Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #17191 21 grudnia 2016, 14:31

duszka Fajna mama
No-spa nie pomogła . Wzięłam 2 godz temu

Zgłoś nadużycie #17192 21 grudnia 2016, 14:39

dziubek_k2 Fajna mama

Sofi napisał(a)

Vam to mąż mówił o tym próbowaniu do skutku w śnie czy na serio? ja bym chciała próbować do skutku zeby były obie płcie ;)

Duszka to czemu zapisał Ci te leki?

Zagubiona usg mam 4 stycznia

Dziubek tak samo pomyślałam, jak zobaczyłam te 1,2, bo u mnie tez jak nie było ciąży to zawsze pisali 0,1, a w którym dniu cyklu robiłaś badanie? albo ile dni po?

Tandem fajne masz objawy :) mam nadzieję, że u mnie tez się rozkręcą, chcę przeżyć ciążę jak huragan :)

Wypadałoby coś posprzątać przed świętami, ale mam ochotę się zakopac pod koc i spać :)

Sofi badanie robiłam w 30 dc cykle mam 31-32 dniowe termin @ mam na piątek.

Aniołek 22/11/2016 r. 6tc

Zgłoś nadużycie #17193 21 grudnia 2016, 14:45

Mika29 Fajna mama
Duszka to zadzwoń do lekarza.

Zgłoś nadużycie #17194 21 grudnia 2016, 15:08

zagubiona Gotowa na wszystko
Duszka mysle ze tel do lekarza ale sor warto rozważać.
Mika rybe pieczona z warzywami (marcher por i seler)dla mnie ryz brazowy dla m i Nadii pieczone ziemniaki.
A zupe z cukini , papryki , kukurydzy i soczewicy.
Dziubek koniecznie zrob test w piatek
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #17195 21 grudnia 2016, 15:15

Tandem zapachy zle znosisz czy poprostu nie masz ochoty na gotowanie? Co do rozmiaru to start z duzej literki ale moze duzo piersi nie urosna i bedziesz chodzic w tych co masz.

Zgłoś nadużycie #17196 21 grudnia 2016, 15:53

Ulek Fajna mama
Hejka :-)
Duszka mysle ze to od kaszlu pewnie bola cie miesnie brzucha...na to nospa raczej nie pomoze...w ciazy tez prawie miesiac kaszlalam i myslalam ze juz nie dam rady-ale dzidzia na pewno mocno sie trzyma.Na twoim miejscu poszlabym do innego lekarza z tym przeziebieniem i zatokami-moze prywatnie jak masz mozliwosc?
Dziubek przykro mi ze beta nieduza ale jak mowisz moze to jeszcze wczesnie...
Tandem dobrze ze w koncu jakies objawy sie pojawily...ale wiecej to ci juz nie zycze :-) Mi tez piersi urosly o jeden duzy rozmiar-z malego C na duze D.
Madzia jak tam po wizycie?
Sofi wcinasz jeszcze te kanapki?Tak pytam bo jak do domu wrocilas to czy mezusiowi nie przeszkadza jak wieczorkiem tak sie nawcinasz tego czosnku :-D :-D :-D :-D :-D
Zagubiona dopiero mysle ze w lutym sie wybiore do nowego gina (bo za badania i wizyte poleci pare stowek ktorych teraz nie mam) -bo moja doktorka troszku olewcza jest ze tak powiem...za bardzo sie nie przejmuje.W pazdzierniku widziala ze nie ma owu bo pecherzyk za maly w 13dc to dala ten symfolic i tyle.
U mnie weny dalej nie widac ale zrobilam dzis keksa-wyszedl suuuper.Jutro kapusta,pojutrze kutia i prawie gotowe bo uszka i pierogi mam.Uff :-)
Niebieska co u ciebie?

Zgłoś nadużycie #17197 21 grudnia 2016, 16:16

tandem Supermama
zagubiona chyba chodzi o zapachy, jak otwieram lodówkę to już mnie odrzuca i zamykam jak najprędzej zamiast coś zrobić... :/

ulek dziękuję, mam nadzieję, że będzie jak piszesz. Powodzenia w dalszym gotowaniu!

duszka i jak, gdzieś dzwoniłaś? może to rzeczywiście od kaszlu?

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #17198 21 grudnia 2016, 17:39

kamila19880 Fajna mama
Ja tylko na chwile jak zwykle mam mało czasu przed wyjazdem do 16 byłam w rozjazdach to zakupy to do biura to chomika na wakacje wysłać Hihi wrocilam do domu nie wiem za co mam sie wziasc czy sprzątanie czy pakowanie czy sie kapać czy do szkoły isc masakra. Pewnie jak kolejny raz bede w pl to mi zablokuje forum ze nie bede mogła sie odezwać jak zawsze ale zobaczymy, jak mo sie nie uda to w tabelce cos napisze jak na wakacje. ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #17199 21 grudnia 2016, 18:34

madzia90krk Fajna mama
Jakoś poszło z wizytą mąż dojechał więc córką czekała ze mną tylko chwilę w kolejce. I oczywiście weszłam o 15 ale jak dzwoniłam i prosiłam czy mogę chwilę później to nie nie bo nie przewidują żadnych przesunięć. Tak to bym spokojnie sama pojechała nie ciągła dziecka do zarazkow . No nic. Życie.
Zagubiona mam bardzo daleko bo jestem z wzg a przychodnie mam na szwedzkiej ( kapelanka jeśli kojarzysz) rodzic planuje na Rydygiera Ale cały czas rozważań ujastek..

Zgłoś nadużycie #17200 21 grudnia 2016, 18:53

Alemakota Zaprawiona w bojach
Dziewczyny u mnie dziś beta 4300. Ostatnia z czwartku zeszłego 315. Gdyby liczyć wzrost 60 % na dzień to powinnam mieć 5200. Jest przyrost 55% dziennie. Czy to w normie ? Bo trochę się stresuje.

Zgłoś nadużycie #17201 21 grudnia 2016, 19:39

Sofi Fajna mama
Zagubiona jasne że mam wybranego lekarza :) przemyślałam to juz kilka miesięcy temu jak ten którego miałam wybranego w myślach został zwolniony i przyjmuje tylko prywatnie, więc teraz wybrałam fajną babkę ;) maleństwo powinno mieć już wtedy 1,5cm więc może nawet rączki będą widoczne :)

Dziubek kiedy następna beta? bo mogłaś mieć spóźnioną owu
Ulek :D teraz on je czosnek bo się boi ode mnie zarazić, więc teraz od niego leci zapaszek :) ale mi to nie przeszkadza, bo jakoś w tej ciąży zwiększyło mi się libido :D i jest szaleństwo

Kamila szerokiej drogi i miłych chwil z rodziną :) obyś niczego nie zapomniała, sprawdź czy masz ładowarkę i telefon i portfel, i zdjęcie chomika ;)

Alemakota myślę że to jest bardzo dobry przyrost, przecież są szerokie ramy przyrostu, 4300 w 5 tygodniu to bardzo dobry wynik, gdyby nie było tych badań mniej byśmy się martwiły :)
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #17202 21 grudnia 2016, 19:48

tandem Supermama
kamila bezpiecznej drogi!

madzia na szkoda, że tak wyszło, że Ci nie pozwolili później. A jak wizyta?

alemakota myślę, że jest tak jak sofi pisze, nie martw się!

sofi zazdroszczę, nam napro zakazała. Rączki na pewno będą :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #17203 21 grudnia 2016, 19:56

kamila19880 Fajna mama
Nie dziękuje dziewczyny ;) sofi zdjęciem chomika mnie rozbroiłas hahaha
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #17204 21 grudnia 2016, 20:20

madzia90krk Fajna mama
Tandem dziękuję wizyta dobrze. Dostałam skierowanie na cc. Ostatnia wizyta 10 stycznia. Jeszcze idę na kosultacje do cc 29 grudnia do lekarki która operowala mnie przy amelce. Ale boję się bo ona ma zwyczaj ptzebijania wód plodowych na dzień przed cc i czekania na skurcze. Baardzo źle to wspominam. Ale z kolei żadnych problemów z blizna szybka rekowalestencja po cc przemawiają za tym żebym znowu wybrała ja. No zobaczymy. Dziękuję że tak pytacie. I przepraszam ze ostatnio wszystkim nie odpisuje. Mam i z końcówką ciąży już mniej sił jeszcze mam duże problemy z zusem nie mamy pieniędzy zatrzymali mi zwolnienie bo p rzekroczylam 270 dni na zwolnieniu. I jakoś tak mnie to wszystko łamie

Zgłoś nadużycie #17205 21 grudnia 2016, 20:20

Madziulka8 Gotowa na wszystko
Hej!Ja mam dobre doświadczenie z bla bla car :)
Piszecie czasem coś o zdjęciach ( które widziałyście, ktoś wstawił) ja ich nie widzę, to gdzieś poza forum czy nie ogarniam ? :)
U mnie koniec pracy w tym roku - wolne :) czas na zakupy, sprzątanie i szykowanie :)
Najszczęśliwsza godzina tego roku - 10.04 21:04 ☺

Zgłoś nadużycie #17206 21 grudnia 2016, 20:25

Vam Fajna mama
Sofi dokladnie o tym staraniu do skutku to bylo we snie ale ostatnio w rozmowie jak sie ktos pytam a co bedzie jak bedzie chkopak to m zasmial sie ze bedziemy probowac dalej wiec kto wie haha
Super ze libido duze korzystajcie ile wlezie. U mnie ochota zerowa no i szlaban od gin wiec u nas tez raczki haha jak u Tandem :-D
Kamila zrob liste latwiej sie pakowac i milej podrozy!
Madzia eh ludzie to wredni sa. Nic by sie nie stalo gdybys sie spoznila pewnie i tak czesto sa przesuniecia chyba ze lekarz na zegarek patrzy przy wizycie.
Alemakota wg mnie wynik super. Beta rosnie piekniem gdzies sa te wartosci dla kazdego tygodnia ale nie ma co sie dopatrywac nie wiadomo czego. kiedy idziesz do gin?
Ja dzis plan dnia zrealizowalam a na dodstek wysprzatalam lazienke zrobilam ciasto i ostrzyglam razem z m syna i wykapalam. uff moge lezec na kanapie haha

Zgłoś nadużycie #17207 21 grudnia 2016, 21:39

Madzia dobrze że już po wizycie, ciezki miałś dzień ale już minął, jutro będzie lepszy. Wyprawke już masz całą?Współczuje kłopotów z zuzem.Ja będe na pewno na ujastek bo moj gin tam pracuje.
Sofi u mnie z libido tak samo jak przed ciązą akurat w tej swerze bez zmian,super ż dobrze się czujesz i możecie poszaleć, podobno w drugim trymestre wzrasta u większości kobiet , to dopiero poszalejecje.Rączki na pewno będą i nożki i serduszko też :) A z racji wady u Róży( bo ona miałaś coś z hromosonami nieprawidło?) będziesz objęta jekimiś dodatkowymi badaniami?
Ulek szkoda że masz gina takiego " olewającego" dobrze że zmieniasz,powodzenia w realizacji planów kulinarnych :)
Madziulka dziewczyny pokazują zdjęcia ale zazwyczaj po jakimś czasie usuwają je.Fajnie że już wolne masz duzo firm pracuje do czawatku.
Vam świetnie że plan zrealizowany z nadwyżką nawet.
Kamila spokojnej podróży.
Tandem w drugim trymestrze wszystko minie, już niedługo :)
Alemakota moim zdaniem dobry przyrost.Nie martw się na zapas.

Zgłoś nadużycie #17208 22 grudnia 2016, 6:55

tandem Supermama
madzia oj to współczuję przejść z zusem, oby udało się wam tam wszystko załatwić! Czyli wizyta w przyszłym tygodniu. A termin samego cc masz już konkretnie ustalony? Nie wiem jak to jest, w rodzinie były tylko cc nagłe... Nie przejmuj się, wiadomo, że masz dużo na głowie :)

madziulka po prostu po pewnym czasie dziewczyny usuwają swoje zdjęcie.

vam to się rozumiemy ze szlabanem :) a jakiś limit gin wam podał? mój mąż zapytał napro, powiedziała, że do 28tc, więc odlicza... :) Gratuluję wykonania wczorajszego planu dnia

zagubiona dziękuję, mam nadzieję, bo miałam coś w domu poogarniać a póki co nie ma jak :)

dziś muszę się wybrać na badania: tsh i progesteron, jutro wizyta.
Dobrego dnia!

Zgłoś nadużycie #17209 22 grudnia 2016, 7:30

madzia90krk Fajna mama
Termin cc najprawdopodobniej na 26 stycznia.
Właśnie o to chodzi ze nie mam całej wyprawki muszę jeszcze duuuzo rzeczy kupić i tak dobrze że mam większość po amelce ubrań Ale sporo mi brakuje takich Art do kąpieli wannienka przewijak materac do łóżeczka posciel ręczniki pieluchy chciałam laktator fotelika nie mamy jeszcze eh a ZUS leci w kulki :(

Zgłoś nadużycie #17210 22 grudnia 2016, 7:30

madzia90krk Fajna mama
Duszka jak się czujesz ?