Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #7271 2 sierpnia 2016, 22:49

duszka Fajna mama
Dobranoc , ja uciekam spać. Jutro rano do pracy , a ciężko mi się coś wstaje .

Przepraszam za zamieszanie *

Zgłoś nadużycie #7272 2 sierpnia 2016, 23:15

Mika29 Fajna mama
Dobranoc :-)

Zgłoś nadużycie #7273 2 sierpnia 2016, 23:31

kiwi Fajna mama
Dziewczyny nie wiem o co Wam poszlo co nie mam sił tego czytac u mnie @ i spadek formy psychicznej :( przyszlam sie z Wam pozegnac pewnie kiedys znowu sie odezwe ... nie wiem co trudno mi tak w ogole zrezygnować. Ale narazie znowu musze odpoczac. A odnoszac sie do postow Duszki ja ja popieram i pomimo ze Paole lubie bo raczej jest osoba ktorej nie da sie nie lubic to min dlatego przestałam pisac na 2016 i tam w ogóle zagladac co mecza mnie rozmowy o ciazy i dzieciach. Paola ja Cie z tad nie wyganiama ale rozumiem Duszke. Zycze Wam powodzenia w staraniach i do czekania sie uprawnionych dwoch kresek. Ja juz za dlugo sie staram i nic z tego nie ma i trudno mi sie pogodzić ze nowe dziewczyny które tu sie pojawiają po kilku postach wklejaja pozytywne testy a u mnie wielka porażka dlatego musze sobie dac spokój zajac sie swoim życiem swoimi sprawami a nie zyc innych tak jak jest to poczesci teraz.

Zgłoś nadużycie #7274 3 sierpnia 2016, 6:51

duszka Fajna mama
Dzień dobry! Mam to , na wadze 5 z przodu :) ogólnie schudłam 4,3 kg :) Miłego dnia !

Zgłoś nadużycie #7275 3 sierpnia 2016, 6:57

Mika29 Fajna mama
Dzień dobry :-)

Duszka gratuluję.

Miłego dnia.

Zgłoś nadużycie #7276 3 sierpnia 2016, 6:58

duszka Fajna mama
Mika dziękuję , teraz jeszcze ze 4kg zrzucić i pozbyć się brzucha :)

Zgłoś nadużycie #7277 3 sierpnia 2016, 7:26

Aniaaaa38 Gotowa na wszystko
dzień dobry

Aż miło Duszka gratuluje

2 dzień na luteinie, 15dc a mój M spał w salonie, nooo durny

Wszystkim udanego , miłego dnia

Dziś jest nowy dzień więc nie rozpamiętujemy wczoraj ;) . Pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #7278 3 sierpnia 2016, 7:58

mala_ala Gotowa na wszystko
Dzień dobry :)

Duszka, gratuluje każdego grama i kilograma :) i wiem ze 5 z przodu potrafi na prawdę cieszyć, sama tak miałam!! :) Miłego dnia w pracy :*

Ani, a dlaczego Twój M. spał w salonie ??

Kiwi, przykro że nas opuszczasz :( odpocznij zregeneruj siły i wracaj do nas :) Będziemy czekać!! :* czasem warto odpuścić chodź na chwilę :) Wiem po sobie :)

Malagosia, pisz co tam u Ciebie ??   :)

Zgłoś nadużycie #7279 3 sierpnia 2016, 8:14

duszka Fajna mama
Mała bardzo motywuje. Teraz pora na brzuch ;)

Zgłoś nadużycie #7280 3 sierpnia 2016, 8:18

werkaa Fajna mama
Dzień dobry :)
Dziękuję za wczorajsze życzenia :) Mąż zabrał mnie do restauracji a potem piliśmy winko :D
Kiwi cały czas trzymam za Ciebie kciuki :) Odezwij się czasami do Nas :)
Co tutaj się wczoraj działo masakra. Nie będę się do tego odnosić żeby nie rozpętać na nowo burzy.
A Ty Paola zostań z Nami :) Wnosisz pozytywną energię i dużo możesz Nam doradzić :)
A na forum trzeba pisać o innych sprawach nie tylko o staraniach bo można by było zwariować.
Taszka data urodziń 26 grudzień :D

Zgłoś nadużycie #7281 3 sierpnia 2016, 8:57

Vam Fajna mama
Hej :-D Kiwi trzyman kciuki zeby bylo u Ciebie dobrze. Zajrzyj do nas jeszcze.
Duszka a moze te bulki piec w formie na muffinki? Skoro smak dobry ale sie rozlaza to trzeba je jakos trzymac :-)
I blagam nie obrazajcie sie. To temat dla starajacych sie. Milo jak ktoras mama cos powie o dzieciach ja tez czasem mowie ale nie mowmy tylko o tym bo dziewczyny wciaz czekajace na dziecko moga sie czuc dotkniete. Generalnie lubie to ze poruszamy tu rozne tematy i kazda z dziewczyn lubie :-) czasem kazda marudzi chwali sie albo dopinguje wiec jest dobrze :-)

My konczymy sniadanie z mlodym i na dwor! Dzis chlodniej oby nie padalo.

Zgłoś nadużycie #7282 3 sierpnia 2016, 8:58

Vam Fajna mama
Aaa i Duszka super postepy! Gratulacje :-) ja tez chce pozbyc sie brzuszka hehe

Zgłoś nadużycie #7283 3 sierpnia 2016, 9:10

zagubiona Gotowa na wszystko
:)
Duszka gratulacje 5 z przodu, masz teraz pewnie duzo energii.
Aniaaa tak to bywa ze akurat w te dni ktos focha strzeli. ;) Moze nic straconego jak wczesnie przytulaliscie sie :) .
Kiwi rozumiem Cie ja przy staraniach o pierwsze dziecko dwa razy robilam przerwe raz 1 cylka raz 2 bo wpadlam w strasznego dola jak przyszla@.Opetala mnie mysl o dziecku i calymi dniami siedzialam i szukalam na necie czemu tak jest ze niby wszystko ok a nie udaje sie.Teraz obawiam sie ze bedzie podobnie chociasz juz przynajmniej wiem ze moge miec dzieci.
Zycze milego dnia :)
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #7284 3 sierpnia 2016, 9:37

duszka Fajna mama
Vam dzięki , tak myślałam o tej formie na muffinki ;)
Zagubiona dzięki ;)

Zgłoś nadużycie #7285 3 sierpnia 2016, 9:39

Katrina13 Gotowa na wszystko
Witam!
Duszka gratulacje postepow! Moze wiecej maki trzeba dodac wtedy ciasto bedzie gestsze:*
Kiwi pamietaj, ze zawsze mozesz wrocic:*bedziemy czekac.
Vam u nas tez pogoda troche gorsza niz wczoraj, dobrze ze zrobilam pranie, a raczej kilka. Poza tym wczoraj tez bylam caly dzien na podworku z corcią, a dzis nie umialam sie zwlec z lozka ;) Milego dnia dziewczyny!

Zgłoś nadużycie #7286 3 sierpnia 2016, 9:59

Dziewczyny czy któraś z Was ma bardzo obfite miesiączki? Bo jak tak mam nie zawsze i nie ma żadnej reguły raz mam cykl długi,miesiączka normalna a innym razem długi i leje się strasznie przez 3 dni(1,4 ok a 5 końcówka plamienia)a tak samo jest jak mam ok 30 dni raz taka a raz taka. Mój gin mówi że nic się nie dzieje złego i wierze mu tylko może macie jakieś sposoby na wyregulowanie tego.

Zgłoś nadużycie #7287 3 sierpnia 2016, 10:33

Paola_33 Supermama
Zagubiona, a nie zmieniło Ci się po porodzie ?
Mnie chyba tak wyłyżeczkowali po cc, że z 5 dni @ ograniczyła się do 2, i to skąpych. Fajnie, bo jestem krwiodawcą i ta zmiana mnie ogromnie cieszy. Niestety skusiłam się na podskórny implant antykonc., by mieć spokój z zabezp. na 3 lata. Fatalny pomysł, to mało powiedziane, jeden z najgorszych w życiu !!! Wypadła mi POŁOWA WŁOSÓW, nie przesadzam, wychodziły całymi garściami... przestałam mieć ochotę na sex, na cokolwiek, depresja już się zaczęła rozkręcać. A najlepsze z @ - trwała 13, 15 a na koniec.. 30 dni. I tylko dlatego się skończyła, że wyjęłam ten shit !! Inaczej bym chyba miała @ do menopauzy !!!!
(pewnie za wiele nie pomogłam, sorry...).
Lecę do urzędu.

Miłego Dnia, Ślicznotki !!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #7288 3 sierpnia 2016, 10:37

werkaa Fajna mama

Paola_33 napisał(a)

Zagubiona, a nie zmieniło Ci się po porodzie ?
Mnie chyba tak wyłyżeczkowali po cc, że z 5 dni @ ograniczyła się do 2, i to skąpych. Fajnie, bo jestem krwiodawcą i ta zmiana mnie ogromnie cieszy. Niestety skusiłam się na podskórny implant antykonc., by mieć spokój z zabezp. na 3 lata. Fatalny pomysł, to mało powiedziane, jeden z najgorszych w życiu !!! Wypadła mi POŁOWA WŁOSÓW, nie przesadzam, wychodziły całymi garściami... przestałam mieć ochotę na sex, na cokolwiek, depresja już się zaczęła rozkręcać. A najlepsze z @ - trwała 13, 15 a na koniec.. 30 dni. I tylko dlatego się skończyła, że wyjęłam ten shit !! Inaczej bym chyba miała @ do menopauzy !!!!
(pewnie za wiele nie pomogłam, sorry...).
Lecę do urzędu.

Miłego Dnia, Ślicznotki !!

Powodzenia w urzędzie :)

Zgłoś nadużycie #7289 3 sierpnia 2016, 10:40

Paola_33 Supermama
Zagubiona - to znalazłam w necie:
OGRANICZENIE OBFITOŚCI - RADA OD GIN.:
Rutyna+Hemorigen
Po dwie tabletki z każdego rano i wieczorem w czasie tych pierwszych obfitych dni.

Mnie jednak wystarczyła dawka po jednej z każdego rano i wieczorem, żeby ograniczyć krwawienie w dość znacznym zakresie - moja liczba wizyt w łazience zmniejszyła się o 3/4, a tym samym nie miałam zepsutych wakacji :) Mniej więcej 1 dzień wyjęty z życia zamiast trzech :)

POWTARZAJĄ SIĘ RADY Rutinacea +

+ Wywar ze skrzypu polnego stosowany jest przy zbyt obfitych miesiączkach oraz wszelkich krwotokach. Skrzyp polny wzmacnia naczynia krwionośne.

I takie coś:
Przy obfitych miesiączkach musisz ograniczyć zażywanie środków przeciwbólowych z kwasem acetylosalicylowym (obniża krzepliwość krwi). Unikaj także nadmiernego wysiłku, picia mocnej kawy, coli i alkoholu. Nie wolno ci również ogrzewać podbrzusza (np. termoforem, by złagodzić ból), bo ciepło rozszerza naczynia krwionośne i możesz nasilić krwawienie.

http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/choroby-kobiece/obfite-miesiaczki-jak-zmni...
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #7290 3 sierpnia 2016, 10:57

Ok dzieki skorzystam napewno.
Zawsze tak mialam niereguralne i obfitosc rozna.Sprobuje bo zakladam tampon i podpadka i czuje ogromny dyskomfort.
A do razu pomoglo czy trzeba czekac na efekt?
Co zalatwiasz w urzedzie? Powodzenia :)
Werkaa a kolacja byla zaskoczeniem czy wiedzialas o wyjsciu?