Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #16611 9 grudnia 2016, 9:06

niebieska88 Fajna mama
Kamila nie jestem psychoterapeuta, ale musicie szczerze ze sobą pogadać, może wypłakac sobie w rekaw, i może zdecydowac o tabletkacjr ale to razem i nie pod wpływem chwili tylko dobrze przemyslanej decyzji, ja wierzę ze te tabletki maja wplyw na organizm i nie sądzę ze Wam pomogą, ale ja sie zn ja ich nigdy nie uzywalam
Pogadajcie ale tak na prawdę, każdy dusi w sobie zale ze nie wychodzi i stad wasze problemy, tak mi sie wydaje, moze głupoty gadam

Zagubiona tak patrząc to niby nie jest zle, ale zmeczenie to masakra, zaprowadzilam mala do przedszkola wrocilam i leze bo sapie jak lokomotywa, a ide spac jak tylko mala zasnie, zlew caly w naczyniacj i mam w nosie to

Duszka boje się brac zwolnienie jeśli nie muszę, bo nie zrażać do siebie pracodawcy, ewentualnie wezmę sobie jakies 2 dni i bede lezec caly dzień i odpoczywać

Zgłoś nadużycie #16612 9 grudnia 2016, 9:06

duszka Fajna mama
Kamila ja czułam się tak jak Ty , dlatego bardzo dobrze Cię rozumiem. Bardzo chciałam być w ciąży, robiłam co mogłam , różne zabiegi , badania, potem ta dieta . Mąż chciał bardzo a różnie się zachowywał , sama wiesz jak się denerwowałam na niego. Wydaje mi się , że powinnaś z nim podgadać to podstawa , zobaczysz co Ci powie a ja wiem że będzie dobrze !!!!

Zgłoś nadużycie #16613 9 grudnia 2016, 9:09

duszka Fajna mama
Niebieska to weź chociaż kilka dni urlopu . Nie możesz tak się męczyć. Wydaje mi się że Twój pracodawca zrozumie Twoją sytuację , nie rób niczego ponad siły bo zrobisz źle tylko sobie . Ja tak zawsze patrzyłam na innych , czasami nie warto . Teraz musisz dbać o siebie :)

Zgłoś nadużycie #16614 9 grudnia 2016, 9:35

niebieska88 Fajna mama
Moj pracodawca nie wie nic o mojej sytacji

Zgłoś nadużycie #16615 9 grudnia 2016, 9:36

duszka Fajna mama
Niebieska myślę że powinnaś mu powiedzieć , jeśli źle się czujesz i chcesz odpocząć to nie ma czekać. Po wizycie może mu powiesz ?

Zgłoś nadużycie #16616 9 grudnia 2016, 10:00

Vam Fajna mama
Hej :-)

Diana jak tam? Ktory to tc?

Kamila tu tylko pomoze szczera rozmwa wg mnie. Kazdy powinien sie okreslic czego naprawde chce i jak to osiagnac.

Madzia nie martw sie na zapas. Jesli cc przebiega sprawnie to wazne tez jest nasze nastawienie. Bedzie dobrze :-) przeciez to tylko sposob zeby zobaczyc coreczke :-) zmeczenie dobrze rozumiem i wspolczuje. Ja dopiero w 16tc a juz nie mam sil. Rzadko wychodze z synem na spacer bo brzuch sie spina i naprawde sil nie mam lazic. Pogodzilam sie z tym jednak tlumacze synkowi i wymyslam mu zabawy w domu. Przezyje :-)

Zgłoś nadużycie #16617 9 grudnia 2016, 11:00

niebieska88 Fajna mama
No dzisiaj to mam taka gule w gardle, M chcial zebym powiedziala po 10'tygodniu chociaż

Zgłoś nadużycie #16618 9 grudnia 2016, 11:38

zagubiona Gotowa na wszystko
Kamila szczera rozmowa to podstawa, dobry punkt wyjscia, pisalas ze m robil juz badanie nasienia ale moze powtorzylby tym bardziej ze jakbyscie poszli do klinki przydadza sie.Trzymam kciuki to abyscie sie dogadali.
Niebieska jak bedzie serduszko to moglabys juz powiedziec w pracy.
Taszka czekam na wynik bety :)
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #16619 9 grudnia 2016, 11:43

kamila19880 Fajna mama
Robił ale powtarzać nie zamieza bo przecież zdrowy jest. On uwarzą ze jedno na całe życie sie robi, ale to ze po jajach dostaje na meczach to tez nie ma wpływu brak witamin tez nie ma, nadwaga tez nie ma wpływu cholesterol 320 tez nie ma on zdrowy przecież.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #16620 9 grudnia 2016, 11:43

Madzia a moze poszukaj dla Ameli jakis zajec popoludniowych np taniec czy gimnastka, wiem ze sa takie dla maluszkow, Ty bys odpoczela a ona by wyszalala sie.

Zgłoś nadużycie #16621 9 grudnia 2016, 11:47

niebieska88 Fajna mama
Kamila wszystko może mieć wpływ, ale nie musi, ale znowu badania trzeba robić, żeby wiedzieć na czym się stoi

Zagubiona wiem, taki miałam plan, a M mówi, żeby czekać jak najdłużej
Zjadłam banana, troszkę mi lepiej, dzisiaj mam koreczki śledziowe na obiad, ale nie wiem czy to dobry pomysł

Zgłoś nadużycie #16622 9 grudnia 2016, 12:13

Taszka Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny.

Niestety nic z tego. Nie udalo sie :( Trzeba realizowac plan B - inseminacja.

Zgłoś nadużycie #16623 9 grudnia 2016, 12:30

kamila19880 Fajna mama
Przykro mo taszka ;( trzymam kciuki za inseminacje ;) to w tym cyklu?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #16624 9 grudnia 2016, 12:39

duszka Fajna mama
Taszka powodzenia ;)

Zgłoś nadużycie #16625 9 grudnia 2016, 12:49

Vam Fajna mama
Niebieska w sumie to od Ciebie zalezy jak sie czujesz. Ja bym powiedziala po wizycie i jak sie zle czujesz to wziela kilka dni wolnego. Nikt nie moze Ci nic kazac wg mnie.

Taszka trzymam kciuki!

Kamila hm my wiemy Ty wiesz ale musisz wytlumaczyc m ze trzeba sie badac i zmienic tryb zycia bo inaczej z poczeciem moze byc ciezko a chyba na tym mu zalezy.

Zgłoś nadużycie #16626 9 grudnia 2016, 12:51

tandem Supermama
Dzień dobry :)
życzę lepszego dnia wszystkim!

zagubiona dziękuję, mam taką nadzieję. Jedziemy razem, choć nie obyło się bez problemów organizacyjnych, ale to już pewne.
Jak, święta jednak będą u was wspólne, prawda? :) to wspaniale. I wizyta poświąteczna też :)

mika dziękuję, nie możemy się już doczekać. Niesamowite, jak ten czas u Ciebie leci, u mnie powolutku :)

kamila przykro mi, że tak nie możecie się porozumieć. Nic dziwnego, że się odechciewa, gdy wszystko się układa tylko pod owu... Musisz spróbować odkryć przyjemność na nowo, choć to na pewno trudne.
Na pewno musicie rozmawiać. Ja tabletek w ogóle nie popieram i tak jak piszą dziewczyny, to tylko jak zasłona dymna by ukryć faktyczny problem... No i nie martw się, będziesz młodą mamą, macierzyństwo doda Ci skrzydeł :)
Odnajdziesz w sobie nowe siły, wierzę w to! a męża musisz wysłać do jakiegoś lekarza, który mu w twarz powie, że jego zdrowie ma wpływ i to ogromny!

niebieska zdrzemnij się w ciągu dnia :)

madzia nie mów tak, każde problemy są ważne. Nie dziwię się, że tak przeżyłaś to cc, jeszcze to co piszesz o lampie... no faktycznie, masakra! Tego się nie da zmienić, gdy cc jest konieczne, to tak musi być. Amelce oddałaś przecież całe serce, ona to czuje, że jest kochana i mama jest jej
najbliższa. Widać to po jej dojrzałej reakcji, że sama się troszczy o siostrzyczkę. Rozumiem, że chciałabyś móc dać jej więcej, ale pomyśl, że ma kochającą się rodzinę, będzie starszą siostrą, to są bezcenne wartości :) Uśmiechaj się do niej i pamiętaj, żeby nawet przy noworodku mieć chwilkę tylko dla niej.
Będzie pięknie :)

vam no jasne, że synek przeżyje :) a kreatywna mama to też super sprawa :)

taszka przykro mi...

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #16627 9 grudnia 2016, 12:56

duszka Fajna mama
Tandem a Ty jak się dziś czujesz ?

Zgłoś nadużycie #16628 9 grudnia 2016, 13:37

niebieska88 Fajna mama
Taszka przykro mi że się nie udało

Tandem chętnie bym się zdrzemnela ale do 18'jestem w pracy, ale po 21 juz bede w lozku

Zgłoś nadużycie #16629 9 grudnia 2016, 13:39

Taszka Gotowa na wszystko
Na swieta jedziemy do Polski. Jezeli owulacja bedzie przed swietami, to w tym cyklu inseminacja, jezeli pozniej to trzeba poczekac do stycznia. Narazie czekam na @

Zgłoś nadużycie #16630 9 grudnia 2016, 13:40

Taszka przykro mi a bedziesz miala z ubezpieczenia? 
Kamila trzymam kciuki za rozmowe z m , zeby zrozumial Ciebie, przebadal sie i zaczal dbac o siebie.
Tandem fajne ze razem idziecie, moj m byl ze mna pod koniec na ostatniej wizycie i jakos chyba w 8 miesiacu tez :) .Teraz moze tez sie uda zebysmy razem piszli choc te dwa razy.
Swieta oczywiście razem spedzamy :)
Niebieska niech Ci godziny szybko leca.