Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #1731 3 maja 2016, 11:52

Taszka Gotowa na wszystko
Mika jak narazie @ brak, ale w może za parę dni zawitać. Przeczuc nie mam, poza tym że mam skurcze brzucha to nic mi nie dolega.

Madzia ale fajna przypuszczalna data porodu ;) To trzymam kciuki, może w kolejne Walentynki będziecie mieć najwspanialszy prezent :)

Jeżeli chodzi o lotka i konkursy to ja w ogólne nie mam szczęścia i już nawet nie gram. Chyba tylko raz trójke miałam.

Zgłoś nadużycie #1732 3 maja 2016, 12:14

madzia90krk Fajna mama
Taszka może @ nie przyjdzie !! Trzymam kciuki! !! Skurcze brzucha mogą zwiastowac miesiaczke Ale objawy na miesiaczke sa podobne do tych z wczesnej ciąży :) :)

Zgłoś nadużycie #1733 3 maja 2016, 12:32

kamila19880 Fajna mama
no co do konkursów to ja tez nie wygrywałam lotto tez chciaz swego czasu w konkursie na fb kilka zeczy wygrałam np zgrzewkę piwa hehe poszło szybko mimo ze duzo było :) i jakies tam pierdoły.
poszłam kupic cos dla tego malego i mialam pecha ze weszłam do sklepu przez dzial damski :) i jak przechodzilam to usłyszałam zemnie coś wola odwróciłam sie a tam taka cudna sukienka hehehei tak sie uśmiechała do mnie ze musiałam przymierzyć a jak juz przymierzyłam poległam heheheh była jeszcze oliwkowa ale mniejszym złem było kupienie czarnej bo buty do niej mam heheh zadzwonilam do meza i pow ze wiecej nie kupuje nic na odwietki i szybko czmychnęłam ze sklepu bo tyle fajnych rzeczy było :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #1734 3 maja 2016, 12:47

madzia90krk Fajna mama
Kamila- tak to jest ze jak się idzie na zakupy to ładne rzeczy do nas krzyczą " kup mnie" chyba każda kobietka Tak ma :) i dobrze że sobie kupiłaś ! Bardzo ładna :) ubranko dla małego chłopca też urocze :)

Zgłoś nadużycie #1735 3 maja 2016, 12:52

Mika29 Fajna mama
Ja mam tak samo. Idę na zakupy po coś konkretnego a wracam z pełnymi siatkami dla siebie, męża i córki. A sukienka super :-)

Zgłoś nadużycie #1736 3 maja 2016, 16:23

Mika29 Fajna mama
Oj dziewczyny chyba delektujecie się ostatnim wolnym dniem taka tu cisza. :-)

Zgłoś nadużycie #1737 3 maja 2016, 16:31

Taszka Gotowa na wszystko
No wlasnie straszna cisza. Ja niestety w pracy, bo w DE nie mamy wolnego, ale za to w czwartek jest swieto i nie pracujemy :)

Zgłoś nadużycie #1738 3 maja 2016, 17:19

madzia90krk Fajna mama
Cisza cisza :) my delektowalysmy się pogoda która ponoć od jutra już tak ładna nie Bedzie. Za niedługo znowu długi wekend Boże ciało chyba w dzień matki w tym roku wypada :) :)

Zgłoś nadużycie #1739 3 maja 2016, 18:06

kamila19880 Fajna mama
A ja jeszcze Se cos kupiłam ;) hehe nie wytrzymałam byłam w supermarkecie /) hehe a i kupiłam sobie na balkon 3 krzaki pomodorkow koktajlowych juz wyrośnięte tylko czekac aż wyrosną i krzaczek papryki ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #1740 3 maja 2016, 18:32

Mika29 Fajna mama
No proszę Kamila zaszalałaś dzisiaj. Torebka super na lato.

Zgłoś nadużycie #1741 3 maja 2016, 18:45

staraczka33 Supermama
Hej
Witam nowa kolezanke
Kamila sukienka swietna torebka tez :-) ja tez tak mam wchodze po co a wychodze ze sklepu z czyms zupelnie innym

Zgłoś nadużycie #1742 3 maja 2016, 18:47

tandem Supermama
Taszka mam takie same plany co do tych wesel, by być na nich w dwupaku. Jedna z sukienek w sumie nada się nawet gdy będę miała jakiś dodatkowy balast w okolicach brzucha :) a co do wolnego, to mojemu mężowi się upiekło, bo ma wolne dziś ale pojutrze też, bo pracuje w niemieckiej firmie, więc dni pomiędzy też wziął jako wolne i cały tydzień mamy razem :)

Mika mam nadzieję, że tak będzie :) ale z drugiej strony np. na wesele w grudniu to nie wiem czy w ogóle bym poszła, tak tylko siedzieć i jeść, bo kocham tańczyć :) super z tym domkiem letniskowym nad jeziorem. Moi rodzice mają działkę niedaleko morza i w tym roku planujemy ją wreszcie zaadaptować, postawić domek, wiatę i całą resztę. Ze staraczką33 już się umówiłyśmy, że w przyszłym roku nasze bobasy będą się tam razem pluskać w baseniku, a my grillować :) więc trzymam kciuki, by ten event mogł być jak najliczniejszy :)
Fajną umowę masz z bratem :)

fiore25 witaj :) skoro wcześniej udało Ci się dojść do diagnozy i pokonać problemy, to życzę, by teraz poszło raz-dwa i córeczka szybko została starszą siostrą. Ja też mam m.in. wysoką prolaktynę, bromergon biorę dopiero od 11 dni. Ile czasu zajęło Tobie zbicie prolaktyny?

Pelna.nadziei jak imprezka, udana, skoro do rana? A powiedz mi, o której zwykle brałaś bromergon i do której czułaś te skutki? ja biorę póki co po 1/4 tabletki (trudne to, bo bardzo się kruszy), więc pewnie skutki mam słabsze ale i tempo poprawy też. W sobotę idę znów na wizytę to zobaczymy, czy zmieni mi dawkę.
Straszne są reakcje niektórych, nie mają w ogóle wrażliwości. :/

kamila no dokładnie, nie chciałam już kolejny raz iść w tych samych, więc Cię rozumiem :) ale dziś masz intensywny dzień :) w odwiedziny to dzisiaj szłaś? Sukienka świetna, to teraz męża na imprezę wyciągaj! Pogodę ładną masz. U mnie też było piękne słońce i nagle zaczęło się chmurzyć i lunęło! i teraz już ciągle pada chyba z 3 godziny... A na rower chcieliśmy iść wieczorem. I trzymam kciuki za wygraną w kumulacji! Skoro tak cię na zakupy ciągnie, to warto wygrać, hihi :) Torebka fajna :)

Madzia świetne podejście, ja też mam ambitne plany na maj! :D jakie pierogi robiłaś? Ja dziś miałam dobrze, mąż zrobił śniadanie do łóżka, potem deser - budyń czekoladowy i obiad makaron ze szpinakiem. Więc się nie narobiłam, ale żeby się odwdzięczyć właśnie piekę muffinki gruszkowo-czekoladowe :)

A co do kumulacji: co byście zrobiły, gdybyście wygrały 6 milionów? :D

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #1743 3 maja 2016, 19:05

staraczka33 Supermama

tandem napisał(a)

Taszka mam takie same plany co do tych wesel, by być na nich w dwupaku. Jedna z sukienek w sumie nada się nawet gdy będę miała jakiś dodatkowy balast w okolicach brzucha :) a co do wolnego, to mojemu mężowi się upiekło, bo ma wolne dziś ale pojutrze też, bo pracuje w niemieckiej firmie, więc dni pomiędzy też wziął jako wolne i cały tydzień mamy razem :)

Mika mam nadzieję, że tak będzie :) ale z drugiej strony np. na wesele w grudniu to nie wiem czy w ogóle bym poszła, tak tylko siedzieć i jeść, bo kocham tańczyć :) super z tym domkiem letniskowym nad jeziorem. Moi rodzice mają działkę niedaleko morza i w tym roku planujemy ją wreszcie zaadaptować, postawić domek, wiatę i całą resztę. Ze staraczką33 już się umówiłyśmy, że w przyszłym roku nasze bobasy będą się tam razem pluskać w baseniku, a my grillować :) więc trzymam kciuki, by ten event mogł być jak najliczniejszy :)

fiore25 witaj :) skoro wcześniej udało Ci się dojść do diagnozy i pokonać problemy, to życzę, by teraz poszło raz-dwa i córeczka szybko została starszą siostrą. Ja też mam m.in. wysoką prolaktynę, bromergon biorę dopiero od 11 dni. Ile czasu zajęło Tobie zbicie prolaktyny?

Pelna.nadziei jak imprezka, udana, skoro do rana? A powiedz mi, o której zwykle brałaś bromergon i do której czułaś te skutki? ja biorę póki co po 1/4 tabletki (trudne to, bo bardzo się kruszy), więc pewnie skutki mam słabsze ale i tempo poprawy też. W sobotę idę znów na wizytę to zobaczymy, czy zmieni mi dawkę.

kamila no dokładnie, nie chciałam już kolejny raz iść w tych samych, więc Cię rozumiem :) ale dziś masz intensywny dzień :) w odwiedziny to dzisiaj szłaś? Sukienka świetna, to teraz męża na imprezę wyciągaj! Pogodę ładną masz. U mnie też było piękne słońce i nagle zaczęło się chmurzyć i lunęło! i teraz już ciągle pada chyba z 3 godziny... A na rower chcieliśmy iść wieczorem. I trzymam kciuki za wygraną w kumulacji! Skoro tak cię na zakupy ciągnie, to warto wygrać, hihi :) Torebka fajna :)

Madzia świetne podejście, ja też mam ambitne plany na maj! :D jakie pierogi robiłaś? Ja dziś miałam dobrze, mąż zrobił śniadanie do łóżka, potem deser - budyń czekoladowy i obiad makaron ze szpinakiem. Więc się nie narobiłam, ale żeby się odwdzięczyć właśnie piekę muffinki gruszkowo-czekoladowe :)

Ciesze sie ze pamietasz o naszej umowie tylko nie zdziw sie jak pewnego slonecznego dnia wpadne z m i gromadka dzieci tylko basen musi byc duzy :-)
A co do pogody u mnie o rana rak grzalo piekne sloneczko bylo ze az milo sie robilo.za goraco nawet bylo tak duszno a popoludniu chmury burzowe deszcz bleee

Zgłoś nadużycie #1744 3 maja 2016, 19:09

staraczka33 Supermama

tandem napisał(a)

A gdybym wygrala to napewno bym pierwsze co zrobilabym invitro,pozniej bym dobudowala sobie poddasze zeby moc zrobic dodatkowe pokoiki dla pociech zmienilabym auto na wieksze chociaz kombi mamy alw moze jakies nowsze a i na pewno wakacje odpoczynek a reszta na konto

Zgłoś nadużycie #1745 3 maja 2016, 19:45

Mika29 Fajna mama
Tandem i staraczka super macie umowę. Teraz tak sobie myślę, że super by było się kiedyś spotkać w gronie staraczek z forum. Wiem, że to niemożliwe ale fajnie pomarzyć . :-)

Gdybym wygrała w totka to zgodnie z umową część dostałby brat. Założyłabym lokatę na przyszłość mojej Juli i chrześniakom. Moim rodzicom i dziadkom ufundowała bym wycieczkę marzeń. A ja marzę o spłacie kredytu za mieszkanie. Wiem, że brzmi to mało wiarygodnie ale ja kocham sprawiać innym ludziom radość.
Oczywiście resztę wpłacam do banku na dogodny procent :-)

Zgłoś nadużycie #1746 3 maja 2016, 19:59

tandem Supermama
Mika piękne plany :) brzmią wiarygodnie i rozsądnie :) A pomysł spotkania jest realny, jak wszystkie zafasolkujemy i będziemy w przyszłym roku na macierzyńskim, to nie pozostaje nic jak tylko się spotkać ;)

staraczka pamiętam, pamiętam, już od jutra będą robić przyłącze z wodą, także basenik pusty stać nie będzie :D
a z wygranej ja bym chciała wybudować dom i przedszkole otworzyć, autko też większe, by nie ograniczać się w ilości przyszłych potomków, ech. Wycieczka wspólna z rodzinką też, czemu nie :) kupiłabym też jakieś mieszkania pod wynajem, reszta na lokatę :) no i kredyt do spłacenia. Fajnie pomarzyć, prawda? :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #1747 3 maja 2016, 20:04

staraczka33 Supermama

tandem napisał(a)

Mika piękne plany :) brzmią wiarygodnie i rozsądnie :) A pomysł spotkania jest realny, jak wszystkie zafasolkujemy i będziemy w przyszłym roku na macierzyńskim, to nie pozostaje nic jak tylko się spotkać ;)

staraczka pamiętam, pamiętam, już od jutra będą robić przyłącze z wodą, także basenik pusty stać nie będzie :D
a z wygranej ja bym chciała wybudować dom i przedszkole otworzyć, autko też większe, by nie ograniczać się w ilości przyszłych potomków, ech. Wycieczka wspólna z rodzinką też, czemu nie :) kupiłabym też jakieś mieszkania pod wynajem, reszta na lokatę :) no i kredyt do spłacenia. Fajnie pomarzyć, prawda? :)

No to juz zaczyna sie cos dziac na dzialce fajnie :-)
A pomarzyc zawsze można chociaz tyle :-)

Zgłoś nadużycie #1748 3 maja 2016, 20:07

tandem Supermama
staraczka dokładnie tak :)

Zgłoś nadużycie #1749 3 maja 2016, 20:28

fiore25 Fajna mama

Pelna.nadziei napisał(a)

Witam fiore super ze znowu nową osobka dołącza, witając się z Tobą zauważyłam że dołączył ktoś jeszcze-facet trochę dziwnie ale super ze jest,ktoś inny świeży nowy, ja nie mam osobiście nic przeciwko mimo tego że tu u nas nie tylko problemy z zajściem w ciążę ale i sercowe-faceci mężowie itp także jak coś nie miej pretensji ale jak dla mnie super ze jesteś,nie wiem jak inne staraczkiw? Chcemy faceta ?? Hihi może na dzień dobry powiedz z jakim.problemem się borykacje? Nie ważne która to Twoja żona. Może opowiedz coś osobie bo widzę że fiore już powiedziała i nie martw się fiore u mnie też prolaktyna byla masakra norma u mnie od 4.50-23.34 A ja miałam 75 także wielkaaaa różnica..jeden gin to olal bo wtedy miałam 40 mówi że nie jest źle..po 2latach zmieniłam i poszłam do innego zrobiłam badania i wyszło te 73 od razu bromergon i była masakra jak dla mnie ciężki lęk..jak pracowałam w sklepie to czułam się jak nacpana jak szłam na6.30 i mówiłam kierownicze ze jak coś to ten lek nie ja,teraz jak brałam byłam w domu także aż tak źle Nie bylo nawet nie czułam ze to biore  i mówię mojemu gin Że już to brałam (możliwe że w mniejszej dawce bo nie pamiętam) ale nie pomogło,ale dal mi to..po miesiącu brania jednej na noc spadła z 73 za 30 szok nie wierzyłam i mówię mu czy jest to możliwe A on że jasne..brałam dalej ale już tak co 2-3dni jedna na noc..zrobiłam badania A tam poniżej normy gin mówi że mam natychmiast to odstawić hihi tarczyca tez wysoka po miesiącu jego tabletek w normie..co chwilę to kontroluje i jest okej. No Ale zaczęły się problemy z mężem bo skoro u mnie już okej A dalej nic to mój mąż w końcu zgodził się na badania i wyszło ze jest nieplodny,dziewczyny znają już ta historię więc nie chce reszty zanudzac hihi ja jestem po imprezie.i kładę się spać ale musiałam do was zajzec..nie uslabym hihi Buzka i miłego dnia ja pewnie pół dnia będę osypiac.

Powiem Ci, że rzeczywiście dziwnego gina miałaś. Ja miałam 35 prolaktyne i od razu dał mi bromergon. Fakt, że kazał zacząć od ćwiartke potem połówke i tak dalej. Ale ja co? Że nie dam rady i dawaj odrazu całą. I efekt taki, że na drugi dzień rano tak mi się kręciło w głowie i było niedobrze, że rypnęłam jak długa w łazience. I o pójściu do pracy mowy nie było :) i też szybko spadł poziom, bo po miesiącu coś koło 4

Zgłoś nadużycie #1750 3 maja 2016, 20:30

kamila19880 Fajna mama
Gdybym wygrała to odrazu bym pierwszym samolotem do pl wróciła ;) wybrała sie na jakieś egzotyczne wycieczki wkoncu ze wspomnień nikt ci nic noe zaborze ;) bym postawiła domek w Polsce reszte wpłaciła do banku o żyła z odsetek i jak bym z po tych wycieczkach nie była w ciąży to in vitro ;) a powinnysmyumowe zawrzeć ze jak któraś wygra 6 mln organizuje spotkanie stateczek ;)