Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #15531 22 listopada 2016, 16:26

niebieska88 Fajna mama
tandem a ja Ci wróże dziewczynkę

Zgłoś nadużycie #15532 22 listopada 2016, 17:41

Ulek Fajna mama
Atomcia slodki widok!Odwazny chlopczyk :-) Moj alergik na mleko od urodzenia ...wysypki mial praktycznie non stop do roku...szczepilam go mimo to wedlug kalendarza ale to dlatego ze pierwsza szczepionke zniosl bardzo dobrze-ani marudzenia ani temperatury nic...a bardzo sie balam tej pierwszej.Gdyby zle znosil to odwlekalabym kazde szczepienie najdluzej jak sie da..Wiadomo kazde dziecko i organizm inny,nie da wszystkich do jednego worka wrzucic.

Zgłoś nadużycie #15533 22 listopada 2016, 18:55

Taszka Gotowa na wszystko
Atomcia trzymam kciuki za przyrost bety.

Tadem jaka piekna beta 😊

Duszka, Tandem powiedzcie cos wiecej o tej diecie. Jak ona taka skuteczna, to moze tez sie skusze. A tylko wy ja stosowalyscie, czy wasi mezowie tez?

Jutro zapytam kiedy beda wyniki. Mam nadzieję, ze nam pomoga w tej klinice.

Zgłoś nadużycie #15534 22 listopada 2016, 19:21

Ania85 Supermama
dziubek - ściskam :*

Zgłoś nadużycie #15535 22 listopada 2016, 19:24

Mika29 Fajna mama
A i Tandem przepraszam za pomyłkę z tym guzkiem ale musiałam Cie z kimś pomylić, że też coś na tarczycy masz :-)

Zgłoś nadużycie #15536 22 listopada 2016, 19:26

cytrynka24 Początkująca
Zagubiona jutro będę testować owu. Ale brzuch mnie boli i za przeproszeniem mokro mam w majtkach :) ,tylko nie wiem czy to śluz plodny czy pozostałość wczorajszych przytulanek

Zgłoś nadużycie #15537 22 listopada 2016, 20:04

zagubiona Gotowa na wszystko
Taszka na pewno pomogą, a to prywatna klinika czy z ubezpieczenia ?, Ty  jeteś za granicą jak wygląda tam opieka zdrowotna?
Cytryna na dwoje babka wróżyła ;) .
Duszka trochę zazdroszę takiej mocnej wiary.
Robie liste zakupów dla dziecka, ubrania to kupie jak beda wyprzedaze ale musze poszukać wózka, łożeczka, przewijaka, nosidełka,wanienki itp. jutro się wybiore pooglądam sobie, może coś kupie choć jakoś nie mam ochoty sama chodzić.
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #15538 22 listopada 2016, 20:31

Ania85 Supermama

tandem napisał(a)

Beta po 48h 513,9
I dzidziulek dostał za to pierwszy prezent :) skarpeteczki i niedrapki

Super :)

Zgłoś nadużycie #15539 22 listopada 2016, 20:34

duszka Fajna mama
Zagubiona nie zawsze jest różowo . Bywają bardzo ciężkie dni . Np dziś , mój mąż zachowuje się okropnie . Nie wiem co z nim jest ?

Zgłoś nadużycie #15540 22 listopada 2016, 20:49

Duszka wiem różnie w życiu bywa, może zapytaj go co się stało, może coś w pracy albo poprostu gorszy dzień.
Jednak masz tego męża przy sobie a ja jestem sama i na dodatek cały tydzień bez Nadii.

Zgłoś nadużycie #15541 22 listopada 2016, 20:55

duszka Fajna mama
Zagubiona a dlaczego sama ? Może nie doczytałam

Zgłoś nadużycie #15542 22 listopada 2016, 21:01

mamaNatana85 Gotowa na wszystko
Dobry wieczór

Dziewczyny jest mi niezmiernie miło, że tak pamiętacie o mnie i się martwicie. Przepraszam za milczenie ale nie mogłam inaczej. Dziś nie miałam czasu się odzywać bo ogarniam sprawy, które troszkę zaniedbałam no i mam sporo na głowie teraz. Opiszę tak w skrócie co u mnie i obiecuję, że zacznę się odzywać częściej jak wszystko ogarnę w miarę.

Do końca 5 tc było wszystko ok. Po przekroczeniu hormony mi tak szalały, że myślałam, że zwariuję. Nie cieszyłam się z ciąży bardzo bojąc się co dalej. Bałam się, że dzidziuś też będzie chory jak syn, co z synem, że go zaniedbam itd. Okropieństwo. Czułam się okropnie, mało jadłam, mdłości, prawie zero snu itd Nie wiedziałam, że tak na mnie wpłynie fasolka. Schudłam prawie 3kg. No i tak było do soboty. Do czasu jak zaczęłam plamić. Strasznie się wystraszyłam i w końcu do mnie dotarło, że ja przecież kocham tą fasolkę i czas się ogarnąć. W niedzielę byłam na sorze. Widziałam serduszko, wszystko ok, fasolka wymiarami zgodna z @. I od niedzieli w końcu się cieszę, że znowu zostanę mamą. Staram się myśleć pozytywnie, ale uwierzcie mając jedno dziecko niepełnosprawne jest to bardzoooo cieżkie psychicznie. Ale dam radę, muszę! Muszę wybrać się po spodnie ciążowe bo mam tak jelita wypchane, że się ledwo dopinam. Z synem też tak miałam, mimo że szczupła jestem i brzuch zawsze płaski był. Następną wizytę mam 12 grudnia. Dostałam też skierowanie na badania prenatalne, w sumie dobrze ale....one autyzmu i tak nie stwierdzą więc w zasadzie będą bo będą. Muszę się umówić na termin, dzwonię od 2 dni i nie odbierają, tylko mnie denerwują. Z innych spraw to jestem na etapie szukania szkoły dla syna, co jest w naszym przypadku cholernie trudną decyzją. Boję się, że wybiorę źle, ehh. Muszę latać po poradniach, wydziałach edukacji itd Troszkę dużo tego jak na obecny mój stan ale trzeba dać radę. Ogólnie czuję się ok, w weekend miałam bóle brzucha i pleców i te plamienia, myślałam, że zaczyna się poronienie ale całe szczęście wszystko w porządku. Mdłości były ale już nie ma, senność zmęczenie też mniejsze. Jedynie co to mniej wydajna jestem i wieczorem już padam. Także u mnie tak to wszystko wygląda.

Przeczytałam tylko troszkę więc się nie odniosę, żeby kogoś nie pominąć. Jeśli dalej mnie chcecie u was to ja z chęcią postaram się być na bieżąco.

Niebieska trzymam mocno kciuki za II !!!!

Dobranoc

Zgłoś nadużycie #15543 22 listopada 2016, 21:34

Katrina13 Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny,
Tandem super beta:* u mnie kiepsko widać skarpetusie, niebieskie? ;p
Zagubiona dlaczego piszesz że jesteś sama? Gdzie M? zaniepokoił mnie cytat o kłamstwie....Mam nadzieję, że wszystko dobrze:* Co do zakupów : lepiej kupić co miesiąc coś, żeby troszkę odciążyć budżet domowy:* Jak się Nadia miewa? zdrowa? Imię dla synusia wybrane?
MamaNatana dobrze, że się odezwałaś! Każdy ma prawo do gorszych dni, ważne że z maleństwem ok:* na pewno będzie zdrowe, pomodlę się za Was kochana:*
Duszka jak mąż ma gorszy dzień to lepiej go omijaj szerokim łukiem:* po co się denerwować:*

Zgłoś nadużycie #15544 22 listopada 2016, 21:36

Mamanatanka a czemu szukasz szkoły , zmienić musisz?Dbaj o siebie ważnie że byłaś na sorze i jest wszystko dobrze, musisz się tylko oszczędzać wiadomo że są rzeczy ktore musisz załatwić ale w miarę możliwości odpoczwaj.Dodzowonć się do przychodnie czesto graniczy z cudem. wszystko się ułoży, dużo stresu masz  także trzymam kciuki za to abyś wszystko załatwiła szybko i po swojej myśli.
Duszka nie pisała jeszcze  czemu jestem sama.,Rozstała sie z m a dokładnie to odszedł ode mnie( tylko i wyłączenie moja wina) na razie Nadia jest jeden tydzień u mnie jeden u niego a po porodzie bedziemy brać rozwód, chyba ze w co bardzo wątpię mi wybaczy.

Zgłoś nadużycie #15545 22 listopada 2016, 21:39

Katerina co do kłamstwa to wyszło moje i temu taka sytuacja, Nadia ma się dobrze , a imię na razie nie wybrane.

Zgłoś nadużycie #15546 22 listopada 2016, 21:39

tandem Supermama
Atomcia Jędruś bardzo dzielny :)

Niebieska zobaczymy, sukieneczke jedną mam :)

Taszka moj maz też na diecie i nawet bardziej zawziety niz ja, wygląda juz jak szczypiorek :)

Zagubiona powodzenia w zakupach, dziel się zdobyczami (fotki) :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #15547 22 listopada 2016, 21:43

Katrina13 Gotowa na wszystko
Zagubiona mam nadzieję, że z M się jednak pogodzicie, kłamstwo da się wybaczyć:* macie córeczkę, a za niedługo na świecie pojawi się synek - a dziecko potrafi połączyć i zażegnać każdy konflikt :* A skoro piszesz, że Ty jesteś winna to kochana walcz o M :* i wasze małżeństwo:*

Zgłoś nadużycie #15548 22 listopada 2016, 21:44

duszka Fajna mama
Zagubiona przykro mi .

Ja mam swojego dość, muszę go trochę olac , bo się wykoncze. On czasami a ostatnio coraz częściej jest bez serca , taki ostry i wredny !

Zgłoś nadużycie #15549 22 listopada 2016, 21:45

mamaNatana85 Gotowa na wszystko
Katrina dziękuję :-* a jak ma się Eryczek bo nic nie wiem.

Zagubiona syn idzie w przyszłym roku do szkoły ale w przypadku dziecka niepełnosprawnego to koszmar. Mnóstwo papierów testów. Do tego miejsca ograniczone w szkołach. Na pewno nie pójdzie do masówki, albo integracja albo prywatna. Papiery już na początku marca muszę składać ale najpierw muszę zdecydować gdzie więc szukać musze już. No i papiery też składać bo w poradni psych. na testy czeka się 2-3 miesiące. Trzymam kciuki za Twoje małżeństwo i oby mąż szybko wybaczył!

Zgłoś nadużycie #15550 22 listopada 2016, 21:48

tandem Supermama
Mamanatana oczywiście że Cię chcemy ! Jesteś bardzo dzielna :) masz jakies leki na to plamienie? Będzie dobrze!

Katrina miętowe :) pasują i dla synka i dla córeczki

Zagubiona ! Co to za wieści smutne...!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0