Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #17971 19 stycznia 2017, 10:04

tandem Supermama
kamila a dziś już lepiej?

taszka rozumiem, a betę będziesz robić wtedy podczas wizyty w klinice?

kasiulek no to oby jak najszybciej udało się to załatwić!

madzia dziękuję :) nie martw się, to zrozumiałe, że odliczasz do porodu i powrotu do domu, dobrze, że te kamienie to już przeszłość, odpoczywaj i zbieraj siły. Amelka na pewno będzie Cię kochać tak samo mocno jak wrócisz jak przed pobytami w szpitalu, o to się nie martw. Na pewno będziemy pamiętać w poniedziałek o Was.

mika moje gratulacje, wspaniale, że synek zdrowy :) w tabelce 2016 dopisałam płeć :)

klaudyssska a jakie to badania zrobiłaś? ja cykle miałam piękne i równiutkie, ale po 3 cyklach spotkałam się z konsultantką napro, doradziła jakie badania zrobić i tak się zaczęła nasza roczna przygoda zwieńczona sukcesem :)

sofi nie martw się, Róża na pewno nie ma Ci tego za złe, wie, że o niej nie zapomnisz

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #17972 19 stycznia 2017, 10:25

madzia90krk Fajna mama
Dziękuję dziewczyny.
Wiem ze muszę się zebrać w kupę bo w poniedziałek będzie mnie nie tylko Amelka potrzebowała a również Zuzia. Więc muszę być silna dla moich coreczek.
Jak tylko wrócę do domu ogarniemy życie w 4 pogoda ciut się polepszy chcemy wyjechać na parę dni gdzie w Polskę pobyć ze sobą odstresowac się nabrać dystansu mąż zaproponował taki pomysł i mimo iż pewnie przy małych dzieciach będzie to trudno zoorganizowac to bardzo mam ochotę i nie mogę się doczekać. Tylko nasza 4 :)

Mika gratuluję synka:*:*

Sofi dokładnie jak mówi tandem rozyczka czuwa nad wami i cieszy się twoim szczęściem :* kochana jesteś :*
Ja już po ktg czekam na obchód który pewnie będzie koło 13 od jutra dieta bo chce uniknąć lewatywy jutro tez poznam godzinę cięcia dowiem się wszystkiego i w poniedziałek mam nadzieję wszystko będzie dobrze. Mąż będzie tu już o6 żeby być przy mnie. Nie ukrywam trochę się boję mimo iz mialam cc z córką nie tak dawno to jednak w innym szpitalu i ze znajomą lekarka. Ale wiem że tu będzie nam obu najlepiej. W razie gdyby malutkiej coś dolegalo ze wzgl na moje schorzenia leki itp to tu ma najlepszą opiekę.
Wiecie co dziś jakos tak siedzę i zastanawiam się z każdym kopniaczmiem jak to moje dzieciątko wygląda czy ma włoski ile waży ile mierzy do wczoraj jak kopala zakrywalam brzuch szlafrokiem a dziś .. jakoś inaczej. Może to dar forum waszych słów. Jak rodzina mnie pociesza to mam wrażenie ze traktują mnie tak jak ja się czułam jak ikubator. Zwłaszcza rodzina Tomka. " musisz wytrzymać dla Zuzi " " myśl o Zuzi amelce jest dobrze " a wy jakoś tak podbudowalyscie mnie na duchu. Dziękuję wam. Zaczynam wierzyć że będziemy fajna rodzina a moje córki będę kochać tak samo mocno i one też będą wspaniałymi dziewczynami będą się kochać i wspierać. Przecież Tak tego chciałam żeby Amelka nie była sama . Musi być dobrze .

Zgłoś nadużycie #17973 19 stycznia 2017, 10:28

Taszka Gotowa na wszystko
Tandem za kazdym razem jak mam wizyte w czasie spodziewanej @ to sami robia mi bete, nawet nic nie mowie, a krew pobieraja mi na kazdej wizycie. Teraz pozostaje mi tylko czekac. Mam nadzieje, ze ten czas szybko zleci i ze wiadomosci beda pozytywne ;)

Zgłoś nadużycie #17974 19 stycznia 2017, 10:31

Mika29 Fajna mama
Dzięki dziewczyny 😘

Madzia bardzo optymistyczny twój post. Bardzo miło się go czyta. Super, tak dalej :-)

Zgłoś nadużycie #17975 19 stycznia 2017, 10:46

duszka Fajna mama
Dzień dobry !
Madzia trzymaj się kochana ♡
Mika gratuluję synka!
Od wczoraj czuję wreszcie ruchy dziecka i jestem bardzo szczęśliwa ;) Nie mogę doczekać się usg polowkowego za dwa tygodnie 
Miłego dnia !

Zgłoś nadużycie #17976 19 stycznia 2017, 11:09

dziubek_k2 Fajna mama
Witajcie kobitki,
Powiem Wam że znowu świruje, niby głowe mam zaprzątnięta sprawy przyziemnymi to ostatnie dwa dni mnie troszkę przycisnęły żeby po zaprzątać sobie głowę "a może tym razem..." otóż dwa dni temu jak się schylałam, coś jak sprzątałam na budowie miałam takie wrażenie jakby moja macica była piłką do ręcznej, dosłownie jakby kula przesuwała sie w moim podbrzuszu, nie wiem jak to inaczej określić jakby była napuchnięta i po prosu czułam ją ze tam jest :D W tym samym czasie pobolewał mnie brzuch jak na okres a jak poszłam do toalety bo zachciało mi się siku to parcie miałam straszne ale nic wiele nie wysikałam... wczoraj wieczorem przy kąpaniu dotknęłam prawego sutka i był taki wyczulony przy myciu mnie bolał a dzisiaj czuje go przez stanik i bluzke i uczucie napuchniętej macicy wróciło choc już bez parcia na pęcherz... myśle że podświadomie mimo wszystko stale o tym myślę i zaczęłam sobie wkręcać... tym bardziej ze w tym miesiącu tylko jeden raz serduszkowaliśmy bo na początku miesiąca ja miałam jelitówke później było jeden jedyny raz serduszkowanie (teoretycznie szansa jest ze wbiliśmy się w owulacje) bo później przez kolejne kilka razy nie było finału w środku bo M. faszerował się lekami bo złapała go grypa gigant. I teraz siedzę w pracy i myślę o niebieskich migdałach. Jakby się udało to byłby cud naprawde...

Aniołek 22/11/2016 r. 6tc

Zgłoś nadużycie #17977 19 stycznia 2017, 11:10

dziubek_k2 Fajna mama
i jeszcze bez wkładki ani rusz jak założyłam raz czarne figi to miałam taki biały nalot od wydzieliny (jest taka kremowo biała lepka) więc musze być ubezpieczona cały czas....

Zgłoś nadużycie #17978 19 stycznia 2017, 11:10

dziubek_k2 Fajna mama
i jeszcze bez wkładki ani rusz jak założyłam raz czarne figi to miałam taki biały nalot od wydzieliny (jest taka kremowo biała lepka) więc musze być ubezpieczona cały czas....

Zgłoś nadużycie #17979 19 stycznia 2017, 11:21

Mika29 Fajna mama
Duszka dziękuję.
Gratuluję ruchów maleństwa. Piękne uczucie 💕

Zgłoś nadużycie #17980 19 stycznia 2017, 11:28

kamila19880 Fajna mama
Tandem ciut lepiej ale dalej boli, wstałam z myślą ze bede miała jakie skutki uboczne po clo ale nic nie mam ;D chyba ze za wczesnie na to po jednej dawcę hehe
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #17981 19 stycznia 2017, 11:56

klaudia91 Gotowa na wszystko
Hej ;) Madzia jaka Ty jesteś dzielna podziwiam 3maj sie tam Kochana jestem z Toba myslami nie wyobrazam sobie jak to ciezko nawet ...
Taszka 3mam kciuki zacisniete mocon ;*)
Duszka fajnie ze juz czujesz fikanie ;) Dziubek ja tez tak wiecznie swiruje pawiana jak tylko co kolwiek zauwaze rozumiem Cie .
Kamila dobrze ze sie porawia .
a mnie osobiscie napierd*** prawy jajnik jakbym nie wiem.co robila ten okres juz mi sie skonczyl i teraz myske czemu jajnik dalej boli zwlaszcza podczas wysilku chociaz caly czas go czuje ...

Zgłoś nadużycie #17982 19 stycznia 2017, 12:09

kamila19880 Fajna mama
Moze z niego sie szykuje owulacja i temu zaczyna bolec moze bedziesz miała wcześniej ?? ? Na kiedy co wypada mniej wiecej
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #17983 19 stycznia 2017, 12:24

Katrina13 Gotowa na wszystko
Madziu cieszę się, że Twoje samopoczucie się polepszyło, super pomysł z tym wyjazdem w 4 :)
Klaudyskaa wyprawka gotowa, trzeba skręcić łóżeczko, przynieść wózek z piwnicy, no i dziś ma przyjść leżaczek, a tak to wszystko uprane, uprasowane, torba do porodu prawie spakowana (tylko rzeczy kosmetyczne musze spakować jeszcze). Laura cieszy się z braciszka, nastawiona jest na pomaganie, mówi, że będzie ze mną kąpać, przewijać, ubierać dzidziusia :)
Sofi Różyczka na pewno czuwa nad Wami i cieszy się:* wie, że o niej nigdy nie zapomnisz.

Zgłoś nadużycie #17984 19 stycznia 2017, 12:34

kamila19880 napisał(a)

Moze z niego sie szykuje owulacja i temu zaczyna bolec moze bedziesz miała wcześniej ?? ? Na kiedy co wypada mniej wiecej

nie wiem ;/ boli mnie tak juz gdzies 2 tydzien ... bo troche przed okresem sie to zaczelo

Zgłoś nadużycie #17985 19 stycznia 2017, 12:56

tandem Supermama
madzia na pewno będzie dobrze, a pomysł wyjazdu w czwórkę świetny. Daj znać po obchodzie i o której będzie cc. :)

taszka w takim razie czekamy na betę :) z każdym dniem coraz bliżej :)

duszka wspaniale, że czujesz ruchy :) odliczamy do połówkowego!

dziubek może jednak był złoty strzał, trzymam kciuki :)

kamila oby było tak dalej, już pisałam Ci jaki skutek uboczny jedynie mozesz mieć :)

katrina Laura na pewno będzie wspaniałą starszą siostrą i z pewnością możesz ją mądrze zaangażować w pomoc :) wózek macie po niej? to już tylko miesiąc! ale czas leci :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #17986 19 stycznia 2017, 19:22

dziubek_k2 Fajna mama
Dziewczyny te testy owu to jakieś felerne są od początku 17 dc, 22dc i dzisiejszy 25 dc i wszystkie pozytywne ?? !! ?? !! chyba ze ja źle interpretuje je ?? !! co myslicie?

Zgłoś nadużycie #17987 19 stycznia 2017, 19:51

dziubek_k2 napisał(a)

Dziewczyny te testy owu to jakieś felerne są od początku 17 dc, 22dc i dzisiejszy 25 dc i wszystkie pozytywne ?? !! ?? !! chyba ze ja źle interpretuje je ?? !! co myslicie?

no faktycznie pozytywne hmmm

Zgłoś nadużycie #17988 19 stycznia 2017, 19:51

kamila19880 Fajna mama
mysle ze masz racje :/ nie wiem czemu nigdy tak nie mialam :(

Zgłoś nadużycie #17989 19 stycznia 2017, 19:51

dziubek_k2 napisał(a)

Zgłoś nadużycie #17990 19 stycznia 2017, 19:51

dziubek_k2 napisał(a)