Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #16551 8 grudnia 2016, 12:00

kamila19880 Fajna mama
Wiem duszka ale tu zabardzo noe dają antybiotyków na zatoki nigdy nie dostałam tylko sprey do nosa i tabletki przeciwbólowe, moja koleżanka jak chorowała tez jej lekarz nie dał ;/ a chodziłyśmy do dwóch różnych
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #16552 8 grudnia 2016, 12:02

zagubiona Gotowa na wszystko
Duszka do ktordj chodzilas na pewno pomoze a ile masz ponad norme? Nie martw sie choc wiem ze latwo piwiedzic.Jestes dalej na diecie?
Kamila bardzo wspolczuje , dla mnie bol glowy to najgorszy bol.Co z praca musisx isc czy mozesz odpoczac w domu? Nie wiem jak tam u Ciebie ze sluzba zdrowia ale chyba nie bardzo Ci pomagaja, moze jak bedziesz na swieta w polsce idz tu do lekarza moze cos pomoga.
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #16553 8 grudnia 2016, 12:24

Dzis cyba Taszka ma wizyte z kilince.Tak cos kojarze.
Rozmawialam z mojm m i dzis ma wrocic do domu :)

Zgłoś nadużycie #16554 8 grudnia 2016, 12:31

mala_ala Gotowa na wszystko
Zagubiona bardzo sie cieszę ze Twoj M wraca do domu. :-) wszystko idzie w dobrym kierunku :-) jesteś na pewno szczęśliwa :-)

Kamila, dużo zdrówka dla Ciebie :-)

Zgłoś nadużycie #16555 8 grudnia 2016, 12:34

kamila19880 Fajna mama
Zagubiona jak bede w pl to napewno zajdę ;) jestem niestety w pracy śle jeszcze tylko 30 min ;) zagubiona super wiadomość bardzo sie cieszę :) :) :) :) zdaj relacje
Podjęłam decyzje dziewczyny tylko jak dostanę @ zaczynam łykać anty mam jeszcze 2 opakowania wiec do gina nie musze isc, musze sie całkowicie odciąć od tych starań bo psychiczna jestem, siedzę w robocie i czytam artykuł powody dla których nie chce mieć dziecka i próbuje Se je wmówić. Dlatego bede brała żeby nie mieć jakiejkolwiek nadzieje co miesiac . Tymbardziej ze moj m ma w dup... i sie nie wywiązuje
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #16556 8 grudnia 2016, 12:45

niebieska88 Fajna mama
sarita co do plamienia to tak nie całkiem , w pierwszej ciąży miałam poronienie chybione, zanim zaczęłam plamić jakieś 2 tygodnie chodziłam nie wiedząc, że dziecko już nie żyje
pocieszam się, że mi jest lekko nie dobrze,ale może też z nerwów

zagubiona super wiadomości, wiedziałam, ze się pogodzicie :-)

taszka miała być dzisiaj w klinice

Zgłoś nadużycie #16557 8 grudnia 2016, 12:58

Kamila oby w Polsce przepisali Ci konkretny lek i pomoglo.
Rozumiem Twoja decyzje o tabletkach anty., czasem trzeba calkowice odpoczac i odciac sie od staran.U mnie przy staraniach o 1 dziecko tez tak bylo ze przewy dwa razy robilam.Oczwyiscie zycze Ci aby @ nie przyszla wcale :) .Co do Twojego m to faceci to chyba innaczej przezywaja duzo ukrywaja nie okazuja ze im na czyms zalezy.A moge zapytac z czego sie nie wywiazuje?
Niebieska tez cos mi swita ze Taszka dzis ma klinike.
Dzieki dziewczyny strasznie sie ciesze ze m wraca :)
Jade po Nadie i na zakupy takze napisze wieczorkiem.

Zgłoś nadużycie #16558 8 grudnia 2016, 13:04

duszka Fajna mama
Zagubiona nie mam ponad normę . Mam 2 a miesiąc temu mialam 1,18 . To 2 nie jest dużo ale mogłoby być niej trochę

Zgłoś nadużycie #16559 8 grudnia 2016, 13:10

kamila19880 Fajna mama
Zagubiona jak mam owulacje, ewentualnie przepuszczam ze mam bo juz nie sprawdzam, to on szuka pretekstu żeby sie pokłócić o jakaś poerdole jak ostatnio jak było juz minęło 2 tyg a my w całe nie kochamy sie i szczerze mi sie nie chce a on tez jakoś nie zagaduje i znając życie tak bedzie do następnego cyklu i jak bede podejrzewała owulacje to wtedy z 2 razy zrobimy ( jeżeli nie znajdzie powodu zey sie pokłócić i pózniej znowu do owulacji nic. Tak juz wyglada u nas po powrocie z hiszpani. W tym cyklu nie ma szans na cokolwiek mam nadzieje ze do tygodnia dostane

Zgłoś nadużycie #16560 8 grudnia 2016, 13:14

madzia90krk Fajna mama
Hej dziewczyny
Długo mnie tu nie było ale miałam swoje zawirowania i jakoś czasu by napisać nie było.Ale czytałam was. Oglądałam też wasze piękne wypieki i cudowne brzuszki ciężarówek ! Duszka twoj też uroczy zupełnie nie rozumiem czemu się wstydzilas pokazać .
Cieszę się ze u ciężarnych wszystko dobrze
A za starajace się trzymam cały czas kciuki.
Tandem cou Ciebie ? Dobrze panietam ze jutro wizyta ?
Kamila zdrówka !
Zagubiona cieszę się ze z mężem wychodzicie powolutku na prostą ! Bardzo wam kibicuje ! I mam nadzieję ze zawodowo też później się tak podkłada żeby było ok.
Niebieska trzymam kciuki by wszystko było ok !
Przepraszam Ze tak pobieżnie mam nadzieję ze wieczorem uda mi się was bardziej nadrobić bardzo bym chciała ale podupaadlam troszkę i psychicznie i fizycznie i ciężko mi się zmobilizować do czego kolwiek.
Amelka też przeziebieniona biegam tylko z chusteczkami za nia. Taki ma katar. Noce ciężkie bo jej to spływa. Mnie zgaga chce zabić. I tak nam mijają dnie.
Mloda ułożona posladkowo głową pod moja przepona ledwo oddycham a nóżki na torbieli i spojeniu i ledwo chodzę. Oj daje mi się ta końcówka ciąży we znaki. A brzuch mam jak balon. Zresztą dam wam fotkę.
No to ponarzekalam.

Zgłoś nadużycie #16561 8 grudnia 2016, 13:18

kamila19880 Fajna mama
Lol Madzia ale brzuchol ;) ty to chyba byłaś pierwsza ciężarówka na forum u nas nie? Kiedy to zleciało juz na wylocie jestes

Zgłoś nadużycie #16562 8 grudnia 2016, 13:21

madzia90krk Fajna mama
No brzuchol jest wielki niech duszka zobaczy hehehe tego się można wstydzić jej
Tak kamila miałam ta przyjemność pierwszej ujzec dwie kreski :) zaraz za mną jest drobinka katrina także pewnie jak ona pokaż brzuszek to ja wpadnę w kompleksy hehe

Zgłoś nadużycie #16563 8 grudnia 2016, 13:22

madzia90krk Fajna mama
Z Amelka miałam taki brzuch jak szłam do porodu.. a teraz to nie wiem czy nie pekne. ..
Cesarska najprawdopodobniej 26 styczeń więc jest spora szansa że się w drzwiach nie zmieszcze

Zgłoś nadużycie #16564 8 grudnia 2016, 13:58

Vam Fajna mama
Madzia ale fajny brzuch! Koncowka ciazy jest meczaca juz by sie czlowiek chcial rozpakowac ale naprawde szybko zleci :-)

Zagubiona super! Powodzenia zycze mam nadzirje ze ulozycie sobie na nowo zycie z m. Corka pewnie sie cieszy bardzo :-)

Kamila o matko ja pamoetam ze kiedys mialam antybiotyk na zatoki jak juz nic nie pomoglo. Oby szybko Ci przeszlo! I spokojnej przerwy moze m tez potrzebna.

Zgłoś nadużycie #16565 8 grudnia 2016, 14:52

agolmena Początkująca
Może coś wspólnego do domu? Zobacz sobie w klubie zakupowym Limango może coś Cię zainspiruje? Według mnie dobre pomysł to jakiś fajny pled aalbo zestaw sztućców. A jesli chodzi o prezenty indywiduwalne, to coś takiego kupuje się na urodziny i imieniny, dlatego na Święta można pokusić się na wspólny prezydent.

Zgłoś nadużycie #16566 8 grudnia 2016, 16:32

mala_ala Gotowa na wszystko
Madzia ciesze sie ze się w końcu odezwałaś :-) ale tygodnie uciekają juz nie dlugo zostaniemy ciaciami :-) piekny brzusio :-) duzo zdrowka dla Amelki :-)

A my dzis odrobilysmy lekcję i zrobiliśmy z córka bałwanka ze skarpetki :-)

Zgłoś nadużycie #16567 8 grudnia 2016, 16:39

madzia90krk Fajna mama
Mała Ala dziękuję :* miło mi słyszeć takie słowa ze się tu i mnie martwilyscie :*:* cyber ciocie :)

Córka śliczna do schrupania !! Bałwanek pomysłowy !

Zgłoś nadużycie #16568 8 grudnia 2016, 16:54

atomcia Fajna mama
Kamilka ale Cię męczy... Zdrówka!
Zagubiona - cudownie, że m wraca ☺
Niebieska - nie martw sie, wszystko jest ok na pewno.
Madzia śliczny brzuszek ☺
Ulek kochana, dziękuję, że pytasz. Czuję się w miarę dobrze, choć ta senność chce mnie wykończyć - masakra jakas... Właśnie się obudzilam :-P

Zgłoś nadużycie #16569 8 grudnia 2016, 17:26

Mika29 Fajna mama
Hej :-)

Duszka zeczywiscie Tsh może być trochę mniejsze ale ważne że jest w normie.

Niebieska spokojnie napewno jest wszystko dobrze. Jeśli będziesz spokojniejsza idź wcześniej do lekarza.

Zagubiona bardzo się cieszę Twoim szczęściem.

Madzia super brzuszek.

Kamila zdrowia życzę.

Ja jestem po wizycie dzisiaj. Dzidzia rośnie idealnie i waży ok 200 g. Od początku ciąży przytyłam narazie 1,5 kg :-)

Zgłoś nadużycie #16570 8 grudnia 2016, 17:58

Kamila przykro mi ze taka sytuacja z m i nie czujesz wsparcia w nim.Milosc kazdy kryzys przezwyciezy , ja przynajmniej w to wierze.
Atomcia takie uroki pierwszego trymestru, spalo by sie 24h.
Mama ale fajny balwanek , corka sliczna.
Mika super ze wszystko w porzadku, a plec znasz?
Madzia duzo zdrowia dla Ameli, wspolczuje bolow zwiazanych z ulozeniem dziecka.Brzuszek pokazny :) ale ladnie wygladasz, wiec sie nie przejmuj, pewnie wszystkie dodatkowe kg ida w brzuszek ;)
Dzieki dziewczyny jeszcze :) Moj m powinien za ok 30 min byc w domu :)