Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #16591 8 grudnia 2016, 23:22

zagubiona Gotowa na wszystko
Tandem serduszko na pewno będzie. Odpoczywaj na wizytę idziesz z m czy sama?
Diana a w którym tyg ciąży jesteś? Może zadzwoń do gina , umów się na wizytę albo na sorze szukaj pomocy. Trzymam kciuki ze to nie było nic groźnego.
Niebieska jutro będzie nowy, lepszy dzień.
Taszka zaciskam kciuki, czekam na wynik bety.
Mój mężuś śpi obok i czuje się bardzo szczęśliwa :)
Dobranoc
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #16592 9 grudnia 2016, 6:31

duszka Fajna mama
Dzień dobry kochane! Miłego dnia dla wszystkich ♡
Zagubiona bardzo się cieszę że masz tak blisko meza. Życzę Wam wszystkiego najlepszego oby się Wam ułożyło ; )

Zgłoś nadużycie #16593 9 grudnia 2016, 6:35

Mika29 Fajna mama
Dzień dobry.

Tandem poniedziałek blisko trzymam kciuki za wizytę.
Ja na następną idę 29.12, jejku to już będzie połowa ciąży :-)
Mój M już mi powiedział, że w styczniu wyjeżdża na 2 tygodnie chyba tylko na weekend przyjadą 😢

Zagubiona super, że masz już męża obok siebie. Wyobrażam sobie jaka jesteś szczęśliwa :-)

Miłego dnia.

Zgłoś nadużycie #16594 9 grudnia 2016, 7:18

duszka Fajna mama
Mika jak ten czas szybko leci ;) te dwa tygodnie też szybko miną

Zgłoś nadużycie #16595 9 grudnia 2016, 7:27

kamila19880 Fajna mama
moj nie chce sie zgodzic zebym brala tabletki , nie rozumiem go bo i tak nie ma seexu a moze z tabletkami by wrociło to co bylo kiedys, zagadalam do niego chyba w niedziele ze moze bysmy wkoncu a on ze zmeczony ze jutro i tak juz tydzien czasu te jutro trwa , ja nie wiem czy on czeka na niepokalane poczecie albo uważa ze wiatropylna jestem, ja juz nie chcem sie starac chcem znow zaczac zyc jak kiedys, mialam plan urodzic do 30 pierwsze zostały 2 miesiace do tego zebym mogla przed urodzinami, nie chcem rodzic po 30 pierwszego nie zamiezam z laska prowadzic dziecka do szkoly, czy 18 po 60 wiec nie wiem czy bede sie straała nie wiem czy wogole chchem jeszcze tego dziecka, ktos widocznie ma inny plan dla mnie
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #16596 9 grudnia 2016, 7:39

Kamila a powiedzial czemu nie chce albys brala anty?, chwilowa przwrwa byla by dobra Was.Trzymam kciuki abys doszla do porozumienia z m.
Mika ja mam wizyte 28.12 :) .Strasznie szybko czas leci :)
Dzieki dziewczyny, nsjtrudniejsze roxmowy za nami wiec musi byc dobrze.
Milego dnia.

Zgłoś nadużycie #16597 9 grudnia 2016, 7:49

niebieska88 Fajna mama
Kamila usiadzcie i porozmawiajcie szczerze, bo urosnie z tego taki problem ze nie bedziecie mogli sobie poradzic, chociaz od razu tabletki to radykalny pomysl, ale powinna byc zgoda z obu stron

Zagubiona strasznie się cieszę, mówiłam ze sie pogodzicie o teraz bedzie coraz lepiej

wstałam dzisiaj zmęczona, jeszcze bym spala do 10 a nie moge, dziękuję za ciepłe słowa, musi być dobrze i będzie co ma być

Miłego dnia dziewczynki

Zgłoś nadużycie #16598 9 grudnia 2016, 7:55

kamila19880 Fajna mama
Niebieska nie biorąc tabletek nie bedzie żadnej przerwy w staraniu bo zawsze bedzie ta nadzieja, czy nawę jakikolwiek śluz poczuje bede chciała isc i to wykorzystać, a wkoncu tak czy siak wg mnie albo tabletki albo zero sexu chociaż i tak praktycznie go nie ma. A bez tego ciąży nie bedzie dalej będziemy sie męczyć i po co mi to starania nie tak miały wyglądać, żeby sie zmuszać do sexu w okolicy owulacji a cała reszta cyklu bez sexu bo nikt nie ma ochoty juz na zawołanie i "Przymusl" widze po moim ze tez ma juz gdzies uprawianie. Myslalam ze biorąc tabletki moze wróci ochota na igraszki, bo juz myśle ze jestem aseksualna ale kiedyś lubiłam sex teraz nienawidzę bo niej wat fajnie
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #16599 9 grudnia 2016, 8:02

niebieska88 Fajna mama
Kamila tabletki to tabletki ale oczywiście wasza decyzja, jeśli tak ma być

Chociaż wg problem jest miedzy wami, i wtedy seks sie poprawi, unikacie tematu który Was gryzie i zrzera od środka, nie wy pierwsi, pary które majae problem jak wy często mają problemy potem w związku, musicie się za to zabrać

Zgłoś nadużycie #16600 9 grudnia 2016, 8:05

kamila19880 Fajna mama
No to wg cb co powinnismy zrobic?

Zgłoś nadużycie #16601 9 grudnia 2016, 8:18

madzia90krk Fajna mama
Hej dziewczyny. :*

Niebieska jak się czujesz ? Oprócz tego że śpiąca :) mam nadzieję ze już lepiej i ze masz w sobie pozytywną energię !

Kamila ja uważam podobnie jak niebieska ze tabletki anty nie zadzialaja jak magiczny środek na poprawę relacji w łóżku.. byłoby tak gdyby faktycznie któreś z Was nie chciało i dziecka i seks kojarzył się tylko z tym.. a przecież chcecie oboje. Teraz Ci się wydaje ze nie bo długo to trwa jesteś tym zmęczona widząc że innym do udaje dobija Cię to i zniechęca. Przynajmniej ja tak to odbieram i ja pewnie na twoim miejscu tak bym się czuła. Ale nawet jeśli zostaniesz mama po 30 nie będziesz dziecka z łaską prowadząc ! Zauważ że teraz częściej kobiety w tym wieku decydują się dopiero na dziecko pierw kariera mieszkanie nie raz wyszalec się potrzebują i dopiero myślą i działają w kierunku macierzyństwa.

Tandem psychicznie czuję się źle bo jakoś ostatnio z powodu braku sił zaniedbuje i siebie i córkę. Mam wrażenie że nie nadążam za nia nie mam siły tyle tańczyć biegać mimo iż bym chciała a ona jest rozczarowana jest zbyt mała by to w stu procentach zrozumieć i tak jest tolerancyjna jak na swój wiek i często mówi " mamusiu Zuzia placze odpocznij ". Mam wrażenie ze coś mi ucieknie. A przecież jak będzie noworodek to też za wiele się nie zmieni. A przez spojenie już nawet na spacer z nią nie wyjdę bo ciężko mi chodzić a nie dostałam skierowania na pas. Wiem ze to takie moje rozterki bo każda tak ma i tak musi być ale jakoś słabo się w tym odnajduje.
Drugie bardzo boję się cc. Miałam jedno i jak nic mnie fizycznie nie bolało naprawdę zniosła ból po idealnie szybko chodziłam itp to psychicznie było słabo i boję się mega.
Już od momentu wklowania się w kręgosłup było tak źle. Te kobiety lekarz gadamy i dupir marynie ja lezalam i w lampie widziałam swoje flaki. Wiecie każda mama nastawia się czeka się na przygotowanie dziecka to ma być taka piękna chwila.. a K byłam przerażona tym co widzę zaczęło mi ciśnienie spadać wyciągnęli Amelka a ja nie pamietalam nawet ile waży ile mierzy czy miała włosy. A przecież tak ja kochałam tak czekałam na ta chwilę . Strasznie to przeżyłam. Jak mnie zawiedli na sale po i ja przywieźli trzeslam się strasznie musieli mi pomóc ja trzymać żebym jej krzywdy nie zrobiła słyszałam głupie komentarze całą noc przeplajalam. Ale rano dało mi to sił ze już po 6 H sama po nią poszłam i byłyśmy razem do teraz. Tylko tych chwil z narodzin nie cofnie
Boję się powtórki z rozrywki.
Tak o moje problemy :( może blache w porównaniu z niektórymi tu

Zgłoś nadużycie #16602 9 grudnia 2016, 8:24

kamila19880 Fajna mama
Nie z łaska tylko z laska jak stara babcia chodzi o kuli ;) brzmi podobne ;) mogłam sprecyzować

Zgłoś nadużycie #16603 9 grudnia 2016, 8:28

duszka Fajna mama
Kamila wszystko się ułoży . Modlę się za Ciebie ♡

Madzia wiem co czujesz bo i mnie czeka druga cc ale damy radę !

Niebieska jak pójdziesz do lekarza to poproś o zwolnienie . Należy Ci się , jak się lepiej poczujesz możesz wrócić do pracy .

Zgłoś nadużycie #16604 9 grudnia 2016, 8:29

madzia90krk Fajna mama
Ja też miałam na myśli łaskaw ttylko słownik mi poprawia w tel błędy przeprszam

Zgłoś nadużycie #16605 9 grudnia 2016, 8:30

madzia90krk Fajna mama
Laske *

Zgłoś nadużycie #16606 9 grudnia 2016, 8:41

kamila19880 Fajna mama
Wiecie ja juz naprawde mam dość, moj zagada o klinice ale w tym kierunku nic nie robi to jest jego puste gadanie, tematu nie podejmujemy o naszym związku o staraniach to jest temat tabu nawet widze ze mu nie zależy albo sprawia tylko takie wrażenie nic nie robi w tym kierunku żeby sie polepszyło nie staje na rzęsach aby cos w tym kierunku było prosiłam noe raz żeby schudł wiecej owoców jadł witaminy ale on nawet tego nie potrafi gdyby mu zależało to by wszystko robił żeby polepszyć, a ja nie mam chceci i motywacji za nas dwoje żeby robic;( nawet mam gdzies juz ta dietę bo ja sie staram wszystko a on nic i czeka aż dziecko bocian przyniesie, bo rok temu mial badana spermę i wg niego jest ok tyle ze co 3 mies sperma sie zmienia i on tego noe rozumie nie dba wogole naprawde mam dość,

Zgłoś nadużycie #16607 9 grudnia 2016, 8:47

kamila19880 Fajna mama
Juz nie mówiąc o tym ze sama po sobie widze jak sie zapuscilam przez starania przytyłam nie mam ochoty ćwiczyć siedzę tylko na kanapie i wpieprzam czekoladę, tak jak on od hiszpani przytyłam 5 kg spowrotem i nawet nie mam siły ość na siłownie juz w ciagu 2 tyg byłam w tamtym raz tylko a w tym tygodniu wogole

Zgłoś nadużycie #16608 9 grudnia 2016, 8:48

kamila19880 Fajna mama
I to przez Noego bo jak on siedzi na kanapie i je czipsy i czekoladę to dlaczego ja mam sie starać żeby schudnąć i byc zdrowa jak on ma wyjeba.... on mnie ciągnie ze sobą na dno,

Zgłoś nadużycie #16609 9 grudnia 2016, 8:49

Ja jednak mysle ze Kamila slusznie robi decydujac sie na tabletki bo to chodzi o to zeby nie myslec ani przez chwile w ktorym dc sie jest ze moze akurat to ten i czekac i starac sie w owo i potem czekac na test a potem najczęściej rozczarowanie i straszny psychicxny dol.Pisze to bo ja tez starajsc sie o 1 robilam przeryw ale my wtedy uzywslismy prezerwatywy. Dobrze by bylo zebys dogadala sie z m. A mysleliscie o poradni małżeńskiej, moze ktos z boku obiektywnie ocenisjac sytuscje pomogl by Wam.
Madzia nie martw sie na zapas Tewoje zmeczenie jest zrozumiale i tak szybko zaczelas sobie radzic sama.A widzisz Amelia mala jest a duzo juz rozumie :) Bedziesz miec pomocnice :)
Niebieska pierwszy trymesty daje Ci sie we znaki :( , do ktorej pracujesz?

Zgłoś nadużycie #16610 9 grudnia 2016, 9:05

kamila19880 Fajna mama
Dokładnie o to chodzi zagubiona, u nas prezerwatywy odpadają bo nigdy nie używaliśmy wiec wychodzą tabletki i wlasnie mam w domu jeszcze dwa opakowania zostały mi, pogadam z moim m dzis jeszcze wytłumaczę powiem ze ma czas sie zastanowić czego on chce tak naprawde zacząć ma dbać o siebie i pokazać ze chce tego, ze musimy od początku budować życie erotyczne bo jeżeli tak to dalej bedzie wyglądało i jakimś cudem zajdę w ciaze to sex całkowicie skór skończy bo jest tylko dla zapłodnienia