Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #1951 6 maja 2016, 16:21

Taszka Gotowa na wszystko
Dziewczyny co to za ponure nastroje! Nie bedziemy sie zalamywac, bo fajne kobitki z nas i napewno kazdej z nas sie uda. Trzeba miec tylko wiecej cierpliwosci i wytrwalosci. To w jakim bedziemy nastroju zalezy tylko od nas.

Ja nie mam zamiaru sie zalamywac, chce cieszyc sie zyciem i korzystac z niego, a z czasem los i do mnie sie usmiechnie i ujrze 2 kreseczki :) Wy tez musicie w to wierzyc!

Ja juz poltora roku sie staram i dalej nic. Za kazdym razem mam nadzieje, doszukuje sie objawow i potem znowu ta niechciana @ przychodzi. Specjalnie wymyslilam ten wyjazd w dni plodne, bo moze zmiana otoczenia dobrze na nas wplynie. Wydaje mi sie. ze stres tez odgrywa duza role.

Takze kobitki cieszymy sie ladna pogoda i sloneczkeim, a przy tym korzystamy z zycia :)

Zgłoś nadużycie #1952 6 maja 2016, 16:33

madzia90krk Fajna mama
Taszka brawo Ty !!!

Zgłoś nadużycie #1953 6 maja 2016, 16:35

Sofi Fajna mama
Taszka masz racje :D nic dodać nic ująć :D
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #1954 6 maja 2016, 16:43

dana32 Zaprawiona w bojach

Sofi napisał(a)

jeszcze takiej starszej osoby nie zaczęłam szukać :) zanim zacznę muszę się zastanowić czy na pewno tego chcę :) wydaje mi się, że jest dużo takich gospodarstw w których dzieci wyjechały do miast lub za granicę i nie chcą wracać na wieś, wsie się wyludniają, dlatego myślę, że znalazł by się taki człowiek z domem

Tam gdzie ja pracowalam (to jest prywatny osrodek)to czesto przywoli mame czy tate calkiem sprawnego no ale w domu sam sobie by nie poradzil i sprzedali dom albo byla przepisana na osrodek za opieke,roznie bylo.A rodzina za granica i nawet na swieta nie przyjada nie mowiac o zabraniu na przepustke.Oczywiscie nie wszystkie rodziny takie byly.Moze znajdziesz taka osobe jak sie zdecydujesz.Mieszkac na tzw."kupie" na dluzsza mete jest chyba niemozliwy bez konfliktow nie mowiac o prywatnosci.Ja jutro do pracy wiem ze menadzera nie bedzie to ciesze sie ze ide.Mam weekend w pracy ale przynajmniej jego nie bedxie ;)

Zgłoś nadużycie #1955 6 maja 2016, 17:25

Pelna.nadziei Zaprawiona w bojach
Taszka brawo Ty!!! brawo my!! wszystkim sie uda!! nie załamujmy sie!! po to tu jestesmy zeby sie wspierac!! kamila zasmucisz sie to pomysl o nas albo poczytaj :) mi to pomaga :D wy mi pomagacie bardzo :) juz dawno nie smuciłam sie tak bez powodu jak kiedys :)
Taszka super pomysl z wyjazdem :) czekam az napiszesz ze sa 2 kreseczki :) 3mam kcuki.

sloneczko swieci wiec nic tylko sie cieszyc zyciem!!

Zgłoś nadużycie #1956 6 maja 2016, 17:39

Mika29 Fajna mama
Taszka nic dodać nic ująć!!!!!! My właśnie wróciłyśmy z placu i siadamy do kolacji. Obiecałam sobie, że ostatni posiłek będę jadła o 18 i może uda zrzucić się parę kilo. :-)

Zgłoś nadużycie #1957 6 maja 2016, 17:45

dana32 Zaprawiona w bojach
Dziewczyny zgadzam sie z Wami ale przychodzi taki monent ze tyle problemow sie kumuluje ze nie jest sie wstanie cieszyc zyciem docenic to co sie ma.Trzeba sie wyplakac wykrzyczec zeby ukoic troche dusze, uspokoic sie ja to rozumiem powiem wiecej jak ja mialam depresje to jak swiecilo slonce wku...a sie ze ja cierpie a tu nawt pogoda drwi ze mnie.Poprostu czasem potrzebne jest wyladowanie wszystkich emocji aby zaladowac  ''akumulatory".

Zgłoś nadużycie #1958 6 maja 2016, 17:46

Katrina13 Gotowa na wszystko
Dziewczyny! wiadomo gdy przychodzi nieupragniona @ jest nam smutno itp. , ale nie powinno to odbijać się na związku lub małżeństwie. Zawsze trzeba znaleźć siłę do dalszej walki , wiem łatwo się mówi, ale często jest tak, że w ciąże nie zachodzimy bo zbyt dużo o tym myślimy ;/ taka bariera psychiczna, same stawiamy sobie mur. Moja Pani Dr mówi , że żeby zajść w ciąże trzeba ograniczyć stres ( no chyba że się choruje to co innego). Może coś w tym jest. Wiele par przez lata się stara i nic, w końcu decydują się na adopcję. Gdy juz adoptują dziecko, potem okazuje się , że za jakiś czas kobieta jest w ciąży. I taki psikus mają potem dwójkę :)
Pozytywne nastawienie to połowa sukcesu :) Uśmiech :)

Zgłoś nadużycie #1959 6 maja 2016, 17:48

Dana zgadzam się z Tobą, że trzeba wyładować się. Duszenie w sobie nic nie da. Możemy sobie tu marudzić itp. , po to jesteśmy, żeby się wspierać :)

Zgłoś nadużycie #1960 6 maja 2016, 18:14

tandem Supermama
Taszka przykro mi, ale zakasaj rękawy by kolejny cykl był tym szczęśliwym!

kamila rozumiem Cię, ja też miałam plany, nawet na trójkę przed 30., a teraz to nie wiem, ech....
I nie mów mi tu o żadnej antypłodności! Jasne, możesz odpuścić, to może być nawet bardzo owocne, ale nie mów, że nie masz szans w ogóle...!

Sander, przepis od razu sobie zapisałam :)

Katrin bardzo dobre podejście, tak trzymać :)

Mika szaleństwo, a znasz te dziewczyny osobiście?

Madzia parapetówka na razie w myślach, jeszcze nie mam konkretnych planów kiedy :) tak, robi sam, albo ja z nim, ale on ma więcej czasu i możliwości. Drobiazgów nie lubi też, bo sprzęt trzeba wyciągnąć, czas stracić, a efekt marny :) więc chyba tak faceci mają ;) I widzę, że będziemy firankować w tym samym czasie :)

Sofi przyjemnosci w Tatrach!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #1961 6 maja 2016, 18:45

kamila19880 Fajna mama

Sofi napisał(a)

kupił kupił, my amy udany zwiazek poki co ale zo za facet chce babe ktora mu dziecka nie da na dłuższą metę
[QUOTE=madzia90krk;2985731]Kamila :*
Po pracy się wyluzuj weź kąpiel i jak Ci pomaga polez w łóżku daj na luz będzie dobrze wiem że to tylko słowa i pewnie wkurzasz Się słysząc je ale tak będzie zobaczysz !
Marzenia sa po to by się w końcu spełniły i twoje i byciu mama też się spełni :* musisz w to tylko mozno wierzyć :) póki co spelniaj się w roli żony to też bardzo fajna rola i warto dbać o taka relację. Wiem ze długo się strasz i frustrację narastaja Ale nie wolno zapominać o miłości :*:* macie siebie i to już dużo :) dzidziuś będzie już niedługo ! Chyba wszystkie jak tu jesteśmy trzymamy za siebie kciuki więc pamiętaj o nas !

Staraczka w kolejnym cyklu kolejne próby !!

ja juz po prysznicu i leze pod kołdrą

Taszka napisał(a)

Specjalnie wymyslilam ten wyjazd w dni plodne, bo moze zmiana otoczenia dobrze na nas wplynie. Wydaje mi sie. ze stres tez odgrywa duza role.

ja też wyjezdzałam i u mnie nic nie dalo jak kazdy mozliwy inny sposob
staraczka na kiedy cb wpisac?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #1962 6 maja 2016, 19:01

Pelna.nadziei Zaprawiona w bojach
dana z Toba tez sie zgadzam...ja zanim trafiłam na Wasze forum to cały gniew...smutek i wogole trzymałam w sobie..dusiłam wszystko w sobie..M. wychodził do pracy to pękałam i cały dzien płakałam.. nie wiedziałam jak sobie z tym poradzić...nie miałam sie komu wygadać. Poznałam Was i wkoncu porządnie sie wygadałam..odrazu sie lepiej na serduchu zrobiło..i teraz nawet lepiej rozmawiam z M. mam wiekszą odwage z nim o takich rzeczach rozmawiać, i nie tylko o tym. jakoś dzieki Wam zwiekszyła sie moja pewnośc siebie i wiem ze moge z nim pogadac na kazdy temat.
Forum działa cuda !!
Takze wiem ze bede kiedys miala upragnione dziecko :)
Ja sie biore za sprzatanie bo jakoś nudno :)
jutro bede miala spokoj przynajmniej :)

Zgłoś nadużycie #1963 6 maja 2016, 19:07

madzia90krk Fajna mama
Oo tandem fajnie hihi ja się już doczekać nie mogę jakieś dobre myśli mam z tym cyklem :)

Leżę w wannie pełnej piany popilam zimna pepsi i zajadam truskawkami babcia z dzieckiem na polu chwili trwaaaj jedyna rzecz która mi przeszkadza to majówka pod oknami
. .. wyjace babcię spotykają się codziennie w maju akurat pod naszym domem jest kapliczka.. także tak.. chwalcie łąki umajone góry doliny zielone hahaha

Zgłoś nadużycie #1964 6 maja 2016, 20:17

Mika29 Fajna mama
Tandem nie ma się czym chwalić ale znam je osobiscie.

Madzia to masz koncert gratis. Tylko się cieszyć ;-)

My już wykąpane, Julia ogląda dobranocke i spać. A ja czekam za moim M jak wróci z pracy.

Zgłoś nadużycie #1965 6 maja 2016, 20:57

Motocyklistka Zaprawiona w bojach
Tylko ze one kosztuja 800 euro a ja nie mam tyle kasy :(

Zgłoś nadużycie #1966 6 maja 2016, 21:07

madzia90krk Fajna mama
Wo ti chyba i innych badaniach mówimy. I miałam gnetyczne każdego trymetru. Cena 250 złotych usg płyta i zdjęcia.

Zgłoś nadużycie #1967 6 maja 2016, 21:13

staraczka33 Supermama

kamila19880 napisał(a)

kupił kupił, my amy udany zwiazek poki co ale zo za facet chce babe ktora mu dziecka nie da na dłuższą metę

ja juz po prysznicu i leze pod kołdrą
ja też wyjezdzałam i u mnie nic nie dalo jak kazdy mozliwy inny sposob
staraczka na kiedy cb wpisac?

Kamila wpisz mi na 3 czerwca :-(

Zgłoś nadużycie #1968 6 maja 2016, 21:29

Staraczka nie smuć się, musicie wykorzystać kolejny cykl :*

Zgłoś nadużycie #1969 6 maja 2016, 21:32

staraczka33 Supermama

Katrina13 napisał(a)

Staraczka nie smuć się, musicie wykorzystać kolejny cykl :*

Postaram sie wykorzystac :-) dam z siebie wszystko

Zgłoś nadużycie #1970 6 maja 2016, 21:46

Sofi Fajna mama
A to ja miałam prenatalne test z krwi i usg, dostalam wynik na kartce papieru, normalnie kosztuje 200zł ale ja mialam skierowanie, potem bylo inne prenatalne czyli amniopunkcja, a tego to nie polecam x bo po tym uciekają wodyplodowe, mi wyciekalu
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...