Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #18511 8 lutego 2017, 13:52

duszka Fajna mama
Ja też mam zamiar kupować różowe ubranka , to sama przyjemność ;) Dziś już nie wytrzymałam i kupiłam cosik w lumpeksie, wszystko różowe i narazie koniec , czekam do następnego usg ale mam nadzieję że nic się nie zmieni . Mój mąż postawił mnie dziś do pionu ;)

Zgłoś nadużycie #18512 8 lutego 2017, 14:10

Mika29 Fajna mama
Soft super, że maleństwo zdrowo rośnie :-)

Kasiulek ja tak miałam na początku ciąży i teraz też się zdarza. Jak pytałam mojej gin to mówiła, że to zupełnie normalne bo macica rośnie i rozciąga więzadła. Kazała trochę wolniej np wstawać czy zmieniać pozycje. Spokojnie będzie dobrze :-)

Zgłoś nadużycie #18513 8 lutego 2017, 16:04

tandem Supermama
duszka też muszę nadrobić ten film, a skoro hrabianka, to skojarzenie ładne :) ja też nie biorę tej pierwszej wiadomości o płci na serio. Ale jeśli w przyszłą środę inna gin powie tak samo, to już będę bardziej wierzyć ;) ale dobrze jest mieć trzeźwo patrzącego na świat męża :)

katrina oczywiście,że się uda. Jak czujesz, poród będzie przed terminem, w czy po? ;)

kasiulek 25tc to nieźle, długo musieliście czekać :) pobolewanie jak przed @ jest w normie, bo macica się przystosowuje do nowego zadania.

mika niezła niespodzianka, a wydaje się, że teraz przy usg to nie ma opcji, by zdarzały się takie niespodzianki ;)

sofi gratuluję dobrych wyników! to fakt, neutralnych wzorów najmniej, w tych kolorach co mówisz, to wyśledziłam, że są body ze wzorami leśnymi: liski, drzewa, liście, tipi, piórka - póki co o takich myślę, bo własnie są i dla chłopca, i dla dziewczynki.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #18514 8 lutego 2017, 16:41

duszka Fajna mama
Tandem o płci dowiedziałam się w 22 tygodniu , na drugim usg prenatalnym więc myślę że mogę wierzyć ;) Dziś mnie podniosło z zakupami ale więcej się nie dam . Poczekam jeszcze troszkę

Zgłoś nadużycie #18515 8 lutego 2017, 16:58

mala_ala Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny.... :-)

Duszka pochwal sie co kupiłaś dla córeczki :-) piekne imię wybralas :-)

Sofi, super ze wyniki w porządku :-)

Tandem, dzięki ze pytasz juz ostatnie dni mojego kartonowego życia :-) zostało malowanie ostatnia warstwa mam nadzieję i czekamy na półki do garderoby :-)

A ogolnie nic nowego u mnie...

Zgłoś nadużycie #18516 8 lutego 2017, 17:39

duszka Fajna mama
Mała kupiłam troszkę takich maleńkich ubranek , body , czapeczki, spodenki. Imię bardzo mi się podoba ale trochę mi przykro bo mama bardzo mi skrytykowala :( ehh

Od dziś zarastamy brudem , ja już mam dość . Nikt mi nie pomaga , tak się dziś narobilam że teraz boli mnie brzuch ,nikomu nic nie przeszkadza , nikt się nie domysli żeby odkurzyc a teraz tyle tego piachu w domu .

Zgłoś nadużycie #18517 8 lutego 2017, 18:08

mother_87 Świeżo upieczona
Dzień dobry wszystkim.
Długo czekałam, aby dołączyć ponownie do grona starających się.. Ale doczekałam się!
Rozpoczęliśmy pierwszy cykl starań. Nie nastawiam się na to, że uda się od razu, bo pierwszy synek - starania rok, wspomaganie clo, monitoring. Choruje na niedoczynność tarczycy. Ale jestem.
Dwa dni pod rząd próbowaliśmy, bo miałam mega śluz, a dziś od 9 do 14 tak mnie rwał jajnik, że łudzę się że to właśnie była owu. Także plemniczki posiane - pozostaje czekać ;)

Zgłoś nadużycie #18518 8 lutego 2017, 18:11

Kasiulek83 Zaprawiona w bojach
Duszka dlaczego skrytykowała?
Ty już masz połowę za sobą, dla mnie to normalne, że wyprawkę robi się etapami :)

Zgłoś nadużycie #18519 8 lutego 2017, 18:21

duszka Fajna mama
Kasiulek nie podoba się jej ...

Zgłoś nadużycie #18520 8 lutego 2017, 18:30

kamila19880 Fajna mama
mother_87 witaj, oby szybko sie udalo
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #18521 8 lutego 2017, 18:31

Vam Fajna mama
Witaj mother87 powodzenia! Patrze ze w tym samym wieku jestesmy i tez mamy w tym samym wieku synka :-)

Duszka nie martw sie to wasza sprawa jak dziecko nazwiecie moja mama tez sie krzywila jak mowilam kilka moich ulubionych i mama m tez.

Tandem oby plec sie potwierdzila.

Sofi racja z ubrankami ale da sie znalezc cuda to tylko kwestia pieniedzy. Czesc uniwersalnych ja tez juz szukam ale typowo dziewczece czy dla chlopca tez beda.

Zgłoś nadużycie #18522 8 lutego 2017, 19:30

Kasiulek83 Zaprawiona w bojach
Mother witaj :) powodzenia życzę :)

Duszka wiesz co najważniejsze to, aby się tobie podobało a nie Twojej mamie...
dobrze, ze moja mama nie jest taka, ale, aż się boję swojej przyszłej teściowej, to będzie dla nich pierwszy wnuk/wnuczka...a jej się nicnie podoba...aż się boje

Zgłoś nadużycie #18523 8 lutego 2017, 19:44

tandem Supermama
duszka no to rzeczywiście u Ciebie wieści są zdecydowanie bliższe 100% niż u mnie :) my mamy kocyk i po 3 body dla chłopca i dziewczynki, kupione już dawno - z założeniem, że będziemy mieć tyle dzieci, by i synek, i córeczka się pojawili :) ja mam kolejne usg w 17tc. Współczuję braku pomocy, u mnie mąż odkurza, to jego zadanie :) no i smutno, że mama tak zareagowała, wiadomo, że to Wasz wybór, ale jednak opiniami bliskich to się człowiek przejmuje.

mala_ala garderoba to nic nowego? sama bym chciała mieć garderobę, najlepiej z miejscem na stale rozłożoną deskę do prasowania :) póki co muszą mi starczyć szafy zrobione przez męża :)

mother witaj i powodzenia! czyli test jakoś około 22.02?

vam dziękuję, chociaż skrycie wolałabym, żeby jednak "diagnoza" okazała się inna, hihi :)

kasiulek u nas to pierwszy wnuk dla obu stron, rodzeństwo prawie bije się o bycie chrzestnymi i ogólnie szał. Zobaczymy jak to będzie, jak będziemy chcieli pójść do kina i zostawić komuś płaczącego niemowlaka :D a pomysłami na imię to już w ogóle boję się dzielić i mówię, ze będziemy ustalać jak poznamy kto to tam siedzi :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #18524 8 lutego 2017, 20:49

Katrina13 Gotowa na wszystko
Tandem czuję, że termin tuż tuż , nie chciałabym przenosić, bo chyba bym zwariowała :) w pon. mam urodziny to może dostanę prezencik? :)
Duszka niech Cię ponoszą zakupy! a krytyką imienia nie przejmuj się, ja też słyszałam co Eryk? skąd wzięliście to imię (akurat nie od rodziców) , nie przejmuję się tym wcale :) a co do sprzątania, to też sama wszystko ogarniam, bo po mężu i tak bym musiała poprawiać ;)
Mała ala super że już pomału kończycie życie na kartonach ! :)
Mother 87 witaj! i powodzenia!
Fakt dla starszych dzieci ciężko o uni ubranka, ale dla tych najmniejszych jest wybór np. Ewa klucze ma fajne śpiochy itp. :) wiadomo ja skupiłam się w większości na niebieskich, ale białe, żółte, kremowe, zielone, szare też kupiłam (mogą się jeszcze komuś przydać ;) )

Zgłoś nadużycie #18525 8 lutego 2017, 20:55

Mika29 Fajna mama
Mother witaj i powodzenia :-)

Duszka jakie dacie imię swojemu dziecku to wasza sprawa i innym nie musi się podobać. Ja bym się tym wcale nie przejmowała.

Zgłoś nadużycie #18526 8 lutego 2017, 21:02

duszka Fajna mama
Dzięki dziewczyny ♡

Zgłoś nadużycie #18527 8 lutego 2017, 21:23

niebieska88 Fajna mama
Duszka imie ma sie Wam podobac nie przejmuj sie innymi ,nam tez krytykowi ze starodawne imie a tesciowej pierwsze slowa to hanka mostowiakowa ale minelo
Wy wybieracie i nie sugeruj sie co mowia inni zebys nie zalowala

A my jutro mamy w przedszkolu bal przebierańców mala sie nie moze juz doczekac

Zgłoś nadużycie #18528 8 lutego 2017, 21:27

Fausti Początkująca
chciałoby się do Was dołączyć... zobaczymy
http://www.blogpartykiosk.pl/

Zgłoś nadużycie #18529 8 lutego 2017, 21:33

duszka Fajna mama
Niebieska dzięki ;)

Fausti witaj , zapraszamy

Zgłoś nadużycie #18530 8 lutego 2017, 22:06

Optymistka Zaprawiona w bojach
Duszka, jestem tego samego zdania co dziewczyny - o tym jak będzie miało na imię Wasze dziecko możecie decydować jedynie Wy. Owszem można się poradzić kogoś, zapytać o zdanie przyjaciółki,ale Wasza jest ostateczna decyzja.
Ludzie lubią krytykować innych, a sami wszystko tak doskonale mają, robią i mówią ? :)
Również witam się z nowymi Paniami : mother_87 i Fausti - samych miłych starań :)
Katarina - 3mam kciuki za prezencik urodzinowy, znam kogoś kto czekał z porodem do rocznicy :) ale chodziło tylko o minuty :)
Dziewczyny życzę Wam upragnionych płci, wiem,że mówi się ( i krytykuje takie zachcianki), że najważniejsze że zdrowe,ale ja też mam swoją "bardziej lubianą" płeć :)