Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #17951 18 stycznia 2017, 18:12

Kasiulek83 Zaprawiona w bojach
Taszka super wiadomośc, teraz tylko czekać, to czekamy razem, ja w niedzielę miałam owu :)

Kamila współczuję bólu...idz do.lekarza

Tandem dzięki, oby udało mi się to załatwić bez sądów...bo mało tego, że koszty to jeszcze czas. Niestety mój były ma wywalone na to, że sprawa z domem nie jest zakończona i przeciąga w czasie uregulowanie tej sprawy

Katrina mniam pierogi ❤zjadłabym :)

Zgłoś nadużycie #17952 18 stycznia 2017, 18:15

madzia90krk Fajna mama
Hej kochane. Dopiero teraz jestem w stanie coś napisać, to bardzo mile ze myslalyscie o mnie aż się wzruszyła czytając wasze posty.
A u mnie o łzy teraz bardzo łatwo..
Leżę od wtorku na ujastku jeszcze Zuzi z nami nie ma. W poniedziałek rano mam cięcie. W piątek urodziłam dwa kamienie jednego najmniejszego dostałam na pamiątkę. Była masakra mydllaam ze umrę. Zresztą blagalam i śmierć.. :/ bardzo bolało uwienczenie boli które miałam dwa tygodnie masakra. Do tego swedzialo wszystkood tej cholestaza. To i tak nie najgorsze. Największy ból i takto tęsknota nie radzę sobie z nia komplrtnie. Wyszło jak jestem słaba. Rodzina się martwi ze będę miecdepresje.. eh niby przyjeżdża do mnie córka bawimy się. Ale później jak jedzie i płacze to serce chce mi wyrwać .Boje się co ona w tej malutkiej główce sobie myśli. Mam nadzieję ze wie że mamusia ja kocha i nie specjalnie ja zostawiła.
Czekam na poniedziałek bardzo. Mam nadzieję ze zaleje mnie uczucie do Zuzi.. bo póki Co kiepsko z tym. :( :( ; (
Myślę tylko o amelce. :( :( później jak Zuzia się rusza w brzuszku to płacze że jestem zła mama bo nie umiem kochać ich obu tak samo jak przecież bym chciała. Był u mnie psycholog tłumaczył że tk nirmalne bo ciążę kojaze z rozstaniem z pierwszym dzieckiem i ze minie. Zapewniał mnie ze jestem dobra mama i w ogóle. Ja jakoś boję się ze p

Zgłoś nadużycie #17953 18 stycznia 2017, 18:18

madzia90krk Fajna mama
Ze poleglam jako mama i dla amelki która mnie nie ma i dla Zuzi do której nie mam takiego Wow jak było z amelka czekam bardziej niż na nią teraz to na sam porod i wyjście do domu.
Nie oceniacie mnie proszę :(
Proszę też o kciuki na poniedziałek postaram się częściej pisać.
Taszka trzymam za Was kciuki.
Kamila zdrowka !katrina oszczędzaj się.!
Sofi bardzo się cieszę Ze i Ciebie taki dobry czas ! Van dziękuję za pamięć i mnie mam nadzieję ze niedługo dzidzia się pokaże !
Tandem również dziękuję ! Widziałam zdjęcia z usg piękny mały człowiek ! Dużo zdrówka dla Was !

Zgłoś nadużycie #17954 18 stycznia 2017, 18:19

madzia90krk Fajna mama
I miło mi poznać nowe dziewczyny fajnie że dołączyło parę staraczek! Powodzenia kochane !

Zgłoś nadużycie #17955 18 stycznia 2017, 18:29

kamila19880 Fajna mama
Madzia jestes wspaniała mama ;) nie martw sie w poniedziałek sie zakochasz w drugiej księżniczce zobaczysz ;) ;) wiem cO za ból tez rodziłam kamienie :/ dobrze ze juz końcówka przywitamy w poniedziałek pierwsze nasze forumowe dziecko jupi ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #17956 18 stycznia 2017, 18:44

Kasiulek83 Zaprawiona w bojach
Madziu oczywiście ze jesteś cudowną mamą :) współczuję przeżyć z kamieniami, nawet sobie nie wyobrażam tego bólu :( i trzymam kciuki za poniedziałe, powodzenia kochana ✊✊

Zgłoś nadużycie #17957 18 stycznia 2017, 18:55

klaudyskaaaa Początkująca
madziu jesteś wspaniałą mamą zarówno dla jednego dziecka jak i dla drugiego! Będziesz za niedługo w domu, to wszystko wróci do normy (hm... pomijając małego, wymagającego człowieka). Będziecie już wszyscy razem i będzie łatwiej podzielić uwagę między dzieci, a starsza córeczka chętnie zajmie się rodzeństwem :)

taszka jestem dobrej myśli ;) cieszę się, że wszystko poszło zgodnie z planem :)

katrina z czym robisz pierogi? na słodko czy jakieś inne?

kamila czujesz się chociaż troszkę lepiej? udałaś się do lekarza?

Zgłoś nadużycie #17958 18 stycznia 2017, 19:01

Mika29 Fajna mama
Taszka trzymam kciuki i czekamy na dobre wieści.

Kamila mam nadzieję, że ból szybko minie.

Madzia dużo przeszłaś w tej ciąży i masz prawo być zmęczona już. Jesteś dobra mama i nie możesz mieć wątpliwości. Czekamy jak już córcia będzie z Wami.

Ja jestem po badaniu połówkowym. Badanie wyszło dobrze i lekarz mówi, że jest pewny na 100% że będzie chłopiec :-)

Zgłoś nadużycie #17959 18 stycznia 2017, 19:34

Taszka Gotowa na wszystko
Madzia, oj ty biedna tyle musiała przejść. Jak Zuzia się urodzi to ci te wszystkie cierpienia wynagrodzi. I pamiętaj jesteś wspaniała matka!

Dziękuje dziewczyny, że tak mi kibicujecie :) Zapomniałam napisać, że dostaliśmy od razu wyniki spermiogramu i jeszcze nigdy nie mieliśmy tak dobrych wyników, aż lekarz sie zdziwil ;) 3 pęcherzyki + dobre wyniki to musi się udać ;)

Zgłoś nadużycie #17960 18 stycznia 2017, 20:07

kamila19880 Fajna mama

klaudyskaaaa napisał(a)

kamila czujesz się chociaż troszkę lepiej? udałaś się do lekarza?

Nie byłam u lekarza i poki co sie nie wybieram, sasiadka mi dała jakieś leki silne i troche przeszło chociaż dalej boli , prawy jajnik mnie jedynie kłuje, ale Se pewnie wymówiłam jak to zawsze mam ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #17961 18 stycznia 2017, 20:16

kamila19880 Fajna mama
A gdzies zaczynam stymulację ;)

Zgłoś nadużycie #17962 18 stycznia 2017, 20:39

madzia90krk Fajna mama
Dziękuję dziewczyny. Staram się myśleć pozytywnie ale nie jest to łatwe. Jednak córka jest malutka jeszcze a mama to mama. Będę się starała jej wynagrodzić moja nieobecność jak najlepiej potrafię chociaż wiem że przy noworodki też jest co robić. Zaangazuje ja najwyżej w opiekę nad Zuzia.

Taszka super słyszeć takie słowa masz rację musi się udać !!! Mocno trzymam kciuki!!
Kamila współczuje gorszego samopoczucia. Na pewno nie jest to ciąża pozamaciczna nie martw sie! Powodzenia ze stymulacja ! I nie lekcewaz torbieli ja miałam 5 cm a w ciąży zamiast zmalec urosła do 8. Zrób badanie ca125.

Zgłoś nadużycie #17963 18 stycznia 2017, 20:40

madzia90krk Fajna mama
Dziękuję dziewczyny. Staram się myśleć pozytywnie ale nie jest to łatwe. Jednak córka jest malutka jeszcze a mama to mama. Będę się starała jej wynagrodzić moja nieobecność jak najlepiej potrafię chociaż wiem że przy noworodki też jest co robić. Zaangazuje ja najwyżej w opiekę nad Zuzia.

Taszka super słyszeć takie słowa masz rację musi się udać !!! Mocno trzymam kciuki!!
Kamila współczuje gorszego samopoczucia. Na pewno nie jest to ciąża pozamaciczna nie martw sie! Powodzenia ze stymulacja ! I nie lekcewaz torbieli ja miałam 5 cm a w ciąży zamiast zmalec urosła do 8. Zrób badanie ca125.

Zgłoś nadużycie #17964 18 stycznia 2017, 20:45

Katrina13 Gotowa na wszystko
Madziu jak dobrze, że się odezwałaś! Jesteś wspaniałą mamą, nigdy nie możesz w to wątpić! Jesteś silną babką! Napewno zaleje Cię moc miłości do Zuzi, a Amelka napewno będzie chętna do pomocy przy siostrzyczce:* jeszcze kilka dni i będziecie w czwórkę razem:*
Mika gratuluje synusia :) czyli jednak czasami trzeba poczekać by płeć poznać, widzisz mój synek też był długo wstydliwy :) teraz możesz robić wyprawkę :)
Klaudyska pierogi robiłam z farszem pieczarkowym :)

Zgłoś nadużycie #17965 18 stycznia 2017, 20:49

Dziewczyny jak uważacie, po jakim czasie warto skonsultować lekarzem bezowocne starania? Lepiej przez jakiś czas "iść na żywioł" bez zbędnych rozmyślań, czy lepiej wcześniej, bo w razie czego może lekarz może w porę ingerować? Póki co aktualnie 4 cykl, zrobiłam jedynie podstawowe badania, mierzę temperaturę itp. więc cykle bez większych zastrzeżeń, ale mam wątpliwości co począć. Wiem, że to dość indywidualna kwestia, ale może z własnego doświadczenia coś poradzicie.

Zgłoś nadużycie #17966 18 stycznia 2017, 20:54

Katrina13 Gotowa na wszystko
Klaudyskaa wydaje mi się, że powinnaś jeszcze poczekać skoro cykle masz bez zastrzeżeń, zdrowa para może niby do roku się starać, rozumiem ,że się niecierpliwisz, ale często wszystko jest ok, tylko kobieta ma blokadę psychiczną bo za bardzo chce:*

Zgłoś nadużycie #17967 18 stycznia 2017, 21:12

Vam Fajna mama
Madxia oh dobrze ze sie odezwalas! Super ze juz po bolu jesli chodzi o kamienie. Nie martw sie mama jestes super Amelka mala ma dobrs opieke wiec nie musisz sie denerwowac. Bedzie dobrze jak tylko pojawi sie Zuzia wrocisz do domu i rodzina bedzie w komplecie m :-) trzymam kciuki za poniedzialek.

Zgłoś nadużycie #17968 18 stycznia 2017, 21:13

Katrina A jak tam przygotowania do powitania maleństwa? Wyprawka już gotowa? Jak tam starsza siostra przyjmuje wiadomość o młodszym rodzeństwie?

Zgłoś nadużycie #17969 18 stycznia 2017, 22:04

Sofi Fajna mama
Madzia jesteś mega twardzielką, sądzę że w przyszłości jak Amelka usłyszy tą historię to powie to samo ;) moja sąsiadka ma półtora roczna córeczkę, była taka sytuacja, że ona jest teś w zagrożonej ciąży i mogła tylko leżeć, a na święta mąż chciał odwiedzić swoich rodziców, więc zabrał córeczkę i na kilka dni wyjechał, a ona została w domu ze swoją mamą, to była ich pierwsza rozłąka na tak długo, w ogóle na noc, i co? po powrocie córeczka była szczęśliwa że widzi mamę :) zero pretensji :) mam nadzieję, że Twoja Amelka tak łatwo się nie obraża :) ale trochę rozumiem to uczucie nie fair wobec starszego dziecka, wiem, że to głupie, ale czuję się nie fair wobec Róży gdy myślę więcej o nowym maluszku ;)
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #17970 19 stycznia 2017, 7:16

kamila19880 Fajna mama

klaudyskaaaa napisał(a)

Dziewczyny jak uważacie, po jakim czasie warto skonsultować lekarzem bezowocne starania? Lepiej przez jakiś czas "iść na żywioł" bez zbędnych rozmyślań, czy lepiej wcześniej, bo w razie czego może lekarz może w porę ingerować? Póki co aktualnie 4 cykl, zrobiłam jedynie podstawowe badania, mierzę temperaturę itp. więc cykle bez większych zastrzeżeń, ale mam wątpliwości co począć. Wiem, że to dość indywidualna kwestia, ale może z własnego doświadczenia coś poradzicie.

ja bylam po 6 mies ale tylko dlatego ze mam endometrioze ale pewnie bym poszla ok 10 miesiecy jak bym zdrowa byla a by nie wychodzilo zrobic podstawowe badania