Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #17691 10 stycznia 2017, 6:11

madzia90krk Fajna mama
Hej dziewczyny :)
Witam się po pierwszej od dawna nocy bez bólu... aż się dziwnie czuję i czekam aż nadejdzie ból. . Wiem glupia jestem ale naprawdę tak czuję. Wczoraj przez dzień cały bolało a od 18 do teraz spokój oby na dobre
Za to czuję że szyjka mi się rozwiera dobrze że mam dziś wizytę u ginekologa to sprawdzi czy wszystko ok bo jeśli się otwiera to muszę do szpitala przez to zakażenie układu i bakterie coli. Zaraz na pedzichow na komisję do Zusu. Mam ochotę się tam na nich wyżyć konretnie. Dzwoniłam czy możemy sprawę zaocznie rozwiązać bo przecież jestem w końcówce ciąży ostatnie 15 dni byłam albo hospitalizowana albo spedzilam na sorze. To nie bo lekarz musi pania zobaczyć chyba że nie zależy Pani na wypłacie. Cóż za kraj!!

Kamila czekam niecierpliwie na twój test bardzo by mnie ucieszyło twoje dwie kreski a ostatnio powodów do radości mam mało więc będę tu często zaglądać z nadzieją ze dzięki tobie będzie dziś dobry dzień !

Duszka zdrowka !

Katrina tobie również zdrowka mi te wszystkie ciążowe tabletki i syropy niestety w przeziebieniach nie przynosiły ulgi. Dla mnie to duży marketing lepiej zjeść czosnek i wypić malinki.

Ulek tak jak mówią dziewczyny całe 9 miesiacy będziesz się martwić o dziecko. Lepiej do końca życia będziesz się o nie martwić.

Mala dobrze ze czekasz z ciążą na wyleczenie wszystkich dolegliwości. Ja już wiem że powinnam wcześniej sprawdzić czy mój organizm gotów jest na drugą ciążę Tak szybko. Oczywiście nie cofenlabhm czasu teraz bo kocham Zuzie ale ile bym mniej cierpiała bala się i zastanawiała to moje.

Coś ostatnio tandem tu mało. Ciekawa jestem bardzo co u niej słychać :)

Miłego dnia kochane ☺😚😚😚

Zgłoś nadużycie #17692 10 stycznia 2017, 7:46

Sofi Fajna mama
Madzia to świetnie że tej nocy Cię nie bolało :) oby tak zostało już do końca, a zus jest nienormalny:/

Kamila jak tam test?
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #17693 10 stycznia 2017, 7:52

duszka Fajna mama
Dzień dobry !

Madzia cieszę się , że lepiej się czyjesz .

Wczoraj okropnie się czułam , już miałam jechać na pogotowie. Dziś wstałam wydawało mi się że jest lepiej , ale chyba tak nie jest bo dalej kaszle. Mąż dziś w pracy . Poczekam jeszcze chwilkę i jak nie będzie mi lepiej to dzwonię po taxi i jadę do przychodni .

Miłego dnia

Zgłoś nadużycie #17694 10 stycznia 2017, 8:36

Vam Fajna mama
Dzien dobry.

Madzia super ze noc lepsza trzymam kciuki za szyjke! Daj znać.

Kamila oby coś było na rzeczy. Ściskam mocno!

Duszka pewnie jedz NIECH Cię oslucha.

Tandem odezwij się :-)

Zgłoś nadużycie #17695 10 stycznia 2017, 8:37

Vam Fajna mama
A ja się witam w połowie ciąży :-D

Zgłoś nadużycie #17696 10 stycznia 2017, 8:50

kamila19880 Fajna mama
negatyw, wiec czekam na @
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #17697 10 stycznia 2017, 8:55

duszka Fajna mama
Vam gratki połówki :)
Kamila przykro mi , ale dopóki nie ma @ jest nadzieja!

Ja jednak jadę , czekam na taksówkę .

Zgłoś nadużycie #17698 10 stycznia 2017, 9:08

Optymistka Zaprawiona w bojach
Vam - no proszę ale ten czas leci ;)
Niebieska - jeszcze się nie doluj sama widziałaś co za bestię z tych testów :/
Duszka - oby wizyta u lekarza pomogła, długo już Cię męczy
ja cierpię od środka z powodu @ :(

Zgłoś nadużycie #17699 10 stycznia 2017, 10:33

tandem Supermama
taszka dziękuję :) przykro mi z powodu @. To miejsce w łózku to może chodziło o bobasa? :) w staraczkach 2016 sporo osób odmawia/odmawiało nowennę pompejańską, u nas też na pewno duszka. Podejmujesz wyzwanie? :)
tsh rzeczywiście niskie, jaką dawkę euthyroxu bierzesz?

vam dziękuję :) no zobaczymy, póki co brzuszka nie widać, za kilka dni czwarty miesiąc startuje. Co do wstawania nocnego, opatentowałam, że jeśli nie sprawdzę na zegarku godziny, to udaje mi się szybko znów zasnąć :) gorzej rano, jak wstaję z mężem, to zbytnio się rozbudzam niestety
Gratuluję połowy ciąży!

zagubiona jeszcze utyję na pewno, po prostu ta dieta bezglutenowa i bez laktozy tak robi pewnie, że waga tylko leci lub teraz stoi. Nie martwi mnie to, bo w pierwszym trymestrze może tak być. Ważne, że dzidzia rośnie.
Trzymam kciuki by spotkania z terapeutą pomogły!

kamila trzymam kciuki by mąż wziął się za siebie i zaczął korzystać z Twojej pomocy przy komponowaniu menu :)

katrina a pochwalisz się brzuszkiem? 9kg to ładnie :) dziękuję, samopoczucie bardzo dobre, ostatnie usg bardzo mi pomogło :) też mam nadzieję,że mróz zminimalizuje ilość insektów :)

niebieska super,że na usg wszystko w porządku. Kiedy dokładnie kolejne?

duszka czujesz się już lepiej? jak blisko u Ciebie do połowy ciąży, niesamowite! :)

mala_ala trrzymam kciuki za plany garderobiane, pochwalisz się efektem? :) współczuję @ i bólu...!

sofi piękne widoki :) co do temp w domu, myślę, że na zapas się nie martw, zawsze możesz maluszka cieplej ubrać, będzie zahartowany od maleńkości :)

optymistka plany górskie super, my w zeszłym roku skorzystaliśmy, teraz mąż był dwa razy na nartach, ja w domku.

madzia dziękuję :) rzeczywiście ta historia z ujastka o rozstępach - brak słów. I w ogóle nie można takich osób porównać np z Tobą, znosisz okropny ból, by mała mogła rosnąć jak najdłużej... Jesteś bardzo dzielna!
I współczuję akcji z zusem. Powodzenia na wizycie! U mnie wszystko dobrze. Weekendy właściwie offline :) czas z mężem

klaudia tu jest kilka osób, co lubi rośliny także zawodowo :) powodzenia! i spróbuj w tym Rzeszowie

sarita dziękuję. I współczuję chorób! oby mróz wymroził zarazki szybko :)

ulek a na co synek ma alergię?

kasiulek ja brałam kwas foliowy i witD, z takich witaminowych :)

mika jak się czujesz w drugiej połowie ciąży? :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #17700 10 stycznia 2017, 10:40

duszka Fajna mama
Optymistka wiem co czujesz , wiem jaki to ból, staraliśmy się 2,5 roku . Będzie dobrze, zobaczysz , że się uda!

Tandem czuję się odrobinę lepiej.

Po wizycie, płuca i oskrzela czyste. Ja przed świętami miałam zatoki , więc ten kaszel z tego , że z zatok spływa. Dostałam tabl ziołowe na zatoki i Flegaminę, muszę kilka dni to pobrać , mam nadzieję , że pomoże. Przed świętami jak byłam u innego lekarza , to też kazał mi to brać ale bałam się bo jest przeciwwskazanie w ciąży, ale nie mam teraz wyboru . Ile można być chorym ?? Lekarka kazała mi jeszcze robić inhalacje z Berodualu , ale to sobie na razie odpuszczę bo to steryd. Mam nadzieję , że mi przejdzie . Teraz sobie coś zjem i uciekam w bety :)

Zgłoś nadużycie #17701 10 stycznia 2017, 11:40

Mika29 Fajna mama
Madzia super, że noc bez bólu. Życzę Ci żeby tak już zostało.

Kamila przykro mi :-(

Duszka ważne że oskrzela i płuca czyste. Życzę zdrowia.

Tandem dziękuję. Ja się czuję teraz bardzo dobrze. Mam nadzieję, że tak już będzie.
A jak Ty się czujesz? Jakieś dolegliwości ciążowe?

Zgłoś nadużycie #17702 10 stycznia 2017, 12:01

tandem Supermama
duszka to kuruj się, dobrze, ze już schodzi :)

mika to świetnie, ja też czuję się dobrze, właściwie nie mam dolegliwości poza sennością częstą :) już nie mam mdłości. Jedynie po luteinie jest ble, ale to chwilowe. Właśnie wróciłam z wolnego spacerku, słoneczko, śnieg, zrobiłam zdjęcia. Coraz bardziej przekonuję się do lokalizacji naszego przyszłego domku (2018 chcemy startować z budową).

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #17703 10 stycznia 2017, 12:06

Vam Fajna mama
Tandem tylko się cieszyć z braku dolegliwości :-)

Duszka bierz j się kuruj. Mi też lekarz kazał brać te leki z początku się ograniczałam ale potem brałam i po dwóch dniach spokój.

Zgłoś nadużycie #17704 10 stycznia 2017, 12:48

Sofi Fajna mama
anturium w pokoju mi przemarzło :( :( w necie piszą że wytrzymuje najniższą temp 15st :(
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #17705 10 stycznia 2017, 13:53

Kasiulek83 Zaprawiona w bojach
Vam gratuluję połówki, miałabym teraz 19 tc podobnie jak Ty :(
A znasz już płeć maluszka ??

Duszka zdrówka życzę :)

U nas też pięknie słoneczko świeci, chodź mrozno, pogoda w sam raz na spacerek :)

Zgłoś nadużycie #17706 10 stycznia 2017, 14:24

duszka Fajna mama
Kasiulek dziękuję ;)

Zgłoś nadużycie #17707 10 stycznia 2017, 15:06

Katrina13 Gotowa na wszystko
Kamila do @ nic straconego pamiętaj:*
Vam gratuluje połówki!
Duszka dużo zdrowia.
Madziu bardzooo się cieszę że się lepiej czujesz, 3mam kciuki by tak pozostało:* Wyprawkę skompletowałaś?
Tandem zdjęcia proszę bardzo: literki moich skarbów, ja pod koniec grudnia, bułeczki z pieczarkami które właśnie upiekłam :)

Zgłoś nadużycie #17708 10 stycznia 2017, 15:22

Kasiulek83 Zaprawiona w bojach
Katrina ślicznie wyglądasz, nie widać, że to już 34 tydz.

Zgłoś nadużycie #17709 10 stycznia 2017, 15:53

Katrina13 Gotowa na wszystko
Kasiulek dziękuję :*

Zgłoś nadużycie #17710 10 stycznia 2017, 16:05

tandem Supermama
vam dziękuję :)

sofi przykro mi :)

katrina pokoik bardzo przytulny, sama szyjesz literki? :) wyglądasz świetnie :) i smacznego!