Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #17411 30 grudnia 2016, 10:20

tandem Supermama
sofi na pewno szok no i jeszcze co to za pomysły były kiedyś, żeby dziecko izolować od rodziców a nie właśnie wpuścić ich, żeby mogli wesprzeć :)

vam z pewnością dwójkę trudniej ale da się też, więc na pewno jeszcze pobalujecie :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #17412 30 grudnia 2016, 10:46

Vam Fajna mama
Zagubiona Tandem możliwe że wcisnąć dam radę i dwójkę. Narazue jednak nie planuje tego :-)

Madzia super ze juz lepiej może już nie będzie bolało.

Sofi ja też od pewnego czasu mam problem ze szczawianami. Lekarz kazał mi dużo pić i powiem że jest lepiej brzuch nie boli. Tylko teraz wyszła mi ta torbiel na nerce. Oby najgorsze nas miało.

Zgłoś nadużycie #17413 30 grudnia 2016, 11:10

duszka Fajna mama
Ja dziś sprzątam , żeby jutro mieć mniej. Nie idę na to wesele , ale u siebie w domu będę im pomagać . Mam zrobić śledzie, sałatkę, paszteciki , galantyne plus sos. A dla siebie na wieczór flaczki ;)

Zgłoś nadużycie #17414 30 grudnia 2016, 11:52

Ulek Fajna mama
Dzien dobry!
Mam dzis power to tez sprzatam, piore itp.Energia mnie troche roznosi(przynajmniej z rana)to dzialam.Jeszcze nic nikomu nie mowilam :-)
Madzia jak tam ??
Sofi to przezylas szok...Jak bylam z malym w szpitalu i widzialam jak bardzo mnie potrzebuje w tym nowym wrogim dla niego otoczeniu,w chorobie to nie umiem sobie wyobrazic takiej rozlaki.Staranowalabym wszystkie drzwi i ludzi byle byc z dzieckiem :-)
Jesli chodzi o sylwestra to na wieksze imprezy to ani nie chce nam sie chodzic..chyba zeby bylo grono znajomych to wiadomo...ale tych tez jakos coraz mniej. W tym roku siedzimy w domku..moze siostra wpadnie,pizze zrobimy.

Zgłoś nadużycie #17415 30 grudnia 2016, 12:58

Madziulka8 Gotowa na wszystko
Ja wyspałam się za cały rok :)
a teraz będe sprzątać i też prać - mąż dzisiaj wraca ;)
Przyjemnego piątku :)
Najszczęśliwsza godzina tego roku - 10.04 21:04 ☺

Zgłoś nadużycie #17416 30 grudnia 2016, 13:05

madzia90krk Fajna mama
Dziewczyny dziękuję
Urolog odmówił założenia cewnika dj bo stan się poprawi nie wymagam tego a ryzyko dla dziecka jest duże
Więc jestem szczęśliwa. Chociaż widzę że mojej gibekolog to nie w paradę. Dopiero w kryzysowej sytuacji widzę jak ten szpital funkcjonuje
Podjęłam decyzję. Będę rodzić na ujastku. Nie można o nic zapytać o nic się dowiedzieć uspokoić przecież po to pytam
Np przychodzi moja gin " moja nie moja " ona miała mi robić cięcie prowadzi mnie inny lekarz. I pytam czy te leki ( jest ich ogrom ) nie szkodzą Zuzi odpowiedź :
odpowiedź co Ty myślisz że my chcemy dziecku krzywdę zrobić .. co to za pytania w ogóle i z ryjem.
Ok rozumiem ze nie chcą przecież to wiadome ale wiece jestem w stanie jakiś bol dla niej wytrzymać i jeśli nie ma.konieczności podawania w tej chwili paraweryny bo mnie nie boli a jest to silny lęk to wolę to ograniczyć.
Kolejne tym razem ona pyta
Czujesz ruchy dziecka ?
Moja odpowiedź tak ale są inne niż zawsze teraz ruchy jakie odczuwam jedynie to czkawka zero kopniakow itp tylko czkawka
Odpowiedź :
A co Ty już chcesz dziecku mówić co ma robić w brzuchu..

Nóż mi się w kieszeni otwiera.. bardziej z troski pytałam o nią .

Niby banały nie istotne do sytuacji w jakiej się znajduje Ale wiecie przykro mi i już wiem ze mimo iż cięcie zrobiła mi dobrze nie chce jej niczego zawdzięcza umawiać się z nią a ten szpital kojarzy mi się z ogromnym bólem.

Sofi moja jest taka dziewczynka ze z każdym zostanie jak tylko będzie się z nią bawił. Uwielbia swoją ciocie i babcię. Wiem ze nie pyta o mnie często bo ma zapewnione atrakcje Ale wiem też ze nie zapomni o mnie. Rozmawiamy przez telefon dzisiaj przyjeżdża nie mogę się doczekać. Jedyne co mnie trzymało przy tych atakach to ona i druga córeczka. Wiedziałam ze muszę dac radę dla nich.

Duszka dziękuję przeogromnie za twoje modlitwy. I proszę jeśli możesz byś jeszcse troszkę się za nas pomodlila. Dziękuję.

Zacznę was dziewczyny nadrabiać dopisywać każdej nie myślcie że mnie to nie obchodzi. Jestem z każdą z was z każdym brzuszkiem z każdym testem ! Praktycznie co chwilę spie wykonczyly mnie te ataki. Ale wrócę do sił i wszytko nadrobie

Zgłoś nadużycie #17417 30 grudnia 2016, 13:17

duszka Fajna mama
Madzia oczywiście że możesz liczyć na modlitwę. Święta Teresa z Kalkuty czuwa ;)
Cieszę się ze lepiej się czujesz . Zachowanie lekarki beznadziejne , brak słów . Trudno sobie wyobrazić ze tacy ludzie istnieją .

Zgłoś nadużycie #17418 30 grudnia 2016, 13:33

Katrina13 Gotowa na wszystko
Madziu super, że już u Ciebie lepiej:* modlitwy pomagają:* A lekarze niestety są beznadziejni :(

Zgłoś nadużycie #17419 30 grudnia 2016, 13:33

Madziulka8 Gotowa na wszystko
Madzia wiemy, że Cie wszystko cały czas obchodzi! Masz teraz swoje problemy - czekamy na bieżące info - wiec ciężko byłoby Ci pamiętać jakieś nasze drobnostki! Udanego spotkania z córką!
Najszczęśliwsza godzina tego roku - 10.04 21:04 ☺

Zgłoś nadużycie #17420 30 grudnia 2016, 13:43

Mika29 Fajna mama
Madzia myśl teraz o sobie i córkach a na nas będziesz miała czas jak odpoczniesz :-) Bardzo się cieszę, że jest lepiej.

Zgłoś nadużycie #17421 30 grudnia 2016, 17:03

niebieska88 Fajna mama
Madzia lekarka to jakas wredna malpa jak ona mogla tak odpowiadac

A jak duszka sie modli to wszystkim sie układa, takze nie ma co sie martwić

Mam pytanie, podliczylam sobie liste badan i wyszlo mi 250 zl + 100 zl wizyta i tak mysle czy moge te badania ograniczyc
Tzn grupe krwi i rh ma oznaczone tylko stare z 2013 roku jak bylam w szpitalu, mam z tego samego toku toksoplazmoze i z 2012 rozyczke, czy te badania sa wazne, bo byn mogla oszczedzic ponad 100 zl, toksoplazmoze wiem ze chorowalam w pierwszej ciazy, z rozyczk nie wiem moze wynik igg jest pozytywny poszczepiennie, sama nie wiem, czy wszystko powtarzać, doradzcie coś

Zgłoś nadużycie #17422 30 grudnia 2016, 17:13

Mika29 Fajna mama
Niebieska mi kazali gr krwi zrobić bo nie miałam na starej nr pesel, jeśli to masz to ja bym nie robiła.
Tokso jeśli przeszłaś i masz ten wynik to też bym odpuściła i z różyczka też. Tak ja myślę ale wszystko zależy od lekarza. Jakie ma wymagania.

Zgłoś nadużycie #17423 30 grudnia 2016, 17:16

niebieska88 Fajna mama
Na grupoe krwi mam pesel toxo chorowalam na pewno ale co z rozyczka to nie wiem bo pozytywny wynik igg bedzie tez po aktywnym szczepieniu

Zgłoś nadużycie #17424 30 grudnia 2016, 17:49

atomcia Fajna mama
Niebieska ja też miałam te wszystkie badania w 2015 i mi gin kazał powtarzać... Fakt, że kosztuje to sporo... Tylko grupy krwi nie powtarzam.

Zgłoś nadużycie #17425 30 grudnia 2016, 18:09

duszka Fajna mama
Niebieska grupa krwi raczej się nie zmienia więc myślę że to możesz sobie podarować . Jeśli chodzi o modlitwę , go tylko w taki sposób mogę pomóc.

Dopadła mnie zgaga. Padlam, jutro też mam ciezki dzień .

Zgłoś nadużycie #17426 30 grudnia 2016, 18:43

tandem Supermama
dziewczyny wy dziś takie ambitne porządkowo... a ja dziś tylko o 13 wyszłam z domu zająć mamie kolejkę w urzędzie, potem z nią po dwie rzeczy do centrum handlowego i tak dopiero dojechałam do rodziców do domu. I na nic już sił nie mam..

ulek pizza pycha, chętnie bym zjadła... :)

madzia oczywiście, że nie przeszkadza nam, że nie odpowiadasz teraz wszystkim, to zrozumiałe! I nie dziwię się, że wolisz zmienić szpital...

duszka my od pozytywu codziennie razem odmawiamy jedną dziesiątkę w intencji maleństwa; plan jest taki, że będzie codziennie jedna dziesiątka dla każdego dziecka naszego :)

skoro mam sylwestra bez szaleństw to chociaż sobie paznokcie na czerwono pomaluję :) byłam w sklepie z bielizną, bo wyprzedaże, ale niestety wygląda na to, że już dwie literki w górę i szans nie ma by coś znaleźć... :/

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #17427 30 grudnia 2016, 18:49

Mika29 Fajna mama
Tandem też paznokcie pomalowałam na czerwono ;-)

Zgłoś nadużycie #17428 30 grudnia 2016, 18:55

Sofi Fajna mama
ej ja tez mam czerwone pazury :D ale to malowałam wczoraj bo byłam na randce z mężusiem bo mieliśmy pierwszą rocznicę ślubu :)
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #17429 30 grudnia 2016, 19:20

Ulek Fajna mama
No porobilam sobie wszystko co chcialam,jutro laba :-)
Tandem ty odpoczywaj ile sie da...swiat sie nie zawali jak czasem nie sprzatniesz :-) .Zycze by juz nie zmienialy sie wiele rozmiary bielizny bo czesto to naprawde duzy klopot...
Madzia lekarka chamska..szkoda slow.Twoje samopoczucie najwazniejsze wiec dobrze ze zmieniasz szpital.
Duszka wspolczuje zgagi.
Niebieska nie doradze w sprawie badan ale dobrze ze pytasz..jak bede na wizycie u gina i bedzie zlecal badania to od razu spytam czy trzeba powtarzac te co mam z pierwszej ciazy a jesli tak to dlaczego.
Mnie na razie to tylko w piersiach mrowi,ciagnie i boli..a najbardziej z jedej strony w prawej-mialam tam duze zapalenie jak karmilam i potem juz jakby mniej mleka..ciekawe czy to bedzie mialo wplyw i teraz na produkcje hehe...

Zgłoś nadużycie #17430 30 grudnia 2016, 19:49

zagubiona Gotowa na wszystko
Mika ładne imię macie wybrane. My niestety nie mamy, brak porozumienia w tej kwestii, ale mamy czas :) , dla córki miałabym Łucja bo tu zgoda była :)
Madzia ale chamska ta lekarka no szok. Ja rodziałam Nadię na ujastek ale to było 2010 rok w każdym razie byłam zadowolona i wracam też tam :)
Sofi gratulacje rocznicy z mężem :)
Ulek kiedy planujesz gina i powiedzieć rodzinie?Super że energia rozpiera Cię :)
Niebieska ja bym się wstrzymała z toxo, grupą krwi różyczkę bym powtórzyła. Ja robiłam w 2009 te badania i i jeszcze cytomegali i miałam igg dodatnie igm ujemne czyli że przeszłam i pokazałam ginowi wyniki ,wpisał sobie w komp. i nie powtarzała bo powiedział że  nie ma potrzeby.
Moja rada tak weź te wyniki ze sobą wyniki pokaż ginowi jak każe zrobić zrobisz na drugi dzień i wyniki są do razu.
Ja byłam u okulisty ale o dziwo tam wszystkie literki widziałam dobrze.
Duszka sporo pomagasz :) , a jak tak zdrówko? przeszło wszystko?
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.