Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #18291 30 stycznia 2017, 14:50

AnkaSkakanka Świeżo upieczona
Dziubek. Odpuszczenie forum to myślę świetny pomysł, ponieważ trochę ona chcąc nie chcąc wytwarza dla Ciebie samej pewną presję, blokadę swojego rodzaju. Zmień forum na chwilę na takie nie ciążowe i myśl o pierdołach i więcej nagradzaj siebie sama typu:  nowy ciuch, spotkanie z koleżanką itp.odpusc temat i zajmij sie pierdolami i z nich czerp radość a zobaczysz zmianę i wszystko się ulozy po Twojej mysli.

Zgłoś nadużycie #18292 30 stycznia 2017, 14:50

Dziubek. Odpuszczenie forum to myślę świetny pomysł, ponieważ trochę ona chcąc nie chcąc wytwarza dla Ciebie samej pewną presję, blokadę swojego rodzaju. Zmień forum na chwilę na takie nie ciążowe i myśl o pierdołach i więcej nagradzaj siebie sama typu:  nowy ciuch, spotkanie z koleżanką itp.odpusc temat i zajmij sie pierdolami i z nich czerp radość a zobaczysz zmianę i wszystko się ulozy po Twojej mysli.

Zgłoś nadużycie #18293 30 stycznia 2017, 14:50

Zgłoś nadużycie #18294 30 stycznia 2017, 14:50

Zgłoś nadużycie #18295 30 stycznia 2017, 14:50

Zgłoś nadużycie #18296 30 stycznia 2017, 14:51

Przepraszam za tyle razy .pisze z tel nowego i jeszcze sie ucze ;)

Zgłoś nadużycie #18297 30 stycznia 2017, 15:11

kamila19880 Fajna mama
Dziubek przykro mi ;( odpocznij
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #18298 30 stycznia 2017, 15:45

Kasiulek83 Zaprawiona w bojach
Dziubek mnie również bardzo przykro, może faktycznie czasem trzeba odpocząć,trzymaj się kochana :)

Aż mi głupio w tej sytuacji pisać, ale odebrałam wynik beta hcg ii nie potrafię się nie pochwalić urosła z 114 na 266 😍😍

Zgłoś nadużycie #18299 30 stycznia 2017, 15:52

kamila19880 Fajna mama
kasiulek super gratulacje :) :) ładnie rosnie :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #18300 30 stycznia 2017, 15:52

Mika29 Fajna mama
Dziubek przykro mi :-(

Kasiulek bardzo Ci gratuluję :-)

Zgłoś nadużycie #18301 30 stycznia 2017, 16:02

Katrina13 Gotowa na wszystko
Dziubek przykro mi, czasami trzeba odpocząć, nabrać dystansu:*
Kasiulek beta super!

Zgłoś nadużycie #18302 30 stycznia 2017, 16:42

zagubiona Gotowa na wszystko
Dziubek przykro mi, odpocznij.
Kasiulek gratulacje przyrost ladny.
Duszka supre ze wszystko dobrze, gratulacje coreczki, pomysl na imie macie?
Taszka ja tez myslecze za wczas testowalas.Do 1.02 juz tuz tuz to wszystko bedzie jesne.
MartaG przykro mi , Twoje obawy sa uzasadnione, ja  na tym nie znam ale z tego co piszesz to to nie jest to dbciazenie genetyczne.Zycze aby kolejna ciaza byla zdrowa. Masz dobrego gina?
AnkaSkakanka witaj i powodzenia w staraniach.
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #18303 30 stycznia 2017, 17:10

Vam Fajna mama
Dziubek przykro mi bardzo myslalam ze bedzie inaczej. Odpocznij zbieraj sily nie mysl uda sie!

Kasiulek gratuluję!

Zgłoś nadużycie #18304 30 stycznia 2017, 17:15

duszka Fajna mama
Dziubek bardzo mi przykro ale nie poddawaj się . Proszę ...
Kasiulek jeszcze raz gratki
Zagubiona jest pomysł ...

Zgłoś nadużycie #18305 30 stycznia 2017, 18:14

Optymistka Zaprawiona w bojach
Dziubek przykro mi.
Odpoczywanie jest dobrym pomysłem ale nie wiem czy da się odpoczywać od czegoś o czym tyle się myśli i marzy .... może jakiś wyjazd z M. ? Albo babski wieczór ? Fajna książka ( mogę polecić Emily giffin ) wiem ze łatwo napisac ale uszy do gory ☺
Duszka - ciesze się,że badanie dobrze i gratuluje córeczki :)
Taszka - kojarze,że pisałaś o planowanym testowaniu na poczatku lutego to jeszcze chwila :)

Zgłoś nadużycie #18306 30 stycznia 2017, 19:00

madzia90krk Fajna mama
Hej dziewczyny :) w końcu znalazłam chwilę by się odezwać :) brakuje mi stałego kontaktu z wami ale czytam was cały czas i wiem co u Was słychać także nie jest źle gorzej już żeby każdej odpisać.
Duszka gratuluję coreczki ! Będzie w domku mala księżniczka :) również jestem ciekawa jakie dacie imię małej gwiazdeczce. Jak byłam teraz w szpitalu to co druga miała w brzuszku zuzie heh mąż chciał rezygnować ale mi to imię się podobało i mimo wszystko chciałam przy nim zostać. Trudno będzie 4 w klasie i tak nasza wyjątkowa hihi

Kamila test owu pozytywny to dzialaj dzialaj czekam na efekty przy testowaniu.

Taszka na pewno przy tej czułości testu i kilku dni do terminu miesiączki jest szansa że nie wykrył bardzo wczesnej ciąży ! Moje kciuki są nadal zaciśnięte !

Dziubek przykro mi sledzilam dzisiaj twoje posty z nadzieją na dobre wieści , ale nie poddawaj się kolejny cykl kolejne nadzieję. A co do odpoczynku od forum były tu już dziewczyny którym dobrze to zrobiło.

Sofi cieszę się z tych twoich nudow ! Życzę Ci bardzo byś do końca ciąży mogła się tak nudzić !! Bez żadnych przygód . Niech kg rosną razem z dzieciątkiem i tyle !

Kasiulek jeszcze przyjmij odemnie gratulacje !!

Katrina Jak tam Eryk ? Pcha się coś ? Czujesz jakieś objawy ? Ja miałam duży wyrzut sumienia ze malutka nie posiedzi przez moje problemy dużej dużej brzuszku ale B każdym usg dopler wychodziło ze i tak już się zbierała zbierała a przy cc mówili że była baardzo nisko już.

Wszyrkim pozostałym ciężarówką przesyłam buziaki a staraczka kciukasy !

U nas wszystko dobrze. Docieramy się. Malutka jest mała wazy dopiero 3180. Także kruszynka. Muszę ja wzbudzać na karmienia bo spioszek z niej straszny. Karmimy się piersią :) Amelka nie jest tyle co zazdrosna co widzę jej stesknienie troszkę mi ja rozpuscili i mam małego lobuza.
Jedyne co mnie martwi i położna to że skończyłam krwawic już w piątek.. niby macica w badaniu ok ale za krótki. W środę mam usg i wyciąganie szwów. Mam nadzieję ze będzie dobrze. Bo już dość tych wszystkich dolegliwości.

Pozdrawiam was kochane ! :*:*
Buziaki od pierwszej dzidzi 2017 dla wszystkich cioci

Zgłoś nadużycie #18307 30 stycznia 2017, 20:14

Kasiulek gratulacje

Zgłoś nadużycie #18308 30 stycznia 2017, 20:42

Mika29 Fajna mama
Madzia cieszę się że u Was dobrze. Jak się czyta Twój post to czuć pozytywną energię. Trzymaj tak dalej 😄

Zgłoś nadużycie #18309 30 stycznia 2017, 20:45

Katrina13 Gotowa na wszystko
Madziu jak milo się czyta Twój post! Dobrze, ze Zuzia to spioch, pomoże Ci to nabrać sil. Co do krwawienia, to faktycznie za wcześnie przestalas, oczyszczanie zwykle trwa ok 3,4 tygodnie. Eryk pcha się, nisko jest, rozwarcie tez jest, wiec nic tylko czekać, co wieczór mecza mnie skurcze przepowiadajace. Dziś M zlozyl lozeczko ;) Zuzia nosi 56 rozmiar czy 62 od razu?:*

Zgłoś nadużycie #18310 30 stycznia 2017, 21:13

madzia90krk Fajna mama
Bo faktycznie w końcu poczułam ulgę i mimo dużego zmeczenia czuję się w końcu szczęśliwą.
Zuzia ma rozmiar 56 i jest na nią jeszcze ciut duży. Kilka mam na 52 i ss idealne.