Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #15931 27 listopada 2016, 21:55

atomcia Fajna mama
Duszka trzymam kciuki za badania :-* Ale wrócisz szczęśliwa, że wszystko ok. Jestem tego pewna :-) Niemniej rozumiem, że strach zawsze jest.
Niebieska dasz radę. Wszystkie damy radę. Ja mam momenty, że naprawdę bardzo się obawiam, bo Jedrus w sumie jest jeszcze malutki...
Tandem no no no jaka wzorowa beta ☺ Ciekawa jestem reakcji rodziców na wieść, że zostaną dziadkami ☺

Zgłoś nadużycie #15932 28 listopada 2016, 6:26

niebieska88 Fajna mama
Dzień dobry
Zbieram sie do pracy, niech ktoś idzie za mnie :-(

Zgłoś nadużycie #15933 28 listopada 2016, 6:59

duszka Fajna mama
Dzień dobry !

Niebieska miłego dnia w pracy

Zgłoś nadużycie #15934 28 listopada 2016, 8:02

tandem Supermama
Dzień dobry!

dziękuję wszystkim za gratulacje i dobre słowo!

duszka lekkiej drogi i pięknych wyników, koniecznie daj szybciutko znać! gratuluję drugiego trymestru, ja już nie mogę się doczekać (ale oswoiłam się, że teraz czas płynie baaardzo powoli)

taszka super, że parapetówka udana, szybko Wam poszło. Postanowienia bardzo dobre, szczególnie męża, choć nie wiem, które jest dla Was trudniejsze.

nyna przykro mi i zaciskam kciuki

niebieska nie stresuj się na zapas, będzie dobrze. Ja opiekowałam się dziećmi w rodzince z siódemką i całkiem spoko było :)

A więc czas na relację z wczorajszej niespodzianki. Bardzo trudno było nam ściągnąć wszystkich, szczególnie brata męża, który był u dziewczyny, ale przyjechał na hasło, że teść ma do nich interes :) wstawiliśmy herbatę, Wszyscy rozsiedli się w salonie, myśląc, że tematem spotkania jest wigilia. Wzięłam do ręki prezenty i mąż powiedział, że chcielibyśmy podziękować rodzicom za wszystko, bo właśnie rok mija od czasu gdy mieszkamy w naszym mieszkanku itp., itd. Rozdałam, oni zaskoczeni, że nieprzygotowani etc. Ale rozpakowują, zerkają na okładkę i na nas, a mąż odpowiada, że tak, że chcieliśmy się z nimi podzielić dobrymi nowinami... Głos się łamał, łzy w oczach, w ogóle wcześniej to ręce mi się trzęsły z przejęcia. Mamy od razu wstały mnie przytulać i wszyscy generalnie ruszyli z miejsca, tulili. Największe wrażenie zrobiła na nas w sumie reakcja taty, który był totalnie poruszony, niedowierzający, ze łzami w oczach. To były piękne chwile. Jak się otrząsnęli, to usiedli i zaczęli pytać. Opowiadałam jak kombinowałam, żeby się nie domyślili, że jestem już w domu. Pokazywałam zdjęcie testów i betę. Mama mówiła o swoim przeczuciu. Siostra przepraszała, że w piątek mi tak mało pomagała. Opowiadaliśmy o pracy, diecie itp. W końcu rodzice moi pojechali do domu (akurat w tym śniegu i gołoledzi), my z mamą i bratową jeszcze na schodach usiadłyśmy na chwilkę pogadać. Potem i my ruszyliśmy do domu, byłam na linii telefoniczniej z moją mamą. No i po drodze mężowi udało się w końcu dodzwonić do jego siostry, która przez różnicę czasu miała już poniedziałek rano i chociaż ją zbudziliśmy, to bardzo się cieszyła z wiadomości. Siostry już planują baby shower :) no to tyle. Zobaczymy jak dalej będzie :)

dobrego dnia!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #15935 28 listopada 2016, 8:18

duszka Fajna mama
Tandem cieszę się że udała się niespodzianka.

Zbieramy się , wyjeżdżamy o 9 . Dam znać jak będę po . Mam nadzieję że wszystko będzie ok i spokojnie objedziemy .

Miłego dnia

Zgłoś nadużycie #15936 28 listopada 2016, 8:18

kamila19880 Fajna mama
super tandem, a gdzie sis mieszka ta z roznica czasu
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #15937 28 listopada 2016, 8:20

tandem Supermama
duszka bezpiecznej drogi i czekamy na wieści!

kamila ona mieszka w Australii :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #15938 28 listopada 2016, 8:21

Vam Fajna mama
Dzien dobry :-)

Niebieska wspolczuje pracy! Oby szybko dzien minal.

Duszka trzymam kciuki za badania.

Tandem jak wieczor? :-)

U nas w nocy sniegu napadalo mlody przeszczesliwy.

Zgłoś nadużycie #15939 28 listopada 2016, 8:24

Vam Fajna mama
Ooo Tandem to piekna reakcja. My tu sie trzeslysmy z radosci wiec wyobrazam sobie jak rodzina :-)

Zgłoś nadużycie #15940 28 listopada 2016, 8:34

kamila19880 Fajna mama

tandem napisał(a)

duszka bezpiecznej drogi i czekamy na wieści!

kamila ona mieszka w Australii :)

łooo super byliscie u niej na wczasach :) :) :) :) ?? ?? a powiedz mi czy rodzina wiedziala o waszych problemach z zajsciem? ze po lekarzach jezdzilisie badania ite sprawy ze wiedza ile sie staraliscie?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #15941 28 listopada 2016, 8:38

niebieska88 Fajna mama
tandem, super relacja,

Zgłoś nadużycie #15942 28 listopada 2016, 9:10

tandem Supermama
kamila tak, wiedzieli. Jeszcze nie byliśmy :)

niebieska, vam dziękuję :)

Zgłoś nadużycie #15943 28 listopada 2016, 9:23

dziubek_k2 Fajna mama
Witajcie Staraczki i te w "dwupaku".
Ja w czwartek byłam u lekarza, nie minęło mnie badanie mimo krwawienia choć w czwartek było już niewielkie. Powiedział że wszystko się samo ładnie wyczyściło, i nic nie stoi na przeszkodzie żeby się starać dalej, kazał brać nadal witaminy i działać :) Powiedział że jedno poronienie to jeszcze nic nie znaczy, gorzej jak taka sytuacja by się powtarzała systematycznie.., na razie kazał się nic nie martwić... co do samopoczucia, to boli mnie cały czas podbrzusze tak jak na miesiączkę ale to też powiedział ze to normalne bo się musi wszystko spokojnie obkurczyć, i boli mnie lędźwiowy fragment kręgosłupa... ale to już wina mojej wady wrodzonej, przy ciąży ból się nasila i nie wiem czy jeszcze mi się tam wszystko nie obkurczyło i po prostu jeszcze mi tam gdzieś coś nie naciska. A tak poza tym to u mnie duuuużo śniegu!!! a jak u Was ?? ??

Aniołek 22/11/2016 r. 6tc

Zgłoś nadużycie #15944 28 listopada 2016, 9:38

Ulek Fajna mama
Hej dziewczynki :-)
Niebieska oby caly tydzien zlecial migiem!Nie dasz rady jednak isc na bete?
Tandem wspanialy wieczor mialas..cudownie sie czyta takie relacje :-)
Duszka bedzie dobrze!I podroz i badania!:-*
Dziubek pewnie nie martw sie uda sie jeszcze..moja siostra zaszla w nastepnym cyklu po poronieniu,wiec glowa do gory!
U mnie tez bialo ale nieduzo tylko trawka przykryta...Aha i worek pozytywow chyba na razie wyczerpany bo @przyszla dzis :-( Smutno mi choc wiedzialam ze tak bedzie..Och niech juz bedzie nowy rok...

Zgłoś nadużycie #15945 28 listopada 2016, 10:05

anna94 Świeżo upieczona
Szanowne Panie,
Jesteśmy studentkami Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu .
Zwracamy się z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej testów owulacyjnych i ich użyteczności w stosowaniu w prokreacji oraz porównanie jej z kilkoma innymi metodami oceny owulacji. Ankieta jest całkowicie anonimowa, jej wyniki posłużą jedynie do celów naukowych.
Jej wypełnienie zajmie Paniom kilka minut.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeQ0D7XP79AAgu3l90oRIAYeCNbaFOPs4VDdwKG...

Zgłoś nadużycie #15946 28 listopada 2016, 11:26

dianaa12 Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny. Nie było mnie wieki. Już nawet nie chciało mi się myśleć o ciąży o dziecku. W każdym cyklu myślałam ze się udało wszystkie możliwe objawy miałam. A w tym ? Nic kompletnie. Oprócz mocnego bolu krzyż 7dni po owulacji. Cały tydzień przelezalalam z bólem uchai gardła. Awczoraj dzień przed zrobiłam test. Piękne dwie kreski. Radość i strach. W pierwszej ciąży mialalm od początku ból piersi ciągnięcia w brzuchu mdlosci i inne a teraz nic..

Zgłoś nadużycie #15947 28 listopada 2016, 11:26

Hej dziewczyny. Nie było mnie wieki. Już nawet nie chciało mi się myśleć o ciąży o dziecku. W każdym cyklu myślałam ze się udało wszystkie możliwe objawy miałam. A w tym ? Nic kompletnie. Oprócz mocnego bolu krzyż 7dni po owulacji. Cały tydzień przelezalalam z bólem uchai gardła. Awczoraj dzień przed zrobiłam test. Piękne dwie kreski. Radość i strach. W pierwszej ciąży mialalm od początku ból piersi ciągnięcia w brzuchu mdlosci i inne a teraz nic..

Zgłoś nadużycie #15948 28 listopada 2016, 11:34

niebieska88 Fajna mama
dziubek dobrze, że jest wszystko w porządku, często bywa, że po poronieniu szybko się znów zachodzi w ciążę, ja mocno trzymam kciuki

Ulek przykro mi, że @ przyszła, a co do bety, to nie wiem, może jakby M jutro miał wolne to bym zdążyła przed 8, jakby kolejki bardzo nie było

dianaa sereczne gratulacje, pochwal się testem, my tu lubimy oglądać testy

Zgłoś nadużycie #15949 28 listopada 2016, 11:40

tandem Supermama
dziubek trzymam kciuki i współczuję bólu

ulek bardzo dziękuję :) przykro mi z powodu @. może zdążysz z kolejnym testem przed nowym rokiem? U mnie śniegu nie ma tylko słońce :)

dianaa gratuluję!

niebieska trzymam kciuki, byś jutro zdażyła na betę!

Zgłoś nadużycie #15950 28 listopada 2016, 11:50

Niebieska88 Na żywo  wyrazniejszy :)