Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #9971 6 września 2016, 10:43

kamila19880 Fajna mama
heheh sofi tez do tego doszłam :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #9972 6 września 2016, 10:45

Sofi Fajna mama
wiecie co boję się :( staram się być dobrej myśli, ale mi to za bardzo nie wychodzi, jakbym była w zdrowej ciąży to już by były dwie kreski, boję się że znowu będzie puste jajo :( dlatego czekam na @, bo wolę już @
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #9973 6 września 2016, 10:46

Sofi Fajna mama
i chyba nie doczekam do soboty i zrobię betę, i wyniki bety dam na 500 stronie, bo jak nikt nie będzie pisał to chyba dopiero pojutrze to będzie :D
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #9974 6 września 2016, 10:46

staraczka33 Supermama

Sofi napisał(a)

wiecie co boję się :( staram się być dobrej myśli, ale mi to za bardzo nie wychodzi, jakbym była w zdrowej ciąży to już by były dwie kreski, boję się że znowu będzie puste jajo :( dlatego czekam na @, bo wolę już @

Sofi a nie masz mozliwosci zobienia bety?

Zgłoś nadużycie #9975 6 września 2016, 10:51

kamila19880 Fajna mama
sofi idz na bete lepiej wczesniej wiedziec na czym sie stoi :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #9976 6 września 2016, 11:01

megan33 Zaprawiona w bojach
zagubiona pytałas o kepkę żółtą - to jest taka plamka zółta , w kaciku oka na dolnej powiece ( czasem robi się tez na górnej u niektórych, podobno jest to na skutek złego cholesterolu - ale ja mam dobry) okulistka powiedziała ze niekoniecznie od cholesterolu sie to robi, trzeba to wyciąć bo może powoli rosnąć, a chce ten zabieg odłożyć( są terminy więc musiałabym znów odłożyć starania, żeby czekać do zabiegu) , bo jeżeli teraz na koniec miesiąca bedziemy juz mogli się starać i się uda to w ciązy nie mozna żadnych zabiegów robić więc usune to dopiero po ciązy
lecę robić obiad a potem starsza do szkoły muszę odprowadzić a młodszą z przedszkola do domu przyprowadzić :)

Zgłoś nadużycie #9977 6 września 2016, 11:03

zagubiona Gotowa na wszystko
Sofi beta wszystko wyjasni.Ja tez bym radzila zrobic bete.
Nyna ja kiedys balam sie rond sa takie proste nie wiem czemu jak widzialam rondo to pankowalam.Musisz jezdzic i z czasem bedzie coraz lepiej.
Werka podziwiam i Mike ze Wam sie chce robic przetwory ja to na szczescie od mamy dostaje gotowe
.Ale u mnie ponuro gardlo mnie boli i chyba sie przespie.
Megan rozumiem jak nie jest to bardzo grozne to rzeczywiscie lepiej odloz zabieg.
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #9978 6 września 2016, 11:14

Sofi Fajna mama
to nie takie proste, jak zrobię betę, i wyjdzie ciąża to wcale nie wiem czy jest puste jajo czy nie, tak naprawdę dopiero usg to powie, ale pójdę na betę jutro, przepraszam Mika :(

Zgłoś nadużycie #9979 6 września 2016, 11:16

kamila19880 Fajna mama
sofi to chyba lepiej ze sie wczesnie dowiesz nie ma co odwlekać, moze sie poprostu okazac ze cykl ci sie wydluzyl jak beta nie wyjdzie i nie bedziersz sie stresowala ze to puste jajo

Zgłoś nadużycie #9980 6 września 2016, 11:23

paula1940 Zaprawiona w bojach
Ja mialam wczoraj srodek cyklu.

Zgłoś nadużycie #9981 6 września 2016, 11:24

Vam Fajna mama
Rany dziewczyny jak od niedzieli boli mnie ząb. Mam już w nim plombe od lat i nic nigdy nie dokuczało mi a w niedziele zaczął mnie boleć i widać jak przebija czarna dziura pod spotem, ja to mam tak, ze nic nie widać a jak widzę dziureczke to pól zęba tracę. Na niczym się skupić nie mogę. Wczoraj umówiłam się na piątek prywatnie takie kolejki. Dzis nie wytrzymałam i zadzwoniłam, babka mówi że oddzwoni dziś jak się uda a jak nie jutro przed 9 mam iśc i czekać ma mnie wcisnąć.

Zgłoś nadużycie #9982 6 września 2016, 11:25

tandem Supermama
Sofi dziękuję, bardzo się cieszę już na tą niespodziankę. Dziś jadę na noc do rodziców, to już musiałam się wczoraj spakować także na tą wyprawę :) Fajny pomysł z 4 pozytywami :) dlatego ja poczekam do poniedziałku, żeby Wam nie psuć statystyk :) trzymam kciuki.

megan współczuję komplikacji z oczami :/ oby jednak szybko się udało :) (z ciążą)

madzia pięknie dziękuję za miłe słowa odnośnie nas :) rzeczywiście czujemy,że nasz związek kwitnie i próbuję sobie tłumaczyć, że to po to, by mógł tak rozkwitnąć potrzebowaliśmy dłuższego czasu tylko we dwoje. Teraz czas na owoce :) Cieszę się, że z zusem udało się wyjaśnić, dobrze, że uznali swój błąd, życzę, by wpłata była jak najszybciej. Czekolada to zawsze dobry pomysł, nawet bez powodu ;)

zagubiona rzeczywiście dziwnie,że nie podali norm, ale na pewno będzie wszystko dobrze. Może podpytaj przy drugiej becie jutro co z tymi normami? Ale super, że już możesz sobie wyobrażać wszystko odnośnie terminu porodu :) Tak z ciekawości, to właśnie około którego tc można ustalac termin cc?

duszka to dobrze, że mąż przejrzał na oczy. Zrobiła coś co dotknęło go osobiście, że tak zareagował? Już doczytałam, motoryzacja, męski temat :) Już mu mniej przykro? i jak mierzenie temp, bezproblemowo? Duszka błogosławieni=szczęśliwi, tego Ci życzę :) ja sobie siedziałam u mamy jak twój syn, ale czekali z cc i ją męczyli, a ja zdążyłam zsinieć i miałam 9 pkt... Więc dobrze,że u Ciebie dopilnowali.

aaniaa trzymam kciuki za pozytyw, to termin owu miałyśmy podobny :) ja testuję 19.09.

werkaa oby to był dobry znak! zaprawiasz same pyszności ;)

vam trzymam kicuki za żywotność materiału genetycznego męża :D

nyna ćwiczenie czyni mistrza, będzie dobrze :)

kamila trzymam kciuki za 500 :) a na 1000 niech wszystkie będą już w ciąży! :D

U mnie piękne słońce, w pracy zamęt, ale perspektywy mam miłe, więc leci :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #9983 6 września 2016, 11:27

Wedlug jednego kalendarza owu mialam wczoraj a inny mowi ze dzisiaj :-)

Zgłoś nadużycie #9984 6 września 2016, 11:28

kamila19880 Fajna mama

paula1940 napisał(a)

Ja mialam wczoraj srodek cyklu.

a ja myslałam ze ma 14dpo a nie 14dc heheheh a mialas juz owulacje?
a po sluzie widzisz kiedy mozesz miec?

Zgłoś nadużycie #9985 6 września 2016, 11:34

Wczoraj byl ladny sluz.

Zgłoś nadużycie #9986 6 września 2016, 11:35

werkaa Fajna mama

tandem napisał(a)

Sofi dziękuję, bardzo się cieszę już na tą niespodziankę. Dziś jadę na noc do rodziców, to już musiałam się wczoraj spakować także na tą wyprawę :) Fajny pomysł z 4 pozytywami :) dlatego ja poczekam do poniedziałku, żeby Wam nie psuć statystyk :) trzymam kciuki.

megan współczuję komplikacji z oczami :/ oby jednak szybko się udało :) (z ciążą)

madzia pięknie dziękuję za miłe słowa odnośnie nas :) rzeczywiście czujemy,że nasz związek kwitnie i próbuję sobie tłumaczyć, że to po to, by mógł tak rozkwitnąć potrzebowaliśmy dłuższego czasu tylko we dwoje. Teraz czas na owoce :) Cieszę się, że z zusem udało się wyjaśnić, dobrze, że uznali swój błąd, życzę, by wpłata była jak najszybciej. Czekolada to zawsze dobry pomysł, nawet bez powodu ;)

zagubiona rzeczywiście dziwnie,że nie podali norm, ale na pewno będzie wszystko dobrze. Może podpytaj przy drugiej becie jutro co z tymi normami? Ale super, że już możesz sobie wyobrażać wszystko odnośnie terminu porodu :) Tak z ciekawości, to właśnie około którego tc można ustalac termin cc?

duszka to dobrze, że mąż przejrzał na oczy. Zrobiła coś co dotknęło go osobiście, że tak zareagował? Już doczytałam, motoryzacja, męski temat :) Już mu mniej przykro? i jak mierzenie temp, bezproblemowo? Duszka błogosławieni=szczęśliwi, tego Ci życzę :) ja sobie siedziałam u mamy jak twój syn, ale czekali z cc i ją męczyli, a ja zdążyłam zsinieć i miałam 9 pkt... Więc dobrze,że u Ciebie dopilnowali.

aaniaa trzymam kciuki za pozytyw, to termin owu miałyśmy podobny :) ja testuję 19.09.

werkaa oby to był dobry znak! zaprawiasz same pyszności ;)

vam trzymam kicuki za żywotność materiału genetycznego męża :D

nyna ćwiczenie czyni mistrza, będzie dobrze :)

kamila trzymam kciuki za 500 :) a na 1000 niech wszystkie będą już w ciąży! :D

U mnie piękne słońce, w pracy zamęt, ale perspektywy mam miłe, więc leci :)

Już chyba tyle w tym roku :D Już mi się nie chce robić tych przetworów :D
Ja dzisiaj znowu na zumbę się wybieram ale wcześniej trzeba obiadek zrobić :) M zażyczył sobie schabowego :) A ja pewnie będę cukinie jadła :)

Zgłoś nadużycie #9987 6 września 2016, 11:38

Nie wiem glupieje juz pomalu,z pierwszym dzieckiem podeszlam na luzie do wszystkiego a z drugim sie denerwuje,jeszcze gardlo mnie boli nie wiem czy moge jakies lekarstwa brac czy nie. Beznadziejnie.

Zgłoś nadużycie #9988 6 września 2016, 11:39

kamila19880 Fajna mama
jak dopiero co mialas owulacje to lekarstwa mozesz brac, albo nie mialas

Zgłoś nadużycie #9989 6 września 2016, 11:40

werkaa Fajna mama

Sofi napisał(a)

to nie takie proste, jak zrobię betę, i wyjdzie ciąża to wcale nie wiem czy jest puste jajo czy nie, tak naprawdę dopiero usg to powie, ale pójdę na betę jutro, przepraszam Mika :(

Sofi a masz jakieś objawy ciążowe?
A może ci się cykl wydłużył albo ovu była później?

Zgłoś nadużycie #9990 6 września 2016, 11:40

aaniaa86 Zaprawiona w bojach
ok, będzie to chyba 18 post na tej strony, więc nie powinnam się załapać na 500 str :P
ja jeszcze wczoraj na noc z M baraszkowałam, aby mieć pewność, że zaskoczy - ok. 22 też zrobiłam test na owu i wyszly znów 2 grube ładne kreski, więc mam nadzieję, że tym razem będzie dobrze ;)
Kamila - spodziewana @ to ok.20.09, a i jestem ze Zduńskiej Woli ;)