Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #17551 4 stycznia 2017, 23:20

Taszka Gotowa na wszystko
Kamila to sie dopiero okaze, ale jak sie znowu nie udalo to mi przykro bedzie. W ostatnim cyklu jakos sie nie nastawialam i nie przezywalam tak bardzo.

Zgłoś nadużycie #17552 4 stycznia 2017, 23:26

kamila19880 Fajna mama
Taszka powiem ci ze ja mam gdzies obecnie czy zajdę czy nie, nie liczę na to jest mi obojętne.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #17553 4 stycznia 2017, 23:27

kamila19880 Fajna mama
Od następnego cyklu cło bede brała wiec liczę na trojaczki a jak nie bedzie ani jednego to sie wkur... i to mocno, tylko czekam teraz na okres żeby wkoncu zacząć brać. Dla M kupiłam witaminy fertilman niby powiedział ze bedzie brał, i kupiłam lubrykant Conceive Plus niby polecają. Zobaczymy
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #17554 5 stycznia 2017, 2:15

sangmama Gotowa na wszystko
Kamila ... jesteś super dziewczyna i ja do dzisiaj pamiętam jak mi pomogłaś przed pierwszym poronieniem! Jesteś mega kochana i kto jak kto ale Ty wiesz do czego może przydać się forum i jak bardzo może wesprzeć bo takim juz nie online ale realnym wsparciem stałaś się wtedy dla mnie.

A tak w ogóle to Witam wszystkich. Ciekawa jestem kto mnie pamięta ;) ja was w większości wszystkie pamiętam i było mi mega miło jak zobaczyłam na Suwaczkach ze praktycznie większość jest w ciąży normalnie szok.... dla tych dziewczyn chce napisać ze ciesze się razem z Wami a do dziewczyn które jeszcze nie zaszly w ciążę to Wam chce napisać szczególne gratulacje przede wszystkim za wytrwałość w dążeniu do celu i pokonywaniu trudności. Dziewczyny bez ciąż - jesteście super ze się nie poddajecie i wciąż po takim czasie mogę o was poczytać. ... jestem z Wami i życzę Wam dużo zdrowia w nowym roku bo ono jest najważniejsze :)
Jeśli chodzi o mnie to wahałam się ale zdradzę Wam,
Ja również jestem w ciąży ale to dopiero sam pocztatek także nie będę tu o tym pisać bo nie ma co :) będę po prostu czekać do 12 tyg. I wtedy może poczucie się może odrobinkę pewniej :)
Pozdrawiam wszystkie cieplutko
PS.  Mam ustawiony stary Suwaczek bo po tak długim czasie dopiero co tu weszłam i nie zmieniałam jeszcze ustawień

Zgłoś nadużycie #17555 5 stycznia 2017, 6:44

Mika29 Fajna mama
Dzień dobry :-)
Sangmama bardzo Ci gratuluję. Czekamy na dalsze informacje jak się czujesz, jak przebiega ciąża itp :-)
Miłego dnia

Zgłoś nadużycie #17556 5 stycznia 2017, 8:34

kamila19880 Fajna mama
Sangmama super ze napisałaś ;) bede ci gratulować tak jak pisałam w 12 tyg ;)

Zgłoś nadużycie #17557 5 stycznia 2017, 8:46

kamila19880 Fajna mama
A ja byłam rano krew z M badałam na cholesterol

Zgłoś nadużycie #17558 5 stycznia 2017, 9:07

Vam Fajna mama
Dzien dobry. U nas dziś pełno śniegu mrozu i słońca. Młodego muszę zabrać na spacer bo nie daruje.

Kamila my tu wszystkie trzymamy kciuki za Ciebie nawet jeśli Ty nie masz nadziei.

Taszka będzie dobrze :-)

Sangmama pewnie ze Cie pamiętam i gratuluję serdecznie ale pogratuluje jeszcze raz po 12tyg.

Buzka.

Zgłoś nadużycie #17559 5 stycznia 2017, 9:35

Katrina13 Gotowa na wszystko
Część dziewczyny! U nas piękna zima, a mnie zaczęlo kaszlec :/ mam nadzieje, ze się nie rozwinie.
Kamila 3mie kciuki za dobre wyniki badan , fajnie ze M zgodzil się brać witaminy :) przepraszam ze omijalam twoje posty i np. nieodnosilam się do nich, czasami czlowieka przytlumia problemy i wtedy nie myśli:*
Sangmama super, ze się odezwalas i to z dobrymi wieściami, w 12 tyg będę gratulowac, wiec ustaw nowy suwaczek żebyśmy nie przegapily z dziewczynami!

Zgłoś nadużycie #17560 5 stycznia 2017, 10:35

Kasiulek83 Zaprawiona w bojach
dzień dobry :)

Taszka trzymię kciuki za dwie krechy, my w tym cyklu bierzemy się do roboty i mam nadzieję, że szybko się doczekam fasolki :)

Kamila ja też staraczka w dodatku po stracie, także zagląda bo nie chcę tutaj sama zostać :)
i wogóle to szczęśliwej podróży :)

Zgłoś nadużycie #17561 5 stycznia 2017, 10:39

Madziulka8 Gotowa na wszystko
Sangamama- witaj, tak właśnie czytałam początek ciąży a suwaczek daleko ale już wszystko wiadomo ;)
Kamila czytałam ze pierwszymi objawami jest rozdrażnienie, hormony buzuja a emocje skaczą od jest mi przykro do mam to w d.... ;) - to tak z przymruzeniem oka ;)
Najszczęśliwsza godzina tego roku - 10.04 21:04 ☺

Zgłoś nadużycie #17562 5 stycznia 2017, 11:14

duszka Fajna mama
Dzień dobry ! Miłego dnia dla wszystkich !

Zgłoś nadużycie #17563 5 stycznia 2017, 11:28

mala_ala Gotowa na wszystko
Witam się z Wami i ja :-)

Sangmama, cieszę się że jesteś i to z takimi dobrymi wiadomościami :-)

Taszka, to zaciskam mocno kciuki i czekamy do niedzieli na pozytywne wieści. :-)

Kamila, trzymam kciuki za za wyniki Twoje jak i męża :-) czekamy na wiesci :-) z całego serca życzę Ci tych trojaczkow :-)

Katrina, zdrówka oby choroba sie nie rozwinęła, i trzymam kciuki oby Eryczek sie pięknie obrócił.

Kasiulek owocnych starań :-)

U mnie @ za @ w tym cyklu strasznie szybko zaczęły boleć mnie piersi, @ mam mieć w poniedziałek. Pozatym okropna zima, ciagle kurzy, wczoraj byla burza, na pole nie wychodzimy. Brrr...

Zgłoś nadużycie #17564 5 stycznia 2017, 13:37

tandem Supermama
Dzień dobry :) jakieś plany na długi weekend? my chcemy iść jutro na koncert, mąż jeszcze musi zdobyć bilety.
zagubiona po Świętach waga u mnie stanęła. Zobaczymy co będzie dalej :) zazdroszczę śniegu :) jak się czujesz? Ja by mieć więcej atrakcji chyba zapiszę się na lekcje hiszpańskiego, prywatnie.
kasiulek trzymam kciuki!
duszka ostatnio po porannych pobudkach nie mogę już zasnąć, chyba faza spania cały czas mi mija. Nie martw się, jeszcze poczujesz ruchy mocniej :) czyli skoro będziesz miała cc poznasz termin porodu troszkę wcześniej? też mam rutinoscorbin ale w kapsułkach, więcej wit C. Dużo zdrowia!
madzia trzymam kciuki, bardzo współczuję tej akcji z kroplówkami, dobrze, że możesz rodzić gdzie indziej. To zaczynamy odliczanie do porodu :D będzie dobrze, oby bakterie zniknęły szybko. Moja mama też miała to zapalenie nerek w ciąży ze mną...
ulek już się lepiej czujecie? gratuluję bety!
taszka ja też się nie martwię, jak ktoś czyta to trudno. Kamila ma znów problem z dostępem do forum, wraca do domu w piątek. Ach, już napisała sama :) Trzymam kciuki za niedzielne testowanie!
alemakota gratuluję serduszka!
sarita masakra, że może być tyle skutków ubocznych. Co u Ciebie?
katrina współczuję ale nie dziwię się małemu bo sama tak zrobiłam. Jeszcze jest szansa, że fiknie w dobrą stronę, motywuj go mocno :)
niebieska współczuję jasełek z jednym mikrofonem. Chwal małą, że pięknie mówiła itp to nie będzie jej przykro. Ja wierzę, że forum nie zamilknie, że wszystkie staraczki zostaną ciężarówkami i będziemy mogły dalej wszystkie rozmawiać :)
kamila odzywaj się, odzywaj, trzymam kciuki za Ciebie mocno! i za trojaczki! daj znać jak badania :)
sangmamsa wspaniale,że się odzywasz, pamiętam i gratuluję! oczywiście odzywaj się częściej i chwal się :)
mala_ala życzę, by było mniej boleśnie i pogoda lepsza. U mnie słońce :)
Wczoraj byłam na usg. Dzidzia pięknie rośnie, ma 4,25cm, słyszałam serduszko :) jakoś w weekend będę robić badania.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #17565 5 stycznia 2017, 14:49

Ulek Fajna mama
Hej
Sorki nie odniose sie do wszystkich bo ciagle wywala mnie z neta w telef.Mial ktos tak?Nie wiem o co chodzi-mam tak od wczor popoludnia.Mi trochu katar zelzal po inhalacjach z soli..uff.Niestety malemu sie pogorszylo..wiecej kaszle i katar cieknie..wiec inhalujemy sie i zobaczymy.

Zgłoś nadużycie #17566 5 stycznia 2017, 15:12

asiorekm Zaprawiona w bojach
Miłego dnia :)

Zgłoś nadużycie #17567 5 stycznia 2017, 16:26

Chyba nic z tego nie bedzie, bo brzuch zaczyna bolec tak jak na @ :( :( :(

Tandem dobrze, ze u ciebie wszystko ok i ze dzidzia rosnie :)

Mala Ala trzymam za ciebie kciuki, zeby sie w koncu udalo.

Sangmama jak milo, ze sie odezwalas. Myslalam o tobie, a tu taka niespodzianka. Bardzo sie ciesze i gratuluje. W ktorym tyg jestes?

Kamila zycze ci trojaczkow. Ja to juz przy blizniakach bym byla przerazona, a ty od razu trojaczki chcesz ;) Trzymam kciuki :)

Zgłoś nadużycie #17568 5 stycznia 2017, 16:35

Vam Fajna mama
Tandem słodki dzidziuś już tak fajnie widać :-) waga stoi to może tak zostanie a z czasem i przybędzie w końcu już w tym tygodniu zaczyna się wszystko zaokrąglać dzidziuś rośnie. Ja od kilku dni też mam że spaniem problem. W nocy budzę się kilka razy na siku a potem leżę do godziny nawet.

Ulek nie mam takiego problemu czasem mnie tylko wylogowuje z forum i tyle. Zdrówka!

Taszka i tak trzymamy kciuki takie bóle i w ciąży możliwe.

My czekamy na księdza :-)

Zgłoś nadużycie #17569 5 stycznia 2017, 16:56

Niestety to nie bole ciazowe. Wlasnie dostalam @ :( Taka szanse mielismy w tym cyklu i znowu nic. Ja to jakas pechowa jestem.

Zgłoś nadużycie #17570 5 stycznia 2017, 17:16

kamila19880 Fajna mama

Kasiulek83 napisał(a)

dzień dobry :)

Taszka trzymię kciuki za dwie krechy, my w tym cyklu bierzemy się do roboty i mam nadzieję, że szybko się doczekam fasolki :)

Kamila ja też staraczka w dodatku po stracie, także zagląda bo nie chcę tutaj sama zostać :)
i wogóle to szczęśliwej podróży :)

Ja staraczka po 3 stratach ;)