Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #17611 7 stycznia 2017, 16:17

Optymistka Zaprawiona w bojach
U nas mróz mamy ale tylko -5, śniegu zero a szkoda,bo bardzo lubię :)
chcemy z mężem gdzieś wyjechać na ferie w góry, pospacerować trochę w tym śniegu,może narty jeśli będzie okazja. Także troszkę Wam zazdroszczę tych widoków
Zagubiona współczuje terapii ale może to Was zbliży do siebie i będzie dobrze, jak kiedyś :)

Zgłoś nadużycie #17612 7 stycznia 2017, 17:08

madzia90krk Fajna mama
Hej dziewczyny.

Katrina to trzymam kciuki by jednak Eryk nie wyprzedził Zuzi i obrócił się grzecznie w brzuszku. Ale spokojnie na jeszcze troszkę czasu.

Kamila przepraszam ze też nie odniosłam siędo twoich postów taki mam czas a nie inny i ciężko mi Was nadrabiać i jeszcze systematycznie odpisać. Oczywiście nie tłumaczę się , ale ile dam rady to odpisuje a kciuki trzymam cały czas za każdą. Cieszę się ze podróż spokojna i fajnie że udało Ci się nacieszyć śniegiem. Daj znać po konsultacji konsultacji lekarzem co z wynikami :*

Zagubiona u nas podobne temperatury nad ranem było 25 na minusie fajnie że macie tak blisko stok i ze corcia lubi zimowe sporty ! Trzymam kciuki by terapia z mężem przyniosła pożądany efekt. ;*

Duszka coś się Ciebie imaja te przeziębienia dużo zdrówka dla Ciebie i synka !

Sofi ja mam w domu 20 stopni i mi zimno nie umialabym chyba funkcjonować w niższej temp w domu. A co do idealnej temp dla dziecka to fakt lepiej by było chłodniej niż za gorąco mi położna zawsze mówiła że tak 19-21 jest idealnie. Więc może rzeczywiście dla dzidzi warto pomyśleć o dodatkowym ciepelku. Farelka dogrzewalam do kąpieli i prawda mimo że nie było to nonnon-stop rachunki za prąd wzrosły.

Mała Ala trzymam kciuki za remont !zawsze marzyła mi się garderobą ale my nie mamy warunków. Dużo kombinuje by do pokoju łóżeczko Zuzi zmieścić.

Tandem śliczny bobasek !!!! :*:*:*

Pytalyscie o moje samopoczucie Więc wczorajszy cały dzień spędziłam na ujastku. Teczka z dokumentacją mojej choroby jest tak obszerna ze chyba nie jedna babcia ma mniejszą. Pojechałam z ogromnym bólem jakby mi ktoś wyciskal niczym ręcznik nerke. Dostałam ketonal i propozycje hospitalizacji która odmowilam. Eh to podpdisywanie ze nie wyrażamy zgody i wzrok lekarki która myśli " i tak tu wrócisz z bólem nie zgrywaj chojraka"... Ale ile mogę chce wycierpiec w domu. Zresztą naczytalam.się o tym ketanoli i aż dziw bierze ze dają go w ciąży
Umowilam się z lekarka ze jak kolejny raz przyjadę niestety ale rozwiążą ciąże. Za dużo leków. Dwa tygodnie chodzę po nich jak ucpana i to też Zuzi dobrze nie robi. Póki co ratuje się kapielami wyje z bolu w poduszkę podczas ataku Ale gdy przekroczy pewien próg pojadę nie mam wyjścia. Strasznie jestem.wyczerpana.. muszę niestety też pomyśleć o sobie i o.amelce która patrzy na płacząc mamę. Ciezki to dla mnie bardzo czas i chyba dużo czasu minie aż o tym zapomnę . Nawet gdy chwilę nie boli to jak psychopata czekam na ból z przerażeniem.
Wczoraj będąc na izbie przyszła laska 34 tydzień pomoc jest częstym gościem leżąc pod ktg słyszałam jak położne mówiły że wymyśla różne historie by wcześniej skończyć ciąże bo rozstępy jej się straszne robią... aż dziw bieze skąd to takie puste się bierze.

Pozdrawiam Was wszystkie ciepło. Postaram się choć raz dziennie do Was napisać. :*;*;*

Zgłoś nadużycie #17613 7 stycznia 2017, 20:37

Vam Fajna mama
Zagubiona mam nadzieję że terapia pomoże :-) to dobrze ze m się na nią zgodził.

Sofi dokładnie pamiętam takie zimy. Co zimę w szkole wylewane było lodowisko chodziłam na łyżwy. Całe ferie na sankach i zjezdzanie z górki albo robiliśmy iglo i wojnę na Śnieżki.

Madzia biedna jesteś ale jak mówisz musisz myśleć i o sobie i o dzieciach.corcia w brzuszku już duża więc trzymam kciuki za każdy dzień ale w razie czego nie wahaj się da radę! Też nie rozumiem nieodpowiedzialnych kobiet w ciąży. Moja szwagierka leżała prawie 2 mce w sumie i w końcu zrobili jej cc w 34 czy 35 tygodniu to się napatrzyla na babki z patologii ciąży z cukrzyca nadciśnieniem co chodziły na papierosy itp. MASAKRA

Zgłoś nadużycie #17614 7 stycznia 2017, 23:04

Taszka Gotowa na wszystko
Kamila wpisz mi proszę na 3.02. Jesteśmy u mojej siostry i zostajemy na noc. Zrobiłyśmy bagietki nadziewane, tak się najadlam, że nie umiem się ruszać.

Zgłoś nadużycie #17615 8 stycznia 2017, 9:37

klaudia91 Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny z NOWYM ROKIEM znów dołączam do starań ... Witajcie i życzę Wam Wszystkim Powodzenia! :*

Zgłoś nadużycie #17616 8 stycznia 2017, 9:45

kamila19880 Fajna mama
hejka napisz cos o sobie :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #17617 8 stycznia 2017, 9:51

stan cywilny : mężatka , stan psychiczny : wrak ( w trakcie składania do kupy ) , nadzieja : 1% , wiara : 2% , miłość 100 % , czas starań = czas bycia po ślubie , dziecko 1 gdzieś tam na górze :( , praca : groomer :) , zainteresowania : rośliny , zwierzęta . Ot cała Ja :)

Zgłoś nadużycie #17618 8 stycznia 2017, 9:54

kamila19880 Fajna mama
no i wszysko juz wiemy :) to teraz na jakim etapie jestes? owulacja czy czekanie na testowanie :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #17619 8 stycznia 2017, 10:09

jestem po negatywnym teście i szukam lekarza który mi pomoże najlepiej ze świętokrzyskiego przerabiałam już poradnie leczenia niepłodności a w ubiegły roku biegałam od lekarza do lekarza ostatni u którego byłam kazał czekać ha dobre ! czekać tylko na co ? mam rozregulowany cały cykl i w sumie znikąd pomocy .. topie tylko kase a lekarze rozkładają ręce ... co najlepsze w ciąże zaszłam w miesiąc po nieudanej iui i przerwaniu leczenia niestety szczęście nie trwało zbyt długo .

Zgłoś nadużycie #17620 8 stycznia 2017, 10:21

kamila19880 Fajna mama
w ktorym tygodniu poroniłas? bardzo mi przykro kazda praktycznie z nas ma straty na swoim kącie :( a w klinice co ci mowili ze czemu masz problemy? i czemu uważasz ze masz rozregulowany cykl?

Zgłoś nadużycie #17621 8 stycznia 2017, 10:26

nie uważam ja wiem mam okres co 28 a następnie co 64 itd nikt nie zaproponował mi nawet uregulowania cyklu ;/ w klinice nie wiele mówili badania ok mąż ma słabe nasienie ( aczkolwiek jak widać nie aż trak ) a pan doktor który jest polecany i ceniony stwierdził że taka moja uroda .. później byli inni ginekolodzy owulacja jest więc jest ok chyba nie wiedzą co mi jest tak do końca...

Zgłoś nadużycie #17622 8 stycznia 2017, 10:29

kamila19880 Fajna mama
aha rozumiem, n masz problem z okresem :( a hormony badałaś wszystkie? a ten doktor to buc masakra;/ a twoj M łyka cos?

Zgłoś nadużycie #17623 8 stycznia 2017, 10:36

jakies witaminki ziola ale ogolnie tez jest ok nie ma tragedii , hormony u mnie sa piekne ogolnie kaza wyluzowac ale wez tu wyluzuj.... nie umiem.

Zgłoś nadużycie #17624 8 stycznia 2017, 10:40

kamila19880 Fajna mama
każda z nas ma problem z wyluzowaniem :) a jak ktoś jeszcze mówi wyluzuj bo przez to nie masz dzieci to tak to wkur... ze mam ochote zabic :)

Zgłoś nadużycie #17625 8 stycznia 2017, 10:49

Hej, u nas 27dc i temp. Spadła czekam jeszcze na jutrzejsza ale to chyba nie w tym miesiącu ...
Do tego katar paskudny .... blee
ale jest śnieg ! I zamierzam się ciepło ubrać i iść na spacer ;)

Zgłoś nadużycie #17626 8 stycznia 2017, 10:51

kamila19880 Fajna mama
ja tez mam dzic 27dc hehehe idziemy łeb w łep :)

Zgłoś nadużycie #17627 8 stycznia 2017, 10:51

Klaudia - witaj ;) moja koleżanka też miała rozwalone cykle od 30 -70 dni, co prawda pół roku starań i płaczu ale właśnie napisała ze 6tc ;)
Madzia - liczę ze ten rozwiazujacy ciążę atak przypadnie jak najpóźniej 3maj się ! Wszystko będzie dobrze

Zgłoś nadużycie #17628 8 stycznia 2017, 11:01

cuda sie zdazaja ;) dziewczyny zimno na maxa u mnie -21 stopni aaaaa!!! ja mam dzis 44dc eh...

Zgłoś nadużycie #17629 8 stycznia 2017, 11:05

Sofi Fajna mama
Madzia cały czas przeraża mnie to co opisujesz :( na pewno lekarze wiedzą co będzie najlepsze dla Zuzi i Was wszystkich, więc poród może być wywołany w każdej chwili? zależnie od tego jak będą się zachowywać Twoje nerki?

Vam ja tez budowałam iglo, z bratem :D

Klaudia cześć :) myślę że dobrze że chcesz z nami pisać, są tu dziewczyny, które starają się już od bardzo dawna, a razem raźniej ;) to forum przynosi szczęście, prawie wszystkie już zaszły, nawet po 3 latach starań ;) jest jeszcze w 2017 kilka miesięcy do obstawienia ;)

u mnie dziś rano jest 13,5 st :/ to już przesada, 15-16 nad ranem jest ok, ale 13 to już nie fajnie :/ ogólnie podoba mi się taka zima, tylko zastanawiam się co będzie za rok z maluszkiem, może wyjade do rodziców
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #17630 8 stycznia 2017, 11:06

Ania85 Supermama

klaudia91 napisał(a)

jestem po negatywnym teście i szukam lekarza który mi pomoże najlepiej ze świętokrzyskiego przerabiałam już poradnie leczenia niepłodności a w ubiegły roku biegałam od lekarza do lekarza ostatni u którego byłam kazał czekać ha dobre ! czekać tylko na co ? mam rozregulowany cały cykl i w sumie znikąd pomocy .. topie tylko kase a lekarze rozkładają ręce ... co najlepsze w ciąże zaszłam w miesiąc po nieudanej iui i przerwaniu leczenia niestety szczęście nie trwało zbyt długo .

klaudia jesteś ze świętokrzyskiego? Po porodzie córci na sali ze mną leżała dziewczyna, która starała się o dziecko 9 lat i się udało w końcu kiedy zmieniła lekarza. Co prawda wtedy przyjmował on w Krakowie ale obecnie przyjmuje również w Pro-famili w Rzeszowie. Nie wiem z której części świętokrzyskiego jesteś ale gdybyś kiedyś chciała sprawdzić co się dzieje to mogę Ci jego dane napisać - podobno świetny specjalista od tych problemów. Ja sama jeżdżę do lekarza do pro-famili (do innego) mimo,że mam prawie 100 km do Rzeszowa :)

Będę trzymać kciuki :)