Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #19611 12 czerwca 2017, 21:00

zagubiona Gotowa na wszystko
Wchodze na forum a tu takie wiesci!
Taszka super bardzo Ci gratulacje :) .Zycze spokojnej ciazy :)
Kiedy planujesz wizyte u gina? Udalo sie po inseminacji?
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #19612 12 czerwca 2017, 21:31

Taszka Gotowa na wszystko
U lekarza bylam dzis, ale nic nie bylo widac, bo za wczesnie. Tylko mi bete zrobili. Udalo sie w cyklu naturalnym bez zadnych wspomagaczy :)

Zgłoś nadużycie #19613 13 czerwca 2017, 7:03

mala_ala Gotowa na wszystko
Zagubiona co u Ciebie ??

Zgłoś nadużycie #19614 13 czerwca 2017, 10:52

U mnie teraz dobrze ale pierwszy miesiąc po porodzie byl okropny.Urodzilam 3.05 o 23godz a cc mialam umowione na 4.05 na 9 takze los sobie ze mnie zadrwil..Pozniej pielegniarki nie mogly zrozumiec ze nie chce karmic i naslaly na mnie psychiatre.Porod mialam okropny i caly maj zajmowalam sie Nikim z obowiazku ale teraz ciesze sie z kazdej chwili z nim.Po cukrzycy nie ma śladu.Niki jest zdrowy urodxil się z waga 3210  i 52cm, za to ja mam spora anemie i ciezko mi sie jej pozbyc.W sierpniuam sprawe rozwodowa, a w lipcu wsxyscy w 4 jedziem na wakacje.
Nie wirm dxiewczyny ktore juz po porodzie wiec gratuluje wsxystkim razem i zycze tym co przed alby porod byl lekki bez komplikacji.

Zgłoś nadużycie #19615 13 czerwca 2017, 11:57

Zagubiona przykro mi z powodu Twoich przeżyć, ale ciesze się ze juz jest wszystko wporzadku i najważniejsze ze mały jest zdrowy. Reszta jakoś sama sie ułoży. Wrzuć zdjęcie 🙂

Zgłoś nadużycie #19616 13 czerwca 2017, 12:17

tandem Supermama
mamaNatana i jak, torba spakowana? skurcze nadal są?

vam ten czas tak po porodzie leci, ona zaraz będzie miała miesiąc :) słodziutka! ps - też mam takie spodenki dla małej :)

duszka życzę by rana się jak najszybciej zaleczyła...!

ja zastrzyki przeciwzakrzepowe mam, ale mąż mi robi, sama bym nie dała rady ;)

Taszka wspaniałe wieści! :) na kiedy termin? Takie wiadomości to znak, że w końcu się udaje i wierzę, że wszystkim staraczkom się w końcu uda :)

zagubiona współczuję przejść i trzymam kciuki, by udało się pokonać anemię jak najszybciej! no i żeby synek zdrowo rósł :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #19617 13 czerwca 2017, 13:46

Sofi Fajna mama
Zagubiona jak Nadia reaguje na braciszka? A jak radzi sobie z Waszym rozwodem? Na pewno masz ochote wczasować sie z facetem z którym sie rozwodzisz? Dlaczego nie chcesz karmić piersią? Nie boisz sie mieszkać sama z dwójką dzieci? A może jedziesz do rodziców? Chyba że po rozwodzie bedziecie nadal mieszkać razem
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #19618 13 czerwca 2017, 17:30

atomcia Fajna mama
Taszka wielkie gratulacje! Bardzo się cieszę, spokojnych 9 miesięcy :-)
Przekazuje też wiadomość od Madzi90krk :-)
Nie wiem czemu nie moge pisac na forum.
Chcialam bardzo mocno pogratulowac vam coreczka jest przesliczna! Do schrupania!
Duszka Jej tez bardzo gratuluje !!! Piekne imie wybrala . Na laktacje najlepszy jest femalriker i Duzo wody. Najwazniejsze ze mala rosnie nie jak sie karmi !
Wszystkim ciezarowkom buziaki i Duzo sil !!!
I dla taszki Tak sie ciesze bardzo bardzo !
Mam nadzieje ze niedlugo uda mi sie zalogowac do was i wrocic jesli mnie orzyjmiecie
Mala juz grzeczna i mam.wiecej czasu.

Zgłoś nadużycie #19619 13 czerwca 2017, 21:50

Sofi co do karmienia to po prostu czuje sie niekomfortowo karmiąc piersią. Ci do Nadii cieszy się z braciszka
Ona mieszka z tata a ja z Nikim sama , przychodza codziennie do nas.Co do wakacji to moze to dziwne sie wydaje ale dobrze dogaduje sie z m i postanowilismy glownie ze względu ba Nadie jechac razem.

Zgłoś nadużycie #19620 14 czerwca 2017, 19:39

Sofi Fajna mama
Zagubiona to życzę miłego wczasowania 😊 takie wspólne miłe chwile potrafią wiele zmienić, może jeszcze odwołacie rozwód 😊

U mnie bedziemy jutro wykańczać łazienkę, niestety w Boże Ciało :( ale nie ma innego terminu, to będzie dla mnie ulga jak już bedzie wc na tym samym piętrze co sypialnia, mam nadzieję że już jutro będę mogła sie pochwalić fotkami 😊
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #19621 14 czerwca 2017, 21:21

mamaNatana85 Gotowa na wszystko
Witam

Tandem torba spakowana ;-) drobiazgi muszę dołożyć. Skurcze są, coraz silniejsze. Ja wolałam sobie sama robić zastrzyki.

Byłam dziś u gina. Mały w kanale rodnym, szyjka skrócona ale zamknięta. Skurcze częste i bolesne. W nocy przez 1,5h co 8 minut ale na szczęście spadły do 10 i 12. Gin by chciał z tydzień poczekać ale mówi, że mogę nie dotrwać. Szkoda bo jeszcze nie czas na poród.

Sofi czekam na foty.

Zgłoś nadużycie #19622 15 czerwca 2017, 13:10

Vam Fajna mama
MamaNatana jak sie dzis czujesz?

Zagubiona gratuluję synka! Grunt ze zdrowy i szczęśliwy. Rozwodu wspolczuje ale skoro się dobrze dogadaliscie z m to moze tak lepiej.

Sofi czekamy na zdjęcia :-)

Madzia dziękuję mam nadzieję ze u Ciebie wszystko dobrze! Jak zdrowie? Moze inne konto zaloz?

Tandem spodenki sa super fajnie leżą. Nie ma jak Lidl :-D my dzis przyjechalismy do domu po raz pierwszy od hmmm 5tyg? Mloda najedzona wierci mi sie na rekach.

Zgłoś nadużycie #19623 15 czerwca 2017, 15:39

mamaNatana85 Gotowa na wszystko
Vam dziękuję, że pytasz. Jak leżę skurczy mniej ale kości bolą, jak pochodzę skurcze częściej. Do tego mały głową ciśnie w dół i mam wrażenie jakby zaraz miał wyjść. Ja też mam ciuszki z lidla. Polecam c&a e-sklep. Mnóstwo ciuszków w super cenach, dla dziewczynek szczególnie. Ja ostatnio chyba z 400zl u nich zostawiłam ;-) .

Zgłoś nadużycie #19624 15 czerwca 2017, 20:57

Sofi Fajna mama
dziś udało nam się przy montować umywalkę i wc :) jestem szczęśliwa, teraz łazienka na dole jest zajęta, ktoś sie kąpie, a mi chce się siku i mogę się wysikać, kto tego nie przezyje ten nie wie co to za ulga :) może nie ma w tej łazience jakis super bajerów, w dodatku nie jest skończona, ale cieszę się juz z tego co jest więc wklejam dwie fotki, i na końcu jak wyglądała przed remontem

Zgłoś nadużycie #19625 15 czerwca 2017, 22:58

Vam Fajna mama
Sofi fajna taka jasna :-D :-D

Zgłoś nadużycie #19626 16 czerwca 2017, 7:56

Sofi swietna łazienka, my dziś kończymy kłaść płytki, trzeba sufit zaszpachlowac i inne rzeczy, masa rzeczy, ale niestety tak jest jak się robi swoimi rękami trwa to wieczność..

Madzia, czekamy tu na Ciebie 😉

Miłego slonecznego dnia, nasz dlugi weekend zapowiada sie pracowicie.

Zgłoś nadużycie #19627 16 czerwca 2017, 9:31

Sofi Fajna mama
mala ala dokładnie, dopóki mieliśmy fundusze na fachowców to szło piorunem, w półtorej tygodnia od pierwszego kucia pod rury do ostatniej płytki, resztę chcieliśmy samemu, czyli malowanie i instalowanie armatury i tak to się ciągnie już kolejne 3 tygodnie, jeszcze zostało przymontować szyby i baterie do prysznica i odpływ z umywalki bo teraz leci woda do wiaderka :P dlaczego Was weekend taki pracowity? też siedzicie w łazience?

Zgłoś nadużycie #19628 16 czerwca 2017, 11:50

Tak dokladnie ostatnie plytki sa do przyklejenia sufit trzeba zatrzec i odnowa zaszpachlowac, fugi, elektryka do skonczenia wentylację zamontować polke zrobic z karton gipsu za wanna, jeszcze brakuje mi mebli i umywalki i wc i mój mąż wszystko sam, od scian po wylewki kładzenia plytlek i elektryka itd. Dumna jestem z niego... 🙂

Zgłoś nadużycie #19629 16 czerwca 2017, 16:20

Taszka Gotowa na wszystko
Dziękuje bardzo :* Dziś robiłam kolejna betę i wynik 1799, a progesteron 17. Progesteron niby w normie, ale trochę niski. Co myślicie? W piątek mam wizytę u lekarza.

Zgłoś nadużycie #19630 16 czerwca 2017, 16:22

Sofi Fajna mama
wow :) to można tylko pozazdrościć :) mój mężuś z zamiłowania zajmuje się roślinami a do remontów ma dwie lewe ręce, ale teraz musi dać radę, tylko jeszcze elektryka zawołamy