Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #17891 16 stycznia 2017, 20:50

Mika29 Fajna mama
Zagubiona dziewczyny na Facebooku się pytają o Ciebie. Trochę im napisałam co u Ciebie ale proszą żebyś też się odezwała :-)
Dziewczyny przesyłają pozdrowienia.

Zgłoś nadużycie #17892 16 stycznia 2017, 20:58

kamila19880 Fajna mama
A co to za grupa na fb?
Zagubiona jak z twoim M?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #17893 16 stycznia 2017, 21:12

Vam Fajna mama
Klaudia chodzilo mi glownie ze o ciazy nie ma co non stop gadac jak w sumie o wszystkim. Ja jikomu dziecka nie wciskam i nie gadam takich glupot dziwna ta laska byla o ktorej mowisz. Nie wiem jak te kilezanki sie zachowuja jak sa same ale i ja sie pytam co u nich i jesli chca to o tym mowia i one oytaja o dziecko nikt sie nie zmusza do niczego i chyba o to chodzi.

Kamila zalozylysmy grupe Majówek.

Zgłoś nadużycie #17894 16 stycznia 2017, 21:25

Mika29 Fajna mama
Kamila tak jak pisze Vam :-)

Zgłoś nadużycie #17895 16 stycznia 2017, 21:59

tandem Supermama
mala_ala w mieszkaniu planujemy malowanie całości, wymianę komody i przestawienie mebli w sypialni, tak by było bardziej ergonomicznie gdy dojdzie łóżeczko no i zmiany w salonie: musimy dostawić regały a przez to trzeba trochę poprzestawiać i prawdopodobnie wymienić narożnik na kanapę 2 os. Ale koniecznie rozkładaną. No i stąd tyle kombinacji ;)

klaudia no to fajnie,ze macie remont już prawie z głowy. My mieszkanie nowe, tylko po prostu wszystkie ściany białe, więc trzeba odświeżyć, a wiadomo,że lepiej przed porodem niż później. ;)
Ja bardzo lubię kolory :) Współczuję podłego nastroju, wiesz, ja po lekach też utyłam i ta dieta paleo + protokół autoimmunologiczny dodały mi motywacji i pomogły ruszyć z wagą, wtedy łatwiej poczuć się pewniej.

vam trzymam kciuki by z mieszkaniem się poukładało :) ja już planuję powoli budowę domu, może za rok ruszymy, a do tego czasu musimy zmieścić się na naszych dwóch pokojach i mam nadzieję, że zdążymy bez przenoszenia się na kanapę w salonie ;)
Potem też chcemy wynajmować nasze.

dziubek no tak, mając dom remonty są nieustanne, ale nie wyobrażam sobie żyć bez ogródka tak docelowo, wiem na co się piszę :)
Trzymam kciuki za piękne Boże Narodzenie w takim razie!

kamila przykro mi! na kiedy wpisać następną? to teraz stymulacja, zaciskam kciuki! współczuję reakcji przyjaciółki

taszka pamiętamy, bedzie dobrze :) o remoncie napisałam wyżej, nic nie burzymy, ale przestawiamy gruntownie :) (w sumie nie potrafię żyć bez przestawiania, ale to ma być wersja docelowa ;)

sofi jakie plany kolorystyczne macie na łazienkę?

mika my też tylko ściany, ale w małym mieszkanku nie ma się gdzie schować nawet przed takim remontem ;)

vam ja też troszkę bardziej myślę o dziewczynce ;) poczekamy zobaczymy. Oj szkoda, ale jak wstydliwa to bardziej dziewczynka może? :)

katrina skoro fikał to liczymy, że fiknął jak trzeba :) o tak, my też będziemy wymieniać stół ale w jadalni. Tzn będziemy robić, ale wciąż nie mogę się zdecydować co do rozmiaru ;)

klaudyska witaj :)

duszka trzymam kciuki za wieści z usg 3.02. :)

zagubiona teraz to będą bardziej usprawnienia, dostosowanie do potrzeb większej liczby domowników :) dobrze pamiętasz, mieszkanko nowe i w sumie ciągle je urządzamy, bo także niektóre meble robimy sami ;)

ulek no to dobrze,że się udało :)

tak piszą vam i duszka, że płeć jeszcze nieznana a my tak byśmy chcieli choć pojedyncze rzeczy do wyprawki, a nie ma sensu jeszcze :) choć kilka rzeczy mamy, wmawiamy sobie, że przecież chcemy mieć i tyle dzieci by był i synek, i córka, więc super bodziak poczeka najwyżej dłuzej, haha :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #17896 16 stycznia 2017, 22:53

klaudia91 Gotowa na wszystko
Dobranoc Kochane śpijcie spokojnie ;*

Zgłoś nadużycie #17897 17 stycznia 2017, 5:54

zagubiona Gotowa na wszystko
Mika usunęła konto z fb takze przez prosze dziewczyna ze umnie ok nadal dieta cukrzyca , wyniki mam lepsze ( nie mam juz tych ketonow w moczu) waga podskoczla +2 kg. Dziecko rozwija sie prawidlowo, imienia nadal brak.Chodze na kurs z programowania codziennie(od wczoraj)
Kamila  moim m chodzimy na terapie bo przestalismy rozmawiac otwarcie i szczerze.Moj m dopiero niedawno przyznal ze mi nie ufa :( .
Czas pokaze sesje mamy co czwartek.
Czyli u Ciebie sytuacja taka ze po @ zaczynasz stymuluje i w polowie miesiaca idziesz do gina zeby sprawdzic co z torbielami?
Tandem Ty to dobrze zorganizowana jestes pownie z domem ruszycie szybciutko :)
Milego dnia dziewczyny ja dzis spana nie mam nos zatkany i ciagle die budze.
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #17898 17 stycznia 2017, 6:29

zagubiona napisał(a)

Mika usunęła konto z fb takze przez prosze dziewczyna ze umnie ok nadal dieta cukrzyca , wyniki mam lepsze ( nie mam juz tych ketonow w moczu) waga podskoczla +2 kg. Dziecko rozwija sie prawidlowo, imienia nadal brak.Chodze na kurs z programowania codziennie(od wczoraj)
Kamila  moim m chodzimy na terapie bo przestalismy rozmawiac otwarcie i szczerze.Moj m dopiero niedawno przyznal ze mi nie ufa :( .
Czas pokaze sesje mamy co czwartek.
Czyli u Ciebie sytuacja taka ze po @ zaczynasz stymuluje i w polowie miesiaca idziesz do gina zeby sprawdzic co z torbielami?
Tandem Ty to dobrze zorganizowana jestes pownie z domem ruszycie szybciutko :)
Milego dnia dziewczyny ja dzis spana nie mam nos zatkany i ciagle die budze.

zagubiona nie łam sie ja tez całą noc mam z bani przez katar :/ zdrowiej :* a w ogole to hej ;) jakis wtorek 13dzis mojego m zlapala policja jak szedł do sąsiada obok o 5 rano zapytać czy jedzie do pracy hahaha posrało ich chyba całkiem niech sie wezma za tych zuli co po rowach sie ukladaja

Zgłoś nadużycie #17899 17 stycznia 2017, 6:56

Mika29 Fajna mama
Zagubiona dziękuję za wiadomość. Na pewno przekażę. :-)

Tandem wiem jak to jest bo też mieszkam w bloku :-)

Miłego dnia.

Zgłoś nadużycie #17900 17 stycznia 2017, 7:02

duszka Fajna mama
Dzień dobry! 
miłego dnia :)

Zgłoś nadużycie #17901 17 stycznia 2017, 7:22

dziubek_k2 Fajna mama

zagubiona napisał(a)

Dziubek ja też buduje do dom teraz myślę o kolorach ścian :)

No my na szczęście już po tym etapie, dzisiaj kończą piec, mam nadzieje że bedzie wszystko z nim ok bo zaryzykowaliśmy i wzięliśmy na pellet i nie wiem jak to bedzie... nikt z naszego otoczenia takiego nie używa... w lutym mają nam robić schody i drzwi wewnętrzne, w marcu meble a w kwietniu kostka wokół domu... w maju M. wyjeżdża do pracy za granice a ja będe się powolutku po troche przenosić, na jesień mamy zamiar być już u siebie... tak to wygląda...

Aniołek 22/11/2016 r. 6tc

Zgłoś nadużycie #17902 17 stycznia 2017, 8:45

kamila19880 Fajna mama
Zagubiona dopiero po 2 cyklach stymulacji jeżeli sie nie uda to ide na kpntrole a do tej pory chcem spróbować bo boje sie ze lekarz zabroni mi stymulacji i każe czekac w zawieszeniu aż urosną do odp wielkości bez starań i pózniej dopiero operacja wiec kulka mies w plecy
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #17903 17 stycznia 2017, 10:22

Kasiulek83 Zaprawiona w bojach
Dzień dobry :)

Vam mały wstydzioszek ;) następnym razem napewno się dzidzia odsłoni :)

Klaudysska witaj i powodzenia życzę w staraniach :)

Taszka za Ciebie kciuki mocno zaciśnięte, napewno się uda :)

Dziewczyny ja tez niestety mam dni kiedy nie mam ochoty się nawet ładnie ubrać czy pomalować....niecierpliwie czekam na wiosnę :)

Zgłoś nadużycie #17904 17 stycznia 2017, 10:22

Kasiulek83 Zaprawiona w bojach
Dzień dobry :)

Vam mały wstydzioszek ;) następnym razem napewno się dzidzia odsłoni :)

Klaudysska witaj i powodzenia życzę w staraniach :)

Taszka za Ciebie kciuki mocno zaciśnięte, napewno się uda :)

Dziewczyny ja tez niestety mam dni kiedy nie mam ochoty się nawet ładnie ubrać czy pomalować....niecierpliwie czekam na wiosnę :)

Zgłoś nadużycie #17905 17 stycznia 2017, 12:41

tandem Supermama
zagubiona a macie jakieś opcje na imię? powodzenia w programowaniu. I dziękuję :)

mika dziękuję za zrozumienie :D jedyny plus, że mieszkamy w kamienicy i chociaż sufity są wyższe, więc szafy możemy mieć wysokie :)

duszka miłego dnia :)

dziubek chętnie zobaczę zdjęcia z urządzania Waszego domku :)

kasiulek oj tak, ja też nie mogę się doczekać wiosny :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #17906 17 stycznia 2017, 14:03

dziubek_k2 Fajna mama

tandem napisał(a)

zagubiona a macie jakieś opcje na imię? powodzenia w programowaniu. I dziękuję :)

mika dziękuję za zrozumienie :D jedyny plus, że mieszkamy w kamienicy i chociaż sufity są wyższe, więc szafy możemy mieć wysokie :)

duszka miłego dnia :)

dziubek chętnie zobaczę zdjęcia z urządzania Waszego domku :)

kasiulek oj tak, ja też nie mogę się doczekać wiosny :)

tandem zarejestruj się na stronie moj.extradom.pl i w wyszukiwarce wpisz dziubek_k2 tam mam na bieżąco zdjęcia wrzucane z domu, po kolei jak coś robimy

Aniołek 22/11/2016 r. 6tc

Zgłoś nadużycie #17907 17 stycznia 2017, 16:00

Sofi Fajna mama
Klaudia, Klaudyska i Kamila jak leżycie w łóżku i nie chce Wam się nigdzie wychodzić, to chociaż w tym czasie myślcie o rzeczach które Was uszczęśliwiają, sama myśl, nie kosztuje wysiłku a może zmienić cały dzień http://www.cda.pl/video/15582090 ten film zmienił moje nastawienie do życia, i czasem to naprawdę się sprawdza ;) jak byłam w liceum i na początku studiów to miałam depresję i nawet o tym nie wiedziałam, poprostu nic mnie nie cieszyło i chciałam umrzec, tak było przez kilka lat, dopiero po zobaczeniu tego filmu zaczełam pracować ze swoimi myślami, i teraz jestem zupełnie innym człowiekiem, jak wspominam tamte czasy to tak jakbym myslała o kimś innym, i nawet zmieniłam imie ;)

Zagubiona dzięki że pytasz jak się czuję :) świetnie! prawie nie mam mdłości, cycki mi urosły, dzidzia rośnie, z mężem sama słodycz, mam teraz najszczęśliwszy czas w życiu :)

Tandem planuję łazienkę kremową z kilkoma dekorami turkusowo złotymi, marzą mi się miedziane krany, ale nie wiem czy się szarpnę

Dziubek ale dom! Super widoki! moje marzenie :)

też się martwię o Madzię
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #17908 17 stycznia 2017, 16:35

Sofi napisał(a)

Klaudia, Klaudyska i Kamila jak leżycie w łóżku i nie chce Wam się nigdzie wychodzić, to chociaż w tym czasie myślcie o rzeczach które Was uszczęśliwiają, sama myśl, nie kosztuje wysiłku a może zmienić cały dzień http://www.cda.pl/video/15582090 ten film zmienił moje nastawienie do życia, i czasem to naprawdę się sprawdza ;) jak byłam w liceum i na początku studiów to miałam depresję i nawet o tym nie wiedziałam, poprostu nic mnie nie cieszyło i chciałam umrzec, tak było przez kilka lat, dopiero po zobaczeniu tego filmu zaczełam pracować ze swoimi myślami, i teraz jestem zupełnie innym człowiekiem, jak wspominam tamte czasy to tak jakbym myslała o kimś innym, i nawet zmieniłam imie ;)

Zagubiona dzięki że pytasz jak się czuję :) świetnie! prawie nie mam mdłości, cycki mi urosły, dzidzia rośnie, z mężem sama słodycz, mam teraz najszczęśliwszy czas w życiu :)

Tandem planuję łazienkę kremową z kilkoma dekorami turkusowo złotymi, marzą mi się miedziane krany, ale nie wiem czy się szarpnę

Dziubek ale dom! Super widoki! moje marzenie :)

też się martwię o Madzię

co prawda nie wchodzilam w link ale czy to nie "sekret" ,eh ogladalam go kilkakrotnie w sumie innym tez doradzam czesto pozytywne myslenie no ale sama jakos nie umiem tego w zycie wdrozyc ;p

Zgłoś nadużycie #17909 17 stycznia 2017, 17:16

Sofi Fajna mama
mi tez na początku było ciężko to w życie wdrożyć, ale co jakiś czas sobie to oglądałam od nowa żeby sobie przypomnieć i na nowo zmotywować :)
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #17910 17 stycznia 2017, 17:33

Optymistka Zaprawiona w bojach
Hej, zaglądam do Was często, ale ciągle brakuje mi czasu. Mam teraz naprawdę dużo pracy, ciągle zostaje po godzinach albo dokańczam prace w domu.
Również zastanawiam się co z Madzią, liczę,że szybko się odezwie i powie co i jak
Dziewczyny ja również czasem mam lenia i idę do pracy nie pomalowana w jakiejś kitce- ale przechodzi. Staram się iść na siłownie ( choc cięzko zacząć) i wtedy wracam na obroty - polecam zajęcia grupowe :)
Remont też by się nam przydał .... oj tak! W pośpiechu się urządzaliśmy i tyle rzeczy bym zmieniła, poprawiła, ustawiła inaczej :)
Kamila - szkoda,że jest @, liczyłam Twój cykl i miałam nadzieje że cisza oznacza coś innego - teraz będzie lepiej
Taszka - to już jutro :) zaciskam kciuki!
Ciążowym koleżanką życze żeby najbliższe USG pokazały to co chciały :)
Zagubiona - życzę szybkiego pojednania z mężem, u nas też bywają ciche dni ale nie wyobrażam sobie tego na dłuższą metę :( moim rodzicom się nie udało dogadać, mam nadzieje że Tobie ( i nam!) się uda :)
Pozdrawiam!