Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #1931 6 maja 2016, 12:23

dana32 Zaprawiona w bojach
Sofi to zalezy od tego jaka ta osoba jest chodzi glownie o sprawnosc fizyczna i umyslowa ile ma lat itp. Czy bedziesz w stanie np zmieniac pampersy myc bo nawet jezeli teraz jest sprawna z czasem zapewne to sie xmieni.Propozycja kuszaca ja przez prawie rok pracowalam w domu opieki takze wiem jacy sa tacy ludzie i jak praca z nimi wyglada.Napisz cos wiecej o tej osobie.
Kamila coz tam na koncu masz buzke z przymrurzonym oczkiem to wiec chyba zart taki?Kazde para ma kryzysy ja Cie rozumiem bo ja po urodzeniu mislam depresje  bardzo ciezko bylo grunt to rozmowa.Kolejne nieudane cykle zaprwne nie wplywaja dobrze na Was.Glupio to moze zabrzmi ale moze poszukaj jakiegos psychologa czy terspi maluzenskiej,ja chodzilam bo nie umialam dobie sama ze soba poradzic.

Zgłoś nadużycie #1932 6 maja 2016, 13:21

Sofi Fajna mama
Motocyklistko ja bym na Twoim miejscu zrobiła takie badanie, w Twoim stanie spokój jest najważniejszy
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #1933 6 maja 2016, 13:32

Mika29 Fajna mama
Wracając do tematu witamin to przypomniało mi się, że jakiś czas temu oglądałam w dzień dobry TVN rozmowę, że bardzo ważne jest aby zażywać takie coś jak cholina. Mówili, że to jest podobno tak ważne jak kwas foliowy. Warto coś o tym poczytać.

Zgłoś nadużycie #1934 6 maja 2016, 13:41

Sofi Fajna mama
jeszcze takiej starszej osoby nie zaczęłam szukać :) zanim zacznę muszę się zastanowić czy na pewno tego chcę :) wydaje mi się, że jest dużo takich gospodarstw w których dzieci wyjechały do miast lub za granicę i nie chcą wracać na wieś, wsie się wyludniają, dlatego myślę, że znalazł by się taki człowiek z domem
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #1935 6 maja 2016, 13:49

Taszka Gotowa na wszystko
Namówiłam męża abyśmy się wybrali za 2 tyg na weekend do Włoch. I akurat wtedy będą moja ważne dni, więc sobie podziałamy ;)

Zgłoś nadużycie #1936 6 maja 2016, 14:06

kamila19880 Fajna mama
Dana to co pisze to nie żart a te buźki pisze bo wole takie niz smutne i płaczące ;) bo gdybyśmy stawiała takie to bym całkowicie sie chyba załamała a tak próbuje jako tako trzymać pion ;) a co do psychologa nie stać mnie 50 e lub wiecej za każda kolsuntacje,
Taszka super wam sie wyjazd szykuje ;) bedzie owocny ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #1937 6 maja 2016, 14:14

Mika29 Fajna mama
Dana myślę, że masz dużo racji z psychologiem. Takie wizyty bardzo dużo dają i pomagają poukładać pewne sytuację.
Taszka gratuluję wyjazdu i życzę żeby był bardzo intensywny :-)

Zgłoś nadużycie #1938 6 maja 2016, 14:17

mala_ala Gotowa na wszystko
Taszka super wyjazd i co najważniejsze w te dni :) oby był jak najbardziej owocny :)

Motocyklistka ja na Twoim miejscu nie zastanawiałabym się i zrobiłabym te badania :)

Kamila może od razu nie będziecie się rozwodzić ;) czasem wystarczy porozmawiać wyjaśnić sobie wszystko, a może wszystko się ułoży samo jakoś :)

Zgłoś nadużycie #1939 6 maja 2016, 14:57

madzia90krk Fajna mama
Motocykliska ja robiłam takie badanie każdego trymetru i baardzo polecam ! Raz i co najważniejsze dokładnie dziecko przebadane wiadomo że się dobrze rozwija itp a dwa piękne pamiątka video i zdjęcia ! Często wracam do tych filmów na których wspólnie z lekarzem liczymy paluszki amelki albo jak amcia slodko ziewa w brzuszku :) warto wydać te pieniądze .

Kamila co u Ciebie ? Jak humor ?

Zgłoś nadużycie #1940 6 maja 2016, 15:08

kamila19880 Fajna mama
Humor masakra ryczeć mo sie chce w robocie Se troche popłakałam i noe lepiej rylko gorzej. A nie poprawia mo fakt ze jest ukrop a ja w robocie musze siedzieć wlasnie jedna skonczylam i jade na 16 na druga. Głowa boli kolejny dzien ale jak wroce do domu po 18 w wchodze do luzka i noe wstaje do poniedziałku bo wtedy mam wizytę. I św dobrego spodnie javelem załatwiłam i mam teraz kolorowe :/
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #1941 6 maja 2016, 15:11

staraczka33 Supermama
Hej
Taszka syper pomysl z tym wyjazdek w dodatku w te ni teraz napewno sie uda :-) trzymam kciuki
Kamila co ty wymyslasz z rozwodem a gdzie twoj maz znajdzie druga taka wspaniałą kobiete jak ty i odwrotnie :-) dwa dni plamilam ale dzis juz rozgoscila sie @ na dobre :-(

Zgłoś nadużycie #1942 6 maja 2016, 15:13

staraczka33 Supermama

kamila19880 napisał(a)

Humor masakra ryczeć mo sie chce w robocie Se troche popłakałam i noe lepiej rylko gorzej. A nie poprawia mo fakt ze jest ukrop a ja w robocie musze siedzieć wlasnie jedna skonczylam i jade na 16 na druga. Głowa boli kolejny dzien ale jak wroce do domu po 18 w wchodze do luzka i noe wstaje do poniedziałku bo wtedy mam wizytę. I św dobrego spodnie javelem załatwiłam i mam teraz kolorowe :/

A co to za doly i zle humory Kamila glowa do góry ja tez powinnam sie zalamac ta wstreciucha przyszla

Zgłoś nadużycie #1943 6 maja 2016, 15:17

Sofi Fajna mama
Taszka masz super okazję na to żeby dziecko było zapoczątkowane w pieknym miejscu :D miesiac temu bylismy z mezem w Bieszczadach i rozmawialismy o tym ze fajnie by bylo spłodzić potomka w parku narodowym w jodłach na mchu :D
Kamia jak bylo z tym pierscionkiem panda? Kupił go spontanicznie? To moze nie jest az tak źle?

Zgłoś nadużycie #1944 6 maja 2016, 15:19

madzia90krk Fajna mama
Kamila :*
Po pracy się wyluzuj weź kąpiel i jak Ci pomaga polez w łóżku daj na luz będzie dobrze wiem że to tylko słowa i pewnie wkurzasz Się słysząc je ale tak będzie zobaczysz !
Marzenia sa po to by się w końcu spełniły i twoje i byciu mama też się spełni :* musisz w to tylko mozno wierzyć :) póki co spelniaj się w roli żony to też bardzo fajna rola i warto dbać o taka relację. Wiem ze długo się strasz i frustrację narastaja Ale nie wolno zapominać o miłości :*:* macie siebie i to już dużo :) dzidziuś będzie już niedługo ! Chyba wszystkie jak tu jesteśmy trzymamy za siebie kciuki więc pamiętaj o nas !

Staraczka w kolejnym cyklu kolejne próby !!

Zgłoś nadużycie #1945 6 maja 2016, 15:23

madzia90krk Fajna mama
Tak patrzę po tabelce.. jeszcze żadnych dwóch kreseczek nie było :( ale teraz jest maj.. 26 dzień matki !!! Może ten miesiąc będzie urodzajny w fasolki!!

Zgłoś nadużycie #1946 6 maja 2016, 15:25

staraczka33 Supermama

madzia90krk napisał(a)

Kamila :*
Po pracy się wyluzuj weź kąpiel i jak Ci pomaga polez w łóżku daj na luz będzie dobrze wiem że to tylko słowa i pewnie wkurzasz Się słysząc je ale tak będzie zobaczysz !
Marzenia sa po to by się w końcu spełniły i twoje i byciu mama też się spełni :* musisz w to tylko mozno wierzyć :) póki co spelniaj się w roli żony to też bardzo fajna rola i warto dbać o taka relację. Wiem ze długo się strasz i frustrację narastaja Ale nie wolno zapominać o miłości :*:* macie siebie i to już dużo :) dzidziuś będzie już niedługo ! Chyba wszystkie jak tu jesteśmy trzymamy za siebie kciuki więc pamiętaj o nas !

Staraczka w kolejnym cyklu kolejne próby !!

Tak kolejny przyszly cykl nowa szansa :-)

Zgłoś nadużycie #1947 6 maja 2016, 15:32

Sofi Fajna mama
Nie wiem czy wierzycie w duszę czy nie, ale ja wierzę że dusze naszych dzieci o ktore sie staramy są obok nas :) spróbujcie z nim współpracować, ja czasem w myślach mowie do moich przyszlych dzieci że nie moge sie doczekac na spotkanie i ze bede sie nimi opiekować i będą bezpieczne, zeby sie nie baly przyjść, czsaem mozna poczuć w sercu odpowiedź

Zgłoś nadużycie #1948 6 maja 2016, 15:38

Sofi Fajna mama
Sądzę tez ze warto sobie wyobrazac często ze sie jest w ciazy, w sensie myslec o malym bijacym serduszku w brzuchu, jak sie w myślach stworzy nowe ciałko to potem cualo stworzy nowe ciałko, jednak nasze organizmy są mocno zależne od naszych myśli i uczuć

Zgłoś nadużycie #1949 6 maja 2016, 15:41

madzia90krk Fajna mama
Sofi może jakaś metoda to jest ale dla silnych emocjonalnie bo jak sobie już będziesz mówić że jesteś w ciazy i tak kilka razy się nie uda to jeszcze bardziej przykro.. Tak mi się wydaje.

Zgłoś nadużycie #1950 6 maja 2016, 16:19

dana32 Zaprawiona w bojach
Wszystko zalezy od osoby ja nie wyobraza sobie ze jestem w ciazy bo po 1 potem bylabym mega rozczarowania po 2 moglabym doprowadzic do tego ze mam cisze urojona.Takze ja wole rzeczywistosc no oczywiscie mysle o dziecku i jak to bedzie jak sie urodzi o ciazy tez jak sie bede czula jak dlugo bede mogla pracowac czasemmysle ze fajnie by bylo chlopca miec innnym razem dziewczynka i takie tam przemyslenia.