Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #19871 6 września 2017, 13:03

Sofi Fajna mama
Hej, urodziłam 23 sierpnia, miałam cc kilka dni po terminie ponieważ maluszek jest szeroki w barach i było ryzyko połamania obojczykow + dość duży rozmiar maluszka czyli 4050g, cesarka to był luksus w porownaniu do normalnego porodu, czuję sie znakomicie, pierwsze 4 dni rozkręcałam laktację a teraz jestem chodzacą mleczarnią ☺ mam już wagę sprzed ciąży ale fałd skórny wisi, Tymuś jest zdrowy i rozkoszny ☺
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #19872 6 września 2017, 13:31

mala_ala Gotowa na wszystko
Sofi, gratuluję!! Tymus cudny a jaki duży chłopak 🙂 bardzo się cieszę ze sie odezwałaś, fajnie ze forma szybko wróciła 🙂

Zgłoś nadużycie #19873 6 września 2017, 14:09

Sofi Fajna mama
Duszka nie dostałam od Ciebie żadnej wiadomości
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #19874 6 września 2017, 16:37

duszka Fajna mama
Sofi to może nie było wczoraj :) wysylalas mi zdjęcie :) nie pamiętasz ?

Zgłoś nadużycie #19875 6 września 2017, 17:35

Sofi Fajna mama
Ok już pamietam 😁 w poniedziałek ☺

Zgłoś nadużycie #19876 6 września 2017, 19:05

Vam Fajna mama
Sofi gratulacje! Slodki piekny chłopczyk! Super ze czujesz sie dobrze i ze waga juz taka piekna a fald eh ja tez licze ze sie cudem sam wchlonie hehe

MalaAla fajnie ze corka juz w szkole a lazienka super! Taka jasna i swieza! U nas dwa dni lalo a dzis wyjatkowo ladnie!

Duszka fajnie ze tak mowisz z entuzjazmem! Miłosz poradzi sobie w szkole dobrze to juz duzy chlopak przexiez. A jak reaguje na siostre? Pochwal sie zdjeciem corci.

Zgłoś nadużycie #19877 7 września 2017, 7:28

duszka Fajna mama
Dzień dobry !

Vam z entuzjazmem jest różnie ... dalej walczymy ze swoimi problemami , już ponad 5 lat ...ale Melania jest takim promyczkiem na drodze tych naszych zmagań, to jest wielki cud ...

Zgłoś nadużycie #19878 7 września 2017, 9:40

zagubiona Gotowa na wszystko
Vam jak tam pierwsze dni w przedszkolu?
Duszka supre ze tyle pozytywnej energii w Tobie,Melka jest dowodem ze cuda się zdarzaja; )
Mala ale piekna łazienka, nie pamietam Wy przestaliscie sie starac o 2 dziecko przez remont czy z powodów zdrowotnych?
Sofi gratulacje, śliczny Tytus.
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #19879 7 września 2017, 10:27

mala_ala Gotowa na wszystko
Zagubiona, przestaliśmy bo bylam zmęczona tym wszystkim, psychicznie mnie to wykanczało ale teraz juz o tym nie myślę w ten sposób, tylko wszystko w rękach Boga. Póki co chcieliśmy wziąć ślub kościelny, ale jak wszystko się ułoży to się zobaczy.

Zgłoś nadużycie #19880 7 września 2017, 13:19

Vam Fajna mama
Duszka wiadomo każdy ma jakies problemy i roznie sie uklada ale wlasnie takie cuda jak Melcia sprawiaja ze jest latwiej!

Zagubiona dziekuje Dawid zadowolony bardzo! Nie ma czasu czesc powieejuz biegnie sie bawic. Tylko dzis lekko nos zatkany oby sie nie rozchorowal bo bedzie musial zostac w domu.

MalaAla odetchniesz i wszystko sie ulozy! Na kiedy planujecie slub?

Zgłoś nadużycie #19881 14 września 2017, 8:07

duszka Fajna mama
Dzień dobry! Znów cisza jak po śmierci organisty ...

My dziś idziemy na 2 szczepienie, mam nadzieję , że Melania dobrze je zniesie , tak jak poprzednie. Ja walczę z kg, schudłam już około 5kg , czekam na zielone światło , aby móc zacząć ćwiczyć. Muszę się wybrać do dobrego ginekologa , bo coś mi się porobiło z @ . Miałam już dwie po porodzie. Teraz powinnam mieć trzecią i dziwnie się czuję , już mi się wydawało , że wczoraj się coś rozkręci a tu malusie plamienie , nawet tego plamieniem nie można nazwać , dziś cisza i brzuch cały czas pobolewa . Jak się nie rozkręci i za miesiąc będzie to samo to idę do lekarza , bo źle się czuję... Miłego dnia!

Zgłoś nadużycie #19882 15 września 2017, 17:30

Sofi Fajna mama
Duszka gdzie bedziesz szukać lekarza? Bo pamiętam że w ciąży miałaś problemy ze znalezieniem dobrego i jezdziłaś 100km na wizyty, obyś teraz znalazła jakiegoś bliżej

Mala ala ja też bym chciała wziąć ślub koscielny, niestety mój mąż nie jest na to zbyt chętny : w dodatku teraz z maleństwem ciężko się zorganizować

Zgłoś nadużycie #19883 19 września 2017, 10:41

Taszka Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny!
Byłam ostatnio u gina i miałam przeboje z określeniem płci dziecka. Najpierw miałam USG przez brzuch i stwierdziła, że na 90% będzie dziewczynka. Gin dla potwierdzenia zaproponowała USG dopochwowe i znów stwierdziła dziewczynkę, po czym dopatrzyła się siusiaka i niby chłopiec ma być ;) Zobaczymy czy na nast wizycie to potwierdzi.

Duszka a ile km zostalo ci jeszcze po ciąży?

Sofi dla mnie ślub kościelny był bardzo ważny. Wspaniałe przeżycie, nie do opisania. Ale przygotowania z malutkim dzieckiem napewno nie są łatwe.

Zgłoś nadużycie #19884 20 września 2017, 11:16

duszka Fajna mama
Taszka około 10kg. Waga ciężko spada przez niedoczynność tarczycy i problem z cukrem , a brzuch to wiadomo , że bez ćwiczeń nic z nim nie zrobię. Jestem po cc więc jeszcze muszę troszkę poczekać. Od poniedziałku planuję wrócić do kijów :)
Sofi Dzięki Bogu @ się rozkręciła, ale jesli chodzi o lekarza to pójdę tu do siebie, wystarczy że do endokrynologa jeżdzę :)

Zgłoś nadużycie #19885 20 września 2017, 11:29

necia82 Świeżo upieczona
Podziękowania: 0
nie wiem czy dobrze dobrałam temat ale chciałam spytać was jak to jest z Duphastonem.
kończę cykl z tym niby wspomagaczem...miałam brać od 15-25dc.
Starania były przed spodziewana ow.i w dniu ow.
Kilka dni było spokoju i wczoraj 7 dni po owul.miałam dość silne klucie w lewym jajniku, czasem czułam też nieco mniej prawy i całe podbrzusze wzdete i ból podobny jak na @.
Ból utrzymuje się do dziś jednak jest już znikomy.Temp mierze i od ow.było 36.8-9 wczoraj 36.8 a dziś 37.1 ...śluz mleczny biały...
stąd moje pytanie czy jeśli przestanę brać duphaston a doszłoby faktycznie do poczęcia to czy przez przerwe poziom hormonu nie spadnie na tyle, żeby mogło dojść do poronienia?tego się obawiam....i po jakim mniej więcej czasie od ostatniej tabletki robić test?ewentualnie kiedy pojawia się @
to wszystko było do wczoraj...
dziś nic mnie nie boli nic nie ciągnie nie kłuJE...
mierzyłam temp o stałej porze i 37.1 rano ostatnia tabletka Duphaston.
mam mieszane uczucia, ale tak czy siak muszę mieć przerwę w braniu bo receptę mogę zrealizować od 22-go.... kiedy czas na test?

Zgłoś nadużycie #19886 21 września 2017, 13:30

Vam Fajna mama
Hej! Jak tu cicho!
Necia co do tabletek sie nie znam lepiej zadzwonić do lekarza e wydsje mi sie ze jak masz brac to bierz i nie rob przerwy. Ile dni jestes po owu? Ja robilam test 11 dni po owu i wyszedl pozytywny wiec moze byc cos widac po takim czasie ale nie musi.
Duszka trzumam kciuki teraz za spadek wagi. Ja mialam do zrzucenia po porodzie 6kg spadlo mi 7 ale brzuch... Coz wiem wiem ze to najgorsza spr 😊😅
Taszka no to ladnie z ta plcia! Albo dziecko takie przewrotne albo lekarz dobrze nie widzi hehe na następnej wizycie pewnie sie dowiesz lepiej chox wiadmomo zdrowko przede wszystkim! A jak sie czujesz? Nie masz dolegliwosci?
Dla mnie ślub tez był ważny. Jestem przeszczesliwa że pobralismy i rok później zaszlamww ciąże z Dawidem.
A to moja gwiazdeczka śpi sobie właśnie po szczepieniu 😍
Za 5 dni kończy 4 mce!

Zgłoś nadużycie #19887 21 września 2017, 17:55

atomcia Fajna mama
Vam jeju... Nie do wiary, że to już 4 miesiące. A ja tak bardzo dobrze pamiętam jak dopiero co zaszlas w ciążę ☺ Pamiętam, bo my akurat wtedy rozpoczęliśmy starania ☺ Śliczna jest!

Zgłoś nadużycie #19888 21 września 2017, 18:58

Vam Fajna mama
Atomcia dzieki a jak u was?

Zgłoś nadużycie #19889 21 września 2017, 21:56

Taszka Gotowa na wszystko
Vam sliczna masz coreczke :) Od4 miesiąca czuję się dosyć dobrze. Mdłości mnie już nie męczą. Trochę mnie przeziębienie bierze.

Zgłoś nadużycie #19890 23 września 2017, 11:30

atomcia Fajna mama
Vam dziękuję, u nas wszystko ok ☺ Dzień za dniem leci, ale jest w porządku. Generalnie nie mogę narzekać ☺