Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #17751 10 stycznia 2017, 22:20

Vam Fajna mama
Madzia biedaku trzymam kciuki!

Sofi chyba rzeczywiście masz za zimno w domu a ostatnio chorowałaś!

Niebieska ja lubię horrory thrillery wojenne sensacyjne i co mam pod ręką. Czasem podskoczy ale generalnie mało który film robi na mnie wrażenie. Lubię też obyczajowe kostiumowe historyczne i na faktach. Byle nie romantyczne. Dosłownie kilka z nich trawie :-) nie widzę nic złego w oglądaniu ich jesli lubisz ale jak miałaś potem stresujące noc to może nie warto.

Katrina to zdolna jesteś :-) że sama się tak uczylas. Ja za takie literki tez mogłabym się za zabrać jesli to ręcznie.

Dobranoc

Zgłoś nadużycie #17752 11 stycznia 2017, 5:57

madzia90krk Fajna mama
Sofi nie podjęli decyzji o podaniu sterdyow ponieważ wygląda w obrazie na to że Zuzia jest już sporym bobaskiem który sobie poradzi i jak to mówią nie chcą ingerować. Tak przynajmniej mówili wczoraj ale ze ostateczną decyJa zostanie podjęta na obchodzi dziś rano . Boję się ze beda mi plukac Ta wątrobę z tydzień albo dwa i dopiero rozwiążą ciążę w między czasie będę mieć mnóstwo ataków kolki i atak serca z tęsknoty za starsza córeczka. Na drugie wiem że dla Zuzi dobrze jest jeszcze pobyć w brzuszku. Tylko ja się już chyba poddalam nie mam sil już myśleć o tej ciąży o bólu o wszystkim.. w głowie mam tylko amelke.
Chciałabym by " ten koszmar " w końcu do dobiegl końca . wiem że źle to brzmi ale nie oceniajcie mnie :( samej jest mi ciężko z takimi myślami bo przecież obie sa ważne ale chyba nie umiem jakoś tak brzuszkowo już wyróżnić odpowiedzialność za zuzie ponad amelke ; (( ahh co ze mnie za mama

Zgłoś nadużycie #17753 11 stycznia 2017, 6:02

madzia90krk Fajna mama
A któraś pytała skąd się ta cholestaza wzięła nagle.
Od dwóch dni zaczęłam.się drapak strasznie. Właściwie drapalam się już dłużej ale przy boli jaki dawały nerki zapomniałam.o tym. A ze wczoraj nie bolało skupilam się czemu co i jak . Poczytałam i oniemialam. Bo jak to mało tego wszystkiego to jeszcze cholestaza ? Ktorajest tak niebezpieczna? Pomyślałam nie możliwe za dużo na jedna osobę. A ze miałam rano komisję od razu zapytałam tam lekarki. Zobaczyła rany na rece bp az do ran się drapalam i kazała jechać zrobić badania alt asp i bilirubina . Wynik wysłała mi mama SMS do ginekologa
Który o mal nie spadł z krzesła. Od razu skierowanie do szpitala. Wyniki 5 krotnie wyższe od normy. Chociaż już wiem ze to Pikuś dziewczyna z pokoju miała 4 cyfrowy wynik..
I tak leżę i czekam na werdykt. Proszę o kciuki koło 11.

Zgłoś nadużycie #17754 11 stycznia 2017, 6:36

duszka Fajna mama
Dzień dobry !

Madzia mogę sobie tylko wyobrazić co czujesz , bardzo Ci współczuję .

Ja wstałam z bolacym brzuchem , właściwie to wszystko mnie boli . Boję się kaszlec. Nie wiem czy jest mi lepiej czy gorzej. Wyprawie Miłosza do szkoły i dalej się kładę . Niech się dzieje co chce

Miłego dnia

Zgłoś nadużycie #17755 11 stycznia 2017, 7:00

kamila19880 Fajna mama

madzia90krk napisał(a)

Sofi nie podjęli decyzji o podaniu sterdyow ponieważ wygląda w obrazie na to że Zuzia jest już sporym bobaskiem który sobie poradzi i jak to mówią nie chcą ingerować. Tak przynajmniej mówili wczoraj ale ze ostateczną decyJa zostanie podjęta na obchodzi dziś rano . Boję się ze beda mi plukac Ta wątrobę z tydzień albo dwa i dopiero rozwiążą ciążę w między czasie będę mieć mnóstwo ataków kolki i atak serca z tęsknoty za starsza córeczka. Na drugie wiem że dla Zuzi dobrze jest jeszcze pobyć w brzuszku. Tylko ja się już chyba poddalam nie mam sil już myśleć o tej ciąży o bólu o wszystkim.. w głowie mam tylko amelke.
Chciałabym by " ten koszmar " w końcu do dobiegl końca . wiem że źle to brzmi ale nie oceniajcie mnie :( samej jest mi ciężko z takimi myślami bo przecież obie sa ważne ale chyba nie umiem jakoś tak brzuszkowo już wyróżnić odpowiedzialność za zuzie ponad amelke ; (( ahh co ze mnie za mama

madzia 3 maj sie juz nie dlugo, rozumiem twoja bezsilnosc, 
duszka a ty sie kuruj
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #17756 11 stycznia 2017, 7:05

Mika29 Fajna mama
Dzień dobry.

Madzia trzymam mocno kciuki. Rozumiem Twoje zmęczenie. Czekamy na wieści.

Duszka dużo odpoczywaj.

Miłego dnia

Zgłoś nadużycie #17757 11 stycznia 2017, 7:18

klaudia91 Gotowa na wszystko
Madzia 3 maj sie bedzie dobrze ;) ja jestem chora na maxa po prostu cala noc nie moglam oddychac u nas na dworze -21 szlag by to .. w nocy 3 ba do pieca podkladac bo dom nowy to ciezko go ogrzac Duszka wspolczuje mam nadzieje ze szybko Ci przejdzie ...

Zgłoś nadużycie #17758 11 stycznia 2017, 8:46

Taszka Gotowa na wszystko
Kamila jestem z Toba myslami. Mam nadzieje, ze chociaz dla Ciebie ten cykl bedzie szczesliwy. Trzymam kciuki :)

Madzia trzymaj sie. Napewno jest ci ciezko, ale juz niedlugo Zuzia pojawi sie na swiecie i wszystko minie, a Ty bedziesz szczesliwa mama.

Zgłoś nadużycie #17759 11 stycznia 2017, 9:01

tandem Supermama
madzia będziemy trzymać kciuki o 11, rozumiem, że chcesz by to się skończylo, nikogo to nie dziwi w takiej sytuacji. Dobrze, że wykrylaś tą cholestazę. Czekamy na wieści!

duszka kładź się i kuruj, ale nie poddawaj się! jesteś przecież waleczną kobietą :)

kamila i jak to jest, że musimy ciągle się douczać o swoim organizmie, o drobiazgach, o których istnieniu nawet nie miałyśmy pojęcia...

klaudia życzę zdrowia i współczuję pogody, u mnie -10

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #17760 11 stycznia 2017, 9:22

duszka Fajna mama
Klaudia, Tandem, Mika , Kamila dzięki ;)
Leżę cały czas pod kołdrą i się grzeje. Wstane tylko ugotuje cokolwiek, bo jeść też się chce ...

Zgłoś nadużycie #17761 11 stycznia 2017, 9:48

dziubek_k2 Fajna mama
Witajcie dziewczynki, u Was tak samo mroźno jak u mnie ?? Rano -20 na termometrze !!
Wczoraj lest owu u mnie mega pozytywny a M. ma jelitówke Psia MAĆ!!!!!!!!!!!
Ostatnie serduszkowanie było w niedziele rano więc penie marne szanse :( :( kolejny miesiąc z głowy :(

Aniołek 22/11/2016 r. 6tc

Zgłoś nadużycie #17762 11 stycznia 2017, 10:08

kamila19880 Fajna mama
Kurczę dziubek przykro mi :( ale owu jest nawet 36 h pózniej wić moze twoj sie lepiej poczuje i będziecie działać wieczorem bądź jutro ;) jelitówką przeważnie szybko przechodzi
Pytanko ktora z was ma tak ze zalewa biały śluz jak jakiś potop szwedzki przed okresem ?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #17763 11 stycznia 2017, 10:12

Vam Fajna mama
Dzien dobry!
Dziubek szansa jest zawsze my serduszkowalismy w sobotę wieczorem i potem nie widzieliśmy się cały tydzień a środa czwartek miałam owu i widać to wystarczyło bo to już połowa ciąży a też myślałam że cykl stracony. Spokojnie wszystko się może zdarzyć :-)

Madzia rozumiem Cie bardzo dobrze tyle już chorób Cie męczy a ciąża zaawansowana w każdej chwili można ją rozwiązać więc nie miej wyrzutów sumienia. Teraz decyzja zależy głównie do lekarzy więc zdaj się na nich. Będzie dobrze! Trzymam kciuki!

Klaudia zdrówka!
Duszka Ty też się kuruj!

Kamila trzymaj się będzie dobrze :-)

U nas znów słonko ale mróz puszcza dokladn8e nie wiem ile jest ale nie mniej niż - 10 na pewno. Pójdziemy z młodym na spacer koniecznie. Miłego dnia!

Zgłoś nadużycie #17764 11 stycznia 2017, 10:14

Vam Fajna mama
Kamila ja tak nie miałam ale cała ta ciążę mam mega mokro.

Zgłoś nadużycie #17765 11 stycznia 2017, 10:19

Sofi Fajna mama

madzia90krk napisał(a)

; (( ahh co ze mnie za mama

Jesteś super Matką tego dziesięciolecia, powinnaś dostać medal, i odznaczenie honorowe, jako przykład prawdziwej Matki ktora potrafi sie poświęcić dla własnego dziecka, inne kobiety to nawet rozstępów nie mogą przeżyć a Ty takie cierpienie! Teraz Zuzia jest w o wiele trudniejszej sytuacji więc trzeba ją ratować, a Amelka jest w bezpiecznym domu z kochającą rodziną, bardzo dobrze dbasz o obie, jesteś Matką na poziomie mistrzowskim! Musimy sie od Ciebie uczyć, bo ja bym raczej nie wytrzymała tyle co Ty ;)

Właśnie byłam na wizycie usg, lekarka powiedziała: serce zapieprza prawidłowo 165, :D , i po za tym rozmiar w idealnej normie, dokladnie jak z daty @ 😃 kijanka ma 2cm
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #17766 11 stycznia 2017, 10:44

Vam Fajna mama
Super Sofi :-) fajna ta kijanka haha rośnie w oczach!

Zgłoś nadużycie #17767 11 stycznia 2017, 11:39

kamila19880 Fajna mama
Sofi mi to z żółwikiem sie kojazy ;)

Zgłoś nadużycie #17768 11 stycznia 2017, 12:03

Ulek Fajna mama
Dzien dobry w ten zaje..scie mrozny dzien!
Moj synek patrzy przez okno i mowi:jest zima,slisko,nie ma lata,nie ma lodow,nie ma roweru,nie ma nic!!.Tez nie moze doczekac sie biegania po boisku...
Duszka zdrowia!
Kamila zawsze przed okresem jest wilgotniej ale potop to cos innego moze oznaczac..Czekamy! :-)
Madzia jestes mega dzielna a twoje mysli wszystkie sa jak najbardziej naturalne.Jestes wzpaniala mama!
Taszka kiedy masz wizyte w klinice?
Sofi sliczna dzidzia,niech dalej zdrowo rosnie!
Dziubek slyszalam o przypadkach ze plemnik 8 dni czekal na jajeczko..wiec nie zalamuj sie ;-)

Zgłoś nadużycie #17769 11 stycznia 2017, 12:07

kamila19880 Fajna mama
Dziewczyny polecam wam film ;) wczoraj oglądałam i sie poryczalam noe wiem w sumie czemu ;) http://m.filmweb.pl/film/%C5%BBywio%C5%82.+Deepwater+Horizon-2016-725200

Zgłoś nadużycie #17770 11 stycznia 2017, 12:10

tandem Supermama
Ulek niezłe gadane ma synek :)

Sofi kijanka super :) kiedy kolejna wizyta?

kamila ja tak nie miałam

Duszka leż. Ja jak nie wychodzę z domu to nie mam z czego obiadu zwkle zrobić :/ a nie zawsze uda się przewidzieć

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0