Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania Zostać Mamą w 2017 roku

Zgłoś nadużycie #15451 22 listopada 2016, 8:04

cytrynka24 Początkująca
Dziewczyny czy wy też tak macie że was szlag trafia jak widzicie ciężarna kobietę? Ja na studiach mam dwie koleżanki w ciąży . Jedna jest już wyżej w ciąży więc tak tego nie odczuwam ale jest jedna w 9 tyg. Jak nam powiedziała w weekend to normalnie szlag mnie chce trafić ze ona jest a ja nie! Aż mi samej z tym wstyd jest ze tak to odbieram .

Zgłoś nadużycie #15452 22 listopada 2016, 8:06

Sander Gotowa na wszystko
Chciałam tylko powiedzieć że wysoka beta jest zwykle przy dziewczynach :-) tak gdzieś wyczytałam na necie i się sprawdziło u mnie :-)
Rośniemy sobie ładnie :-) moja malutka tez najczęściej aktywna w nocy, tak od 22. No trudno, oby szybko się przestawila. A tak po za tym to jak zawsze wzloty i upadki.

Zgłoś nadużycie #15453 22 listopada 2016, 8:16

duszka Fajna mama
Cytrynka wiem co czujesz ale musisz troszkę zmienić myslenie bo tak nie da się żyć . Starałam się razem z koleżanką . Mieszkamy na jednej klatce . Jej udało się wcześniej . Miałam pretensje do całego świata . Nie odzywalam się do niej prawie przez całą jej ciążę . Unikalam jej jak tylko mogłam . Teraz strasznie mi głupio bo jak ona dowiedziała się ze mi się udało to przyszła do mnie , płakała ze mną z radości. Przyniosła mi ubrania po sobie , prawie codziennie pisze smsa lub dzwoni i pyta co u mnie .

Zgłoś nadużycie #15454 22 listopada 2016, 8:17

cytrynka24 Początkująca
No też głupio się z tym czuję i sama na siebie zła jestem ze tak jej zazdroszczę

Zgłoś nadużycie #15455 22 listopada 2016, 8:20

madzia90krk Fajna mama
Sander u nas też się sprawdziło z wysoką i szybko przyrastajaca beta na dziewczynkę
Może coś w tym jest.
Jak będzie miała na imię twoja corcia

Zgłoś nadużycie #15456 22 listopada 2016, 8:21

madzia90krk Fajna mama
Cytrynka takie uczucia są normalne jak nam na czymś zależy nie obwiniaj się ! I tobie się uda niedługo :)

Zgłoś nadużycie #15457 22 listopada 2016, 8:34

dziubek_k2 Fajna mama
Dziewczyny niestety dostałam dzisiaj @ takie dość mocne krwawienie tak ze ten... :( :( miałam na czwartek do lekarza... a teraz jest już za późno...

Aniołek 22/11/2016 r. 6tc

Zgłoś nadużycie #15458 22 listopada 2016, 8:37

Mika29 Fajna mama
Witam :-)

Niebieska ja zawsze będę mój test dawała jako przykład na pierwszym też ledwo było coś widać. Też myślałam, że sobie wkręcam a jednak. Trzymam kciuki.

Cytrynka to jest raczej normalne uczucie.

Duszka ale pięknie się twoja koleżanka zachowała :-)

Miłego dnia :-)

Zgłoś nadużycie #15459 22 listopada 2016, 8:38

Ulek Fajna mama
Dzien dobry!
Niebieska bedziesz pewna jak za dzien dwa powtorzysz...moze za wczesnie jeszcze.W sumie dobrze ze sobie za duzo nie wmawiasz, lepiej rozczarowac sie milo niz niemilo.
Cytrynka ja mam siostre w ciazy :-) .Ja sie staram od lipca a ona zaszla w sierpniu.Troszku jej zazdroszke...
A ja nie wiem co tu zrobic-mamy dzis szczepienie baaardzo zalegle,a jeszcze wczoraj maly kaszlal..w nocy ani razu nie zakaszlal i nie wiem jak dzis...ja troszku cherlam i mam maly katar.Czy jak doktorka kaze to zaszczepic go?

Zgłoś nadużycie #15460 22 listopada 2016, 8:42

zagubiona Gotowa na wszystko
Niebieska nie przejmuj sie zdjecie zawsze wychodzi slabiej niz jest w realu, jak masz cien cienia cienia ;) to na zdjeciu nie wyjdzie.Poczekaj do terminu @ na pewno nie przyjdzie i zrob bete.Chyba ze masz test w domu to powtorz jutro.
Cytrynka takie uczucia zazdrosci sa normalne o ile nie zyczysz jej zle a na pewno nie zyczysz.
Dziubek przykro mi :( .
Ulek jednak powinnas poczeka az calkiem wyzdrowieje, szczepiona moze zaszkodzic, ja to zawsze minimum tydzien czekalam az wyzdrowieje Nadia zeby zaszczepic
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #15461 22 listopada 2016, 8:42

niebieska88 Fajna mama
dziękuję dziewczyny, sama nie wiem, co myśleć, więc myślę, że jest negatywny, powtórzę w czwartek, jak będzie to będzie,

a co do bety, to u mnie też się potwierdziło w 29dc miałam betę ponad 600

Zgłoś nadużycie #15462 22 listopada 2016, 8:43

cytrynka24 Początkująca

dziubek_k2 napisał(a)

Dziewczyny niestety dostałam dzisiaj @ takie dość mocne krwawienie tak ze ten... :( :( miałam na czwartek do lekarza... a teraz jest już za późno...

:( :( :( przykro mi :(

Zgłoś nadużycie #15463 22 listopada 2016, 8:44

cytrynka24 Początkująca

zagubiona napisał(a)

Niebieska nie przejmuj sie zdjecie zawsze wychodzi slabiej niz jest w realu, jak masz cien cienia cienia ;) to na zdjeciu nie wyjdzie.Poczekaj do terminu @ na pewno nie przyjdzie i zrob bete.Chyba ze masz test w domu to powtorz jutro.
Cytrynka takie uczucia zazdrosci sa normalne o ile nie zyczysz jej zle a na pewno nie zyczysz.

No wiadomo że jej źle nie życzę. Ale dziwnie się z tą zazdrością czuję :(

Zgłoś nadużycie #15464 22 listopada 2016, 8:47

Ulek Fajna mama
Dziubek wspolczuje...:-*

Zgłoś nadużycie #15465 22 listopada 2016, 8:51

duszka Fajna mama
Dziubek tule i bardzo mi przykro :(
Mika ;)

Zgłoś nadużycie #15466 22 listopada 2016, 9:02

niebieska88 Fajna mama
dziubek strasznie mi przykro, ale powinnaś pójść do lekarza, beta potwierdziła ciążę

zagubiona wiem, że tak jest, ale się nie nakręcam, pewnie za szybko, może owu jednak była później niż liczę, a może jednak następny cykl będzie nasz, zobaczymy, jutro to może za wcześnie, ale w czwartek pewnie powtórzę, tak jak miałam testować planowo

Zgłoś nadużycie #15467 22 listopada 2016, 9:08

zagubiona Gotowa na wszystko
Niebieska prawidlowy tok myslenia, jeszcze nic straconego :)
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

Zgłoś nadużycie #15468 22 listopada 2016, 9:10

tandem Supermama
atomcia muszę dopiero rozeznać, dziękuję za podzielenie się doświadczeniem :) ja do lekarza napro idę już w czwartek, da mi zwolnienie, ustalimy plany. :)

vam coś mi się wydaje, że też nie wytrzymamy i wstępnie myślimy o przyszłym weekendzie, bo w przyszłym tygodniu będzie usg :)

dziubek och, jak mi przykro....! masz bardzo ładne imię :)

madziulka dziękuję i przykro mi

duszka jak pokonujesz zgagę? dziś już dobrze? pięknie się ta koleżanka zachowała :)

mika wspaniale,że wyniki u endo pozytywne :) masz zaplanowaną jakąś kolejną kontrolę?

Taszka bardzo dziękuję! :) koniecznie daj znać po wizycie! :)

cytrynka duszka dobrze Ci radzi, wiedza kiedy mniej więcej jest owu jest najważniejsza :)

madzia dziękuję :) fajnie z tą czkawką :) daj znać czy dziś w ciągu dnia śpi czy harcuje :)

sander dziękuję! i gratuluję trzeciego trymestru! jak się czujesz? :) będziecie mieć córeczkę czy synka?

niebieska rozumiem, nie ma co sobie wkręcać, powtórz test pojutrze :)

ja zaraz się zbieram zawieźć mocz na posiew, mam zrobić d-dimery i powtórzyć betę. Odezwę się jak się czegoś dowiem :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #15469 22 listopada 2016, 9:15

madzia90krk Fajna mama
Tandem trzymam kciuki za betę :) i czekam na wiadomość.

Dziubek ja dwa cykle przed zajściem w ciążę też miałam pozytywną betę bardzo niska ale na ciążę cieszyliśmy się a za dwa dni krwawienie. Diagnoza ciąża biochemiczna..

Zgłoś nadużycie #15470 22 listopada 2016, 9:21

Mika29 Fajna mama
Tandem mam zbadać tsh na przełomie styczeń - luty i do niej zadzwonić jeśli wynik będzie dobry to wizytę mam ustaloną na 3.04 i wtedy mam zrobić TSH i ft4. Jeśli coś by się działo mam dzwonić.
Czekamy za wynikami badań :-)