Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #1891 5 maja 2016, 19:51

tandem Supermama
Mika, Sander ale się tu pysznościami chwalicie, masakra, aż zgłodniałam (na słodkości oczywiście :) )!

Sander trzymam kciuki za nowy leżak, albo coś lepszego :) i też poproszę przepis!

Kamila ale wyjazd, fajna sprawa :) miał ktoś fantazję, by to zbudować nie ma co ;) no i prezencik od męża super, miłe są takie drobiazgi :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #1892 5 maja 2016, 20:04

Mika29 Fajna mama
Ja to bardzo kocham słodkie wszelkiego rodzaju.
Byłam na zebraniu w przedszkolu a u nas wygląda to jak spotkanie przy kawie. Mamy kawkę, herbatkę i pełno slodkiego i to tak z tego stołu "woła" zjedz mnie. No i co? Trzeba zjeść :-) :-)

Zgłoś nadużycie #1893 5 maja 2016, 20:07

mala_ala Gotowa na wszystko
Mika tylko niech idzie w cycki :) :D

Zgłoś nadużycie #1894 5 maja 2016, 20:12

kamila19880 Fajna mama
a to jeszcze zdjecia tylko nie ja robiłam, z ich strony zeby ukazac tego piękno
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #1895 5 maja 2016, 20:13

kamila19880 Fajna mama

Mika29 napisał(a)

Ja to bardzo kocham słodkie wszelkiego rodzaju.
Byłam na zebraniu w przedszkolu a u nas wygląda to jak spotkanie przy kawie. Mamy kawkę, herbatkę i pełno slodkiego i to tak z tego stołu "woła" zjedz mnie. No i co? Trzeba zjeść :-) :-)

mnie tez tak słodycze wołaja :) i nie rozumieja ze moge niechciec nie przyjmuja odmowy
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #1896 5 maja 2016, 20:16

Mika29 Fajna mama
Kamila zgadzam się z Tobą :-)
Mala ala zawsze sobie tak tłumacze. :-)  

Zgłoś nadużycie #1897 5 maja 2016, 20:28

Pelna.nadziei Zaprawiona w bojach
meeeega sliczne miejsce !! u nas to nic ciekawego blisko nie ma :/ ale w tym roku wybieramy sie do Energylandi wkoncu :) i znajomych pod Szkocja odwiedzic :)
ja tez zawsze sie bronie rekami i nogami przed jakims ciachem ale te gadziny to zawsze silniejsze sa :P pozniej tez modle sie zeby poszlo w cycki :)

Zgłoś nadużycie #1898 5 maja 2016, 20:35

Sofi Fajna mama
UF w końcu nadrobiłam :D
Fiore żałuję, że nie załapałam się na zdjęcia ciuszków, ostatnio uwielbiam oglądać małe ciuszki, i czytać jakie są najlepsze i oczywiście kupować :]

Forum jest super tez dlatego że nikt nikomu nie przerywa wypowiedzi :]

Ja chodzę do lekarzy na fundusz i w ciąży też tak chodziłam, teraz prowadzę działalność i płacę bardzo dużo ZUSu (470zł miesięcznie) a za rok będę płacić jeszcze dwa razy tyle, wiec mam zamiar wykorzystywać to ile się da, bo na emeryturę raczej nie liczę, i mam nadzieję, że za rok będę na macierzyńskim :) i mi się odrobią te składki :)

Mika to okropne, że dowiedziałaś się że już jest wszystko w porządku z hormonami i można działać, ale trzeba czekać, coś takiego musi być wkurzające :/ mam nadzieję, że szybko się wyjaśni z tym guzkiem i będziesz potem zaraz w ciąży :)

WOW! Ale torty! niam, ślinka mi cieknie na ten z truskawkami :D

Kamila super zoo, chętnie bym się do takiego wybrała, i fajny pierścionek panda, pewnie się świetnie błyszczy w słońcu, może nawet odbija światło i zamienia w tęczę? :)

Ostatnio mam mnóstwo na głowie i nie miałam czasu tu zaglądać, najpierw ten błąd wyskakiwał a dziś miałam dużo pracy. Jutro jadę w Tatry z tatą i siostrą :) więc znów mnie tu nie będzie :/ muszę obczaić to forum na telefonie.

Piszecie dużo o witaminach, też własnie myślę, że chyba jakiś kompleks sobie kupię, musi być z jodem, kwasem foliowym, wit D i nie wiem co jeszcze :) co polecacie?

Własnie szukam na allegro testów ciążowych żeby kupić zapas, nie wiem czym się różnią płytkowe od kasetowych?

mam dziś 32 dzień cyklu, okresu brak i mi nie dobrze i dalej kręci się w głowie... ale testy są negatywne i martwię się że to znowu patologiczna ciąża :/ w pierwszej też były negatywne i nawet test z krwi wykazał że nie ma ciąży a to było puste jajo, w drugiej ciąży (Róża), testy pokazywały tylko bardzo słabą druga kreskę a beta była bardzo niska :/ boję się że znów jest puste jajo, albo jeszcze coś gorszego, wolę nawet nie myśleć, już wolę, żeby przyszedł okres, mam nadzieję, że to tylko podwyższona prolaktyna i na następnej wizycie endo mi zmieni dawkę bromka, to już 12 maja, a może mam tylko strachy na lachy, bo to normalne u mnie że są miesiączki nieregularne :) martwi mnie tylko, że mnie tak muli
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #1899 5 maja 2016, 20:43

Pelna.nadziei Zaprawiona w bojach
Sofi nie martw sie na zapas!! wszystko bedzie dobrze, jezeli to ciąza to 3mam kciuki i napewno wszytko bedzie okej! :) a jezeli nie to tez nie ma co sie załamywac :) nie ten cykl to kolejny :) trzeba byc zawsze dobrej mysli :)
trzymam kciuki za wizyte :)
mnie dzis brzuch boli jak na @ i ma dzis przyjsc ale narazie nie mam :P pewnie znowu sie spozni przez te tabletki na owulacje :/ ale ból brzucha to masakra jak 1wszy dzien @ ;/ i jak sobie pomysle ze przyjdzie za 2 -3 dni i znowu ten bol eh

Zgłoś nadużycie #1900 5 maja 2016, 20:44

kamila19880 Fajna mama

Sofi napisał(a)

UF w końcu nadrobiłam :D
Fiore żałuję, że nie załapałam się na zdjęcia ciuszków, ostatnio uwielbiam oglądać małe ciuszki, i czytać jakie są najlepsze i oczywiście kupować :]

Forum jest super tez dlatego że nikt nikomu nie przerywa wypowiedzi :]

Ja chodzę do lekarzy na fundusz i w ciąży też tak chodziłam, teraz prowadzę działalność i płacę bardzo dużo ZUSu (470zł miesięcznie) a za rok będę płacić jeszcze dwa razy tyle, wiec mam zamiar wykorzystywać to ile się da, bo na emeryturę raczej nie liczę, i mam nadzieję, że za rok będę na macierzyńskim :) i mi się odrobią te składki :)

Mika to okropne, że dowiedziałaś się że już jest wszystko w porządku z hormonami i można działać, ale trzeba czekać, coś takiego musi być wkurzające :/ mam nadzieję, że szybko się wyjaśni z tym guzkiem i będziesz potem zaraz w ciąży :)

WOW! Ale torty! niam, ślinka mi cieknie na ten z truskawkami :D

Kamila super zoo, chętnie bym się do takiego wybrała, i fajny pierścionek panda, pewnie się świetnie błyszczy w słońcu, może nawet odbija światło i zamienia w tęczę? :)

Ostatnio mam mnóstwo na głowie i nie miałam czasu tu zaglądać, najpierw ten błąd wyskakiwał a dziś miałam dużo pracy. Jutro jadę w Tatry z tatą i siostrą :) więc znów mnie tu nie będzie :/ muszę obczaić to forum na telefonie.

Piszecie dużo o witaminach, też własnie myślę, że chyba jakiś kompleks sobie kupię, musi być z jodem, kwasem foliowym, wit D i nie wiem co jeszcze :) co polecacie?

Własnie szukam na allegro testów ciążowych żeby kupić zapas, nie wiem czym się różnią płytkowe od kasetowych?

mam dziś 32 dzień cyklu, okresu brak i mi nie dobrze i dalej kręci się w głowie... ale testy są negatywne i martwię się że to znowu patologiczna ciąża :/ w pierwszej też były negatywne i nawet test z krwi wykazał że nie ma ciąży a to było puste jajo, w drugiej ciąży (Róża), testy pokazywały tylko bardzo słabą druga kreskę a beta była bardzo niska :/ boję się że znów jest puste jajo, albo jeszcze coś gorszego, wolę nawet nie myśleć, już wolę, żeby przyszedł okres, mam nadzieję, że to tylko podwyższona prolaktyna i na następnej wizycie endo mi zmieni dawkę bromka, to już 12 maja, a może mam tylko strachy na lachy, bo to normalne u mnie że są miesiączki nieregularne :) martwi mnie tylko, że mnie tak muli

Skoro tyle płacisz to masz racje trzeba wykozystywac :) ja place co2 miesiace ok 75 e ubezpieczenia a i tak mi sie nie zwraca bo wam pisalam jak to tu wyglada,
co do witamin ja se kupilam jakies dla kobiet starajacych sie,
super ze wyjeżdżasz na ile? milego wypoczynku
a co do testów sama nie rozróżniam, to ze negatywne nic nie znaczy czasami pozniej wychodza a z ciazą wszystko ok
A co do pierscionka to super sie błyszcz i odbija swiatełka, co do teczy to nie zwróciłam uwagi :)

Zgłoś nadużycie #1901 5 maja 2016, 21:16

Katrina13 Gotowa na wszystko
Torty wyglądają wyśmienicie :) ale coś ostatnio nie ciągnie mnie do słodkiego.
Kamila cudowna wycieczka, te fotografie sprawiają , że przenosi się człowiek w inny świat :)

Zgłoś nadużycie #1902 5 maja 2016, 21:19

Katrina13 Gotowa na wszystko
Sofi głowa do góry , w zeszłym cyklu okres mi się spóźnił 3 dni (już myślałam że się udało, a tu psikus @ przyszła z opóźnieniem, a raczej mam regularne;/)

Zgłoś nadużycie #1903 5 maja 2016, 22:11

Taszka Gotowa na wszystko
Kamila super fotki z wypadu. Też bym się gdzieś wybrała.

Sofi życzę miłego wypoczynku. Może brak @ to dobry znak :) oby tal było.

Zgłoś nadużycie #1904 5 maja 2016, 22:59

Mika29 Fajna mama
Dobranoc i miłych snów :-)

Zgłoś nadużycie #1905 6 maja 2016, 3:39

MamiMami Zaprawiona w bojach
Tyle popisałyście że ciężko was nadrobić ale dalam radę. Młody strasznie marudził właściwie to dopiero zasnal wiec miałam czas zeby was przeczytać.
Mika trzymam kciuki zeby było ok, i żebyś mogła po następnej wizycie starać sie.
Sander ciasta śliczne.

Zgłoś nadużycie #1906 6 maja 2016, 7:35

kamila19880 Fajna mama
Ja juz czuje w kościach ze dostanę @ nawet ze sobą podpaski wzielam ;/;/ jakie to wszystko wkurzające, mimo ze dalej mnie mdli ale pewnie cos zjadłam. Razem z przyjściem @ legną moze plany zawsze chciałam do 30 mieć 2 a tu lipa bo juz noe zdarze zajść pewnie jeżeli wogule kiedykolwiek zajdę

Zgłoś nadużycie #1907 6 maja 2016, 8:19

Kamila głowa do góry cycki do przodu!! jeszcze nie wszystko stracone, wiesz że póki nie ma @ jest nadzieje :) jeśli uda się zajść w pierwszą ciąże to z druga na pewno będzie już raz dwa :) ciąża w jakimś stopniu leczy endometriozę tak mi mówi mój lekarz więc może być tylko lepiej :) :D

Zgłoś nadużycie #1908 6 maja 2016, 8:23

Miłego dnia dziewczyny!! :D u mnie zapowiada się piękna pogoda, doskwiera mi delikatny ból głowy, wczoraj też jak szłam spać myślałam ze mi głowę rozsadzi.

Zgłoś nadużycie #1909 6 maja 2016, 8:27

Taszka Gotowa na wszystko
Dzień dobry! U mnie zawitała @ :( Miałam taką nadzieję, ze Tym razem się udało, a tu nic z tego.

Zgłoś nadużycie #1910 6 maja 2016, 8:30

kamila19880 Fajna mama

mala_ala napisał(a)

Kamila głowa do góry cycki do przodu!! jeszcze nie wszystko stracone, wiesz że póki nie ma @ jest nadzieje :) jeśli uda się zajść w pierwszą ciąże to z druga na pewno będzie już raz dwa :) ciąża w jakimś stopniu leczy endometriozę tak mi mówi mój lekarz więc może być tylko lepiej :) :D

By była nadzieja ale dzis Se temp zmierzyłam po owu przestałam i strasznie spadła wiec szans nie ma gdyby mniej spadła to ok a tak. Z 37.00 na 36,54 a to znaczy tylko @ i nic wiecej. Wiesz co z tego ze zachodziłam w ciaze jak dupa z tego była pózniej. Juz przez 11 mies przetestowałem wszystkie sposoby na zajście i nie zachodzę wiec wiecej pomysłu nie mam i dlatego przestaje sie starać i stawać na rzęsach aby zajść bo i tak to noe działa na mnie jestem antyplodna i tyle. Zebym jeszcze bogata była to przynajmniej bym podróżowała i cZas Se zajmowała a tak moje życie bedzie wyglądać praca dom praca dom a wkoncu rozwód ;) No cóż takie życie .
A co. Do pogody to u mnie po 25 stopni i same słońce przez cały weekend ;) a ja w robocie musze dzis koncze o 18 ;( ale jutro wolne przynajmniej to