21 maja 2017, 16:12

Kkarolina Początkująca
Dziewczyny, szybkie pytanie do Was
nie pytam w żaden sposób wskazany geograficznie (nie interesują mnie oferty firm z jakiś różnych stron Polski) - bardziej chodzi o koncepcję. Mamy nieogrodzony domek jednorodzinny. Z czasem przybywa nam sąsiadów i myślimy o ogrodzeniu. Do kogo się zwrócić, żeby komplekosowo nam zrobił całość razem z bramą i wszystkimi elektronicznymi rzeczami typu wideofon bezprzewodowy, brama, furtka, kamery itp.? Jak weźmiemy "fachowca" od każdej z tych rzeczy to w razie czego każdy będzie zrzucał winę na tego drugiego. Chodzi też o wybór takich postawowych rzeczy: jak szukam np. domofonów - to jest ich pełno: https://www.eltrox.pl/automatyka-domowa/wideodomofony/panele-zewnetrzne.html - ale jak szukam info to nikt nie potrafi mi powiedzieć czym tak naprawdę się różnią między sobą :/ napisałam tam do nich do eltrox, mam nadzieję że odpiszą w tygodniu jakoś. Pomimo to potrzebna osoba od wszystkiego - firma od stawiania ogrodzeń, elektryk, architekt? Kto weźmie odpowiedzialność za całość?

Zgłoś nadużycie #12 22 maja 2017, 10:25

tina32 Gotowa na wszystko
Ile kosztuje montaż takiego ogrodzenia?

Zgłoś nadużycie #13 17 lipca 2017, 14:46

Pamelcia Gotowa na wszystko
Stawianie ogrodzenia to skoplikowana sprawa. Toniejest tylko kwestia wstawienia w ziemię kilku kołków i oplecienie ich siatką. Do tego potrzebna są specjalistyczne materiały z wysokiej półki. Można je korzystnie i zamówić na stronie http://kostbet.pl/produkt/obrzeza/ gdzie można znaleźć najlepszej jakości materiały za pomocą których postawimy solidne, trwałe i ładne ogrodzenie.