Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #15551 22 listopada 2016, 21:48

duszka Fajna mama
Dobranoc. Liczę jutro na lepszy humor a dziś przyniose się drugiego pokoju bo nie mogę się na niego patrzeć :(

Zgłoś nadużycie #15552 22 listopada 2016, 21:50

Katrina13 Gotowa na wszystko
MamaNatana Eryczek ma się dobrze, jest bardzo ruchliwy i zapowiada się na większe dziecko niż Laurusia:* , brzuch dalej się stawia, wyprawka w 60% kupiona.:* 3mię kciuki za odpowiedni wybór szkoły dla synka:*

Zgłoś nadużycie #15553 22 listopada 2016, 21:51

Taszka Gotowa na wszystko
Mamanatana napewno wszystko będzie dobrze i dzidzius bedzie zdrowy. Pistaraj sie myslec pozytywnie. Trzymam kciuki za ciebie i malenstwo 😊

Zagubiona przebywam w Niemczech. Niby leczenie z kasy, jak narazie to za nic nie placilam, ale bylam dopiero na dwoch wizytach wiec ciezko powiedziec, to się okaze z czasem. Czekam na meza, az wroci z pracy i będziemy dzialac 😉 oby owocnie 😉

Zgłoś nadużycie #15554 22 listopada 2016, 21:54

Vam Fajna mama
Tandem beta super ale sie ciesze :-) naprawde zdrowej ciazy zycze :-)

MamaNatana fajnie ze napisalas. Wspolczuje dolegliwosci ale dobrze ze juz lepiej. Ja jak ki tak slabo jest to tez mysle o matko co to bedzie z dwojka ale potem zaraz sie ciesze i wiem ze bedzie dobrze.

Zagubiona sa ludzi ktorzy potrafia wybaczyc. Nie znam sytuacji ale mam nadzieje ze wszystko sie ulozy.

Taszka powodzenia :-)

Ulek dobrze ze czekasz lepie miec pewnosc :-)

Ja wlasnie zagonilam mlodego do lozka i oby zasnal. Dobranoc

Zgłoś nadużycie #15555 22 listopada 2016, 21:55

Ania85 Supermama
duszka - oni chyba tak mają - wiesz hormony ciążowe :) - będzie lepiej.

mamaNatana - jesteś bardzo dzielna - uważaj na siebie i nie bój się - z maleństwem będzie wszystko OK

Zagubiona - oby się wszystko dobrze ułożyło

Niebieska trzymam kciuki - mocno :)

ja tu taki rodzynek jestem :D - starająca ale jeszcze nie starająca :)

Zgłoś nadużycie #15556 22 listopada 2016, 21:56

Taszka 3mam kciuki za owocne działanie! :*
Duszka wyśpij się jutro będzie lepszy dzień!
Tandem miętowy to bardzo ładny kolor , wczoraj mi przyszły śpiochy w tym kolorze :D większość zakupów robię na allegro:*

Zgłoś nadużycie #15557 22 listopada 2016, 21:57

niebieska88 Fajna mama
MamoNatana martwilysmy się o Ciebie, uwierz w siebie,zamartwianie nic nie da, ważny jest teraz dla Ciebie spokój, dobrze że te plemienia to nic złego, pewnie stres je wywołał, na pewno Natan już nie będzie jedyny i będziesz musiała podzielić czas, ale jak pójdzie do szkoły będzie Ci łatwiej, tak myślę
Zagubiona straszne wieści piszesz, dziecko w drodze a tu rozwód? Co tak strasznego musiało się stać, żeby podjąć tak radykalną decyzję, wierzę i mam nadzieję, że to chwilowe i wrocicie do sobie, trzeba ochłonąć, przemyśleć, musi Ci wybaczyć, nie wiem co tak złego musiałabys zrobić, żeby on odszedł, strasznie mi smutno i przykro z waszego powodu
Dziękuję Wam za kciuki dziewczyny, ale ja wątpię, czuję że @ będzie
Duszka z facetami czasem tak jestem, ja znowu się wkurzam, że kolejny wieczór gonie go pod prysznic i do mnie na małe co nieco a on zasypia w salonie :-(

Zgłoś nadużycie #15558 22 listopada 2016, 22:00

Niebieska może M zmęczony ;p

Zgłoś nadużycie #15559 22 listopada 2016, 22:04

niebieska88 Fajna mama
Katrina tak cały tydzień, jak tylko skończyły się dni płodne, prędzej pp sobie bym się tego spodziewała, on to zawsze i wszędzie a teraz noe wiem co się stało

Zgłoś nadużycie #15560 22 listopada 2016, 22:05

niebieska88 Fajna mama
Idę spać dziewczynki, dobranoc

Zgłoś nadużycie #15561 22 listopada 2016, 22:07

Ulek Fajna mama
Mama Natana no pewnie ze cie chcemy!:-*To naturalne taka hustawka hormonow,dobrze ze juz minelo.Na pewno dzieciaczek bedzie zdrowy nie martw sie na zapas.Zycze szybkiego zalatwienia spraw i jak najlepszego.
Tandem szczypiorek dobre :-D .Moj szwagier ma taka ksywke bo on wysoki i autentycznie chudy jak tyczka.
Zagubiona przytulam:-*Nie znam cie ale wyczuwam ze sily duzo w tobie..na pewno znajdziesz ja dla dzieci teraz.A maz...oby czas dzialal na twoja korzysc i zlagodzil jego zlosci.
Duszka no jakis gorszy okres ma tez twoj maz chyba...oby szybko mu przeszlo!
Dobrej nocki:-*

Zgłoś nadużycie #15562 22 listopada 2016, 22:18

zagubiona Gotowa na wszystko
Dzięki dziewczyny za pocieszenie, już 10 dni jak się wyprowadził na razie nie chce ze mną rozmawiać tyko o Nadii i o ciąży zebym go informowała.Mam nadzieję że jakoś to się wszystko ułoży, będę się starać czas pokaże.
Mamanatanka powodzenia w szukaniu szkoły a duży masz wybór? Bardzo dużo spraw do załatwienia masz.
Taszka dobrze że z ubezpieczenia możecie się leczyć nawet jak nie całość to chociaż podstawowe badania będą z ubezpieczenia,udanego sreduszkowania.
Duszka jutro nowy dzień i będzie leszy musi :)
Niebieska pewnie zmęczony jak zasypia wykończyłaś go ;)
Tandem jak coś kupię to się pochwalę :)
Katarina fajnie czuć ruchy ja też czuję ale takie delikatne muśnięcia :)
Dobranoc.
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #15563 22 listopada 2016, 22:21

staraczka33 Supermama
Hej,Dziubek przykro mi :-(
Tandem beta piekna,gratuluje
Duszka spokojnie,bez nerwow powiem ci ze chyba dzisiaj taki dzien zle wpływa na facetow bo moj tez taki jakis dziwny nic mu nie pasuje,
Zagubiona strasznie mi przykro z powodu twojej sytuacjii z mezem,trzymam kciuki zeby ci wybaczyl,jesli tak jak piszesz to twoja wina macie juz jedno dziecko w drodze drugie moze warto dac sobie szanse :-)

Zgłoś nadużycie #15564 22 listopada 2016, 23:46

tandem Supermama
Duszka, zagubiona życzę by jutro był dla Was lepszy dzień!!

ulek wlaśnie mój mąż też wysoki 198cm i boję się żeby nie zrobił się zbyt wiotki, bo na siłownię ani basen teraz nie chodzi a chudnie. O kręgosłup się martwię.

katrina też muszę się przestawić na zakupy w sieci jeśli nie mam zbyt często wychodzić na miasto. Widzisz, miętowy na dobry początek :)

niebieska będzie dobrze!

dobrej nocy!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #15565 23 listopada 2016, 7:23

niebieska88 Fajna mama
Hej dziewczyny ja męża nie wykańczam tylko praca kierowcy

Zgłoś nadużycie #15566 23 listopada 2016, 7:36

madzia90krk Fajna mama
Hej kochane :)

Duszka mam nadzieję ze z mezulkiem już wszystko ok. Oni też potrafią mieć swoje humoru hehe

Zagubiona smutne to co piszesz. Mam nadzieję ze dzieciątko was " pogodzi" . A Ty staraj się nie denerwować w twoim stanie to nie wskazane żadne smutki też . Wiem łatwo się mówi. Nie mogę wejść z tabelkę nie wiem czemu ale ile dobrze panietam jesteś z Krakowa jeśli masz ochotę zapraszam na kawkę :) tandem i atomcia się poznały i same dobre rzeczy z tego wyszły hihi

Mamamatanka dzidzia będzie cała i zdrowa! A takie huśtawki emocjonalne ss normalne ja do tej pory mam chwilę ze płacze a zaraz się śmieje że o złość i nie wspomnę hehe

Ja mam dziś dwie godziny bez dziecka heh wychodzę na zakupy sama. Wow. Teściowa przyjdzie p rzypolnuje a ja może kupię coś Zuzi i amci :)

Miłego dnia

Zgłoś nadużycie #15567 23 listopada 2016, 8:02

tandem Supermama
Dzień dobry :)

Niebieska niestety tak bywa, że praca wykancza człowieka bardzo... to smutne, gdy człowiek musi tkwić w pracy, która go niszczy, ale jakie prawdziwe.

W temacie pracy: ja mam umowę do grudnia 2017. Nie ma szans, żeby mi przedłużyli, prawda? Nie przejmuję się tym bardzo, ale tak technicznie się zastanawiam.

Madzia masz rację, spotkania mogą mieć tylko dobre owoce w naszym przypadku :) przyjemności na zakupach! Prezenty czy jakieś nowe stroje dla siebie? :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #15568 23 listopada 2016, 8:22

Ulek Fajna mama
Dzien dobry!
Ale mnie juz kaszle dzis..ide zrobic syrop z cebuli i miodu moze pomoze..
Niebieska moj tez czesto wykonczony po pracy :p raca fizyczna na trzy zmiany powoduje ze czesto zasypia jak ja mam nadzieje na male conieco :-( Ale moze po nowym roku zmieni prace,zobaczymy.
Tandem no szczerze jesli bedziesz na macierzynskim to nie znam pracodawcy ktory by w takim razie przedluzyl umowe...musialabys chyba przed tym grudniem do pracy wrocic...ale osobiscie jesli wzgledy finansowe by mnie nie zmuszaly to bym nie wracala...ten czas z malenstwem w domu jest wspanialy i juz nie wroci :-)
Duszka jak tam dzis humorek meza?

Zgłoś nadużycie #15569 23 listopada 2016, 8:24

Ulek Fajna mama
Madzia udanych zakupow!!

Zgłoś nadużycie #15570 23 listopada 2016, 8:36

duszka Fajna mama
Dzień dobry!

Niestety nic się nie zmieniło od wczoraj :( Spałam w drugim pokoju, jeśli to można nazwać spaniem , bo właściwie to nie spałam a jak już usnęłam to śniły mi się straszne głupoty :( Rano mąż poszedł do pracy, słyszał że wstałam do kibelka ale nawet do mnie nie zajrzał . Wiedziałam że tak będzie , on taki jest i powinnam to tego się przyzwyczaić. Najchętniej to odsunęłabym się od niego na całego , ale niestety w niektórych sprawach muszę liczyć na niego , dlatego tak się męczę. Od ponad 4 lat zmagamy się z pewnym problemem w domu i to nas wszystkich dodatkowo wykańcza :( jest bardzo ciężko i końca nie widać. Prawda jest taka , że żyję w ciągłym stresie a mój mąż jeszcze mi dokłada i to mnie bardzo boli. My nawet nie zgadzamy się ze sobą w kwestii wychowania Miłosza. To ja cały czas się nim zajmuję, pilnuję żeby miał odrobione lekcje i upominam go jak jest niegrzeczny - gdzie to teraz mój mąż mógłby oszczędzić mi niepotrzebnych nerwów i trochę przytemperować syna bo nieźle ostatnio dokazuje. Dlatego muszę jakoś choć trochę go olać, bo tak nie da się żyć , ten stres mnie wykończy. Modlę się tylko o to , żeby szczęśliwie donosić ciążę...