Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #19811 2 sierpnia 2017, 21:16

zagubiona Gotowa na wszystko
Niebieska jesteśmy po wczasach, bylo fajnie, odpoczelam.Teraz chrzciny w sobotę nie wiem jak to w kościele bedzie bo Nadie chrzcilismy jak miala 2,5 roku ale wolimy wczesniej niz po rozwodzie i wyslichiwac kazań na ten temat.Rozwod mamy 18.08 będzie bez orzekania o winie takze od razu uzyskamu go.
Nie cieszy mnie to ale coz , boje się samotności ale tez nie wyobrażam sobie związku z kimś innym.
Mialam wraca do pracy na 1/2 etatu ale jednak zostaje na macierzynskim przez pol roku.Takze duże zmiany się szykują ale wszystko idzie w innym kierunku niz bym chciala.
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #19812 4 sierpnia 2017, 13:46

niebieska88 Fajna mama
Zagubiona nadal nie ogarniam waszego rozwodu, przykro mi ze tak to sie potoczyło
Wakacje zazdroszczę, u nas jeszcze detale w remoncie, może za rok albo dwa wakacje będą

My chrzcilismy jak Hania miała 2 mc, w kościele była grzeczna, ale potem cała imprezę nie spala

Zgłoś nadużycie #19813 4 sierpnia 2017, 14:30

Vam Fajna mama
Zagubiona tez nie wiem o co chodzi tam u was ale mam nadzieje ze jakos sie wam zycie ulozy. Corka bedzie mieszkac z tata?
My chrzcilismy Dawida jak mial rowne 2mce i 3/4 mszy wisial mi na cycu na zakrystii hehe potem w domu tez nie spal. Emilia bedzie miala 2.5 mca chrzcimy 13 sierpnia

Zgłoś nadużycie #19814 6 sierpnia 2017, 8:04

Vam ze mna Nikos tez ze mna, poczatkowa plan byl ze z tata ale psycholog twierdzi że nie powinny dzieci byc rozdzielone.Mama do mnie sie wprowadza a swoj dom wynajmie corce koleżanki. Ciezko by mi bylo z mlodym byc i wozic codziennie Nadie do szkoly i odbierac.
Juz po chrzcinach nie wiem czy przez upal ale ciezko bylo w kosciele, za to na imprezie byl spokojny .
Co do rozwodu czasu nie cofne zeby naprawic błąd, wiec tak bedzie lepiej tak sobie mowie,choc wolalabym zeby do rozwodu nie doszko.
Pisala cos Kamila ostatnio? Wie ktos co u niej?

Zgłoś nadużycie #19815 6 sierpnia 2017, 16:59

Vam Fajna mama
Zagubiona no pewnie dzieci zawsze razem lepiej sie wychowuja i dobrze ze m sie zgodzil co do tego! Kamila jak ostatnio pisala to wspominala ze nie odzywa sie bo sake ciezarne i z dziecmi tu pisza :-/ mam nadzieje jednsk ze zaglada.

Dobrze ze juz macoe zakończony temat chrzcin. My dzis bylismy po raz pierwszy z dziecmi w kosciele i mala super zniosla.oby za tydzirn na chrzcinach byls taka grzeczna!

Zgłoś nadużycie #19816 10 sierpnia 2017, 20:44

Vam Fajna mama
Rany ale cisza! Dziewczyny co u was?

Zgłoś nadużycie #19817 10 sierpnia 2017, 21:43

Taszka Gotowa na wszystko
Hejka! W poniedziałek byłam u gina. Wszystko jest ok, dzidzia ma 6cm. Kolejny termin mam w połowie września jak wrócimy z urlopu z Polski.

Zagubiona przykro mi z powodu rozwodu. Nie potrafię sobie tego wyobrazić. Szkoda, że nie da rady się pogodzić i zapomnieć o złych emocjach. Ważne, że dzieci będą razem.

Mam kontakt z Kamila. Wiem, że nas podczytuje.

Zgłoś nadużycie #19818 11 sierpnia 2017, 18:02

Taszka supre ze wszystko dobrze , a płeć znasz?Kiedy będzie w Polsce?
Kamila odezwala sie i do mnie :)
Vam pewnie zajete dzieciakam albo na wczasach sa dziewczyny i nic nie piszą.Tez mnie ciekawi co u nich.Takze odezwijcie sie !
Ja mam w planach zadbac troche o siebie i ide do kosmetyki i umowie jakies zabiegi na pewno masaz i pedicure i cos na poprawe stanu skory bo jakas wysuszona jest a kosmetyków nie zmienialam.
Wczoraj spotkalam kolezanke 3 lata sie nie odzywala wyszla za muzulmanina i jak urodzila corke to pozwolil ja ochrzcic i nie bardzo sie nia interesowal a teraz urodzila chlopca i on nie pozwala ochrzcic go bardzo sie wtrącać we wszystko co dotyczy syna.Powiedzial jej cos w stylu ze corka jest kobieta czyli jej rola to rodzenie dzieci.Mieszkaja w Holandii.Jade do niej w październiku poznam tego Aliego.
U mnie 36 °C okropny upal , Nikos zly i odparzyl mi sie pod szyja.

Zgłoś nadużycie #19819 12 sierpnia 2017, 8:31

Sofi Fajna mama
U mnie nic nowego, czekam na poród, termin na 19sierpnia
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #19820 12 sierpnia 2017, 12:42

Płci jeszcze nie znam. W Polsce będziemy ostatni tydzień sierpnia i pierwszy tydzień września.

Sofi to teraz się odliczanie zaczęło. Szczęśliwego rozwiązania :)

Zagubiona ja tam jestem zdania, że swój do swego. Nie chciałabym się związać z obcokrajowca, a co dopiero z arabem. Przecież to zupełnie inna kultura.

Zgłoś nadużycie #19821 12 sierpnia 2017, 17:20

niebieska88 Fajna mama
A ja w szpitalu od czwartku, dostałam gorączki 38,5 okazało się, że macica się nie oczyszcza jak należy, wczoraj miałam zabieg, znaczy się lyzeczkowanie, dostaje duże dawki antybiotyku, mały źle reaguje, bo cały czas karmię, jest oczywiście ze mną, brzuch go boli, spać nie może, szkoda mi biduli, ale jak po badaniach bedzie ok to w poniedziałek wracamy do domu i szkoda go przestawiac na mm
Oby wszystko było już dobrze
Hania za to miała zapalenie migdałów, wczoraj skończyła antybiotyk i dziś znów ma temp 37,7 i nie wiadomo co to, czy zapalenie wraca, czy znowu coś się przyplatalo,
Także atrakcje ze wszystkich stron, ja już jestem wykończona, a w domu ciekawiej nie jest

Co do ślubu z obcokrajowcem sama nie zdecydowałabym się nigdy w życiu, inna kultura itp, a tym bardziej inna religia, tych Arabów to ja panicznie się boję, tyle było historii, kiedyś u Drzyzgi nawet

Zagubiona też mam plan w końcu kiedyś o siebie zadbać, brwi, pięty po ciąży w stanie opłakanym, kiedy to nastąpi nie mam pojęcia

Zgłoś nadużycie #19822 12 sierpnia 2017, 21:30

Oj niebieskia nie ciekawe u Ciebie. Duzo zdrowia vdla Waszej trojeczki, dobrze ze mozesz synka miec przy sobie.A Hania zaakceptowala brata bez problemu?
Vam Ty chyba jutro chrzcisz coreczke? Zycze aby byla grzeczna ;)
Taszka rodzina wie o ciąży czy powiecie jsk będzie w Polsce. 
Co do mojej koleżanki to ja nigdy nie moglam tego pojąć razem studiowslysmy i ona 2 języki biegle zna i zawsze byla prymuska i taka glupote zrobila.

Zgłoś nadużycie #19823 12 sierpnia 2017, 22:17

Vam Fajna mama
Sofi trzymma kciuki za rozwiazanie!

Niebieska bidulko mam nadzieje ze juz tylko lepiej bedzie! Wracaj do zdrowia i dzieciski tez! Jak Hania na rodzeństwo?

Taszka to pewnie w Pl poznasz plec ale i tsk zdrowko najwazniejsze :-)

Zagubiona o jej ja w zyciu za Araba bym nie wyszła jakos tez sie ich boje i to gadanie ze ten jest inny bo mnie kocha to najwieksza glupota. Oni maja zakorzenione inne zasady zupelnie.
I tak jutro mamy chrzciny. Milo ze pamietasz. Mam nadzieje ze bedzie mala grzeczna bo od dwoch dni okropnie marudzi po poludniu i wieczorem.dopiero zasnela a zwykle spi juz od 20

Zgłoś nadużycie #19824 13 sierpnia 2017, 6:40

zagubiona napisał(a)

Oj niebieskia nie ciekawe u Ciebie. Duzo zdrowia vdla Waszej trojeczki, dobrze ze mozesz synka miec przy sobie.A Hania zaakceptowala brata bez problemu?
Vam Ty chyba jutro chrzcisz coreczke? Zycze aby byla grzeczna ;)
Taszka rodzina wie o ciąży czy powiecie jsk będzie w Polsce.
Sofi zycze lekki ego i szybkiego porodu 
Co do mojej koleżanki to ja nigdy nie moglam tego pojąć razem studiowslysmy i ona 2 języki biegle zna i zawsze byla prymuska i taka glupote zrobila.

Zgłoś nadużycie #19825 14 sierpnia 2017, 8:25

niebieska88 Fajna mama
Dzięki dziewczyny, czekam ma badanie gin, jak szyjka znów się nie zamknęła to idziemy do domu

Hania mówi że bardzo kocha Jasia, tylko nie lubi jak płacze.

Vam jak po imprezie?

Zgłoś nadużycie #19826 14 sierpnia 2017, 10:20

Fausti Początkująca
przerywnik - genialne: https://www.youtube.com/watch?v=Xb534F02zIU&list=RDiWtbA2Guel0&index=3
http://www.blogpartykiosk.pl/

Zgłoś nadużycie #19827 14 sierpnia 2017, 13:51

Ingrid Gotowa na wszystko
Orientujecie się czy 500 plus wlicza się do zdolnośći kredytowej?

Zgłoś nadużycie #19828 14 sierpnia 2017, 19:44

Najbliższa rodzina już wie o ciąży i znajomi z pracy, bo nie dało się tego ukryć skoro nie chodzę do pracy. Reszta rodziny dowie się jak będziemy w Polsce.

Vam jak po chrzcinach? Może jakieś fotki wrzucisz.

Niebieska dużo zdrowia dla ciebie i dzieciaczkow :)

Zgłoś nadużycie #19829 15 sierpnia 2017, 8:00

niebieska88 Fajna mama
Jesteśmy.w domu, dalej pije antybiotyk, ale może mniejsze dawki i jasiek będzie spokojniejszy,brzuch go boli widać, bidula się Męczy

Zgłoś nadużycie #19830 15 sierpnia 2017, 10:12

Vam Fajna mama
Niebieska oby szybko przeszlo i sie biedaczek nie meczyl juz.

Taszka to fajna niespodzianka bedzie dla rodziny ;-)

U nas chrzciny ogolnie super. Emilka w kosciele byla grzeczna poplakala tylko 5min a tak patrzyla tymi duzymi oczkami wszedzie. Potem pojechalismy do restauracji i tam tez marudzila ale nakarmilam ja a ciocia chrzestna pobujala az zasnela i spala wiekszosc imprezy budzac sie tylko na cyca i zmiane pieluchy wiec jestem bardzo zadowolona. Pogoda ladna cieplo bez upalu i Dawid wyszalal sie ze starszymi kuzynami. O 18.30 bylismy w domu ogarnelam dzieci i o 20 padlismy wszyscy spac 😀 wrzuce jakies zdjecie jak odbiore od szwagierki.