Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #1671 2 maja 2016, 7:25

madzia90krk Fajna mama
Sofi kolejny cykl będzie udany !

Ja mam dwie rybki w domu mezulka i córeczkę i nie narzekam :) :*

Zgłoś nadużycie #1672 2 maja 2016, 7:32

Taszka Gotowa na wszystko
Madzia dobrze, że nie posluchalas tego lekarza tylko twojego głosu serca i teraz masz śliczną córeczkę.

Sofi to szkoda, że tylko jedna kreseczka się pojawiła. A masz jakieś objawy ciąży?

Zgłoś nadużycie #1673 2 maja 2016, 7:41

kamila19880 Fajna mama
madzia super historia :) co za lekarz skoro beta rosła nie mogą oni tak szybko podejmowac takich dezycji u mojej sis do 9 tyg czekali zeby sie upewnic ze puste jajo płodowe
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #1674 2 maja 2016, 7:45

Sofi Fajna mama
mam straszliwe zmęczenie, zawroty głowy, sikanie w nocy (co mi się nie zdarza) i chyba tyle, 12 maja mam wizytę u endokrynologa, to zobaczymy co się podziało
Wiara czyni cuda! :D   https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-svizjWq-Rvnq82WGolNkvRmWf03lhXZLhW21rjK...

Zgłoś nadużycie #1675 2 maja 2016, 8:51

mala_ala Gotowa na wszystko
hejka dziewczyny miłego dnia życzę i dużo pozytywnej energii :)

mało piszę ale czytam na bieżąco aby nic mi nie umknęło :) dziś zapowiada się mi pracowity dzień :)

coś czuje, ze w tym cyklu jednak nic nie będzie :( no ale nic mi nie pozostało jak czekać do miesiączki :( czekanie mnie wykańcza pomału, ale jeszcze 5 dni do @ i wtedy wszystko się okaże.

wieczorkiem jedziemy do rodziny na grilla z noclegiem wiec można będzie w końcu oderwać się od tego wszystkiego chodź na chwilę.

Zgłoś nadużycie #1676 2 maja 2016, 8:53

mala_ala Gotowa na wszystko
Madzia historia super, dobrze ze serducho podpowiadało Ci inaczej :) teraz masz dzięki temu piękną córeczkę przy sobie :)

Zgłoś nadużycie #1677 2 maja 2016, 9:12

Mika29 Fajna mama
Witam Was w nowym dniu :-)

No Madzia Powiem Ci, że wzruszyłam się twoją historią. :-) Kobieca intuicja sprawdziła się w 100%.

Sofi głowa do góry i walczymy dalej.

Zgłoś nadużycie #1678 2 maja 2016, 9:44

Katrina13 Gotowa na wszystko
Madzia serce matki jak widać nie zawodzi:* dobrze, że macie przy sobie swoją córcię* a tan lekarz to powinien zmienić zawód.....

Zgłoś nadużycie #1679 2 maja 2016, 9:55

Katrina13 Gotowa na wszystko
Tandem ja witaminki z kwasem biorę ( wiem że np. kwasu foliowego nie da się dostarczyć w wystarczających ilościach poprzez posiłki).
Tak, kochamy się z mężem bardzo, to miłość mojego życia, nie wyobrażam sobie żeby go nie było :*

Zgłoś nadużycie #1680 2 maja 2016, 10:28

tandem Supermama
Sofi przykro mi. ale fakt, będzie kolejny cykl to i kolejna szansa :)

madzia przykre, że tak od razu odarli Cię wtedy z radości ale super, że wszystko się dobrze skonczyło. Takie pozytywnego zakończenia życzę i teraz!

mala_ala przyjemnego grilla życzę!

Katrina i bardzo dobrze, taka atmosfera jest najlepsza i najzdrowsza dla przyszłego dziecka :) ja też sobie nie wyobrażam mojego życia inaczej. Czekamy tylko na tupot małych stóp. :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #1681 2 maja 2016, 10:34

Pelna.nadziei Zaprawiona w bojach
cześć!!!
o jejku ile nadrabiania :D
madzia rowniez sie wzruszyłam Twoja historia, co za lekarz...masakra ale dobrze ze my babki mamy ta intuicje :D
co do kwasu foliowego to moj gin dal nam Inofolic i kazał pic mi i mezowi w czasie staran.
u nas po imprezce hmm nie wiedzialam ze az tak sie rozkreci, przyjechali znajomi co sie zdziwilam (mialo ich nie byc) i imprezka prawie do rana :) wczoraj u tesci caly dzien spedzilismy ale ledwo zylam hihi dzis chyba tez gril u znajomych ale nie wiem co z tego wyjdzie bo ma padac, jakos pochmurnie ale cieplo oby tylko nie padalo!!
sofi dobrze ze sie nie zalamujesz, szkoda ze nie ma 2 kreseczek ale nic straconego, walczymy dalej!!
co do modlitwy to mamy z mezem modlitwe na 9 dni do św. Dominika Savio, dała nam kolezanka bo byla u znajomego super ksiedza i mowila mu o nas i specjalnie dla nas dał tą modliwe + modlitwe jedna na kazdy dzien, on teraz pojechal do Watykanu i powiedzial ze specjalnie za nas bedzie sie modlil..nigdy w takie cos nie wierzyłam ale teraz chce w to wierzyć i wierze!!
ja pamietam jak moja siostra przyszla 16 lat temu do nas do domu do rodziców i przyniosla wywołane zdjecia i mowie mamie zobacz łukasz wywołał zdjecia..mama z tata i ja oglądalismy album a w polowie gdzies zdjecie usg..my wszyscy zostalismy w szoku..łzy szczescia sie polały bo to pierwsza wnuczka byla super pomysl tez :)
milego dnia kobitki :*

Zgłoś nadużycie #1682 2 maja 2016, 10:44

kamila19880 Fajna mama
ale cisza ;) wiem ze majówke macie ale ja niestety nie :) wiec mozecie sie troche odzywac :) tutaj jest czwartek wolny ale ja do roboty tez ide :) ale przynajmniej ze szkoly mam wolne :) a to moja "rybka" w domu ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #1683 2 maja 2016, 11:29

haha kamila super 'rybka' hihi ja mialam krolika rasa baranek zyl 6 lat a mial zyc 13 :( zdechl rok temu i narazie nie chce nic :D tescie maja psa yorka ale mieszanka z shitzu :) jest wielorodzinny hehe takze jak ich nie ma w domu to jest u mnie :) i tyle mi wystarczy :)

Zgłoś nadużycie #1684 2 maja 2016, 11:38

kamila19880 Fajna mama

Pelna.nadziei napisał(a)

haha kamila super 'rybka' hihi ja mialam krolika rasa baranek zyl 6 lat a mial zyc 13 :( zdechl rok temu i narazie nie chce nic :D tescie maja psa yorka ale mieszanka z shitzu :) jest wielorodzinny hehe takze jak ich nie ma w domu to jest u mnie :) i tyle mi wystarczy :)

ja bym chciala psa ale wlasniciel domu sie nie zgadza :(

Zgłoś nadużycie #1685 2 maja 2016, 12:52

pieski sa super ale trzeba im duzo czasu poswiecac zeby sluchaly itp :)

Zgłoś nadużycie #1686 2 maja 2016, 14:27

kate85 Supermama
Hej dziewczyny ja u rodziców na ranczo na wsi, tu czas się zatrzymał, trochę zasięg słaby ale łapie mi net, czasami będę zaglądać. Ładuje akumulatory :-) trzymam kciuki za testujace!

Zgłoś nadużycie #1687 2 maja 2016, 14:56

tandem Supermama
kate85 miłego ładowania akumulatorów!

Pelna.nadziei trzymam kciuki :) bardzo miły ten pomysł ze zdjęciami :) właśnie wczoraj układałam w nowych albumach nasze zdjęcia z... podróży poślubnej. Bo dopiero się zabrałam za wywoływanie i chcę to wszystko uporządkować. Więc akurat może i ja ten pomysł wykorzystam :)

kamila rybka bardzo przytulaśna, jest co głaskać :) ja miałam rybki w pokoju panieńskim, ale one właśnie mało przytulne są. W mieszkaniu nie chcemy mieć zwierzaków, dopiero jak wybudujemy dom :) bo często gdzieś wyjeżdżamy i byłby ciągle problem, nawet z takim maluchem

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #1688 2 maja 2016, 15:30

ErineList Świeżo upieczona

tandem napisał(a)

Owoce owocami, ale np. witamina D powstaje gdy przebywa się na słońcu i w naszym klimacie jest prawie niemożliwe wytworzyć jej tak dużą ilość, dlatego warto suplementować, szczególnie, że odpowiedzialna jest za wzrost fasolki.
Dobrej nocy!

Witamina D jest strasznie ważna. Zarówno dla mamy jak i dla dzieciątka. Moja siostra niedawno korzystała z suplementacji witaminą D a teraz daje swojemu brzdącowi Vitapil żeby i on przyswoił tego troszkę więcej

Zgłoś nadużycie #1689 2 maja 2016, 15:40

kate wypoczywaj i zbieraj sily :D
tandem jasne wykorzystaj ten pomysl :D ciekawy jest i naprawde zostana w szoku :) nie beda sie spodziewac :)

Zgłoś nadużycie #1690 2 maja 2016, 16:14

Mika29 Fajna mama
Byłyśmy z córką na mega długim spacerze i właśnie wróciłyśmy. Dotleniłyśmy się za wszystkie czasy. Teraz siedzimy i jemy lody. Pycha :-)
My mamy rybki narazie brakuje nam czasu na inne zwierzątka ale marzy nam się piesek.
Tylko nas często nie ma w domu i biedactwo ciągle sam by siedział.