Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #18371 2 lutego 2017, 8:20

dziubek_k2 Fajna mama
aaa dziewczyny bez sensu stwierdziłam tak unikać forum :) :) to takie lekkie uzależnienie, chwila wytchnienia w pracy i trzeba coś poczytać :D sprawdzę swoją silna wolę w tym miesiącu, nie zrobię ani jednego testu, ani pół nawet dopóki okres nie spóźni mi się więcej jak tydzień. A tak z nowin to przedwczoraj wieczór zaczęłam plamic a wczoraj rano @ rozkręciła się na dobre :) termin spodziewanej @ 5.03.2017r. (Kamilka jakbyś mogła poprawić w tabelce) termin pierwszego testowania 12.03.2017r ani pół dnia wcześniej :) ahhh zapomniałam dodać z M. jedziemy na weekend do Zakopca 18-19.03.2017 wszystko już zarezerwowane :) może uda sie nam na jakieś narty wyskoczyć i baseny :) Tomcio zostanie z babcią więc od prawie 5 lat będziemy mieć pierwszy weekend tylko dla siebie... takie mam lekkie wyrzuty sumienia że bez niego no ale z drugiej strony chyba nam sie też coś od życia jeszcze należy nie :) (choć znając mnie pewnie 18.03 spakuje Tomka i pojedzie z nami) :D :D :D w takim wypadku to będzie taki nasz weekend tylko nasz :D

Taszka ty wiesz spotykamy się w listopadówkach no nie :D :D

Roxie123 równie dobrze mogła to być implantacja wiec bądźmy dobrej myśli.

Aniołek 22/11/2016 r. 6tc

Zgłoś nadużycie #18372 2 lutego 2017, 8:20

dziubek_k2 Fajna mama
aaa dziewczyny bez sensu stwierdziłam tak unikać forum :) :) to takie lekkie uzależnienie, chwila wytchnienia w pracy i trzeba coś poczytać :D sprawdzę swoją silna wolę w tym miesiącu, nie zrobię ani jednego testu, ani pół nawet dopóki okres nie spóźni mi się więcej jak tydzień. A tak z nowin to przedwczoraj wieczór zaczęłam plamic a wczoraj rano @ rozkręciła się na dobre :) termin spodziewanej @ 5.03.2017r. (Kamilka jakbyś mogła poprawić w tabelce) termin pierwszego testowania 12.03.2017r ani pół dnia wcześniej :) ahhh zapomniałam dodać z M. jedziemy na weekend do Zakopca 18-19.03.2017 wszystko już zarezerwowane :) może uda sie nam na jakieś narty wyskoczyć i baseny :) Tomcio zostanie z babcią więc od prawie 5 lat będziemy mieć pierwszy weekend tylko dla siebie... takie mam lekkie wyrzuty sumienia że bez niego no ale z drugiej strony chyba nam sie też coś od życia jeszcze należy nie :) (choć znając mnie pewnie 18.03 spakuje Tomka i pojedzie z nami) :D :D :D w takim wypadku to będzie taki nasz weekend tylko nasz :D

Taszka ty wiesz spotykamy się w listopadówkach no nie :D :D

Roxie123 równie dobrze mogła to być implantacja wiec bądźmy dobrej myśli.

Aniołek 22/11/2016 r. 6tc

Zgłoś nadużycie #18373 2 lutego 2017, 9:45

Kasiulek83 Zaprawiona w bojach
Dzien dobry :)
Dziubek super że wróciłaś :) też zaczynam twierdzić, że forum to uzależnienie a zbyt długo z Wami nie piszę :) super, że macie zaplanowany wyjazd, też mi się marzy Zakopane, ale to raczej wiosną :) pewnie, ze Wam się należy wypad tylko we dwoje ❤
Ja się zbieram, muszę Klaudie zawieźć do szkoły i na kawke do siostry :)
Miłego dnia :)

Zgłoś nadużycie #18374 2 lutego 2017, 10:19

Taszka Gotowa na wszystko
Dziubek na mnie forum też tak uzależniająco działa ;) Fajnie, że jesteś. Plan wskoczenia do listopadowej bardzo mi się podoba ;)

Faktycznie tandem dawno się nie odzywała.

Zgłoś nadużycie #18375 2 lutego 2017, 10:39

duszka Fajna mama
Dzień dobry !

Kasiulek to chyba miało być do Dziubka ;)

Pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #18376 2 lutego 2017, 11:45

madzia90krk Fajna mama
Ja właśnie po wizycie położnej. Macica się nie obkruczyla krwawienie brak... czeka mnie dziś lub jutro wizyta w szpitalu ehh muszę zrobić usg bo może gdzieś stanęły odchody.. :( mam nadzieję ze nie.. kurczę za dużo już tego żeby teraz też coś miało się dziać. A podróż z noworodkiem też średnio mi się widzi jeszcze mamy w Krakowie taki smog

Zgłoś nadużycie #18377 2 lutego 2017, 12:33

kamila19880 Fajna mama
Madzia bedzie dobrze ;) a nie ma kto sie mała zając? O co chodzi z tym smogiem widziałam w tv ale nie wiem do końca ze oddychać sie norda czy jak?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #18378 2 lutego 2017, 12:49

madzia90krk Fajna mama
Niby ma kto zostać jest mąż moja mama wieczorami też ale wiesz jak jest każdy się boi takim małym dzieckiem. Ona jest na piersi. Daje raczej na żądanie chyba że wisi strasznie to ograniczam więc tak naprawdę przy mnie mala czuję się najlepiej. Oni jest w razie w cycka nie dadzą heh ja też spokojnjejsza będę mając ja obok siebie.
A smog to jest masakra. Oddychac się nie da. Czuc w powietrzu spaliny dym atrasznje szkodliwy jest ten pył zwłaszcza dla starszych ludzi i malutkich dzieci. Osiada na płucach powoduje choroby. Już nie jedna osobę w masce widziałam. A apelują by w ogóle nie wychodzić na zewnątrz jeśli nie ma takiej konieczności.

Zgłoś nadużycie #18379 2 lutego 2017, 14:13

Vam Fajna mama
Dziubek dobrze ze jestes :-)

Madzia oj lepiej usg zrobic ale wspolczuje tego smogu bo rzeczywiscie z dzieckiem ciezka sprawa wyjsc. A jak scisgniesz mleko to butle chwyci? Moj mlkdy nie chcial wiec bylam uwiazana ale moze Twoja polubi?

Zgłoś nadużycie #18380 2 lutego 2017, 15:34

madzia90krk Fajna mama
To samo mialam z amelka. Zuzia ani smoczek ani butelkę. Mamy cycek i koniec hehe drugi terrorysta mi urusl

Zgłoś nadużycie #18381 2 lutego 2017, 16:47

Kasiulek83 Zaprawiona w bojach
Duszka dzięki, już edytowalam, myślałam o Dziubku a napisalam Duszka ....zakręcona w tej ciąży jestem :)

Madzia ja współczuję tego smogu, u nas też jest...słyszałam, że się ma ocieplać to i powietrze zaraz lepsze będzie

Jestem przerażona Klaudia przyniosła grypę, przyszla ze szkoły cała obolala i plecy i nogi, wszystko ja boli, na szczęście bez gorączki. Boję się, że tez cos zlapie...tym bardziej teraz na samym początku ciazy, boję się o fasolkę

Zgłoś nadużycie #18382 2 lutego 2017, 20:42

roxie123 Świeżo upieczona
Jutro 27 dzień a cykle mam 27/8 więc się okaże ...z tym że ...
dzisiaj znowu zaplamiłam tylko raz , śluz zabarwiony na brązowo zmierze jeszcze temp przed snem ale bolą mnie jajniki więc pewnie rano będzie @
chyba straciłam nadzieje :[ ...

Zgłoś nadużycie #18383 2 lutego 2017, 21:00

Katrina13 Gotowa na wszystko
Madziu musisz zadbać o siebie, więc mąż musi zająć się Zuzią, a starszą niech w tym czasie zajmie się babcia. Co do karmienia to odciągnij pokarm do butli, malutka chwyci smok jak będzie bardzo głodna. Ja na Twoim miejscu bym mimo wszystko próbowała jej z butli dawać Twój pokarm , bo inaczej będziesz bardzo uwiązana :(
Kasiulek 3mię kciuki by Klaudia nie miała grypy, żeby szybko minęło i żebyś Ty nie ucierpiała:*
Roxie nie poddawaj się!
Dziubek fajnie, że wróciłaś:* Musicie z Taszką wypełnić ten plan!
Duszka, Vam jak samopoczucie?
No i gdzie podziałaś się Tandem?

Zgłoś nadużycie #18384 2 lutego 2017, 21:19

roxie123 Świeżo upieczona
Fajnie czytać o waszych bobaskach :) i wg wszystkie posty :) fakt forum uzależnia ale też jest odskocznią można się wygadać i wg... :)

Katrina straciłam bo akurat poszłam brać kąpiel i znowu lekko zaplamiłam tym razem już z domieszką bordowego więc na pewno @ rano wybuchnie jak wulkan...ech a już sobie marzyłam

Zgłoś nadużycie #18385 2 lutego 2017, 22:07

Katrina13 Gotowa na wszystko
Roxie głowa do góry ! kolejny cykl = kolejna szansa, nie poddawaj się!

Zgłoś nadużycie #18386 2 lutego 2017, 22:34

Vam Fajna mama
Roxie zycze powodzenia bedzie dobrze :-)

Katrina dzieki u mnie w porzadku. Ciaza ogólnie super tylko syn dsje popalic ostatnio ostro i widze ze wplywa to na moje nerwy i psychikę ale mam nadzirje ze to przejściowe histerie. Wiadomo sil mam mniej kondycja do dupy brzuch sie spina siusiam co kwadrans i cisgle bym jadls choc sama nie wiem co ale takie uroki ciazy dobrze z tylko takie.
Jak u Ciebie akcja?

Zgłoś nadużycie #18387 2 lutego 2017, 22:36

Vam Fajna mama
Tandem odezwij sie w koncu :-) i jak u Ciebie Sofi? I jak u staraczek?

Dobranoc

Zgłoś nadużycie #18388 3 lutego 2017, 6:53

kamila19880 Fajna mama
[QUOTE=roxie123;3063221]Jutro 27 dzień a cykle mam 27/8 więc się okaże ...z tym że ...
dzisiaj znowu zaplamiłam tylko raz , śluz zabarwiony na brązowo zmierze jeszcze temp przed snem ale bolą mnie jajniki więc pewnie rano będzie @
chyba straciłam nadzieje :
Lepiej stracić nadzieje i pozytywnie sie zaskoczyć niz na odwrót :) :) 3mam kciuki aby to nie to
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #18389 3 lutego 2017, 6:58

kamila19880 Fajna mama
na alergie pokarmowa mi nie zrobili badan bo wczoraj odebralam, chyba jes walneli bo to stylu bylo napisane i nie zauwazyli :( no cóż mam testosteron podwyzszony i prolaktyne nieznacznie zaraz wrzuce wyniki. I  jakies inne podwyzszone zeczy ale nie wiem co to znaczy bo lekarka jak powiedzialam ze do gina ide to dala mi wyniki i nic nie mowila
A co do mego M to przepisala tabletki i powiedziala po 2 miesiacach badanie powtórzyc ze musi brac, ale powiedzial ze nie bedzie bral iprzejdzie na diete i jak to nie pomoze to bedzie łykał

Zgłoś nadużycie #18390 3 lutego 2017, 7:45

duszka Fajna mama
Dzień dobry!

Witam się w 6 miesiącu :)

Katrina czuję się dobrze . Trochę martwię się o pracę , ale mam nadzieję , że wszystko dobrze się ułoży. Zbieram się , żeby przejrzeć ubrania i różne rzeczy po Miłoszu, będę musiała coś sobie dokupić. Dziś idę na wizytę do mojego ginekologa.

Kamila masz jeszcze jakąś wizytę z tymi badaniami ?

Tandem proszę odezwij się !!!

Miłego dnia