Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #18931 8 marca 2017, 18:31

Aniaaaa38 Gotowa na wszystko
Dzień dobry wszystkim koleżankom dawno, oooo bardzo dawno mnie nie było i ciekawość zwyciężyła wlazłam do Was i jak zobaczyłam, że sporo jest moich dawnych znajomych to tak mieszanie mi.
Z jednej strony się ciesze, a zdugiej wolałabym Was zastać już na innym forum
Oczywiście Witam się ze Wszystkimi Paniami w dzień Kobiet z nieznajomymi jeszcze również :)

Zgłoś nadużycie #18932 8 marca 2017, 18:49

duszka Fajna mama
Ania witaj kochana , pisz co u Ciebie ??

Zgłoś nadużycie #18933 8 marca 2017, 19:46

Witaj Duszka
U mnie bez większych zmian, moje Kochanie od końca sierpnia siedzi w Danii więc przyjeżdża co 6 tygodni. Młodszy syn nadal mieszka sam i wszystkim to wyszło na dobre, relacje się poprawiły a i On ma okazje zobaczyć jak to jest zatroszczyć się o siebie. Starszy syn też bez zmian jego żona ma na nie go niestety wpływ i to niekoniecznie dobry więc relacje również bez zmian.
W tym cyklu udało się się Mojemu Kochaniu wstrzelić w dni płodne więc jak się postarała :) to się okaże
Nie jestem w stanie Was nadrobić Kamilkę widziałam, Taszkę też i Ciebie Duszka kto jest jeszcze z nami pewnie się zorientuję niedługo oczywiście nie jestem w stanie Was nadrobić, bo już 1000 stron za chwilę i to tylko w tym roku

Zgłoś nadużycie #18934 8 marca 2017, 19:46

Witaj Duszka
U mnie bez większych zmian, moje Kochanie od końca sierpnia siedzi w Danii więc przyjeżdża co 6 tygodni. Młodszy syn nadal mieszka sam i wszystkim to wyszło na dobre, relacje się poprawiły a i On ma okazje zobaczyć jak to jest zatroszczyć się o siebie. Starszy syn też bez zmian jego żona ma na nie go niestety wpływ i to niekoniecznie dobry więc relacje również bez zmian.
W tym cyklu udało się się Mojemu Kochaniu wstrzelić w dni płodne więc jak się postarała :) to się okaże
Nie jestem w stanie Was nadrobić Kamilkę widziałam, Taszkę też i Ciebie Duszka kto jest jeszcze z nami pewnie się zorientuję niedługo oczywiście nie jestem w stanie Was nadrobić, bo już 1000 stron za chwilę i to tylko w tym roku

Zgłoś nadużycie #18935 8 marca 2017, 19:53

oojeju jak Wam gratuluje już macie fasolki ale fajowo, jakie miłe uczucie tak się cieszę, że się doczekałyście

Zgłoś nadużycie #18936 8 marca 2017, 20:14

duszka Fajna mama
Ania powodzenia , widzę że już doczytalas ;)

Zgłoś nadużycie #18937 8 marca 2017, 20:17

kamila19880 Fajna mama

Aniaaaa38 napisał(a)

Witaj Duszka

hej o jak dawno cb nie było :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #18938 8 marca 2017, 20:27

mala_ala Gotowa na wszystko
Dziewczynki prawie skończyliśmy garderobę, więc chwale sie tym co mam dziś 😊 maz dziś na dzień kobiet poswiecil czas i zrobil więc katrony wypakowane wkoncu 😊 wiem trwalo to wieczność ale po drodze mnóstwo innych spraw 😉 półek nam braklo jeszcze będą szuflady itd 😊

Zgłoś nadużycie #18939 8 marca 2017, 20:48

Ania witaj miło ze jesteś, i powodzenia oby ten strzał okazal sie szczęśliwy 😉

Zgłoś nadużycie #18940 8 marca 2017, 21:39

kamila19880 Fajna mama

mala_ala napisał(a)

Dziewczynki prawie skończyliśmy garderobę, więc chwale sie tym co mam dziś 😊 maz dziś na dzień kobiet poswiecil czas i zrobil więc katrony wypakowane wkoncu 😊 wiem trwalo to wieczność ale po drodze mnóstwo innych spraw 😉 półek nam braklo jeszcze będą szuflady itd 😊

łoł super garderoba
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #18941 8 marca 2017, 22:45

tandem Supermama
aniaa witaj ponownie i powodzenia, kiedy testujesz?

mala_ala super prezent, taka duża i wyposażona garderoba - marzenie :) mi mąż dziś zamontował szafki na bieliznę, dzięki czemu zwolniła się półka w szafie dla maluszka :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #18942 9 marca 2017, 5:50

Dzień dobry
Jeszcze raz Gratulacje dla przyszłych Mam

mala_ala jestem pod wrażeniem rewelacyjna sprawa taka garderoba

termin na @ mam albo w sobotę wtedy będzie 26dc lub poniedziałek 28dc już testowałam i jak na razie jedna kreska, jednak znalazłam ostatnio forum gdzie dziewczyny robiły po kilka testów i nic a okazywało się że się udało. Objawy osłabienia, zmęczenia mdłości utrzymują się jakieś 5 dni, standardowo bulgotanie i klucie w jajnikach, a piersi gorące nabrzmiałe, kłują i pieką to zaczęło się już jakieś 13 dni temu, Nowym jak dla mnie objawem jest uczucie pełności w podbrzuszu, kiedy kucam lub schylam się to trochę przeszkadza. Jestem również przeziębiona i nie mogę się tego pozbyć od dwóch tygodni.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia i dobrego samopoczucia dla Wszystkich

Zgłoś nadużycie #18943 9 marca 2017, 7:36

duszka Fajna mama
Dzień dobry!

mala_ala garderoba super , u nas by się taka przydała :)

Ania trzymam kciuki!

Miłego dnia!

Zgłoś nadużycie #18944 9 marca 2017, 8:52

niebieska88 Fajna mama
witam w ten pochmurny dzień

mala_ala super garderoba, ale w blokach o czymś takim można tylko pomarzyć

Hania już dziś znowu wstała zasmarkana, posłałam ją do przedszkola, bo sama na 8 do pracy, nawet nie miałam bym kogo załatwić w 15 min tak rano, zobaczymy co będzie jak wrócę z pracy

dziewczyny zamówiliśmy tą kuchnię i mam milion wątpliwości, czy dobrze zrobiłam , ze piekarnik jest wysoko a nie pod płytą, jak kuchnia nowa była tylko w ramach marzeń to wiedziałam, że chce kafelki za meblami, a teraz już sama nie wiem co tam robić, kafelki, płytki jasne, a może patchwork, a może lakobel, milion kuchni widziałam, i już mam taki mętlik, że nie wiem
chyba w niedzielę pojedziemy do castoramy zobaczyć płytki i drzwi

Zgłoś nadużycie #18945 9 marca 2017, 9:30

dziękuje bardzo :) jestem bardzo zadowolona z mojego męża :) bo sam mi to wszystko zrobił, jeszcze będziemy dostawiać jedna część regału w której będą znajdować się dość pojemne szuflady i pewnie znajdzie się miejsce na dodatkowe półki.. resztę wolnej przestrzeni zajęła mi córka hihi ma więcej rzeczy niż my razem z mężem nie mogę się doczekać aż będę urządzać jej pokój ale jeszcze muszę poczekać aż pokój się zwolni :)

Zgłoś nadużycie #18946 9 marca 2017, 9:31

Niebieska zdrówka dla Hani.

Zgłoś nadużycie #18947 9 marca 2017, 12:04

Taszka Gotowa na wszystko
Witam dziewczyny! Mala Ala garderoba super sprawa. SZkoda, ze ja wczesniej o tym nie pomyslalam, jak projektowalam dom. Teraz jest juz za pozno.

Jak wam minal dzien kobiet? Ja dostalam od meza kwiatki i czekodaki. Myslalam, ze zapomnial, bo zawsze to ja mu przypominam o wszystkich okazjach. Mail szczescie, bo przed praca rozdawali wszystkim kobieta czekoladki to mu sie przypomnialo ;)

Ale ja mam dzis zwariowany dzien w pracy. Tyle sie dzieje, ze nawet nie wiem w co rece wlorzyc.

Zgłoś nadużycie #18948 9 marca 2017, 12:28

Sofi Fajna mama
Wczoraj u gin wszysko ok, tetno, szyjka i wszystkie wyniki w normie :D na zdjęciu znow nic nie widać bo mają tam kiepskie usg
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #18949 9 marca 2017, 12:51

Beti33 Zaprawiona w bojach
cześć Dziewczynki ;)
Mała Ala jejuuuu garderoba marzenie :) piękny prezent na Dzień kobiet.

Niebieska może warto podejsc do lekarza zeby obadać córe, od kataru sie zaczyna..zrób jej inhalacje, u nas pomagają bardzo. zeby nie przeszło jej na kaszel.

Aniaaaaa 38, witaj, powodzenia, może akurat to strzał w 10 :>

Miłego dnia. Mój dzień w pracy tez zwariowany... jeszcze jutro i weekend, hura :)

Zgłoś nadużycie #18950 9 marca 2017, 15:58

niebieska88 Fajna mama
beti byliśmy już na badaniach, jedne leki bierze, i teraz musimy się wybrać znów do alergologa i do laryngologa, bo ma przerośnięte migdałki, może już trzeba reagować