Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #16631 9 grudnia 2016, 14:28

sarita Zaprawiona w bojach
Cześć!
Zagubiona, bardzo się cieszę z pozytywnego zakończenia sprawy :) Widać jaka szczęśliwa jesteś :)
Niebieska, rozumiem doskonale i pewnie na twoim miejscy też bym sięgnęła po antykoncepcję, żeby właśnie psychicznie odpocząć. Sama nie raz słyszałam "wyluzuj to zajdziesz", " nie myśl o tym" ale to nie takie proste :(
Taka pauza nie jest zła ;)
Taszka, przykro mi z powodu ujemnej bety :(
Ja idę w poniedziałek na betę, a we wtorek mam gina (chciałabym wiedzieć na czym stoję przed wizytą). A tu jeszcze wyniki M nie dotarły. Ponoć wczoraj wysłane... Mam nadzieję że w poniedziałek przyjdą.
Mała ala - córcia prześliczna :) Podkradam pomysł na bałwanka ze skarpetki - bo bardzo fajny :)

Ja nockę odespałam , dzisiaj kolejna. Jedynie co to na karate nie idę z młodym bo instruktor przesunął zajęcia na 18-tą a ja wtedy jestem w połowie drogi do pracy ;)

Zgłoś nadużycie #16632 9 grudnia 2016, 14:31

hehe, dzisiaj mam nockę z koleżanką która też się stara :) jakbyśmy teraz razem zaciążyły to byłoby super bo miały byśmy tylko kilka dni różnicy :)
Ale jakby zaciążyła przede mną to też bym się cieszyła, bo to młoda mężatka i dzieci jeszcze nie ma ;)

Zgłoś nadużycie #16633 9 grudnia 2016, 14:49

niebieska88 Fajna mama
Sarita pomylilo Ci sie to noe ja tylko Kamila

Zgłoś nadużycie #16634 9 grudnia 2016, 14:49

kamila19880 Fajna mama
Sarita hehe to sie pomyslilas chodziło o mnie nie o niebieska ona juz ciężarowa ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #16635 9 grudnia 2016, 15:00

hehe, sorki, to tak ponockowe zamulenie :)

Zgłoś nadużycie #16636 9 grudnia 2016, 16:48

duszka Fajna mama
Niebieska jak się czujesz ?

Zgłoś nadużycie #16637 9 grudnia 2016, 16:58

niebieska88 Fajna mama
duszka teraz lepiej, rano zmęczenie, potem było mi niedobrze, ale teraz jest ok, już niedługo do domu, dziękuję
a Ty? jak tam? jakoś mi wyleciało z głowy kiedy idziesz do lekarza

Zgłoś nadużycie #16638 9 grudnia 2016, 17:09

duszka Fajna mama
Za tydzień w piątek, mam na 15 . Wcześniej muszę zrobić badania i też trochę się boję bo ostatnio w moczu miałam bakterie ale lekarz powiedział że tak może być a ja nie do końca jestem pewna czy właśnie to jest normalne. Dlatego jak teraz by coś wyszło to pewnie zrobię posiew bo myślę że pasuje coś wziąć.

Zgłoś nadużycie #16639 9 grudnia 2016, 17:17

niebieska88 Fajna mama
ja się nie znam, ale wydaje mi się, że to nie takie normalne

Zgłoś nadużycie #16640 9 grudnia 2016, 17:19

duszka Fajna mama
Podobno w ciąży częściej dochodzi do takich zakażeń. Na szczęście nie miałam leukocytów , czy też białka w moczu , dlatego stwierdził że nie ma powodu do zmartwienia . Nie wiem sama , zobaczę co teraz będzie

Zgłoś nadużycie #16641 9 grudnia 2016, 17:46

tandem Supermama
duszka dziękuję, czuję się dobrze, choć dziś bolała mnie głowa. Ale od rana mąż przywitał mnie smsem, że w poniedziałek o 15:15 będziemy już widzieć serduszko i od razu poprawił mi humor, bo się tym martwiłam czy ze mną pojedzie. Duszka ja właśnie wczoraj robiłam posiew po antybiotyku i mam nadzieję, że będzie już ok. Od razu z betą pierwszą napro kazała mi zbadać tsh i mocz, jak wyszły bakterie to posiew... Więc gdybyś nadal coś miała, to duś o leki, zawsze będziesz spokojniejsza. Bo to przecież zależy jakie konkretnie bakterie, a to dopiero wychodzi w posiewie.

niebieska oj to współczuję... ale trzymam kciuki za sen od 21 w takim razie!

taszka zaciskam kciuki!

zagubiona no to świetnie, Nadii będzie o wiele łatwiej, że święta razem :) mój mąż póki co był ze mną na wszystkich wizytach u napro, razem też na becie itp :) póki udaje się to zgrać z jego grafikiem to korzystamy

sarita trzymam kciuki za betę i żeby wyniki dotarły na czas. Lekkiej nocki życzę!

mąż śmiga na stoku w Białce Tatrzańskiej, więc szczęśliwy :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #16642 9 grudnia 2016, 18:23

Taszka Gotowa na wszystko
Inseminacja kosztuje 200€. Napisalam pismo do kasy chorych, zeby pokryli koszty. Max 75% doplaca kasa, a reszta samemu. Dostalam odpowiedz, ze pokryja tylko 50% kosztow, czyli 100€ musze zaplacic. I tak uwazam, ze lepsze to niz nic 😉

Zgłoś nadużycie #16643 9 grudnia 2016, 19:02

niebieska88 Fajna mama
Taszka to fajnie, jasne że dobrze , że tyle Ci dali,ta 100 na drodze nie leży

Zjadłam resztę tych śledzi i żałuję, niedobrze mi po nich, chciałam nadrobic z Hania czas
Poza,tym dostala wierszyk do nauczenia, musimy do srody sie go podobno nauczyć

Zgłoś nadużycie #16644 9 grudnia 2016, 20:42

zagubiona Gotowa na wszystko
Tandem fajne że raze mozecie na wizyty jeździć.
Duszk jak dalej będziesz mieć bakterie lekarz na pewno zleci posiew i da antybiotyk.
Niebieska weekend odpoczywaj ile się da, nie wiem czy czasem jecie w restauracja ale jak tak to może odpuści sobie gotowanie obiadów i wyjdzicie gdzieś na misto na obiad.Omicie Cie gotowanie i zmywanie naczyń.
Taszka dobrze że masz dopłaty 50 % to bardzo dużo.
Mnie coś strasznie plecy bola pamiętam bóle przy Nadii ale chyba były dużo później przy końcówce jakiś.
Sarita po nocy nie dziwie sie że zakcona jesteś.Wyniki na pewno dojdą na czas.
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #16645 9 grudnia 2016, 20:54

niebieska88 Fajna mama
Zagubiona bardzo rzadko tak jadamy zawsze gotuje w domu kiedy jesteśmy, jesli gdzies idziemy to raczej na pizze

Zgłoś nadużycie #16646 9 grudnia 2016, 21:49

Katrina13 Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny, niestety nie nadrobię Was , przeczytałam tylko kilka ostatnich stron... ostatnio nie mam czasu, ale zawsze o Was pamiętam i za każdą 3mię kciuki.
Madziu nie martw się na zapas CC, pomyśl, że niedługo zobaczysz córcię! skup się narobieniu wyprawki itp. gotowa? bo jeśli nie to przecież teraz już ruszyły przeceny i można zrobić fajne zakupy przez internet w rozsądnych cenach:* nie wychodząc z domu:* A z Amelcią nic Ci nie ucieknie, będziecie mieć wspólny etap 3 dziewczyny razem!
Kamila przykro mi, że M się nie stara :( 3mię kciuki by się opamiętał!
Tandem fanie , że razem z M zobaczycie serduszko! Jutro postaram się wrzucić foto literek które uszyłam i wyprawki którą już skompletowałam:* Ja w pon. mam wizytę, ciekawi mnie waga Maluszka, to Wiercioch niesamowity jest.
Zagubiona bardzo si cieszę, że M jest obok Ciebie, obok Was:* Kochajcie się zawsze!
Niebieska jak przeczytałam o śledziach to pierwsze co pomyślałam, że będzie chłopak :D
Duszka co do baterii, to ja np. w moczu nie miałam , a posiew i tak miałam dodatni - także brałam globulki.

Zgłoś nadużycie #16647 9 grudnia 2016, 22:39

mala_ala Gotowa na wszystko
Katrina, o jaaa! U Ciebie już 30 tydzień, ale czas ucieka :-) pochwal się zdjęciem brzuszka :-)
Zagubiona, bardzo się cieszę ze jesteś szczęśliwa :-)

Niebieska, dużo sił życzę, odpocznij przez weekend, nie myśl o obiedzie zamów pizzę raz nic się nie stanie ;-)
Taszka, powodzenia :-) dobrze ze chociaż połowę pokryja :-) zawsze coś ;-)
Ja mam dola jakiegoś, chyba @ się zbliża.

Zgłoś nadużycie #16648 10 grudnia 2016, 6:32

duszka Fajna mama
Dzień dobry! Tradycyjnie witam się z rana :) Nie śpię już od 4:40...

Zgłoś nadużycie #16649 10 grudnia 2016, 7:11

kamila19880 Fajna mama
hejka, ja wczoraj zamias gadac z M bo juz nie raz to robilam i niedochodzilo to postanowilam napisac list zaja mi 4 kartki podaniowe dałam mu to i wyszłam z domu do sasiadki zeby se sa na spokojnie przeczytal no i niby zrozumiał niby sie dogadalismy ale co z tego wyjdzie zobaczymy
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #16650 10 grudnia 2016, 8:10

madzia90krk Fajna mama
Dziękuję za miłe słowa dziewczyny. Macie sporo racji . Tylko ja to sobie sama muszę jeszcze jakoś w głowie ułożyć. Czekam z niecierpliwością na poród i mam nadzieję ze trochę więcej będę mieć jednak sił i ze jakoś we trzy kobietki się dogadamy bez żadnych przykrości dla żadnej :) dwa tygodnie będziemy mieć tatusia do pomocy także może uda się Amelka przyzwyczaić do nowych zwyczajów.

Zagubiona tak są takie zajęcia. Amelka jeździła ze mną na muzyka dla smyka. Tańce itp ale teraz jej to ograniczylam bo jednak te dzieci chodzą tam zasmarkane w takim okresie a my mamy na początku stycznia szczepienie które chce przed porodem z nią zrobić a później noworodek w domu więc katar Nie wskazany. Od marca kwietnia myślałam puścić ja znowu będzie miała już dwa latka i wtedy może zostać tam bez opieki rodzica :)

Taszka przykro mi. Mam nadzieję że inseminacja da upragniony efekt.

Duszka pozostaje nam trzymać za siebie kciuki na drugiej cc. A przepraszam jeśli ominęła bo pewnie mowilas czemu miałaś i będziesz mieć cc? U mnie w pierwszej ciąży było duże rozejscie spojenie Plus ciśnienie wysokie pod koniec ciąży. Teraz dostałam niby wybór Ale lekarz raczej obstawal przy cc bo mała różnica czasu po za tym zooperuje mi jajnik. Najgorsze jednak jest to że u nas preferuje się przebicie pęcherza i czekanie na skurcze.. tego się bardzo boję.
Co za godzinę Na pobudke wow.

Katrina pochwał się brzuszkiem :*:*

Kamila dobry pomysł pomysł listem czasem ciężko ubrać w słowa tak jakby się to chciało a list daje tą możliwość przemyślenia . Trzymam kciuki by mąż zrozumiał.

My dziś przyjmujemy ostatnich mikolajowych gości dla amelki. Zaraz biorę się za tiramisu.