Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #8231 13 sierpnia 2016, 10:31

sangmama Gotowa na wszystko
Łooo ja Cie... jaki piękny "kubuś puchatek" na was czekam... mmm... :) Dziewczyny... zobiłyście mi smaka na te kupowanie ubranek dla maluszków :) Może i ja się skuszę w PL na coś ...mmm :)

Zgłoś nadużycie #8232 13 sierpnia 2016, 10:32

mala_ala Gotowa na wszystko
Kamilka dziękuje!! :) sama jestem z siebie dumna!! hihihihi... kolejny miesiąc przed de mną!! :) a różnice widać po ubraniach dopiero kiedy wszystko staję się luźnie i uśmiechasz się sama do siebie...

Zgłoś nadużycie #8233 13 sierpnia 2016, 11:05

Mika29 Fajna mama
Mala_ala wielkie gratulacje. Super efekty. Cieszę się że z córką już dobrze. Powodzenia w dalszych ćwiczeniach :-)

Co do pogody to u nas mało słońca ale bardzo ciepło. :-)

Zgłoś nadużycie #8234 13 sierpnia 2016, 11:29

Vam Fajna mama
Sangmama dziekuje. Ja lubie ogolnie rodzinne uroczystosci i wg mnie nie wazne ze sie ktos lubi czy nie to trzeba byc. W tym wypadku dla maluszka. Mlody wie ze musi byc czasem elegancki :-) a jak zakladam sukienke lub spodnice to mowi ze wygladam jak ksiezniczka :-*
A z siostra mojego m sobie poradze to w sumie Ona sie na nas obrazila bo przekroczylismy nasze kompetencje i wytknelismy jej blad wychowawczy. Oczywiscie spokojnie ale to nie ma znaczenia skoro zaczela na nas krzyczec. Poszlismy wiec do domu. Eh nie ny pierwsi zwrocilismy jej uwage cala rodzina uwaza ze faforyzuje ona mlodszego syna a starszemu ZAWSZE sie dostaje. Wczoraj bylisny tego swiadkami wiec oberwalo sie i nam.
Sofi ja w sumie lubie sie szykowac ale mialam ustalone wszystko a pogoda do dupy i musze myslec czy zakiet czy plaszcz czy kurtke czy sweter dla malego a nie mam checi. Zaraz biore sie za prasowanie.
Piekna kolekcja ubranek! Ja zostawilam sobie troszke po mlodym takich wiekszych i uniwersalnych bo po cichu licze troche na dziewczynke :-)

Zgłoś nadużycie #8235 13 sierpnia 2016, 11:43

imagine Supermama

Sofi napisał(a)

przed chwilą zadzwonił obcy numer, odebrałam a tam dziecięcy głos się pyta: mama? ... no zamurowało mnie, a potem mówię, że to pomyłka, to sie pyta: a nie wie pani gdzie jest moja mama? to już mi się wydało dziwne i zaczęłam pytać, jak ma na imię i skąd dzwoni, to zaczęła gadać jakieś głupoty, w tle śmiechy hihy i rozłączenie.

:/ jakoś mi nie do śmiechu

Nie lubię takich sytuacji , jak piszą albo dzwonią nieznane numery , robią sobie żarty a czasami człowiek nie wiem czy to żart czy na poważnie cos sie dzieje :(

Zgłoś nadużycie #8236 13 sierpnia 2016, 11:51

zagubiona Gotowa na wszystko
Sofi na pewno sie przydadza i niebawem bedziesz pokoik dzieciecy urzadzac.
Vam warto zwrocic uwage moze zacznie sie zastanawiac nad tym jak dzieci wychowuje.
Kamila ale budujesz napiecie ;) Strasznie ciekawi mnie wynik Twojego testu.
Mala ale gratulacje.Ile chcesz jeszcze schudnac?
Mika wazne ze nie deszczowo, wypoczywaj.
Sangmama dobrze ze jest lepiej i nie plamisz.
Aniaa jeszcze nic straconego :)
Dziewczyny co jest grane od wczoraj boli mnie brzuch(dzis 13dc) a sluzu plodnego nic, wczoraj wieczorem byl, teraz to juz nie wiem byl czy mi sie zdaje, testy owu negatyw.Nie rozumiem bol moim zdaniem jajnika (prawy), i nie wiem mam plodne czy nie?
Nawte nie mam z kim pogadac moj m nie zna sie wyslych i tyle.Przyjaciolka nie stara sie o dziecko i nie starala jeszcze, siostry zachodzą bez problemu.Jakas podrazniona jestem.
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #8237 13 sierpnia 2016, 11:54

imagine Supermama
Miłego weekendu kobietki u nas brzydko zimno :(

Zgłoś nadużycie #8238 13 sierpnia 2016, 12:14

Ja już po pracy :)

Zgłoś nadużycie #8239 13 sierpnia 2016, 12:37

duszka Fajna mama
Hejka! Sprzątam i zbieram szmaty na wyjazd ;) miłego dnia

Zgłoś nadużycie #8240 13 sierpnia 2016, 12:43

"Kiedy ostatni raz czułeś, że wyrażasz swoją duszę? Kiedy ostatni raz płakałeś z radości? Pisałeś wiersze? Muzykowałeś? Tańczyłeś w deszczu? Upiekłeś ciasto? Malowałeś cokolwiek? Naprawiłeś coś zepsutego? Całowałeś dziecko? Przytuliłeś kota? Wspiąłeś się na górę? Pływałeś nago? Spacerowałeś o świcie? Grałeś na harmonijce? Rozmawiałeś do białego rana? Kochałeś się godzinami... na plaży, w lesie?
Obcowałeś z naturą? Szukałeś Boga?
Kiedy ostatni raz siedziałeś w ciszy, zstępując do najgłębszych pokładów swej istoty? Kiedy ostatni raz przywitałeś się ze swoją duszą?"
Neale Walsch

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p320x320/13620759_1101632356562909...

No własnie kiedy,tak sam siebie się pytam?Wszystko według harmonogramu,nic spontanicznego.Już nawet zaznaczyłam kiedy kochałm się z mężem i kiedy należy koniecznie powtórzyć.Chyba zwariowałm.
Duszka udanego wyjazdu.
Ja muszę przemyśleć co tu zmienić,najlepiej zrobic coś szalenego i trochę głupiego. :)

Zgłoś nadużycie #8241 13 sierpnia 2016, 14:34

Vam Fajna mama
Zagubiona no wlasnie. Bylam zla ze w owu m nie ma ochoty a tu potrzebny spontan :-)

Zgłoś nadużycie #8242 13 sierpnia 2016, 14:50

mala_ala Gotowa na wszystko
Zagubiona myślę ze jeszcze jakieś 5 6 kg chcę schudnąć :-) ale co wyjdzie czas pokaże :-) narazie cieszę się z tego sukcesu. :-)

Zgłoś nadużycie #8243 13 sierpnia 2016, 14:56

kamila19880 Fajna mama
https://www.youtube.com/watch?v=X56WS3oAX6Y&feature=youtu.be tak na przyjemniejszy dzien :) uwielbiam te wykonanie.
U mnie tez nie ma spontanow dziewczyny
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #8244 13 sierpnia 2016, 15:49

nyna Gotowa na wszystko
Vam ale przed owu było wiec może akurat dziewuszka zaskoczy ;)

Własnie skonczyłam sprzatanie 2 razy odkurzałam i 2 razy myłam podłoge a i tak dalej jest bałagan....... Niemam już siły do tych moich chłopaków .... :/

Zgłoś nadużycie #8245 13 sierpnia 2016, 17:14

Vam Fajna mama
Ja dopiero skonczylam prasowac. Ubrania wisza i czekaja na jutro. Obiad zrobiony zmywarka wyorana. Pranie rozwieszone. Syn z m na hustawkach a u mnie depilacja kapiel i wlosy. Nic juz mi sie nie chce. Jeszcze wykapac mlodego kolacje zrobic i to chyba tyle na dzis.

Zgłoś nadużycie #8246 13 sierpnia 2016, 17:26

Mika29 Fajna mama
Nyna i tego Ci życzę.
Ja też nie lubię sexu tak na zawołanie. Poprostu jak mamy ochotę to się kochamy i co ma być to będzie.

My zjedliśmy sobie tą grochówkę z ogniska i teraz mamy błogie lenistwo na leżakach. Jest ciepło bo leżymy w strojach. Dzisiaj śpimy z M w namiocie bo tyle tu ludzi się zjechało. Przypomną nam się nastoletnie lata. :-)

Zgłoś nadużycie #8247 13 sierpnia 2016, 17:44

Nyna raz posprzątać wystarczy jak są dzieci to już tak jest :)
Vam jak nastrój przed jutrzejszą uroczystością?
Mika to rzeczywiście cieplutko ja w sukience jestem ale po nogach zimno.
Powiedziałam m że tak wszystko ostatnio u nas zaplanowanie, żebyśmy zrobili coś z tym,  zmienic coś, zrobic coś spontanicznie.. Pomyślał i wymyślił że kupimy motor jakiś turystyczny i będziemy sobie wycieczki robić. Myślałam e żartuje a on poważnie. Ja mu że Nada przecież a jak będę w ciązy i drugie dziecko będzie to co zrobimy? A on i że przecież są babcie i ciocie zajmą się od czasu do czasu. Tak się zapalił że szuka teraz jaki będzie najlepszy dobry a nie drogi :) Mi się pomysł też spodobał.

Zgłoś nadużycie #8248 13 sierpnia 2016, 19:03

Vam Fajna mama
Zagubiona dobrze ze Tobie tez motor sie podoba :-) szwagierka jest innego zdania co ladna pogoda do jej maz znika chociaz taki typ ma milion zajec wdomu nie usiedzi. Fajnie jak oboje skorzystacie z motora :-)
A nastroj mam dobry. Juz wykapani wszyscy wstawilam wlasnie bulki z jajkiem zapiekane na kolacje i mlody idzie spac a my moze cos obejrzymy.

Zgłoś nadużycie #8249 13 sierpnia 2016, 20:37

Sofi Fajna mama
Mala ala super wyniki! naprawde szok :) w jeden miesiąc to super efekt! :)

Zagubiona nie znam się az tak na tych objawach owu, bo sama mam zupełnie bezobjawową, Twój tekst jest fajny  i stwierdziłam że nie jest ze mną jeszcze tak źle :) całkiem dużo rzeczy robimy z m spontanicznie :) i mam czas zauważać drobne przyjeności i chwile obecną i zdążę za wiele rzeczy podziękować :)

ubranka kupiłam w wiekszości w szmateksach, jednak różnica cenowa jest ogromna, a czasem takie sa lepszej jakości niż nowe

Dziś pomagałam mężowi przy drzewach bo jego pomocnik zachorował, czyli przenosiłam gałęzie cały dzien i padam na twarz, jeszcze wytarłam z grubsza podłogę, ale już nic więcej nie robię, akurat dziś przycinał gałęzie nad ulicą, jedyna dojazdowa do bloku, w którym akurat dzić był ślub, i co chwile ktoś kursował, więc musiałam pilnować, żeby samochody mogły bezpiecznie przejezdzać, na pierwszym zdjęciu widać ten blok i samochód pary młodej :) w przyszłym tygodniu, w któryś dzien, będziemy musieli zablokować bardziej główną ulicę, pomiędzy przychodnią a zamkiem, to bedzie masakra, a na reszcie zdjęć jest mój ukochany mężuś :)
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #8250 13 sierpnia 2016, 20:40

Sofi Fajna mama
a jeszcze miałam napisać że motor to super pomysł :) moje marzenie :) kiedyś sobie kupię :D
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...