Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #19791 31 lipca 2017, 14:05

Taszka Gotowa na wszystko
Od 8 tyg jestem w domu, bo w mojej pracy jest zakaz dla ciężarnych, ze względu na to, iż pracuje na hali i nie ma bezpośredniego dostępu do codziennego światła i świeżego powietrza. Do rozwiązania beda mii płacić 100%.
Czuję się w kratkę, raz lepiej, raz gorzej. Wymioty już mnie tak nie męczą. Kolejna wizyta za tydzień.
Pozdrawiam wszystkie Mamusie, ciężarówki i staraczki :)

Zgłoś nadużycie #19792 31 lipca 2017, 16:13

niebieska88 Fajna mama
Tandem atomcia gratuluje dzieciątka
Ja już melduję, a raczej meldujemy się z domu, w czwartek poprzez cc w 39 tc przyszedł na świat Jaś 58 cm, 4100g,

Zgłoś nadużycie #19793 31 lipca 2017, 17:41

Vam Fajna mama
Niebieska sliczny! Gratulacje!

Zgłoś nadużycie #19794 31 lipca 2017, 18:09

atomcia Fajna mama
Ojeju, ale się worek z porodami rozwiązał w lipcu - fajnie ☺☺☺
Dziekujemy za gratulacje. Wszystko dobrze u nas. Ja też funkcjonuje chyba całkiem nieźle jak na parę dni po cc ☺ Starszy synek reaguje raczej pozytywnie, dużo się uśmiecha do mlodszego ☺ Choć pojawiają się pierwsze oznaki zazdrości, np jak karmie Małego to Jedrus w tej samej chwili chce, zebym go wzięła na kolana. Ale jestem dobrej myśli, że jakoś to ogarniemy.

Zgłoś nadużycie #19795 31 lipca 2017, 21:53

Tintanka Zadomowiona
Ja również gratuluje ;) a tak apropo to co używacie na kikut pępowinowy? Słyszałyście moze o Linosepticu ? :) Bardzo dobry lek ,przy okazji tez jest na oparzenia I i II stopnia ;)

Zgłoś nadużycie #19796 1 sierpnia 2017, 7:01

zagubiona Gotowa na wszystko
Niebieska gratulacje. Sliczny.Dobrze ze cc mialas bo nameczylabys sie przy sn bo duzy jest.Zdrowka dla Was
Atomcia zazdrość to normalne w takiej sytuacji, na pewno poradzisz dobie z tym.
Taszka a masz przeczucie co do plci dziecka, masz typy imion?Termin masz na kiedy?
Miego dnia. 
Jak wasze maluszki znosza upaly?
To moj Nikos juz prawie 3 miesiace ma :)
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #19797 1 sierpnia 2017, 7:12

Vam Fajna mama
Titanka nie slysAlam o tym leku.
Zsgubiona cudny chlopczyk! Ja nie znosze upalow i mala chyba tez srednio. Wczoraj przez caly dzien spala 2x po kwadransie a w nocy budzila sie co godzine eh

Zgłoś nadużycie #19798 1 sierpnia 2017, 8:47

Niebieska gratuluję :) Faktycznie teraz wszystkie po kolei zaczęły rodzić.

Ja mam termin na 17 luty. Bardzo bym chciała dziewczynkę i imię oczywiście już mam :) Podoba mi się Ewelinka ;)

Zgłoś nadużycie #19799 1 sierpnia 2017, 10:01

Ja lubię taka pogode i czuję się świetnie ale  Nikos zle znosi upal zlosc sie jak jesteśmy na zewnatrz chyba ze ok 20 wychodzimy.
Vam fajniutka mała jest.Co z wysypka Emilki wiesz co ja uczula?
Taszka ciekawe czy za tydzien się dowiedz jaka płeć mi w 13 tyg powiedział ze prawdopodobnie chlopiec i sie sprawdzolilo :) Ewelinka bardzo ładnie imię. 
Pytalas moze jak to możliwe ze po tylu nieudanych cyklach i nieudanej inseminacji zaszlas w ciaze w sposob naturalny? Pytam bo tak mysle jak to bedzie u Ciebie jak będziesz myslala o kolejnych dzieciach?

Zgłoś nadużycie #19800 1 sierpnia 2017, 10:43

Vam Fajna mama
Taszka super moze urodzisz na Walentynki ;-) Ewelinka to fajne imie :-)

Zagubiona nie wiem. Wysypka prawie zeszla co jakis czas cos wyskoczy no teraz na rekach ma szorstkie i lekko czerwone lekko wprowadzam nabial i patrze. Nie wiem co to jest/bylo.

Zgłoś nadużycie #19801 1 sierpnia 2017, 10:48

Gin twierdzi, że to zasługa badania dróżnosci jajowodów. Oprócz tego brałam tabletki na oczyszczenie organizmu, bo się dowiedziałam, że po każdej ciąży mogą być jakieś pozostałości, a ja w sumie miałam samoistne poronienie.
Ja uwazam, że to wymodlony cud. Odmawialam Nowenne Pompejanska, a ona ma ogromną moc i każdemu mogę ją polecić.

Zgłoś nadużycie #19802 1 sierpnia 2017, 11:23

Alemakota Zaprawiona w bojach
Niebieska, tandem gratuluję!!! :)
Ja jeszcze w 2 paku 😁 wedle zaleceń lekarza raczej nie ruszam się z domu od poprzedniej wizyty. Od tamtej pory żadnych skurczy itp nie miałam, narazie wszystko pod kontrolą... :)
Ciężko już z tym brzuchem szczególnie jak zaczęły sie upały. Siedzę przed wiatrakiem cały dzień właściwie...
Mam do Was pytanie czy będąc w ciąży Wasze pociechy też w kółko miały czkawki ? Moja ma nawet do 10 razy dziennie.... mam wrażenie że jest ich coraz więcej. Kiedyś wspomniałam o tym lekarzowi, wtedy było ich ok 3-5 dziennie- doktorka powoedziala ze to nic niepkojoacego. Zeby sie nie martwic. Ale teraz są w kółko... czasami jedna po drugiej. W nocy jak się przekrecam z boku na bok to zazwyczaj naliczam conajmniej 3 na 8h spania. 
Też tak miałyście? 
Moja kruszynka tak się kręci w tym brzuchu ze mi wszytko faluje jak nie wiem   ;)  
Już sierpień.... niedaleko :)

Zgłoś nadużycie #19803 1 sierpnia 2017, 11:24

Alemakota Zaprawiona w bojach
Taszka z tą droznoscia coś jest. Mam dwie koleżanki które bardzo się starały... długo nic nie wychodziło i po tym badaniu poszło :) jedna z nich ma już 2 :)

Zgłoś nadużycie #19804 1 sierpnia 2017, 13:03

niebieska88 Fajna mama
dzięki dziewczyny, cc miałam mieć dopiero dziś, ale po środowej wizycie lekarz stwierdził, że nie ma na co czekać, bo zaraz może się sama zacząć akcja, główka napierała, szyjka mięciutka, i dobrze zobił, bo jak mnie cieli okazało się, że przez dużą wagę dziecka blizna była bardzo rozciągnięta i jeszcze chwila i by pękła, no i dziecko urodziło by się do brzucha, i był by problem niemały

także wszystko dobrze się skończyło

Zgłoś nadużycie #19805 1 sierpnia 2017, 15:45

Vam Fajna mama
Niebieska to dobrze ze sie dkonczylo jak trzeba! A patrze ze mamy taka sama roznice wieku praktycznie a to jednak nie robi roznicy jesli chodzi o stan blizny. Dobrze wiec ze jednak mialas cc.

Alemakota jejku wspolczuje końcówki ciązy w tym upale! Ja teraz mam juz dosc. Jak karmie mala to obie oblepione potem jestesmy. Jesli chodzi o czkawke to tak w obu ciazach dzieci mialy o to bardzo czesto. Potem po narodzinach tez potrafily mieć kilka dziennie. Im wiesze tym rzadziej.

Zgłoś nadużycie #19806 1 sierpnia 2017, 15:47

Vam Fajna mama
A z tym zajsciem w ciąże jak u Taszki to moja ciocia miala podobnie. W sensie lata staran jedno czy dwa in vitro i w przerwie miedzy kolejnym udalo sie zajsc w ciaze :-) wiec cuda sie zdarzaja

Zgłoś nadużycie #19807 2 sierpnia 2017, 13:51

Sofi Fajna mama
Jestem po wizycie ☺ maluszek waży 3,3kg ☺ i mam rozwarcie na 3cm ☺ ciekawe ile jeszcze ponosze ☺
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #19808 2 sierpnia 2017, 15:21

Vam Fajna mama
Oj Sofi Ty lada dzien mozesz rodzic! 😉 trzymam kciuki!

Zgłoś nadużycie #19809 2 sierpnia 2017, 15:25

Niebieska najważniejsze że wszystko skończyć się dobrze.
Alamakota rozumiem Twoje zmęczenia ja Nadie mam z września i końcówka z nia tez byla bardzo meczaca.
Sofi a jak Ty znosisz upaly?Jeszcze trochę do terminu zostalo Ci, a nastepna wizyta kiedy? Wyprawka pewnie juz kompletna?

Zgłoś nadużycie #19810 2 sierpnia 2017, 15:43

niebieska88 Fajna mama
różnica między dziećmi w moim wypadku o niczym nie świadczy, duże dziecko i tyle, może gdyby był mniejszy mogłabym rodzić sn

zagubiona a jak u Ciebie?